خانه » استخدام در استان گیلان » اعلام نتایج اولیه پزشکان متخصص آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی گیلان

اعلام نتایج اولیه پزشکان متخصص آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی گیلان

متن آگهی:

خبر ۲۴ فروردین ماه ۹۹ – اعلام نتایج اولیه پزشکان متخصص آزمون استخدامی سال ۹۸ وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی

سازمان سنجش کشور، نتایج اولیه برابر ظرفیت پزشکان متخصص آزمون استخدامی وزارت بهداشت در هفتمین آزمون متمرکز دستگاههای اجرایی کشور ( آبان ۱۳۹۸ )را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان ( وب د)؛  سازمان سنجش کشور، نتایج اولیه برابر ظرفیت پزشکان متخصص آزمون استخدامی وزارت بهداشت در هفتمین آزمون متمرکز دستگاههای اجرایی کشور( آبان ۱۳۹۸) را  اعلام  کرد.
بر همین اساس؛
الف –  لیست اعلام شده به میزان یک  (صرفاً  بر اساس اظهارات داوطلب در ثبت نام) جهت بررسی اولیه مدارک افراد و به صورت مشروط بوده لذا پس از بررسی و تایید مستندات ارایه شده توسط داوطلب و ثبت اطلاعات، نتیجه نهایی
توسط سازمان سنجش اعلام خواهد شد.
ب – طبق مفاد آگهی منتشرشده از سوی سازمان سنجش آموزش کشور، اعلام نتیجه نهایی منوط به بررسی مدارک اعلامی می باشد و مسئولیت ناشی از عدم  رعایت ضوابط و مقررات اعلام شده در آگهی برعهده شخص داوطلب بوده و چنانچه صحت اطلاعات اعلام شده توسط آنها در آزمون محرز نگردد، اولویت افراد کان لم یکن تلقی و از بین سایر متقاضیان به ترتیب اولویتهای مقرر قانونی مندرج در آگهی جهت بررسی مدارک توسط دانشگاه مربوطه دعوت بعمل خواهد آمد.
بدیهی است عدم مراجعه داوطلب در زمان تعیین شده به منزله انصراف از انجام ادامه مراحل استخدامی تلقی و طبق مقررات از سایر افراد به جایگزینی ایشان دعوت بعمل خواهد آمد.
ج – ضروری است ذینفعان تا تاریخ  سه شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۹، با در دست داشتن کلیه مدارک ذیل  به نشانی  رشت – میدان فرهنگ -خیابان پرستار – روبروی شرکت دارو پخش  – ساختمان ستاد مرکزی شماره  یک دانشگاه علوم پزشکی گیلان- واحد استخدام مراجعه نمایند:
۱- اصل و تصویر  تمامی صفحات  شناسنامه
۲- اصل و تصویر  کارت ملی
۳- اصل و تصویر آخرین مدرک تحصیلی
۴- اصل و تصویر  وضعیت تعهد ات متخصصین جهت رشته های مشمول تعهدات قانونی پزشکان متخصص     (پایان طرح ، معافیت ، گواهی اشتغال به تعهدات  حسب مورد برابر مفاد آگهی)
۵- اصل و تصویر کلیه مدارک و تاییدیه های مربوط به سهمیه های انتخابی  (ایثارگری ، معلولیت و … )
۶- دو قطعه عکس پشت نویسی شده
۷- پرینت کارنامه چاپ شده از سایت سازمان سنجش
۸- اصل و تصویر کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی و یا معافیت دائم (ویژه آقایان)
۹- اصل و تصویر اولین و آخرین قرارداد مربوط به کارکنان قراردادی و فرم خلاصه ۵۰۲
۱۰- اصل و تصویر گواهی اشتغال و ریز سوابق بیمه و تائیدیه برای نیروهای شرکتی
۱۱- یک عدد پوشه


خبر ۲۵ اسفند ماه ۹۸ – به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی گیلان؛قابل توجه کلیه شرکت کنندگان آزمون استخدامی سال ۱۳۹۸ وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ، پیرو کارنامه نهایی صادر شده از سوی سازمان  سنجش کشور در خصوص آزمون فوق الذکر،بدینو سیله به اطلاع می رساند :

۱–  لازم است پذیرفته شدگان نهایی آزمون درروزهای ۹۸/۱۲/۲۷ و ۹۸/۱۲/۲۸ (با اولویت افرادی که فاقد هر گونه ثبت نام در سامانه گزینش دانشگاه می باشند(پرسنل غیر شاغل به صورت طرحی یا قراردای و …)) ، با مراجعه یه سایت هسته گزینش دانشگاه به آدرس  http://www.gums.ac.ir/gozinesh   نسبت به ثبت نام اینترنتی گزینش و تکمیل فرم مربوطه با توجه به راهنمای مندرج در سامانه  اقدام  نمایند .

۲– کلیه افرادی که به  نتیجه اعلام شده از سوی سازمان سنجش در کارنامه نهایی اعتراض دارند ،می توانند از طریق مراجعه به سایت سازمان مذکور  و با توجه به ضوابط و برنامه زمانبدی اعلام شده در آن نسبت به ارائه درخواست خود اقدام نمایند .

۳ – متقاضیانی که به بررسی مدارک و مصاحبه  آزمون مذکور  که از طریق  این دانشگاه اجرا گردیده است ،  اعتراض دارند ، می توانند از تاریخ  ۹۸/۱۲/۲۷  تا تاریخ ۹۹/۱/۲۷  در صفحه   اصلی سایت دانشگاه علوم پزشکی گیلان ، صفحه  میز خدمت  به آدرس : http://www.gums.ac.ir/default-11014.aspx  مراجعه و نسبت به تکمیل  فرم رسیدگی و پاسخگویی به شکایات مردمی  اقدام نمایند. مراتب پس از پایان فرصت ۳۰ روزه از طریق دانشگاه بررسی و پاسخ مقتضی به متقاضی از طریق سامانه مذکور اعلام خواهد گردید.

در پایان در خواست می گردد  به منظور حفظ سلامتی خود و خانواده و  جلوگیری از شیوع بیشتر بیماری کووید ۱۹ و اجرای دستورالعمل های ستاد مقابله با کرونا از مراجعه حضوری به دانشگاه جهت مطرح نمودن سوالات مرتبط با آزمون خودداری نمایند . همکاران مدیریت منابع انسانی از طریق شماره تماس ۳۳۳۲۶۰۶۱  داخلی ۲۲۳ (واحد استخدام ) و همکاران محترم هسته گزینش برادران با شماره تماس ۳۳۳۲۱۴۶۰ و هسته گزینش خواهران با شماره تماس ۳۳۳۲۹۶۸۸ پاسخگوی تلفنی سوالات شما خواهند بود .


خبر ۱۰ اسفند ۹۸: اطلاعیه نحوه تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی گیلان

به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی گیلان و به نقل از مدیریت منابع انسانی دانشگاه اداره تامین و توزیع نیروی انسانی؛

قابل توجه شرکت کنندگان آزمون استخدامی سال ۹۸ وزارت بهداشت که در کارنامه جدید(هفته اول اسفند ۱۳۹۸) اعلام شده از سوی سازمان سنجش کشور حائز بررسی مدارک گردیده اند ، با عنایت به اینکه کارنامه مذکور جهت اعلام افراد دارای حد نصاب در رشته های شغلی دانشگاه های علوم پزشکی کل کشور صادر گردیده بدینوسیله به اطلاع می رساند این دانشگاه حسب مورد در صورت عدم تکمیل ظرفیت های اعلام شده جهت تکمیل طرفیت و یا اعلام انصراف و حذف نفرات معرفی شده در مرحله اول ،با افراد واجد شرایط بر اساس ترتیب نمره فضلی و سهمیه های قانونی با توجه به کارنامه صادره دعوت بعمل خواهد آورد.
لذا خواهشمند است از مراجعه به دانشگاه جهت ارائه مدارک، خود داری فرمایید.


خبر ۲۳ دی ماه ۹۸ – به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان ( وب دا)؛ دانشگاه علوم پزشکی گیلان پیرو اطلاعیه شماره یک در خصوص اعلام نتایج چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی آبان ۱۳۹۸ دانشگاه علوم پزشکی گیلان ،بدینوسیله جدول زمانبندی تحویل مدارک مورد نیاز جهت ارائه به واحد استخدام  دانشگاه را به شرح ذیل اعلام کرد؛

ردیف / رشته   شغلی و شهر پذیرش /                       تاریخ مراجعه

۱-       پرستار        (رشت – لنگرود )                سه شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۸

۲-       پرستار     (انزلی – تالش – ماسال )        چهارشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۸

۳-       کاردان و کارشناس هوشبری – اتاق عمل – پزشک عمومی – داروساز (تمامی شهرها)                    شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۸

۴-       کاردان و کارشناس فوریتهای پزشکی (تمامی شهرها )یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸

۵-       سایر رشته های شغلی (غیر از رشته های فوق )          دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸

۶-       تمامی افرادی که در تاریخ های مذکور موفق به ارایه مدارک  نشده اند؛  سه شنبه ۱بهمن ۱۳۹۸

ساعت تحویل مدارک از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۳:۳۰ می باشد .

 لازم به ذکر است : دریافت مدارک خارج از برنامه زمانبدی اعلام شده امکان پذیر نخواهد بود .

 بدیهی است عدم تحویل مدارک در زمان اعلام شده به منزله انصراف از ادامه فرایند استخدامی می باشد./ص


خبر ۲۶ اسفند ۹۶: اعلام اسامی داوطلبان جهت بررسی مدارک استخدامی دانشگاه علوم پزشکی گیلان

با عرض تبریک فراسیدن ایام نوروز ، پیرو اعلام کارنامه اولیه آزمون استخدامی سال ۹۶ وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی از طریق سایت سازمان سنجش و آموزش کشور، بدینوسیله فهرست اسامی داوطلبان دعوت شده جهت بررسی مدارک (لیست ۱) ، مربوط به آزمون اعلام می گردد.افرادی که در لیست بررسی مدارک معرفی گردیده اند می باید با همراه داشتن پرینت ثبت نام و کارنامه خود و مدارک مورد نیاز ذیل با توجه به جدول زمان بندی ، جهت ارائه به مدیریت نیروی انسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان واحد استخدام ( آدرس : رشت – میدان فرهنگ – خیابان پرستار – ساختمان مرکزی شماره ۱ دانشگاه – واحد استخدام ) مراجعه نمایند :
دریافت مدارک افراد جهت بررسی صحت اطلاعات ثبت نامی شرکت کنندگان بوده و هیچگونه تعهدی مبنی بر جذب و استخدام ایجاد نمی نماید .
عدم ارائه مدارک در مدت تعیین شده به منزله انصراف از ادامه فرایند استخدام می باشد .

جهت دانلود متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

جهت دانلود اسامی اینجا کلیک کنید

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.