خانه » اطلاعیه های مهم » نتایج آزمون استخدامی ۹۴ نهاد کتابخانه‌ها اعلام شد

نتایج آزمون استخدامی ۹۴ نهاد کتابخانه‌ها اعلام شد

متن آگهی:

خبر ۱۲ آبان ۹۴: نتایج آزمون استخدامی نهاد کتابخانه های عمومی کشور اعلام شد

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام خدمت یکایک شما کارجویان گرامی، به اطلاع میرسانیم نتایج آزمون استخدامی نهاد کتابخانه های عمومی کشور اعلام شد

با تشکر از صبر و تلاش همه شرکت کنندگان در آزمون استخدامی سال ۱۳۹۴ نهاد کتابخانه های عمومی کشور، ذکر موارد ذیل را ضروری می داند:

۱- در هر شهرستان یک و نیم برابر ظرفیت پذیرش آن شهرستان براساس بالاترین نمرات در شهرستان و با لحاظ کردن موارد ذکر شده در اطلاعیه آزمون استخدامی نهاد کتابخانه ها، دعوت به گزینش شده اند.

۲-برای آن دسته از داوطلبان متقاضی استفاده از امتیازات کتابداران انجمنی، روستایی و کارکنان قراردادی نهاد که حائز شرایط مندرج در بند ۶ بخش شرایط اختصاصی استخدام در اطلاعیه آزمون استخدامی نهاد کتابخانه ها بوده اند و رابطه استخدامی آنها به تایید معاونت اداری و مالی نهاد رسیده است، ضرایب مربوطه براساس بند مذکور اعمال و سپس رتبه داوطلب در شهرستان مورد تقاضا برای خدمت مشخص شده است.

۳-سهمیه ایثارگران و رزمندگان براساس بندهای یک و دو بخش امتیازات و سهمیه های قانونی مندرج در اطلاعیه آزمون استخدامی نهاد کتابخانه ها و قوانین مربوطه اعمال شده است.

۴-دعوت به گزینش به منزله قبولی در آزمون نبوده و نتیجه نهایی آزمون پس از طی مراحل گزینش مشخص می شود.

۵- زمان و مراحل گزینش از طریق پورتال نهاد کتابخانه های عمومی کشور به آدرس www.iranpl.ir اعلام می شود.

۶- آن دسته از داوطلبانی که در رابطه با نمره هر درس و یا نمره کل آزمون خود سوالی دارند، می توانند حداکثر تا ۲۰ روز پس از اعلام نتایج آزمون، با مراجعه به سامانه رسیدگی به شکایات آزمون ۹۴ به آدرس اینترنتی shekayat94.iranpl.ir (سامانه اینترنتی نهاد کتابخانه های عمومی کشور) تقاضای خود را ثبت نماید. لازم به ذکر است که شکایات ارسالی پس از تاریخ مذکور به هیچ عنوان بررسی نمی شوند.

جهت مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک نمایید

 

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *