خانه » استخدام در استان چهار محال بختیاری » اعزام مشمولان طرح سرباز معلم درچهارمحال بختیاری

اعزام مشمولان طرح سرباز معلم درچهارمحال بختیاری

متن آگهی:

اعزام مشمولان طرح سرباز معلم درچهارمحال و بختیاری سید شجاع ذیلابی” در این رابطه گفت: برابر هماهنگی های بعمل آمده و مجوز ستاد کل نیروهای مسلح مشمولان طرح سرباز معلم سهمیه سال ۱۳۹۵ در تاریخ ۱۹/۴/۹۵ شنبه به همراه مشمولان دیپلم و زیر دیپلم، به مراکز آموزش مشخص شده اعزام خواهند شد.
وی اظهار کرد: کلیه مشمولان طرح سرباز معلمی می بایست ضمن اخذ برگ اعزام، از طریق دفاتر پلیس +۱۰ در سطح استان مراجعه و نسبت به اخذ برگ تعیین محل خدمت اقدام ، و با در دست داشتن برگه یاد شده و آمادگی کامل جهت اعزام به خدمت در ابتدای وقت اداری مورخه ۱۹/۴/۹۵ در محل معاونت وظیفه عمومی واقع در شهرکرد واقغ در جاده منظریه – جنب پلیس راهور استان مراجعه تا ترتیب اعزام آنها به مراکز آموزشی داده شود.

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *