خانه » استخدام در استان مرکزی » اطلاعیه تکمیل مدارک آزمون استخدام پیمانی دانشگاه علوم پزشکی اراک

اطلاعیه تکمیل مدارک آزمون استخدام پیمانی دانشگاه علوم پزشکی اراک

متن آگهی:

خبر ۱۶ اسفند ۹۶: اطلاعیه تکمیل مدارک آزمون استخدام پیمانی دانشگاه علوم پزشکی اراک
بدینوسیله به اطلاع کلیه افرادی که در سامانه آزمون استخدامی این دانشگاه ثبت نام نموده اند و کد رهگیری دریافت نموده اند می رساند : داوطلبانی که تا تاریخ  ۹۶/۱۲/۱۶ موفق به ارائه مدارک نشده اند به منظور تکریم ارباب رجوع زمان دریافت مدارک تا پایان ساعت اداری (ساعت ۱۵ ) تاریخ روز شنبه مورخ ۹۶/۱۲/۱۹ تمدید و ایشان می توانند مدارک را به واحد استخدام ارائه نمایند . قابل ذکر است پس از اتمام تاریخ مذکور هیچگونه مدارکی دریافت نخواهد گردید . و این زمان قابل تمدید نخواهد بود .

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *