خانه » اطلاعیه های مهم » اختصاص ۸۱ میلیارد ریال برای استخدام های جدید در خراسان رضوی

اختصاص ۸۱ میلیارد ریال برای استخدام های جدید در خراسان رضوی

متن آگهی:

خبر۷ مرداد ۹۴ – اختصاص ۸۱ میلیارد ریال برای استخدام های جدید در خراسان رضوی

خبرگزاری صدا و سیما: ۸۱ میلیارد ریال اعتبار برای استخدام های جدید دستگاه های اجرایی خراسان رضوی اختصاص یافت.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان رضوی امروز افزود: این اعتبار مربوط به استخدام ۵۳۵ نفر از کارکنان جدید دستگاه های اجرایی است که سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور آن را ابلاغ کرده است.
رضا جمشیدی افزود: از این مبلغ ۶۸ میلیارد ریال مربوط به اعتبارات حقوق مستمر و ۱۳ میلیارد ریال هم دیگر هزینه های این کارکنان است.
او گفت: همچنین ۱۶۲ نفر در ۲ دستگاه مشمول اعتبارات ملی به کار گرفته می شوند.

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *