خانه » استخدام در استان خراسان شمالی » آگهی استخدامی شرکت پتروشیمی خراسان

آگهی استخدامی شرکت پتروشیمی خراسان

متن آگهی:

خبر ۱۵ آذر ماه ۱۴۰۱ -شرکت نگهداشت کاران در نظر دارد جهت کارگاه پتروشیمی خراسان واقع در بجنورد از میان داوطلبان واجد شرایط در مقاطع تحصیلی به شرح جدول ذیل ، تعداد محدودی نیروی انسانی مورد نیاز خود را برای سال ۱۴۰۱ ، صرفا از میان داوطلبین مرد و بومی استان خراسان شمالی پس از کسب موفقیت در آزمون های کتبی و عملی، مصاحبه عمومی، تخصصی و روان شناختی، معاینات پزشکی و گزینش، با انعقاد قرارداد در چارچوب قانون کار و تامین اجتماعی بصورت قرارداد مدت موقت دعوت به همکاری نماید.

مهلت ثبت نام : ۳۰ آذر ماه ۱۴۰۱
* شرط حداقل معدل برای مقطع لیسانس ۱۴ و فوق لیسانس ۱۶ می باشد.

واحد سازمانیعنوان تخصص مورد نیازتعداد نیرومدرک و رشته تحصیلی مورد نیاز
بهره برداریاپراتور سایت۱۲لیسانس مهندسی شیمی گرایش های ( پتروشیمی-پالایش-گاز-پلیمر)
تاریخبرنامه زمانبندی و تاریخ های مهم اجرایی
۱۴۰۱/۰۹/۱۵ثبت نام در سامانه الکترونیکی و اخذ کد رهگیری
۱۴۰۱/۱۰/۱۲مراجعه به وب سایت و دریافت کارت ورود به جلسه و برگه راهنمای آزمون
۱۴۰۱/۱۰/۱۶برگزاری آزمون
سایر مراحل بعدی و تشریفات اداری مرتبط متعاقباً اعلام خواهد شد.

الف – شرایط عمومی :
۱٫ تابعیت ایران و التزام به قانون اساسی و نظام جمهوری اسلامی ایران
۲٫ تدین به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی
۳٫ عدم سوء پیشینه کیفری منتج به محرومیت از حقوق اجتماعی و همچنین عدم اشتهار و محکومیت به فساد اخلاقی
۴٫ عدم سابقه وابستگی یا عضویت دراحزاب و گروههای سیاسی معارض با نظام جمهوری اسلامی ایران
۵٫ عدم اعتیاد به مواد مخدر سنتی و صنعتی و روان گردان
۶٫ عدم اشتغال (رسمی ، پیمانی ، قراردادی) و تعهد خدمت به دستگاههای دولتی ، خصوصی ، مراکز آموزشی و نهادهای انقلاب.
۷٫ داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم ( برای دارندگان کارت معافیت پزشکی ، درصورت قبولی درمراحل سنجش ، تایید پزشک معتمد شرکت درمورد توانایی انجام کار مزبور ، الزامی است.)
۸٫ نداشتن منع استخدامی به موجب آراء مراجع قضایی ذیصلاح
۹٫ عدم انفصال از خدمت و یا اخراج توسط دستگاهها و موسسات دولتی و خصوصی
۱۰٫ تندرستی و توانایی کامل جسمی ، روحی و اخلاقی افراد، طبق تایید طب صنعتی شرکت

ب – شرایط اختصاصی :
۱۱٫ مدارک دانشگاهی کسانی قابل قبول برای شرکت در پذیرش نهایی است که از طریق آزمون‌های سراسری دانشگاههای دولتی، آزمون سراسری اختصاصی دانشگاه پیام نور، جامع علمی–کاربردی و یا آزاد اسلامی موفق به ورود به مراکز آموزش عالی برای دریافت مدرک رسمی شده و یا از دانشگاه‌های معتبر خارج از کشور، مدارک مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فنآوری دریافت کرده باشند.
۱۲٫ متقاضیان محترم نباید در طول دوره تحصیل پرونده انضباطی داشته باشند.
۱۳٫ مدارک تحصیلی تحت عناوین معادل، دوره های فراگیر، آموزش باز، مکاتبه‌ای(از راه دور)، داخلی، پودمانی (به‌جز پودمانی مقطع کاردانی دانشگاه جامع علمی کاربردی) دانشگاهها و مراکز آموزش عالی مورد پذیرش نمی باشد.
۱۴٫ جذب نیروی انسانی مورد نیاز از متقاضیان بومی استان خراسان شمالی صورت می پذیرد.
تبصره: مبنای بومی بودن ، محل تولد و یا محل تحصیل دوران دبیرستان و اخذ دیپلم متوسطه می باشد.
۱۵٫ دارا بودن مدرک تحصیلی به شرح مندرج در جدول بالا
۱۶٫ شرایط سنی به شرح زیر می باشد.
مقطع کارشناسی: حداکثر ۲۸ سال تمام(متولدین ۱۳۷۳/۰۹/۰۱به بعد)
مقطع کارشناسی ارشد: حداکثر سن ۳۰ سال تمام(متولدین ۱۳۷۱/۰۹/۰۱به بعد)
تبصره۱: خدمت نظام وظیفه تا سقف ۲ سال به حداکثر سن افزوده می شود.
تبصره۲ : سابقه خدمت مرتبط (تجربه مفید/ صرفاً سابقه کار در واحدهای بهره برداری پتروشیمی) با تایید واحد محل خدمت (با درج عنوان شغلی و مدت و پرداخت حق بیمه) به حداکثر سن مقرر تا سقف ۱۰ سال اضافه خواهد شد.
۱۷٫ داشتن آمادگی جسمانی و ورزیدگی لازم برای انجام فعالیتهای شغل مزبور طبق تائید پزشک معتمد شرکت
۱۸٫ عدم اشتغال به تحصیل در دانشگاهها و مراکز آموزش عالی (موکداً اعلام می گردد چنانچه در مراحل استخدامی مشخص شود داوطلبی اشتغال به تحصیل دارد ادامه مراحل استخدامی وی منتفی خواهد شد.)
تبصره۱: تاریخ فراغت از تحصیل داوطلبان می بایست قبل از تاریخ ثبت نام باشد.

ج – مراحل ثبت نام:
۱- مراجعه به وب سایت به نشانی khpc.iran-azmoon.ir
۲- تکمیل فرم تقاضانامه الکترونیکی در سایت مذکور
۳- ارسال عکس: متقاضیان می بایست عکس ۴*۳ پرسنلی خود را با عرض ۱۵۰ و ارتفاع ۲۰۰ پیکسل و با فرمت JPG و حجم حداکثر ۲۰۰ کیلو بایت اسکن نموده و درقسمت مربوطه بارگذاری نمایند.
– تصویر داوطلب باید واضح، مشخص و فاقد اثر مهر ، منگنه و هرگونه لکه باشد
– حاشیه های زاید عکس اسکن شده باید حذف شده باشد
– حتی الامکان عکس رنگی و دارای زمینه سفید باشد
تذکر۱: اسکن عکس از روی کارتهای شناسایی (کارت ملی، شناسنامه و…) قابل قبول نمی‌باشد و داوطلب لازم است اصل عکس را مطابق با توضیحات فوق، اقدام به اسکن نماید.
تذکر ۲: مدت زمان تعیین شده تمدید نمی گردد و متقاضیان باید در مهلت فوق نسبت به ثبت نام اقدام نموده و از موکول نمودن آن به روزهای پایانی خودداری نمایند.
۴ – پرداخت مبلغ یک میلیون و پانصد ریال ۱٫۵۰۰٫۰۰۰ ریال بصورت آنلاین در فرآیند ثبت نام.

نکات مهم :
۱- قبل از ثبت نام به راهنمای نحوه تکمیل فرم موجود در وب سایت مراجعه و مندرجات آنرا دقیقاً مطالعه نمایید.
۲- ثبت نام زمانی تکمیل می باشد که شماره رهگیری از طریق سیستم به متقاضی اعلام گردد.
۳- مسئولیت صحت ثبت اطلاعات در سایت اینترنتی به عهده شخص متقاضی می باشد. بدیهی است چنانچه مغایرتی در مندرجات مدارک ارائه شده با شرایط آگهی شرکت وجود داشته باشد از ادامه مراحل جذب متقاضی در هر مرحله جلوگیری به عمل خواهد آمد و متقاضی حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت.
۴- همراه داشتن کارت ورود به جلسه و شناسنامه یا کارت ملی در روز برگزاری آزمون ضروری خواهد بود.
۵- داوطلبان می بایست پس از اخذ کارت ورود به جلسه آزمون از طریق سایت، نسبت به کنترل مشخصات فردی خود، مدرک تحصیلی، معدل، شماره داوطلبی، شماره صندلی و محل برگزاری آزمون اقدام نمایند.

تذکرات مهم :
۱-ثبت نام متقاضیان صرفاً از طریق سایت مذکور و به صورت اینترنتی بوده و نیازی به ارسال مدارک نمی باشد. ۲- به تقاضای ثبت نام اینترنتی متقاضیانی که پس از مهلت مقرر اقدام نمایند، ترتیب اثر داده نخواهد شد.
۳- محل برگزاری آزمون در زمان توزیع کارت و همچنین از طریق سامانه فوق الذکر اعلام می گردد. ۴- پس از برگزاری آزمون کتبی، براساس چند برابر ظرفیت مورد نیاز شرکت ، نسبت به اعلام اسامی دعوت شدگان جهت مصاحبه های فنی و تخصصی و روانشناختی و سایر مراحل اقدام می شود .
توجه : دعوت از داوطلبان از هر مرحله به مرحله بعدی ، به منزله پذیرفته شدن نخواهد بود و هیچگونه حقی را برای داوطلب ایجاد نمی کند. ۵- موکداً اعلام می گردد ثبت نام در آزمون صرفاً اینترنتی و براساس آگهی مندرج در سایت می باشد.
۶- لازم به ذکر است صدور کارت شرکت در آزمون به منزله تایید اطلاعات ارسالی از سوی داوطلب نبوده و مدارک پس از اجرای آزمون مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
۷- مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا ارائه مدارک بصورت ناقص در زمان مصاحبه و بعد از آن بر عهده داوطلب می‌باشد .
۸- انتخاب نهایی پذیرفته شدگان آزمون، پس از طی مراحل آزمون مصاحبه تخصصی ، روانشناسی ، طب صنعتی و سایر مراحل خواهد بود و به پذیرفته شدگان اطلاع رسانی خواهد شد.
۹- لازم به توضیح است که جذب نیروی انسانی در شرکت بر اساس موفقیت متقاضیان در تمامی مراحل استخدامی (مشتمل بر آزمون کتبی ، مصاحبه عمومی و تخصصی، گزینش و معاینات پزشکی) تعیین گردیده و چنانچه متقاضیان در هر یک از مراحل فوق موفقیت لازم را کسب ننمایند، موضوع ادامه مراحل استخدامی آنان منتفی خواهد گردید.
۱۰- جذب نیرو صرفاً جهت به کارگیری از طریق شرکت های پیمانکار طرف قرارداد پتروشیمی خراسان در محل مجتمع پتروشیمی واقع در شهرستان بجنورد می باشد.
۱۱- از پذیرفته شدگان نهایی ضمانت های لازم و تعهد محضری خدمت به میزان ۵ سال اخذ خواهد شد و در پایان مدت هر قرارداد در صورت رضایت کارفرما مجددا قرارداد جدید منعقد می شود و در غیر این صورت قرارداد فرد تمدید نخواهد شد.
۱۲- منابع آزمون :
منابع عمومی : ادبیات فارسی – کامپیوتر – هوش – زبان
منابع تخصصی : انتقال حرارت – مکانیک سیالات – ترمودینامیک – انتقال جرم – راکتور – کنترل فرایند – کاربرد ریاضیات در مهندسی شیمی

لینک ثبت نام

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.