خانه » استخدام در استان خوزستان » آگهی استخدام شهرداری استان خوزستان(تمدید مهلت ثبت نام)

آگهی استخدام شهرداری استان خوزستان(تمدید مهلت ثبت نام)

متن آگهی:

اطلاعیه: مهلت ثبت نام تا ساعت ۲۴ روز دوشنبه مورخ ۹۴/۱۰/۲۱ تمدید گردید.


استانداری خوزستان برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز شهرداریهای استان از محل سهمیه استخدامی شماره ۱۶۶۱۸۱ مورخ ۹۴/۰۷/۱۸ سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور شماره ۳۵۶۵۶ مورخ ۹۴/۰۸/۱۷ سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور، در نظر دارد افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندی های تخصصی، عملی ، مصاحبه و گزینش به صورت پیمانی برای خدمت در شهرهای استان به شرح زیر استخدام نماید.

    دانلود آگهی

برای آمادگی آزمون استخدامی شهرداری ها اینجا کلیک نمایید

الف- شرایط عمومی

۱٫ داشتن حداقل سن بیست سال تمام و حداکثر سی و پنج سال تمام

۲٫ داشتن تابعیت جمهوری اسلامی ایران

۳٫ دارا بودن کارت پایان خدمت یا معافیت قانونی برای مردان در زمان ثبت نام

۴٫ عدم اعتیاد به مواد مخدر و دخانیات

۵٫ نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر

۶٫ نداشتن ممنوعیت استخدام در دستگاه های اجرایی به موجب آراء مراجع قانونی

۷٫ داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که در آن شغل استخدام می شود

۸٫ دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی پایان دوره متوسطه

۹٫ اعتقاد به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

۱۰٫ التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

ب- شرایط اختصاصی

۱٫ حداکثر سن داوطلبان در رشته شغلی آتش نشان ۲۵ سال و رشته شغلی آتش نشان (راننده) ۳۰ سال در زمان ثبت نام می باشد.

۲٫ داوطلبان رشته شغلی آتش نشان (راننده) می بایست دارای گواهینامه رانندگی با وسایل نقلیه موتوری با حداکثر مجموع وزن و ظرفیت بار بیش از شش تن برای داوطلبان در زمان ثبت نام باشند.

۳٫ داوطلبانی که دارای کارت معافیت پزشکی می باشند و همچنین معلولین مجاز به شرکت در رشته شغلی آتش نشان و راننده وسائط نقلیه سنگین ( برای تصدی پست آتش نشان راننده ) نمی باشند.

۴٫ داوطلبان استخدام در رشته شغلی آتش نشان (برای تصدی پست آتش نشان ) و راننده وسائط نقلیه سنگین ( برای تصدی پست آتش نشان راننده ) در صورت موفقیت در آزمون تخصصی می بایست در آزمون عملی نیز شرکت نمایند.

۵٫ داوطلبان نمی­توانند از مستخدمین رسمی،ثابت و پیمانی سایر دستگاه های اجرایی و بازنشسته یا بازخرید خدمت باشند.

۶٫ پذیرفته­شدگان نهایی موظفند حداکثر ظرف مدت ۱۰ روز کاری پس از اعلام رسمی دفتر نسبت به ارائه مدارک لازم و تکمیل پرونده و ارائه تعهد محضری ۷ ساله برای عدم هرگونه انتقال و ماموریت به سایر شهرداری­ها و سازمان­­های وابسته و نیز دستگاه­های اجرایی دیگر و همچنین عدم تغییر رسته شغلی در شهرداری تازه تاسیس اقدام نماید.

۷٫ موارد زیر به شرط ارائه تاییدیه های معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد.

الف- داوطلبانی که در جبهه های نبرد حق علیه باطل ( از تاریخ ۱۳۵۹/۰۶/۳۱ لغایت ۱۳۶۷/۰۵/۲۹ ) به طور داوطلبانه خدمت نموده اند، به میزان مدت حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان داوطلب در اثر مجروحیت در جبهه های نبرد حق علیه باطل.

ب- اعضای خانواده شهدا، آزادگان، مفقودالاثرها، جانبازان (همسر، فرزندان، پدر، مادر، خواهر و برادر) تا میزان ۵ سال.

ج- دوطلبانی که در طول جنگ تحمیلی به اسارت دشمن بعثی و یا گروه های ضد انقلاب در آمده اند به میزان مدت اسارت و حضور در جبهه.

د- داوطلبانی که به صورت غیر رسمی و تمام وقت در وزارتخانه، موسسات و شرکت های دولتی، بانک ها و شرکت های تحت پوشش آنها ، شرکت های بیمه دولتی ، شهرداری ها ، موسسات و شرکت های تابعه و وابسته به آن موسسات و شرکت های دولتی که شمول قانون بر آنها مستلزم ذکر نام است و همچنین موسسات و شرکت های ملی و مصادره شده و موسساتی که به نحوی از بودجه و کمک دولت استفاده می کنند، نهادهای انقلاب اسلامی و شرکت های تحت پوشش آنها از تاریخ ۱۳۵۷/۱۱/۲۲ به خدمت اشتغال داشته اند، به میزان مدت خدمت غیر رسمی آنها.

ج- ثبت نام و مدارک مورد نیاز

۱٫ داوطلبین می توانند تنها در یک رشته شغلی و در شهر های مختلف استان به ترتیب اولویتی که در هنگام ثبت نام اعلام می نمایند از طریق سایت Anshan.lms.ir و وب سایت استانداری خوزستان و به صورت اینترنتی ثبت نام کنند..

۲٫ شروع ثبت نام ازساعت ۸ صبح روز یکشنبه مورخ ۹۴/۰۹/۲۲ لغایت ۹۴/۰۹/۳۰ میباشد.

۳٫ داوطلبان استخدام می بایست عکس پرسنلی ۴*۳ خود را با عرض ۱۵۰ و ارتفاع ۲۰۰ پیکسل و با فرمت jpg و حداکثر ۲۰۰ کیلو بایت در رایانه اسکن نموده و آنرا در قسمت مربوط در سایت وارد نمایند.

۴٫ واریز وجه به مبلغ ۴۳۰۰۰۰ریال به حساب ۰۱۰۸۱۳۹۹۵۲۰۰۰ بانک ملی شعبه استانداری به نام سازمان همیاری شهرداریهای استان خوزستان به عنوان حق شرکت در آزمون استخدامی پرداخت نمایند (ایثارگران از پرداخت ۵۰% مبلغ مذکور و فرزندان شاهد از واریز وجه مذکور معاف می باشند) و اطلاعات فیش واریزی و سایر موارد را در قسمت مربوط به پرداخت وجه ثبت نام وارد و نهایتا پس از بررسی مجدد صحت اطلاعات درج شده و تایید مراتب توسط سایت، شماره رهگیری خود را برای پیگیری مراحل بعدی آزمون و دریافت کارت ورود به جلسه اخذ و نزد خویش نگهداری نمایند.

۵٫ کارت ورود به جلسه آزمون استخدام روز های چهارشنبه و پنج شنبه مورخ ۹و ۹۴/۱۰/۱۰  از طریق وب سایت استخدامی و وب سایت استانداری خوزستان به داوطلبان ارائه می شود.

۶٫ زمان برگزاری آزمون روزجمعه مورخ ۹۴/۱۰/۱۱ساعت ۹صبح است و محل برگزاری آزمون بر روی کارت ورود به جلسه آزمون داوطلبان درج خواهد شد.

۷٫ داوطلبان می بایست اطلاعات مورد نیاز را در سایت و درقسمت های مربوطه درج نموده و بعد از اعلام نتایج مدارک لازم به شرح زیر را جهت تطبیق با اطلاعات زمان ثبت نام تحویل نمایند :

۱٫ فرم مشخصات و درخواست شغل چاپ شده از مرحله اخر سایت ثبت نام.

۲٫ اصل و تصویر آخرین مدرک تحصیلی

۳٫ اصل و تصویر صفحه اول شناسنامه ( در صورت داشتن توضیحات کلیه صفحات )

۴٫ اصل و تصویر کارت ملی ( دورو )

۵٫ اصل و تصویر کارت پایان خدمت وظیفه عمومی

۶٫ مستندات ایثارگری ، معلولان عادی و سوابق پرداخت بیمه در شهرداری ها ، سازمان های وابسته و دهیاری ها

۷٫ اصل و تصویر گواهینامه رانندگی رانندگی با وسایل نقلیه موتوری با حداکثر مجموع وزن و ظرفیت بار بیش از شش تن برای داوطلبان رشته شغلی راننده وسائط نقلیه تندرو در پست آتش نشان(راننده)

د- مواد آزمون تخصصی

آزمون تخصصی در هر رشته شغلی به صورت چهار گزینه ای و به تعداد ۱۲۰ سوال شامل ۹۰ سوال به صورت کاربردی و تخصصی در حوزه رشته شغلی مربوط و ۳۰ سوال برای سنجش هوش،سرعت،دقت و استعداد یاد گیری با احتساب نمره منفی با سقف ۱۰۰ امتیاز می باشد.

ه – اعلام نتایج

اسامی داوطلبان پذیرفته شده برای شرکت درآزمون عملی یا مصاحبه درسایت رسمی استانداری ذیربط بعد از برگزاری آزمون اعلام خواهد شد.

و- تذکرات

۱٫ در رابطه با سهمیه ایثارگران مطابق ضوابط مربوطه عمل خواهد شد.

۲٫ در هر مرحله از مراحل آزمون استخدامی مشخص شود که داوطلب اطلاعات خلاف واقع ابراز نموده است یا فاقد شرایط مندرج در اگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم خواهد شد.

۳٫ به مدارک ارسالی توسط دانشجویان و دارندگان مدارک تحصیلی پایین تر و بالاتر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در شرایط احراز مشاغل مورد اشاره و همچنین مدارک در رشته های غیر مرتبط و معادل ( به استثنای دارندگان مدارک تحصیلی معادل صادره از دانشگاه ها و موسسه های آموزش عالی کشور که در آزمون جامع سازمان سنجش آموزش کشور شرکت نموده و قبول شده اند و گواهی مبنی بر ادامه تحصیل در مقطع بالاتر با ارزش علمی دارند) ترتیب اثر داده نخواهد شد. داوطلبین می بایست در زمان ثبت نام در آزمون تخصصی دارای کلیه مدارک و شرایط مورد نظر آگهی استخدام باشند.

۴٫ انتخاب نهایی پذیرفته شدگان آزمون پس از طی مراحل آزمون عملی یا مصاحبه و گزینش صورت می پذیرد.

۵٫ انتخاب ایثارگران در حد سهمیه تعیین شده ( ۵%) به ترتیب نمره کسب شده از بین ایثارگران واجد شرایط که در زمان مقرر ثبت نام نموده اند انجام خواهد شد.

۶٫ معلولین عادی به شرط کسب حد نصاب نمره لازم و دارا بودن شرایط مندرج در آگهی به ترتیب نمره مکتسبه از ۳% سهمیه قانونی مربوط برخوردار خواهند شد.

۷٫ حداکثر ده درصد (۱۰%) نیازهای استخدامی شهرداریها را به قهرمانان ورزشی مشمولین ماده ۲ آئین نامه تسهیلات تشویقی رتبه اول تا سوم مصوب ۱۳۷۶ هیات وزیران که به تائید وزارت ورزش و جوانان می رسد برای تصدی آتش نشان وآتش نشان (راننده) به شرط داشتن شرایط عمومی ورود به خدمت و اخذ حدنصاب از آزمون تخصصی و عملی اختصاص می دهد.

۸٫ امتیاز آزمون تخصصی کارکنان شاغل در دهیاری یا شهرداری تازه تاسیس به ازای هر سال سابقه خدمت ۳ درصد تا سقف ۲۰ در صد و برای کارکنان شاغل در یکی از دهیاری ها یا شهرداری های شهرستان همان شهر به ازای هرسال خدمت ۵/۲درصد تا سقف ۱۸ در صد وبرای کارکنان شاغل دریکی از دهیاری ها یا شهرداری های استان همان شهر به ازای هر سال خدمت ۲ درصد تا سقف ۱۵ در صد ضرب شده و مبنای محاسبه امتیاز نهائی قرار می گیرد . اعمال امتیاز مربوطه مشروط به دارا بودن سابقه پرداخت بیمه در شهرداری ها ویا سازمان های وابسته و یا دهیاری ها تا پایان سال ۱۳۹۲ می باشد.

۹٫ امتیاز آزمون تخصصی داوطلبان بومی شهر تازه تاسیس در ۱۵/۱ و داوطلبان بومی شهرستان تازه تاسیس در۱/۱ ضرب شده و مبنای محاسبه امتیاز نهائی آزمون تخصصی قرار می گیرد.

۱۰٫ امتیاز آزمون تخصصی دهیاران در یکی از دهیاری های استان شهر تازه تاسیس به ازای هر سال سابقه خدمت با تائید بخشدار ذیربط ۴ درصد تا سقف ۲۰ درصد ضرب شده و مبنای محاسبه امتیاز نهائی آزمون تخصصی قرار می گیرد.

۱۱٫ امتیاز آزمون تخصصی شهرداران که در یکی از شهر های استان شهردار بوده اند به ازای هر سال سابقه خدمت با تائید استانداری ۵ درصد تا سقف ۲۵ در صد ضرب شده و مبنای محاسبه امتیاز نهائی آزمون تخصصی قرار می گیرد.

۱۲٫ امتیاز آزمون تخصصی فرزندان کارکنان فوت شده حین خدمت و یا از کار افتاده کلی دائم حین خدمت در ۲۰ درصد ضرب شده و مبنای محاسبه امتیاز نهائی آزمون تخصصی قرار می گیرد.

۱۳٫ در صورتی که داوطلبان مشمول بیش از یک امتیاز از مزایای پیش بینی شده در مواد ۸ ، ۹ ، ۱۰ ، ۱۱ و ۱۲این آگهی شوند بالاترین امتیاز برای آنها مبنای محاسبه قرار خواهد گرفت.

در صورتیکه بار اول قصد ثبت نام دارید لطفا دکمه ثبت نام را فشار دهید .
در صورتیکه قبلا یک بار ثبت نام کامل و یا ناقص انجام داده اید لطفا دکمه ویرایش مشخصات را فشار دهید .
تذکر مهم : هنگامی ثبت نام شما کامل می باشد که ضمن انجام کلیه مراحل از سیستم کد رهگیری دریافت نمایید

برای آمادگی آزمون استخدامی شهرداری ها اینجا کلیک نمایید

دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی آتش نشانی

جهت ثبت نام در آزمون استخدامی شهرداری های خوزستان اینجا کلیک کنید

اطلاعات تماس

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

۴ دیدگاه تاکنون.

 1. سونی گفت:

  سلام ایااستخدام نیروی زن دارین؟؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

 2. نرگس نايبي گفت:

  تو رو خدا من را استخدام کنید

  [پاسخ]

 3. وحیده گفت:

  سلام
  شرایطش چیه؟وتا چ روز مهلت ثبتنامه؟

  [پاسخ]

 4. فاطمه گفت:

  سلام
  چه رشته هایی استخدام دارین ؟
  شرایطش چیه؟؟
  زن یا مرد میخواد؟

  [پاسخ]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.