خانه » استخدام در استان هرمزگان » استخدام در استان هرمزگان » استخدام شرکت پالایش نفت بندرعباس (اعلام مواد آزمون)

استخدام شرکت پالایش نفت بندرعباس (اعلام مواد آزمون)

متن آگهی:

خبر ۲۶ آبان ۱۴۰۰- اعلام مواد آزمون استخدامی شرکت پالایش نفت بندرعباس

جهت مشاهده منابع آزمون اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۹ آبان ماه ۱۴۰۰ شرکت پالایش نفت بندرعباس با استعانت از خداوند متعال و با هدف توسعه کیفیت و کمیت تولید فرآورده های نفتی و کمک به خودکفایی ایران اسلامی، در نظر دارد بمنظور تامین نیروی انسانی خود در واحدهای ستادی/عملیاتی/ مهندسی تعداد ۱۴۰ نفر از داوطلبان مرد بومی واجد شرایط (با توجه به شرایط کاری در پالایشگاه نظیر نوبتکاری، انجام مستمر تعمیرات اساسی و…) را در مقاطع تحصیلی کاردانی و کارشناسی در رشته های مندرج در جدول ذیل از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه فنی/تخصصی، انجام معاینات طب صنعتی و گزینش مطابق قوانین کار و تامین اجتماعی و به صورت قراردادی مدت موقت دعوت به همکاری نماید.

 

مقطع تحصیلیرشته تحصیلیگرایشتعداد
کارشناسیمهندسی شیمیبدون گرایش، کلیه گرایشها بجز گرایش صنایع غذایی۳۵
مهندسی نفتبدون گرایش، کلیه گرایشها
مهندسی مکانیکبدون گرایش، کلیه گرایشها۲۰
مهندسی برقبدون گرایش، قدرت، الکترونیک، کنترل و ابزار دقیق۷
مهندسی عمرانبدون گرایش، کلیه گرایشها۳
مهندسی صنایعبدون گرایش، کلیه گرایشها۴
مدیریت بازرگانی۷
مدیریت دولتی۹
مدیریت صنعتی۳
حسابداری۵
جمع۹۳
کاردانیشیمیبدون گرایش، کلیه گرایشها۲۰
صنایع شیمیاییبدون گرایش، کلیه گرایشها
مکانیکبدون گرایش، تمام گرایشها۱۱
برقبدون گرایش، کلیه گرایشها۶
*ایمنی و آتش نشانی۱۰
جمع۴۷
جمع کل۱۴۰


*برای رشته کاردانی ایمنی و آتش نشانی داوطلبان می‌بایست داری قد حداقل ۱۷۰ سانتی متر، وزن حداقل ۶۵ کیلوگرم و فیزیک بدنی مناسب شامل BMI ( شاخص توده بدنی) برابر یا کمتر از ۲۵ باشند.

۱- شرایط عمومی داوطلبان
۱-۱- تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران و متدین به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان رسمی کشور
۱-۲- التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
۱-۳- عدم سوء پیشینه کیفری
۱-۴- دارا بودن کارت پایان خدمت یا معافیت دائم غیر پزشکی
۱-۵- داشتن تندرستی وتوانایی کامل جسمانی، نداشتن کور رنگی و عدم اعتیاد به مواد مخدر به تائید طب صنعتی معاونت بهداشتی درمانی صنعت نفت هرمزگان و مرکز بهداشت مورد تائید شرکت پالایش نفت بندرعباس
۱-۶- عدم اشتغال و تعهد خدمت در دستگاههای دولتی و مراکز وابسته، مؤسسات، شرکتها و نهادهای انقلابی در زمان دعوت بکار
۱-۷- حداکثر سن داوطلبان مجاز برای ثبت نام در مقطع کارشناسی ۳۰ سال (متولدین ۱۳۷۰/۰۸/۰۱ به بعد) و در مقطع کاردانی ۲۶ سال (متولدین ۱۳۷۴/۰۸/۰۱ به بعد) است.
تبصره ۱: برای دارندگان کارت پایان خدمت، مدت زمان خدمت نظام وظیفه (تا حداکثر ۲سال) به حداکثر سقف سنی افزوده می شود.
تبصره۲: داوطلبانی که دارای سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی هستند در صورت پرداخت حق بیمه حداکثر به میزان ۳ سال به سقف سنی آنها افزوده خواهد شد.
تبصره ۳: داوطلبانی که دارای سابقه کار در پیمانکاری های مستمر و قرارداد مستقیم شرکت پالایش نفت بندرعباس با پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی هستند، در صورتیکه در زمان ثبت نام در آزمون، شاغل بکار در این شرکت بوده و عملکرد وی مورد رضایت مسئولین مربوطه در پالایشگاه قرارگرفته باشد، متناسب با مدت سابقه کار، تا سقف ۵ سال به حداکثر سن مجاز آنها اضافه خواهد شد.
با در نظر گرفتن تبصره های فوق، تحت هیچ شرایطی سن داوطلب نباید از ۴۰(چهل)سال تمام بیشتر باشد.
۱-۸- سپردن تعهد نامه محضری مبنی بر خدمت در شرکت پالایش نفت بندرعباس بمدت ۱۰ سال تمام

۲- سایر شرایط و تذکرات لازم
۲-۱- لازم است داوطلبان گرامی در مرحله ثبت نام اینترنتی در تکمیل اطلاعات دقت نمایند. مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا ثبت اطلاعات در فرم ثبت‌نام بصورت ناقص بر عهده داوطلب خواهد بود. دعوت شدگان برای مصاحبه بایستی اصل و کپی تمامی مدارک را به همراه داشته باشند. در هر مرحله از فرآیند جذب محرز شود که داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و در صورت صدور حکم جذب (قرارداد)، حکم مزبور لغو و بلااثر می گردد. لازم است متقاضیان از احراز شرایط خود با مفاد آگهی استخدام اطمینان حاصل نمایند. بدیهی است هزینه ثبت نام به هیچ عنوان مسترد نخواهد شد.
۲-۲- هر فرد تنها حق ثبت یک مقطع، رشته و گرایش را دارد.
۲-۳- شرکت هیچگونه تعهدی در قبال تأمین اسکان پذیرفته شدگان نخواهد داشت.
۲-۴- برقراری سرویس ایاب و ذهاب از مناطق مرکزی بندرعباس به پالایشگاه و بالعکس خواهد بود.
۲-۵- ارزش مدرک تحصیلی پذیرفته شدگان برابر مدرک تحصیلی خواهد بود که در فرم ثبت نام اظهار نموده اند. بنابراین به مدارک تحصیلی بالاتر که در بدو اشتغال بکار یا حین خدمت ارائه گردد هیچگونه ترتیب اثری داده نخواهد شد. ضمناً مدارک تحصیلی کمتر یا بالاتر از مقاطع تحصیلی لیسانس و کاردانی در رشته های تحصیلی اعلام شده مورد قبول نخواهد بود. همچنین به مدارک معادل ترتیب اثر داده نخواهد شد.
۲-۶- فرزندان شهدا، فرزندان جانبازان و فرزندان آزادگان و ایثارگران طبق مقررات موضوعه از امتیازات مربوطه برخوردار خواهند بود.
۲-۷- داوطلب بومی به فردی اطلاق می‌شود که دارای یکی از شرایط ذیل باشد:
الف- محل تولد یا صدور شناسنامه داوطلب استان هرمزگان باشد.
ب- حداقل دو مقطع تحصیلی(ابتدایی، راهنمایی، دبیرستان) را در استان هرمزگان طی کرده باشند.
ج- همسر متقاضی متولد استان هرمزگان باشد.
۲-۸- افرادی که در آزمون کتبی/ مصاحبه فنی/ تخصصی/ گزینش و معاینات طب صنعتی موفق به کسب نمره قبولی می‌شوند بایستی قبل از آغاز دوره آموزشی و شروع بکار، تعهدات محضری و تضامین لازمی که از سوی شرکت تعیین می گردد را ارائه نمایند.
۲-۹- در صورتیکه که فرد پس از طی کردن دوره های آموزشی، از ادامه خدمت انصراف دهد، کلیه هزینه‌های آموزشی، خدماتی و سایر هزینه های مرتبط به تشخیص شرکت از انصراف دهنده و یا ضامن وی وصول خواهد شد.
۲-۱۰- نتایج آزمون کتبی بصورت دو برابر ظرفیت اعلام خواهد شد. لذا کسب حد نصاب نمره لازم در آزمون کتبی هیچگونه حق جذبی برای داوطلب ایجاد نمی کند و انتخاب نهایی پذیرفته شدگان آزمون پس از طی مراحل مصاحبه فنی/ تخصصی، معاینات طب صنعتی و گزینش و با رعایت اولویت های مقرر صورت می پذیرد. بنابراین شرکت پالایش نفت بندرعباس هیچگونه تعهدی در قبال جذب نفرات ذخیره نخواهد داشت و فقط در صورت ریزش یا انصراف نفرات اصلی و نیاز شرکت، افراد ذخیره براساس اولویت امتیازات مکتسبه جایگزین خواهند شد.
۲-۱۱- مدرک تحصیلی داوطلبانی که تاریخ فراغت از تحصیل یا تاریخ پایان خدمت نظام وظیفه و یا کارت معافیت دائم غیر پزشکی آنان بعد از تاریخ ۱۰/۰۹/۱۴۰۰ باشد، به هیچ وجه مورد تائید و پذیرش قرار نخواهد گرفت.
۲-۱۲- مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه های دولتی، آزاد اسلامی، پیام نور، غیر انتفاعی و دانشگاه جامع علمی کاربردی در صورت پذیرفته شدن در آزمون کتبی می‌بایست به تایید مراجع ذیربط برسد. همچنین مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان خارج از کشور می‌بایست به تائید اداره کل دانش آموختگان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری رسیده باشد.
۲-۱۳- چنانچه داوطلب با ذکر مشخصات غیرواقعی در فرم ثبت نام اقدام به شرکت در آزمون نماید، با مشخص شدن عدم صحت مندرجات در مراحل بعدی(حتی در صورت پذیرش در آزمون واشتغال به کار) موضوع بکارگیری وی منتفی و در صورت لزوم مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.
۲-۱۴- برای رشته کاردانی ایمنی و آتش نشانی داوطلبان باید داری قد حداقل ۱۷۰ سانتی متر، وزن حداقل ۶۵ کیلو گرم و فیزیک بدنی مناسب شامل BMI ( شاخص توده بدنی) برابر یا کمتر از ۲۵ باشد. پس از آزمون کتبی و مصاحبه، سنجش آمادگی جسمانی نیز انجام خواهد شد و داوطلبان دارای گواهینامه رانندگی پایه یک در اولویت جذب خواهند بود.
۲-۱۵- باتوجه به اینکه شرکت پالایش نفت بندرعباس به بخش خصوصی واگذار شده است امکان انتقال جذب شدگان به سایر واحدهای نفتی و یا ارگانهای دولتی و تبدیل وضعیت آنها از قراردادی به رسمی وجود ندارد.

۳- مراحل و مدارک موردنیاز جهت ثبت نام
ثبت نام واجدین شرایط منحصراً از تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ لغایت ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ با مراجعه به سایت دانشگاه هرمزگان به آدرس www.hormozgan.ac.ir انجام می پذیرد. ضمناً کلیه اطلاع رسانی های آتی از طریق همین سایت صورت خواهد گرفت. مراحل ثبت نام به صورت ذیل است:
۱- مراجعه به سایت ثبت نام به نشانی www.hormozgan.ac.ir
۲- تکمیل فرم تقاضانامه الکترونیکی در سایت مذکور
۳- ارسال عکس: داوطلب می بایست یک قطعه عکس پرسنلی ۴ *۳ با حجم کمتر از ۴۰ کیلوبایت را اسکن نموده و فایل آن را از طریق سامانه ثبت نام اینترنتی ارسال نماید.
۴- ارسال اسکن کارت ملی با حجم کمتر از ۴۰ کیلوبایت
۵- پرداخت مبلغ ۱۳۰۰۰۰۰ ریال (صد و سی هزار تومان) بابت ثبت نام به صورت پرداخت الکترونیکی.

تذکر۱: هر داوطلب تنها امکان یک بار ثبت نام و انتخاب فقط یک رشته شغلی را دارد. ضمنا ثبت نام بصورت ناقص یا به نحو غیر از ثبت نام از طریق سامانه اینترنتی مذکور مورد قبول نخواهد بود. ضمنا وجوه پرداختی به هیچ وجه مسترد نمی گردد.
تذکر ۲: لازم است داوطلبان گرامی در مرحله ثبت نام اینترنتی در تکمیل اطلاعات دقت نمایند. مسئولیت صحت اطلاعات وارد شده برعهده داوطلب بوده و پس از اعلام نتایج آزمون کتبی، دعوت شدگان برای مصاحبه بایستی اصل مدرک خواسته شده و کپی آنها را به همراه داشته باشند.
تذکر ۳: متقاضیان می بایست در طول فرآیند جذب بصورت مستمر، جهت آگاهی از اطلاعیه ها و نتایج مراحل مختلف، به وب سایت ثبت نام مراجعه نمایند. لذا عدم اطلاع داوطلب از مراحل و جزئیات جذب موجب هیچگونه حقی برای وی نمی گردد. ضمنا به اطلاع می رساند تمامی اطلاعیه ها منحصرا از طریق سایت ثبت نام انجام خواهد شد.

۴- زمان توزیع کارت ورود به جلسه
کارت ورود به جلسه آزمون کتبی از تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۲۱ لغایت ۱۴۰۰/۰۹/۲۴ از طریق سایت ثبت نام قابل دریافت است.

۵- زمان و محل برگزاری آزمون
تاریخ برگزاری آزمون هر داوطلب در یکی از روزهای پنج شنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۹/۲۵ یا جمعه مورخ ۱۴۰۰/۰۹/۲۶ در شهر بندرعباس می باشد. حوزه برگزاری آزمون در کارت ورود به جلسه داوطلبان قید خواهد شد.

۶- مواد آزمون
آزمون عمومی و تخصصی به صورت چهار گزینه ای و با احتساب نمره منفی برای پاسخ های نادرست برگزار می‌گردد. مواد آزمون های عمومی و اختصاصی به شرح جدول زیر می باشد.

 

رشته تحصیلیمواد آزمون
مهندسی مکانیکمکانیک سیالات- مقاومت مصالح- انتقال حرارت- ترمودینامیک-استاتیک- دینامیک و ارتعاشات
مهندسی شیمی / نفتکنترل فرایند- انتقال جرم و عملیات واحد- طرح راکتورهای شیمیایی- ترمودینامیک- مکانیک سیالات-انتقال حرارت
مهندسی برقالکترونیک- بررسی سیستم‌های قدرت- کنترل سیستم‌های خطی- ابزار دقیق- ماشین های الکتریکی
مهندسی عمرانسازه‌های فولادی- سازه‌های بتنی- مکانیک خاک و پی سازی- استاتیک و مقاومت مصالح- تحلیل سازه- زلزله- متره و برآورد
مهندسی صنایعطرح ریزی واحدهای صنعتی- برنامه ریزی و کنترل پروژه- برنامه ریزی و کنترل تولید-کنترل کیفیت-مبانی سازمان و مدیریت- تحقیق در عملیات- اقتصاد مهندسی- کنترل موجودی
مدیریت بازرگانیاقتصاد خرد و کلان- مبانی سازمان و مدیریت- بازرگانی بین الملل- سیستم های خرید و انبارداری- بازاریابی و مدیریت بازار- حقوق بازرگانی
مدیریت دولتی/صنعتیتئوری های مدیریت – مدیریت منابع انسانی – تحقیق در عملیات – اقصاد خرد و کلان – ریاضی و آمار– قانون کار و تأمین اجتماعی – بازاریابی
حسابداریحسابداری مالیاتی – حسابرسی – حسابداری صنعتی – اصول تنظیم و کنترل بودجه – مدیریت مالی – ریاضی و آمار
کاردانی شیمی/صنایع شیمیاییسیالات – حرارت – ترمودینامیک و شیمی فیزیک – انتقال جرم و عملیات واحد – موازنه – شیمی آلی
کاردانی مکانیکترمودینامیک – سیالات – انتقال حرارت – استاتیک – مقاومت مصالح
کاردانی برقمدارهای الکتریکی– الکترونیک– مدار منطقی– کارگاه برق و سیم پیچی– ماشینهای الکتریکی
کاردانی ایمنی- آتش نشانیسیستم‌های اعلان حریق- سیستم‌های اطفای حریق- اصول پیشگیری و علل بروز و گسترش حریق- آبرسانی در عملیات اطفاءحریق- HSE- واکنش در مقابله با حریق و سوانح- کمک های اولیه
عمومی کاردانی و کارشناسیزبان و ادبیات فارسی- هوش و توانمندی ذهنی- مبانی کامپیوتر- معارف اسلامی و علوم قرآنی- زبان انگلیسی

 

تاریخ ثبت نام/توزیع کارت/برگزاری آزمون کتبی
ثبت نام در سامانه و اخذ کد رهگیری۱۴۰۰/۰۸/۲۳ لغایت ۱۴۰۰/۰۹/۱۰
توزیع کارت ورود به جلسه آزمون۱۴۰۰/۰۹/۲۱ لغایت ۱۴۰۰/۰۹/۲۴
برگزاری آزمون استخدامی۱۴۰۰/۰۹/۲۵ و ۱۴۰۰/۰۹/۲۶
سایر مراحل جذب متعاقبا اعلام خواهد شد

تاریخ شروع ثبت نام: ۲۳ آبان سال ۱۴۰۰

تاریخ پایان ثبت نام: ۱۰ آذر سال ۱۴۰۰

تاریخ برگزاری آزمون: ۲۵ و ۲۶ آذر سال ۱۴۰۰

دانلود فایل شرایط آزمون

جهت ثبت نام در آزمون اینجا کلیک کنید

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.