خانه » اطلاعیه های مهم » قبول شدگان آزمون هلال احمر باید در مصاحبه تخصصی شرکت کنند

قبول شدگان آزمون هلال احمر باید در مصاحبه تخصصی شرکت کنند

متن آگهی:

ابوالقاسم گرجی در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی «نسیم آنلاین»،در خصوص برگزاری آزمون استخدامی جمعیت هلال احمر افزود: روز گذشته این آزمون با حضور ۵ هزار داوطلب به طور سراسری در سطح کشور برگزار شد.
وی ادامه داد: امسال از میان این ۵ هزار نفر، ۷۵۰ نفر جذب جمعیت می‌شوند که سعی شده بیشتر جذب از بین داوطلبان جمعیت هلال احمر باشد.
معاون منابع انسانی جمعیت هلال احمرگفت: قبول شدگان در آزمون استخدامی باید برای جذب نهایی در آزمون تخصصی و مصاحبه شرکت کنند.
گرجی افزود: این احتمال وجود دارد برخی افراد علی رغم قبولی در آزمون استخدامی به دلیل رد شدن در آزمون تخصصی و یا مصاحبه، جذب جمعیت هلال احمر نشوند که البته درصد این اتفاق بسیار پایین است.
وی تاکید کرد: پس از اعلام نهایی اسامی قبول شدگان آزمون استخدامی، این افراد برای مصاحبه و شرکت در آزمون تخصصی هلال احمر باید خود را آماده کنند.

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *