خانه » اطلاعیه های مهم » بیمه‌شدگان تامین اجتماعی نسبت به خرید حق بیمه سربازی اقدام کنند

بیمه‌شدگان تامین اجتماعی نسبت به خرید حق بیمه سربازی اقدام کنند

متن آگهی:

بیمه‌شدگان تامین اجتماعی نسبت به خرید حق بیمه سربازی اقدام کنند

خبرگزاری فارس: رئیس سازمان تامین اجتماعی استان کرمانشاه گفت: بیمه‌شدگان تامین اجتماعی می‌توانند با مراجعه به شعب تامین اجتماعی، برای خرید حق بیمه دوران سربازی خود اقدام کنند.
کیومرث فلاحی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه به تشریح برنامه‌های تامین اجتماعی طی سال‌جاری پرداخت و اظهار داشت: زیر پوشش قراردادن ایرانیان مقیم خارج از کشور که در همان کشور نیز اشتغال دارند به عنوان یکی از برنامه‌ها در دستور کار قرار دارد.
وی بخشودگی جرائم کارفرمایان خوش حساب را یکی از دیگر از برنامه‌های سازمان تامین اجتماعی عنوان کرد و گفت: صاحبان کارگاه‌های تولیدی، صنعتی و معدنی که خوش حساب و فعال هستند و همه بدهی خود را یکساله قسط‌ بندی کنند از بخشودگی ۱۰۰ درصد جرائم برخوردار خواهند شد.

*ماهانه ۴۰۰ هزار نفر به شعب درمان تامین اجتماعی کرمانشاه مراجعه می‌کنند
رئیس سازمان تامین اجتماعی استان کرمانشاه با بیان اینکه ماهانه ۴۰۰ هزار مراجعه به شعب درمان سازمان تامین اجتماعی کرمانشاه ثبت می‌شود، افزود: با ارائه خدمات الکترونیکی این تعداد را، ۱۰۰ هزار بار در سال کاهش دادیم و تعداد مراجعات امسال نیز ماهانه به ۳۰۰ هزار بار خواهد رسید.
این مسؤول گردش مالی تامین اجتماعی استان را سالانه ۲ هزار میلیارد تومان ذکر کرد و اظهار داشت: این میزان چهار برابر کل بودجه عمرانی استان است و در واقع بزرگ‌ترین حجم مالی در سطح استان متعلق به این سازمان است.

*بیمه قالیبافان و کارگران ساختمانی پایش می‌شود
وی، راستی آزمایی و پایش ۲۰ هزار کارگر ساختمانی و ۱۲ هزار قالیباف را از دیگر برنامه‌های در دستور کار این سازمان اعلام کرد و گفت: افرادی هستند که به‌عنوان قالیباف بابت بیمه قالیبافی هر ماه ۲۱۰ هزار تومان از دولت یارانه می‌گیرد، اما قالیباف واقعی نیستند.
رئیس سازمان تامین اجتماعی استان کرمانشاه از ممنوعیت بکارگیری بازنشستگان در دستگاه‌های دولتی و غیر دولتی خبر داد و اضافه کرد: این موضوع نیز به‌طور جدی از سوی تامین اجتماعی با جدیت دنبال می‌شود.

*فرزندخوانده هم بیمه می‌شود
فلاحی گفت: در راستای اجرای قانون حمایت از کودکان و نوجوانان بی‌سرپرست و بدسرپرست، فرزندخوانده(فرزندان تحت سرپرستی) بیمه شدگان و مستمری بگیران زیرپوشش سازمان نیز می‌توانند از مزایای مقرر در قانون تامین اجتماعی، در حکم فرزندان حقیقی بهره‌مند شوند.

*خرید حق بیمه سربازی
این مقام مسؤول به افراد زیرپوشش سازمان تامین اجتماعی توصیه کرد که نسبت به خرید حق بیمه سربازی خود نیز اقدام کنند و افزود: خرید سربازی در واقع به این معنا است که دوران سربازی و بسیجی جبهه، به عنوان سابقه بیمه حساب می‌شود.
وی خاطرنشان کرد: برای اینکه مدت سربازی در طول سنوات بیمه‌ای فرد لحاظ شود، امکان خرید حق بیمه این دوران برای بیمه شده فراهم شده که بیمه‌شدگان می‌توانند با مراجعه به شعب سازمان تامین اجتماعی از این امکان بهره‌مند شوند

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *