آگهی استخدام شرکت دارویی پخش هجرت واقع در تهران

پخش هجرت
شهر های مورد نیاز : تهران
تعداد مورد نیاز : مشخص نشده
تاریخ انقضاء : 30 مهر ماه 95
متن آگهی

شرکت دارویی پخش هجرت واقع درتهران افراد واجد شرایط زیر را استخدام می نماید.

عنوان شغلی مدرک تحصیلی ملاحظات محل کار جنسیت
کارمند برنامه ریزی و کنترل مهندسی صنایع- مدیریت صنعتی حداکثر ۳۰ سال سن، آشنا به زبان انگلیسی ، مفاهیم سیستم مدیریت کیفیت و روشهای برنامه ریزی و کنترل موجودی و حداقل ۲ سال سابقه مرتبط تهران مرد
کارمند حسابرسی لیسانس حسابداری آشنایی کامل با اصول حسابداری و کامپیوتر ، دارای حداقل ۲ سال سابقه کار مرتبط و حداکثر سن ۳۰ سال تهران مرد(مجرد)

متقاضیان می توانند درخواست خود را به سایت شرکت ارسال نمایند.

ارسال رزومه

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها