۱۹۶ نفر سهمیه استخدام آموزش وپرورش آذربایجان غربی

آموزش و پرورش 3
شهر های مورد نیاز : آذربایجان غربی
تعداد مورد نیاز :
تاریخ انقضاء :
متن آگهی

نفر سهمیه استخدام آموزش وپرورش آذربایجان غربی 

باشگاه خبرنگاران : به گزارش خبرنگار ۱۹۶نفر سهمیه استخدام آموزش وپرورش آذربایجان غربیگروه استانهای باشگاه خبرنگاران جوان از ارومیه، فریدون سید مصطفوی در نشست خبری با اصحاب رسانه در خصوص سهمیه استان در استخدام آموزش و پرورش اظهار کرد :  تعداد ۵۰۰۰ نفر از طریق این آزمون در کل کشور جذب خواهند شد که سهمیه استان آذربایجان غربی ۱۹۶ نفر تعیین شده است. مصطفوی افزود: مقرر شده است طی امروز و فردا از طریق سایت سازمان سنجش، اطلاعیه برگزاری آزمون استخدامی ۵ هزار نفر در آموزش و پرورش اعلام شود.

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها
مسعود
۱۱:۱۲ ~ ۱۱ مرداد ۱۳۹۴

الان ۱۶۹ نفر درسته یا ۱۹۶ نفر. رسانه های محلی ۱۶۹نفر گفتن. لطفا اصلاح بفرمائید. با تشکر

[پاسخ]

babi
۱۳:۳۹ ~ ۱۱ مرداد ۱۳۹۴

ایشاله به محرحمت مسوالان به زودی این استخدام انجام بگیره ازخدامیخام هرچه سریعتربشه تاپیش خانواده شرمنده نشیم.ازمسوالان هم تشکربی نهایت رودارم..ممنون ازهمه مسوالان….خسته نباشین

[پاسخ]