خانه » قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

کارجویان گرامی لطفا قبل از بررسی آگهی مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

قوانین ثبت آگهی ویژه :

) آگهی رایگان برای هر کارفرما یا شرکت فقط یک بار درج میشود و برای دفعات بعد امکان ثبت آگهی به صورت ویژه میسر است
۲) فقط امکان درج آگهی هایی وجود دارد که کارفرما ، کارجو را استخدام و به وی حقوق ثابت پرداخت مینماید ( امکان درج آگهی با حقوق پورسانتی و واگذاری نمایندگی وجود ندارد )

۳) ذکر کلیه مشخصات تماس کارفرما از جمله : نام شرکت – نشانی دقیق و تلفن ثابت الزامی است

۴ ) مقاطع تحصیلی، رشته های مورد نیاز یا عدم تفاوت برای این بند حتما ذکر گردد
۵ ) تاریخ اتمام مهلت آگهی در متن آگهی قید گردد
۶) آگهی از طریق ایمیلی که در متن آگهی درج گردیده است، ارسال شود. ( نه ایمیل دیگری )
۷) آگهی صرفا از طریق سایت استخدامی منتشر و قابل مشاهده خواهد بود

بنابراین کارفرمایان محترم می بایست آگهی استخدامی خود را در قالب متن ( نه عکس و نه فایل PDF ) به ایمیل سایت ارسال نمایند.

ایمیل  : Estekhdami.org@gmail.com