خانه » استخدام در استان قزوین » جذب ۱۱۴ نفر در سازمان آموزش و پرورش استان قزوین

جذب ۱۱۴ نفر در سازمان آموزش و پرورش استان قزوین

متن آگهی:

خیرالله رحمانی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ۹۰ نفر مرد و ۲۴ نفر زن از میان فارغ التحصیلان با مدارک کارشناسی
و بالاتر دانشگاه های کشور از طریق برگزاری آزمون رسمی و به صورت پیمانی در استان جذب خواهند شد.
وی اضافه کرد: هنوز زمان قطعی برای برگزاری آزمون اعلام نشده است و داوطلبان برای کسب اطلاعات بیشتر درباره جزییات استخدام و رشته های مورد نیاز باید منتظر اطلاعیه ها از طریق سایت سازمان سنجش و رسانه ها باشند.
رحمانی ادامه داد: پذیرفته شدگانی که به صورت پیمانی جذب می شوند، پس از طی مراحل استخدام که شامل آزمون کتبی، مصاحبه عمومی و تخصصی، بررسی صلاحیت ها و معاینات پزشکی است، در دانشگاه فرهنگیان دوره های مختلف و مهارت های تدریس را طی می کنند و در سال تحصیلی ۹۶ وارد مدارس می شوند.
وی گفت: همچنین در سال جاری تعداد ۱۰۷ نفر نیز شامل ۷۷ مرد و ۳۰ زن از طریق آزمون سراسری کنکور و از میان فارغ التحصیلان پیش دانشگاهی وارد دانشگاه فرهنگیان و ۹ نفر نیز دانشجوی تربیت دبیر (فنی و حرفه ای) جذب آموزش و پرورش استان می شوند.
رحمانی خاطرنشان کرد: پذیرفته شدگان کنکور و ورودی دانشگاه فرهنگیان نیز پس از چهار سال وارد فرایند آموزش و پرورش خواهند شد.
وی گفت: در سال جاری اولین گروه از دانش آموختگان دانشگاه فرهنگیان شامل حدود ۴۰۰ نفر وارد فرایند آموزش در مدارس می شوند که ۲۴۳ نفر از آنان در مهرماه و بقیه نیز بهمن ماه آغاز بکار می کنند.
رحمانی با بیان اینکه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال گذشته نیز که دوره آموزشی خود را در دانشگاه فرهنگیان طی کردند در سال جاری وارد فرایند کار در مدارس می شوند گفت: استان قزوین در سال گذشته جز ۹ استان مجری طرح آموزش نیروی های جدید الاستخدام بود که حدود شش تا هفت استان را تحت پوشش آموزش ها قرار داد.
معاون پژوهش برنامه ریزی و نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش استان قزوین افزود: استخدام های جدید در آموزش و پرورش بصوت بومی است و هر فردی در منطقه و شهرستان خود مشغول بکار می شود.
بر اساس اعلام وزیر آموزش و پرورش در سال جاری ۱۰ هزار نیروی جدید از طریق دانشگاه فرهنگیان و ده هزار نفر نیز از میان فارغ التحصیلان سایر دانشگاه های کشور جذب آموزش و پرورش می شوند.

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *