خانه » استخدام در استان تهران » آگهی استخدام شرکت پیشتاز طب

آگهی استخدام شرکت پیشتاز طب

متن آگهی:

شرکت پیشتاز طب  در تهران به کارشناس ارشد فناوری اطلاعات (IT) مسلط به تجزیه و تحلیل و طراحی سیستم های اطلاعاتی اتوماسیون اداری و استقرار سیستم ها طراحی و مکانیزاسیون فرایندهای سازمانی و آشنا به زیرساخت و شبکه فارغ اتحصیل رشته های مرتبط ازدانشگاههای معتبر و  حداقل ۷سال سابقه کاردر زمینه های مذکور نیازمند است.

ارسال رزومه : hr@pishtazteb.com

اطلاعات تماس

  • ایمیل: hr@pishtazteb.com
کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *