خانه » اطلاعیه های مهم » ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون دستیاری دانشگاه شهید بهشتی

ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون دستیاری دانشگاه شهید بهشتی

متن آگهی:

خبر ۱۵ شهریور ۹۶: ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون دستیار تخصصی سال تحصیلی ۹۷-۹۶ در رشته های زنان و زایمان و روانپزشکی آغاز شد
معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با صدور اطلاعیه ای، از آغاز ثبت نام پذیرفته شدگان چهل و چهارمین آزمون پذیرش دستیار تخصصی در رشته های زنان و زایمان و روانپزشکی از ۱۴ شهریورماه خبر داد.
بر اساس این اطلاعیه، پذیرفته شدگان لازم است در ابتدا از ۱۴ شهریورماه به نشانی اینترنتی http://reg.sbmu.ac.ir  مراجعه و پس از انجام مراحل  ثبت نام اینترنتی طبق جدول زمانبندی از تاریخ ۹۶,۶.۲۶  لغایت ۹۶.۶.۲۷ از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۵به ساختمان دانشکده پزشکی مراجعه نمایند.
با توجه به الزام ارسال عکس در ثبت نام اینترنتی، پذیرفته شدگان می بایست یک قطعه عکس ۴×۳ یا ۴×۶ رنگی که در سال جاری گرفته شده باشد را بصورت رنگی اسکن نموده وبا فرمت JPGو اندازه حداکثر ۴۰۰ * ۳۰۰ پیکسل و حداقل ۳۰۰ *۲۰۰ پیکسل ذخیره نمایند. تصویر داوطلب باید واضح و فاقد اثر مهر، منگه و هر گونه لکه باشد. حاشیه‌های زاید عکس اسکن شده باید حذف شده باشد و عکس دارای چرخش نباشد. عکس ارسال شده جهت چاپ بر روی کارت دستیاری می باشد و در صورتی که تصویر ارسالی شرایط چاپ بر روی کارت را نداشته باشد حذف خواهد گردید و مسوولیت عواقب آن بر عهده شخص می باشد.
شایان ذکر است معارفه رشته زنان و زایمان ۹۶,۶.۱۵ ساعت ۸:۳۰ صبح در مرکز پزشکی آموزشی و درمانی امام حسین (ع) و همچنین معارفه رشته روانپزشکی ۹۶.۶.۱۹ ساعت ۸ صبح در همین مرکز پزشکی برگزار می شود.
پذیرفته شدگان برای اطلاع از برنامه زمانبندی ثبت نام حضوری می توانند به سایت دانشکده پزشکی با نشانی msp.sbmu.ac.ir مراجعه و همچنین جهت اطلاعات و دسترسی به فرمت سند تعهد محضری به آدرس law.sbmu.ac.ir مراجعه نمایند.

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *