خانه » استخدام در استان تهران » آگهی استخدام شرکت گسترش پایا صنعت سینا

آگهی استخدام شرکت گسترش پایا صنعت سینا

متن آگهی:

فراخوان همکاری با شرکتهای دانش بنیان

شرکت گسترش پایا صنعت سینا  در نظر دارد در راستای اقتصاد مقاومتی و بومی سازی صنعتی با بهره گیری از شرکتهای دانش بنیان و تقویت آنها در جهت اجرایی نمودن هر چه بهتر پروژه های شرکتهای تابعه خود و سایر شرکتها در سطح کشور با شرکتهای دانش بنیان متخصص در امور مکانیزاسیون و اتوماسیون صنعتی و دارای ایده های تولیدی ناب مشارکت نماید.

لذا از کلیه شرکتهای واجد شرایط تقاضا میشود که اظهارنامه علاقه مندی خود را بهمراه رزومه و سوابق اجرایی به آدرس الکترونیکی rd@sinapad.ir تا تاریخ ۹۵/۰۲/۲۵ارسال نمایند. در زمینه بررسی ، تحقیق و اجرای پروژه های زیر از شرکتهای دانش بنیان معتبر کشور دعوت به همکاری می نماید.
شماره تماس پیگیری : ۴۴۶۳۲۳۴۲-۰۲۱

اطلاعات تماس

  • تلفن: 44632342-021
  • ایمیل: rd@sinapad.ir
کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *