خانه » استخدام در استان خراسان شمالی » ۵۹ نفر استخدام آموزش و پرورش خراسان شمالی

۵۹ نفر استخدام آموزش و پرورش خراسان شمالی

متن آگهی:

خبر ۲۶ مرداد ۹۴ : ۵۹نفر در خراسان شمالی استخدام می شوند

معاون پژوهش و نیروی انسانی آموزش و پرورش خراسان شمالی گفت:۵۹ نفر در خراسان شمالی بر اساس آزمون برای ۵ بوم در خراسان شمالی استخدام آموزش و پرورش می شوند.

به گزارش قدس آنلاین از بجنورد، قنبر علی خوش آینه افزود: این استخدامی ها در ۲۶ رشته در نظر گرفته شده اند که بعد از شرکت در آزمون سازمان سنجش برای مصاحبه و گزینش ،به استان ،معرفی می شوند.
وی همچنین از استخدام ۲۱ نفر با سهمیه خانواده شهدا بجز این ۵۹ نفر خبر داد که به ترتیب امتیازی که برای این خانواده ها وجود دارد از سوی بنیاد شهید استان معرفی خواهند شد.
وی ادامه داد: ۴ نفر استخدامی هم برای فرزندان جانباز فرهنگی از محل ماده ۴۸ در نظر گرفته شده است.

منبع خبرگزاری قدس آنلاین


کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *