خانه » اطلاعیه های مهم » ۲۰ هزار نفر ورودی جدید به دانشگاه فرهنگیان در سال تحصیلی جدید

۲۰ هزار نفر ورودی جدید به دانشگاه فرهنگیان در سال تحصیلی جدید

متن آگهی:

محمود مهرمحمدی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار مهر از ورود ۲۰ هزار نفر در سال تحصیلی ۹۵-۹۶ به دانشگاه فرهنگیان خبر داد و گفت: از این تعداد ۱۰ هزار نفر سهم آزمون سراسری و ۱۰ هزار نفر نیز از طریق آزمون استخدامی جذب می شوند.
مهرمحمدی افزود: ۱۰ هزار نفر از طریق کنکور سراسری وارد دانشگاه فرهنگیان شده و از این طریق در ردیف استخدام قرار میگیرند و دوره تحصیل ۴ ساله خود برای اخذ مدرک را در این دانشگاه سپری خواهند کرد.
رئیس دانشگاه فرهنگیان یادآور شد: علاوه بر ۱۰ هزار نفر جذب شده از طریق آزمون سراسری، ۱۰ هزار نفر نیز از طریق آزمون استخدامی وارد دانشگاه فرهنگیان خواهند شد که دوره های مهارت آموزی یکساله خود را سپری خواهند کرد.
رئیس انجمن مطالعات برنامه درسی ایران افزود: سهم آموزش پرورش و سهم دانشگاه فرهنگیان از این استخدامی ها با یکدیگر تفاوت داشته و اینکه از ۱۰ هزار نفر پذیرفته شدگان در آزمون سراسری چه تعداد در کدام استان تحصیل می کند و کجا استخدام خواهد شد متفاوت است بطوری که ظرفیت در نظرگرفته شده برای آموزش و پرورش یک استان با ظرفیت دانشگاه فرهنگیان همان استان مساوی نخواهد بود.
محمود مهرمحمدی در خصوص ایجاد رشته ها و گرایشات جدید در دانشگاه فرهنگیان عنوان کرد: با توجه به تغییر برنامه درسی آموزش و پرورش و اجرایی شدن آن در سطح ملی و با توجه به ورود درس های جدید در برنامه های درسی، به تناسب با آنها رشته های جدید نیز در دانشگاه فرهنگیان ایجاد خواهد شد.

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *