خانه » اطلاعیه های مهم » نتایج نهایی دومین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی به زودی اعلام می‌شود

نتایج نهایی دومین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی به زودی اعلام می‌شود

متن آگهی:

حسین توکلی، درباره تاخیر در اعلام نتایج آزمون فراگیر دوم سازمان سنجش به خبرنگار آموزش خبرگزاری برنا، گفت: این آزمون،  که در اسفند ماه ۹۴ برگزار شده و کارهای اجرایی آن به اتمام رسیده و نتیجه آن برای دستگاه‎‌های زیربط فرستاده شده اما تاخیر زیادی در اعلام نتایج آن رخ داده است و حتما به زودی این نتایج بر روی سایت قرار داده می‌شود.
به گفته وی، لیست نهایی تایید شدگان آزمون در اختیار سازمان سنجش قرار گرفت و این سازمان اسامی را برای سازمان‌هایی که تصمیم گیری نهایی در این مورد را انجام می‌دهند ارسال کرده است و در نهایت دستگاه‌های اجرایی باید نتیجه نهایی را تایید کند و بعد به سازمان سنجش اعلام کند.
وی ادامه داد: با توجه به بازنگری در ظرفیت برنامه‌ریزی، سازمان مدیریت هر زمانی که نتایج را اعلام کند، ما پیگیری می‌کنیم و بر روی خروجی سایت، نتایج آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی را منتشر خواهیم کرد.
توکلی با اشاره به افرادی که در هنگام ثبت‌نام در آزمون مشکلاتی برای گزینه‌های ثبت‌ برایشان به وجود آمده، گفت: این افراد باید به سازمان سنجش مراجعه کنند و مشکلاتشان را همراه با آدرس و شماره تلفن خود را در نامه ثبت کنند و بعد از پیگیری سازمان سنجش، نتیجه به  آدرس آنها ارسال می‌شود.
مشاور رئیس سازمان سنجش گفت: در رابطه با تاخیر نتایج این آزمون جای نگرانی نیست و حتما این نتایج قبل از شروع آزمون فراگیر سوم اعلام خواهد شد.

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *