خانه » آگهی های زیر مجموعه » آگهی استخدام گروه‌های پژوهشی جهاد دانشگاهی واحد استان البرز

آگهی استخدام گروه‌های پژوهشی جهاد دانشگاهی واحد استان البرز

متن آگهی:

گروه‌های پژوهشی علوم شناختی و آسیب‌شناسی اجتماعی جهاد دانشگاهی واحد استان البرز به منظور تکمیل پژوهشگران تمام‌وقت خود در شهر کرج با مشخصات زیر دعوت به همکاری می‌نماید

  • فارغ‌التحصیل مقطع دکتری و یا دانشجوی دکتری در آستانه دفاع ، رشته جامعه‌شناسی گرایش بررسی مسائل اجتماعی با سابقه کاری مرتبط (یک نفر)
  • فارغ‌التحصیل مقاطع کارشناسی‌ارشد ، دکتری یا دانشجویان دکتری در آستانه دفاع، رشته روان‌شناسی و مشاوره  با سابقه کاری مرتبط(یک نفر)

متقاضیان محترم می توانند درخواست خود را به همراه رزومه کاری و علمی، حداکثر تا تاریخ ۹۵/۵/۱۵به آدرس اینترنتی res.alborz@acecr.ac.ir ارسال و یا برای کسب آگاهی بیشتر با  شماره تلفن ۸۸۳۰۲۵۲۴ – ۸۸۳۰۹۲۹۲ – ۰۲۱ داخلی ۱۰۱ تماس حاصل نمایند.

اطلاعات تماس

  • تلفن: ۸۸۳۰۲۵۲۴ – ۸۸۳۰۹۲۹۲ – ۰۲۱ داخلی ۱۰۱
  • ایمیل: res.alborz@acecr.ac.ir
کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *