خانه » استخدام در استان هرمزگان » استخدام در استان هرمزگان » استخدام شرکت پالایش نفت آفتاب در بندرعباس(اطلاعیه تعویق زمان آزمون)

استخدام شرکت پالایش نفت آفتاب در بندرعباس(اطلاعیه تعویق زمان آزمون)

متن آگهی:

خبر ۲۵ آبان ۱۴۰۰- اطلاعیه تعویق زمان مصاحبه استخدامی شرکت پالایش نفت آفتاب

ضمن آرزوی سلامتی و تندرستی برای شما و خانواده محترم، باتوجه به زمین لرزه پیش آمده برای استان هرمزگان، در‌جهت حفظ سلامت شما عزیزان مصاحبه‌ های استخدامی شرکت پالایش نفت آفتاب به روزهای ۳،۴ و ۵ آذر ماه موکول گردید.
برنامه‌ریزی دقیق مصاحبه‌ها برای پذیرفته شدگان از طریق همین آدرس اطلاع‌رسانی خواهد شد.


خبر ۱۳ مهر ماه ۱۴۰۰ – شرکت پالایش نفت آفتاب در نظر دارد با استعانت از خداوند متعال و در راستای مسئولیت اجتماعی و با هدف کمک به ایجاد اشتغال پایدار و همچنین تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود در واحدهای مختلف عملیاتی در استان هرمزگان – بندرعباس، تعداد ۵۰ نفر از داوطلبان واجد شرایط را در مقاطع تحصیلی کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد در رشته‌ها و گرایش‌های مندرج در جدول ذیل از طریق برگزاری آزمون، مصاحبه و طی مراحل انتخابی از میان متقاضیان بومی استان هرمزگان جذب نماید. .

جدول نیازمندی های نیروی انسانی پالایشگاه نفت آفتاب

مقطع تحصیلیرشته تحصیلیگرایش تحصیلیتعدادجنسیت
کارشناسی / کارشناسی ارشدمهندسی مکانیککلیه گرایش ها۱۸مرد
کارشناسی / کارشناسی ارشدمهندسی شیمیکلیه گرایش ها (بجز گرایش HSE و محیط زیست)۷مرد
کارشناسی / کارشناسی ارشدمهندسی برقبدون گرایش – الکترونیک – کنترل و ابزار دقیق– قدرت۱۱مرد
کارشناسی / کارشناسی ارشدمهندسی عمرانکارشناسی (کلیه گرایشها)۳مرد
کارشناسی ارشد (گرایش سازه)
کارشناسی / کارشناسی ارشدمهندسی صنایعکلیه گرایش ها۳مرد
کارشناسی / کارشناسی ارشدبازرسی فنی۲مرد
مهندسی متالورژیکلیه گرایشها
کارشناسی / کارشناسی ارشدمهندسی محیط زیست۲مرد
مهندسی شیمیمحیط زیست
کارشناسی / کارشناسی ارشدمهندسی ایمنی۲مرد
مهندسی شیمیHSE
کاردانیایمنی و آتش نشانی۲مرد

۱- شرایط عمومی استخدام
۱- تابعیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران
۲- اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور (مصرح در قانون اساسی)
۳- دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی و یا معافیت دائم از خدمت (غیر پزشکی)
۴- عدم سوء پیشینه کیفری که موجب محرومیت اجتماعی شده باشد.
۵- نداشتن تعهد خدمت در دستگاه‌ها، موسسات و شرکت‌ها در زمان دعوت به کار
۶- داشتن تندرستی و توانایی کامل جسمی و روانی و عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر و روان‌گردان، طبق تایید پزشک معتمد شرکت
۷- دارا بودن حداکثر ۲۸ سال تمام (۱۳۷۲/۰۱/۰۱ به بعد) برای دارندگان مدرک کاردانی و کارشناسی و حداکثر ۳۰ سال تمام (۱۳۷۰/۰۱/۰۱ به بعد) برای مدرک کارشناسی ارشد (توجه: حداکثر سن اعلام شده، برای تمامی مقاطع تحصیلی با احتساب خدمت نظام وظیفه است).
۸- دارا بودن دانشنامه یا گواهینامه موقت فراغت از تحصیل مورد تایید وزار علوم، تحقیقات و فناوری برای کلیه متقاضیان مقاطع مختلف دانشگاهی، بدون ذکر کلمه ی معادل و ارزش استخدامی.
۹- این آزمون مختص متقاضیان بومی استان هرمزگان است. بومی به فردی اطلاق می شود که حداقل یکی از شرایط زیر را دارا باشد.
• محل تولد یا صدور شناسنامه متقاضی استان هرمزگان بوده و در حال حاضر در این استان سکونت داشته باشد.
• متقاضی مدرک دیپلم خود را از استان هرمزگان اخذ کرده و در حال حاضر در این استان سکونت داشته باشد.
• متقاضی ساکن استان هرمزگان بوده و حداقل ۵ سال در استان سکونت داشته باشد.

۲- مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام اینترنتی و مهلت ثبت نام
ثبت نام واجدین شرایط منحصراً از تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ لغایت ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ با مراجعه به سایت شرکت پالایش نفت آفتاب به آدرس www.mtaholding.com انجام می‌پذیرد. ضمناً کلیه اطلاع‌رسانی‌های آتی از طریق همین سایت صورت خواهد گرفت.
مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام اینترنتی به شرح ذیل است:
۱- ثبت و تکمیل مشخصات و اطلاعات خواسته شده مطابق با فرم موجود در وب سایت مذکور به طور صحیح و دقیق و دریافت کد رهگیری پس از اتمام مراحل ثبت نام اینترنتی
۲- متقاضی می‌بایست یک قطعه عکس پرسنلی ۴ × ۳ خود را با حجم کمتر از ۸۰ کیلو بایت اسکن نموده و فایل آن را از طریق سامانه ثبت نام اینترنتی ارسال نماید.
۳- واریز مبلغ ۶۲۵۰۰۰ ریال (شصت و دو هزار و پانصد تومان) به عنوان حق ثبت نام به صورت الکترونیکی به حساب دانشگاه هرمزگان
۴- فایل اسکن شده کارت ملی با حجم کمتر از ۸۰ کیلو بایت

۳- زمان توزیع کارت ورود به جلسه
کارت ورود به جلسه آزمون کتبی از روز سه شنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۸/۱۰ لغایت چهارشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۸/۱۲ از طریق سامانه اینترنتی سایت ثبت نام، قابل دریافت خواهد بود.

۴- زمان و محل برگزاری آزمون:
تاریخ برگزاری آزمون هر داوطلب در یکی از روزهای پنج شنبه یا جمعه مورخ ۱۴۰۰/۰۸/۱۳ یا ۱۴۰۰/۰۸/۱۴ در شهر بندرعباس می‌باشد. حوزه و تاریخ برگزاری آزمون در کارت ورود به جلسه داوطلبین قید خواهد شد.
۵- منابع آزمون:
آزمون تخصصی به صورت چهار گزینه ای و با احتساب نمره منفی برای پاسخ های نادرست برگزار می گردد. منابع آزمون به شرح جدول زیر است.

رشته تحصیلیمواد آزمون
مهندسی مکانیکمکانیک سیالات- مقاومت مصالح- انتقال حرارت- ترمودینامیک-استاتیک- دینامیک و ارتعاشات
مهندسی شیمیکنترل فرایند- انتقال جرم و عملیات واحد- طرح راکتورهای شیمیایی- ترمودینامیک- مکانیک سیالات-انتقال حرارت
مهندسی برقالکترونیک- بررسی سیستم‌های قدرت- کنترل سیستم‌های خطی- ابزار دقیق- ماشین های الکتریکی
مهندسی عمرانسازه‌های فولادی- سازه‌های بتنی- مکانیک خاک و پی سازی- استاتیک و مقاومت مصالح- تحلیل سازه- زلزله- متره و برآورد
مهندسی صنایعطرح ریزی واحدهای صنعتی- برنامه ریزی و کنترل پروژه- برنامه ریزی و کنترل تولید-کنترل کیفیت-مبانی سازمان و مدیریت- تحقیق در عملیات- اقتصاد مهندسی- کنترل موجودی
بازرسی فنی مهندسی متالورژیمتالورژی فیزیکی و مکانیکی- الکتروشیمی و خوردگی-مقاومت مصالح و تست های غیرمخرب- ترمودینامیک و مکانیک سیالات
مهندسی محیط زیست مهندسی شیمی (گرایش محیط زیست)آلودگی‌های محیط زیست- ارزیابی محیط زیست- آلودگی آب هوا و صوتی- بیماریهای حرفه ای و مخاطرات شغلی-اصول ایمنی و حفاظت محیط زیست- مدیریت ریسک
مهندسی ایمنی مهندسی شیمی (گرایش HSE)عوامل فیزیکی و شیمیایی محیط کار- حریق و روشهای مبارزه با ان- اصول بهداشت محیط- دفع مواد زاید صنعتی- الودگی هوای محیط کار و کنترل آن- HSE
ایمنی- آتش نشانیسیستم‌های اعلان حریق- سیستم‌های اطفای حریق- اصول پیشگیری و علل بروز و گسترش حریق- آبرسانی در عملیات اطفاءحریق- HSE- واکنش در مقابله با حریق و سوانح- کمک های اولیه

۶- مراحل جذب
• از داوطلبانی که در آزمون کتبی حدنصاب لازم را احراز نموده باشند به ترتیب اولویت و تقدم امتیاز جهت انجام مصاحبه تخصصی و عمومی دعوت به عمل خواهد آمد.
• پس از طی مراحل جذب و معاینات طب صنعتی، پذیرفته شدگان نهایی جهت شرکت در دوره‌های آموزشی علمی و عملی (دوره سه ماه آزمایشی) معرفی خواهند شد که در صورت موفقیت‌ در دوره‌های مذکور در این مرحله اقدام لازم به منظور استخدام نهایی آنان توسط شرکت پالایش نفت آفتاب صورت خواهد پذیرفت. بدین ترتیب قبل از مراحل پیش گفته همچنین پیش از طی نمودن موفقیت آمیز دوره های آموزشی، شرکت هیچ گونه تعهدی منجمله استخدام در قبال داوطلبان نخواهد داشت.

۷- نکات قابل توجه
۱- افرادی که موفق به سپری‌نمودن آزمون و مصاحبه فنی و عمومی و آزمایش‌های طب‌صنعتی می‌شوند بایستی قبل از آغاز دوره‌های آموزشی تعهدات و تضامین لازمی که از سوی شرکت تعیین می‌گردد را به شرکت ارائه دهند.
۲- منتخبینی که در طول یا پس از طی دوره‌های آموزشی از عقد قرارداد استخدامی و آغاز کار خودداری نمایند کلیه هزینه‌های مربوط به مراحل مورد اشاره، به تشخیص شرکت از محل تضامین آنان برداشته خواهد شد.
۳- تشخیص شرکت در رد یا پذیرش داوطلبان در هر یک از مراحل اشاره شده و نهایتاً استخدام نافذ و قاطع بوده و داوطلبان حق هرگونه اعتراضی را از خود سلب و ساقط می‌نمایند.

۸- تذکرات مهم:
۱- چنانچه در هر مرحله از استخدام مشخص شود اطلاعات و مدارک ارائه شده توسط داوطلب (به عمد یا به سهو) خلاف واقع و یا مغایر با شرایط اعلام شده در متن آگهی‌های استخدام این شرکت ‌باشد مسئولیت آن برعهده داوطلب بوده و موضوع درخواست استخدام آنان حتی در صورتی که حکم استخدامی هم صادر شده باشد، حکم مزبور لغو و بلااثر شده و حق هرگونه اعتراض از داوطلب سلب می‌گردد. بنابراین لازم است اطلاعات داده شده منطبق با شرایط مندرج در این آگهی باشد و از ارائه اطلاعات غیر واقعی جداً خودداری نمایند.
۲- ثبت نام فقط در رشته‌ها و گرایش‌های تحصیلی اعلام شده در جدول مجاز خواهد بود و داوطلبان می بایست با رشته، گرایش و مقطع تحصیلی ذکر شده در جدول نیازمندی ها در آزمون شرکت نمایند. بنابراین خواهشمند است از ثبت نام در رشته‌های تحصیلی مشابه یا مدارک تحصیلی بالاتر جداً خودداری نمایند.
۳- ثبت نام نهایی منوط به تکمیل کلیه مراحل و دریافت کد رهگیری از سیستم می باشد. پس از تائید نهایی، اطلاعات قابل تغییر نبوده و امکان ثبت نام مجدد نیز وجود ندارد، لذا در تکمیل فرم درخواست در سامانه اینترنتی مذکور دقت لازم معمول گردد.
۴- هر داوطلب تنها امکان یک بار ثبت نام و انتخاب فقط یک رشته شغلی را دارد. ضمناً ثبت نام به صورت ناقص یا به نحوی غیر از سامانه اینترنتی مورد قبول نمی باشد.
۵- مجدداً تاکید می‌گردد که استخدام صرفاً براساس آئین نامه و مقررات شرکت می باشد.
۶- نتایج آزمون کتبی بصورت چند برابر ظرفیت اعلام خواهد شد. لذا کسب حدنصاب نمره لازم در آزمون کتبی هیچگونه حق استخدامی برای داوطلبان ایجاد نمی‌کند و انتخاب نهایی پذیرفته شدگان آزمون پس از طی مراحل مصاحبه تخصصی، معاینات طب صنعتی، گزینش عمومی و طی نمودن موفقیت¬آمیز دوره¬های آموزش¬های عمومی و تخصصی و با رعایت اولویت‌های مقرر صورت می‌پذیرد.
۷- مدارک تحصیلی فارغ‌التحصیلان خارج از کشور باید به تایید اداره کل دانش‌آموختگان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری رسیده باشد.
۸- وجوه پرداختی به هیچ وجه مسترد نمی‌گردد.
۹- در صورت قبولی در آزمون کتبی ارائه اصل و کپی مدارک الزامی است.
۱۰- شرکت پالایش نفت آفتاب هیچگونه تعهدی در قبال جذب نفرات ذخیره نخواهد داشت و فقط در صورت انصراف نفرات اصلی و نیاز شرکت، افراد ذخیره براساس اولویت امتیازات مکتسبه جایگزین خواهند شد.

داوطلبان می‌توانند درصورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر درخصوص شرکت خصوصی پالایش نفت آفتاب به سایت شرکت به آدرس www.mtaholding.com مراجعه نمایند.

جهت ثبت نام در آزمون اینجا کلیک کنید

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.