خانه » استخدام در استان کرمان » استخدام شرکت فولاد سیرجان ایرانیان(تمدید مهلت ثبت نام)

استخدام شرکت فولاد سیرجان ایرانیان(تمدید مهلت ثبت نام)

متن آگهی:

خبر ۲۸ شهریور ۱۴۰۰- اطلاعیه ویرایش و تمدید ثبت نام آزمون استخدامی شرکت فولاد سیرجان ایرانیان

 مهلت ثبت نام و ویرایش اطلاعات ثبت شده تا تاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ روز دوشنبه ساعت ۱۶ تمدید شده است


خبر ۱۶ شهریور ماه ۱۴۰۰ – شرکت فولاد سیرجان ایرانیان (سهامی خاص) زیر مجموعه شرکت مادر تخصصی توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه (میدکو) به منظور تکمیل نیروی انسانی مورد نیاز جهت خدمت در مجتمع معادن، کنسانتره و گندله سازی سیرجان (کیلومتر ۵۰ جاده سیرجان-شیراز) از بین واجدین شرایط مرد در مقاطع تحصیلی دیپلم، کاردانی و کارشناسی از طریق برگزاری آزمون استخدامی کتبی (عمومی و تخصصی)، معاینات طب صنعتی (جهت سنجش سلامت، توانایی جسمی و ویژگی های روانشناختی) و کسب نمره حد نصاب لازم،  به صورت قرارداد موقت طبق قوانین کار و تأمین اجتماعی اقدام به جذب می­نماید. متقاضیان مقطع کارشناسی می بایست بومی استان کرمان و مقاطع کاردانی و دیپلم بومی شهرستان سیرجان باشند.

توضیح : شرکت کنندگان مقطع کارشناسی بومی شهرستان سیرجان در شرایط یکسان دارای اولویت می­باشند.

لازم بذکر است کلیه مراحل آزمون تا مرحله معرفی به شرکت فولاد سیرجان ایرانیان، توسط مرکز آزمون‌های تخصصی دانشگاه صنعتی شریف (کارآزمون) انجام می‌پذیرد.

داوطلبان واجد شرایط می­توانند برای ثبت نام به پایگاه اینترنتی www.karazmoon.com مراجعه نموده و پس از مطالعه دقیق آگهی و شرایط مندرج در آن از تاریخ چهارشنبه ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ تا پایان روز شنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

الفشرایط عمومی:

 1. تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران
 2. تدین به دین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مطرح در قانون اساسی.
 3. نداشتن سوء پیشینه کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی شده باشد.
 4. عدم اعتیاد به مواد مخدر به تأیید مراجع ذیصلاح.
 5. داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی دائمی یا معافیت دائم
 6. داشتن تندرستی و توانایی کامل جسمی و روانی جهت انجام فعالیت­های شغلی طبق تأیید مراجع پزشکی معتبر شرکت.

ب) شرایط اختصاصی استخدام:

 1. سطح تحصیلی، گرایش و تعداد مورد نیاز:

جدول (۱) رشته ها و گرایش های تحصیلی مورد نیاز مشاغل اپراتوری

گروه آزمونمقطع تحصیلیرشته – گرایشتعدادمواد آزمون تخصصیسایر شرایط و توضیحات
نگهباندیپلمکلیه رشته ها۱۰اصول انتظامات و حفاظت پیرامونی، امنیت اطلاعات، مبانی حفاظت، حفاظت اسناد و مدارک، اخلاق حرفه‌ایدارای کارت پایان خدمت، حداقل قد ۱۷۵، BMI مناسب، دارا بودن توانایی بینائی بین ۹/۱۰ تا ۱۰/۱۰
آتش نشاندیپلمکلیه رشته ها۳انواع حریق، روش‌های کنترل آتش، خاموش‌کننده‌های آتش، انواع سوانح، اصول امداد و نجاتدارای کارت پایان خدمت، دارای گواهینامه پایه ۱، حداقل قد ۱۷۰، BMI مناسب، داشتن گواهینامه مهارت آتش نشان از مراجع رسمی
جوشکاردیپلمکلیه رشته ها۴فلزکاری ۱ و ۲، جوشکاری با فرآیند قوس الکتریکی E1، E2، E3، E6، E8 و E9 و صنایع فلزیداشتن مهارت جوشکاری و گواهینامه مهارت جوشکاری از مراجع رسمی در زمینه های جوش های  آرگون ، CO2 ، برق
راننده لیفتراکدیپلمکلیه رشته ها۲تعمیر و نگه‌داری لیفتراک، رانندگی با لیفتراک، کاربردهای لیفتراک، انواع لیفتراک، قوانین کار با لیفتراکداشتن گواهینامه رانندگی لیفتراک
اپراتور فنی ۱دیپلمبرق (کلیه گرایش ها)۱۴دانش فنی پایه الکترونیک و الکتروتکنیک، دانش فنی تخصصی الکترونیک و الکتروتکنیک، مدارهای پایه، الکترونیک پایه، سیم پیچی الکترو موتورهای سه فاز
اپراتور فنی ۲دیپلممکانیک (کلیه گرایش ها)۱۴فیزیک، جوشکاری و لحیم کاری، ریاضی، تاسیسات مکانیکی

جدول (۲) رشته ها و گرایش های تحصیلی مورد نیاز مشاغل تکنسین

گروه آزمونمقطع تحصیلیرشته – گرایشتعدادمواد آزمون تخصصیسایر شرایط و توضیحات
تکنسین مکانیککاردانیکاردانی فنی مکانیک کلیه گرایش ها به جز مکانیک خودرو۴استاتیک، مقاومت مصالح، ترمودینامیک، مکانیک سیالات، انتقال حرارت و طراحی اجزاافراد دارای سابقه کار مرتبط در اولویت هستند.
فوریت های پزشکیکاردانی/کارشناسیفوریت­های پزشکی، بهیاری، پرستاری۴شناخت انواع سوانح، مدیریت بحران، کمک‌های اولیه، بهداشت و تغذیه در سوانح، پیشگیری و کاهش آسیب اثر سوانح، آمادگی در سوانح  و پاسخگویی به سوانحافراد دارای سابقه کار مرتبط در اولویت هستند.

جدول (۳) رشته ها و گرایش های تحصیلی مورد نیاز مشاغل کارشناسی

گروه آزمونمقطع تحصیلیرشته – گرایشتعدادمواد آزمون تخصصیتوضیحات
مهندسی مکانیککارشناسیمهندسی مکانیک کلیه گرایش‌ها به جز مکانیک خودرو۲استاتیک، مقاومت مصالح، طراحی اجزاء، ترمودینامیک، مکانیک سیالات، انتقال حرارتافراد دارای سابقه کار مرتبط در اولویت هستند.
مهندسی صنایعکارشناسیمهندسی صنایع کلیه گرایش ها به جز ایمنی صنعتی۱آمار و احتمال، تحقیق در عملیات، اقتصاد مهندسی، کنترل پروژه، کنترل کیفیت، کنترل موجودی و طرح ریزی واحدهای صنعتیافراد دارای سابقه کار مرتبط در اولویت هستند.
شیمیکارشناسیشیمی محض / شیمی کاربردی /صنایع شیمیایی۲شیمی عمومی، شیمی تجزیه ۱ و ۲، شیمی آلی ۱ و۲ و۳، شیمی تجزیه دستگاهیافراد دارای سابقه کار مرتبط در اولویت هستند.
 1. شرایط سنی
 • حداکثر سن قابل قبول برای داوطلبان دیپلم ۲۵ سال (متولدین ۷۵/۰۶/۱۷) ، کاردانی ۲۷ سال (متولدین ۷۳/۰۶/۱۷) و کارشناسی ۳۲ سال (متولدین ۶۸/۰۶/۱۷) می باشد.

تذکر: ملاک عمل برای محاسبه تاریخ فارغ التحصیلی، معافیت دائم و پایان خدمت نظام وظیفه و محاسبه سن داوطلبان اولین روز ثبت نام می باشد.

 • موارد زیر به شرط ارائه تأییدیه معتبر از مراجع ذیصلاح به حداکثر سن افزوده می شود:
 1. مدت زمان انجام خدمت سربازی (حداکثر به مدت ۲۴ ماه) به حداکثر سن مجاز افزوده خواهد شد.
 2. مدت زمان سابقه کار مرتبط در شرکت­های پیمانکاری طرف قرارداد شرکت فولاد سیرجان ایرانیان که به تأیید سازمان تأمین اجتماعی رسیده باشد به حداکثر سن مجاز افزوده خواهد شد مشروط بر اینکه سن متقاضی دیپلم از ۳۵، فوق دیپلم از ۳۷ و لیسانس از ۴۲ سال بیشتر نباشد.
 3. فرزندان معزز شهدا و فرزندان جانبازان  بالای ۵۰ درصد از شرط سنی یکسال بالاتر بهره مند می گردند.

ج) سایر شرایط:

 1. برای متقاضیان استخدام در مقاطع دیپلم و فوق دیپلم به افرادی بومی اطلاق می‌گردد که دارای یکی از شرایط زیر باشند:
  1. محل سکونت متقاضی در یکی از توابع شهرستان سیرجان باشد.

۲-۱٫ محل تولد / محل صدور شناسنامه فرد متقاضی، پدر، مادر و یا همسر متقاضی یکی از توابع شهرستان سیرجان باشد.

 1. طی نمودن حداقل دو مقطع تحصیلی از مقاطع تحصیلی (ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان) فرد متقاضی در یکی از توابع شهرستان سیرجان
 2. فرزندان پرسنل نیروهای مسلح در صورتی که ۳ سال از سنوات تحصیلی آن ها اعم از ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان در یکی از توابع شهرستان سیرجان باشد.
 1. برای متقاضیان استخدام در مقطع کارشناسی به افرادی بومی اطلاق می گردد که دارای یکی از شرایط زیر باشند:
  1. محل سکونت متقاضی در یکی از شهرستان‌های استان کرمان باشد.
  2. محل تولد / محل صدور شناسنامه فرد متقاضی، پدر، مادر و یا همسر متقاضی یکی از شهرستان‌های استان کرمان باشد.
  3. طی نمودن حداقل دو مقطع تحصیلی از مقاطع تحصیلی (ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان) فرد متقاضی در یکی از شهرستان‌های استان کرمان
  4. فرزندان پرسنل نیروهای مسلح در صورتی که ۳ سال از سنوات تحصیلی آن ها اعم از ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان در یکی از شهرستان‌های استان کرمان باشد.

توضیح : شرکت کنندگان مقطع کارشناسی بومی شهرستان سیرجان در شرایط یکسان دارای اولویت می­باشند.

 1. شاغلان فعلی در شرکت هلدینگ میدکو و شرکت­های تابعه آن حق حضور در آزمون را ندارند.
 2. متقاضیانی که قبلأ در آزمون­های جذب نیروی شرکت فولاد سیرجان ایرانیان شرکت نموده و پذیرفته نشده اند در صورت تمایل و داشتن شرایط لازم بایستی مطابق مفاد این اطلاعیه مجددأ ثبت نام و در این آزمون شرکت نمایند و هیچ تقاضای دیگری معتبر نخواهد بود.
 3. افرادی که دو نفر از اعضاء درجه یک خانواده آنان در شرکت مشغول بکار می باشند مجاز به ثبت نام نمی باشند. ( فرزند، پدر، مادر، برادر، خواهر و همسر)
 4. تعیین واحد سازمانی متقاضیان، بنا به تشخیص شرکت فولاد سیرجان ایرانیان می باشد.
 5. پذیرفته شدگان نهایی، تابع آیین نامه استخدامی و نظام پرداخت میدکو خواهند بود و نحوه همکاری به صورت قرارداد موقت می‌باشد.
 6. پذیرفته شدگان نهایی در طی دوره آزمایشی سه ماهه، مورد ارزیابی قرار گرفته و در صورت رضایت از عملکرد ایشان ادامه همکاری وجود خواهد داشت و در غیر اینصورت بدون هیچ گونه قید و شرط و با رعایت مفاد قانون کار، به خدمت آنان پایان داده خواهد شد.
 7. شرکت فولاد سیرجان ایرانیان هیچ گونه تعهدی در قبال اسکان پذیرفته شدگان و سرویس ایاب و ذهاب برای هیچ یک از شهرستان‌های مجاور نخواهد داشت.
 8. نفرات برتر در هر رشته / گرایش به تعداد درج شده در اطلاعیه استخدامی جهت انجام معاینات طب صنعتی که در آن سلامت جسمی و روحی فرد با آخرین استانداردهای سلامت سازمانی فولاد سیرجان ایرانیان مطابقت و بررسی می­گردد دعوت خواهند شد. در این مرحله، مبنای تصمیم گیری جهت استخدام داوطلبان، انجام موفقیت آمیز آزمون روانشناسی، معاینات طب صنعتی و تست های پاراکلینیک مختلف می باشد که در روند معاینه و توسط شرکت فولاد سیرجان ایرانیان انجام می شود. لذا معاینات و نتایج تست های قبلی و بعدی که توسط سایر مراجع یا پزشکان انجام شده یا می­شود مبنای تصمیم گیری نبوده و از نظر شرکت فولاد سیرجان ایرانیان جهت استخدام فاقد اعتبار لازم می باشد.

در این مرحله افرادی که مستعد ابتلا به بیماری در محیط صنعتی تشخیص داده شوند، جهت ادامه مراحل استخدامی دعوت نخواهند شد. لذا افراد پذیرفته شده در این مرحله، می بایست علاوه بر سلامت جسمی و روحی، توانایی مورد نیاز برای انجام فعالیت های شغلی در شرکت فولاد سیرجان ایرانیان در طی مدت خدمت، بر اساس نظر شرکت را داشته باشند.

 1. با توجه به این­که پذیرش افراد برای مشاغل مورد نظر با مشخصات و تحصیلات اعلام شده می­باشد و امکان تغییر کد رشته آزمون یا رده شغلی در طول فرآیند جذب و همچنین در صورت استخدام، طی زمان اشتغال امکان پذیر نمی باشد و تابع ضوابط و مقررات شرکت خواهد بود؛ لذا پذیرفته شدگان نهایی می­بایست صرفأ با شرایط و مدارک تحصیلی پذیرش شده به کار در شرکت مشغول گردند و هیچ­گونه مدرک تحصیلی بالاتر از شرایط اعلام شده و پذیرش شده قابل قبول و اعمال نمی­باشد.
 2.  از پذیرفته شدگان نهایی و قبل از جذب در خصوص بند ۱۱ و ادامه خدمت در شرکت فولاد سیرجان ایرانیان مادامی که شرکت به خدمات ایشان نیاز دارد تعهد محضری و ضمانت نامه معتبر اخذ خواهد شد.
 3. طبق صورتجلسه کمیته منابع انسانی واحدهای کارگری شهرستان سیرجان افراد شاغل در شرکت های منطقه گل گهر تنها با ارائه رضایت نامه شغلی، مجاز به ثبت نام می باشند و همچنین برای افراد پذیرفته شده و شاغل در شرکت فولاد سیرجان ایرانیان، در صورت قبولی در سایر شرکت­های منطقه رضایت­نامه شغلی صادر نخواهد شد.

د) نحوه ثبت نام و ارسال مدارک:

داوطلبان از تاریخ درج آگهی حداکثر تا پایان روز شنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۷مهلت دارند تا با مطالعه دقیق آگهی و شرایط مندرج در آن، در پایگاه اینترنتی اعلام شده فرم ثبت نام را تکمیل و مدارک زیر را بارگذاری نمایند:

. فایل اسکن شده عکس داوطلب ۴*۳ با زمینه سفید.

. فایل اسکن شده آخرین مدرک تحصیلی منطبق با جدول فوق. (مدرک تحصیلی باید دارای معدل باشد)

. فایل اسکن شده پشت و روی کارت ملی.

. فایل اسکن شده تمام صفحه اول شناسنامه.

. فایل اسکن شده پشت و روی کارت پایان خدمت نظام وظیفه یا معافیت دائم.

. فایل اسکن شده گواهینامه­های معتبر مورد نیاز.

. اسکن رزومه کاری، سوابق و بیمه به تایید سازمان تأمین اجتماعی

* متقاضی برای اثبات بومی بودن باید با توجه به انتخاب گزینه (موارد بند ۱ اطلاعیه)، صفحه اول شناسنامه پدر یا مادر و یا همسر بومی و یا سایر شرایط ذکر شده در بند ۱ را اسکن و ارسال نماید.

تذکر: در صورت عدم احراز بند فوق برای اثبات بومی سیرجان (صرفاً برای مقطع دیپلم و کاردانی) تاییدیه مراجع ذیصلاح (اداره کار) شهرستان سیرجان را اسکن و ارسال نماید.

توضیح ۱: اسکن کلیه مدارک می­بایست با فرمت jpG با حداکثر حجم ۴۰ کیلوبایت جهت عکس و ۸۰ کیلوبایت جهت مدارک دیگر ذخیره شود.

تذکر: لازم به توضیح است مدت زمان فوق به هیچ عنوان تمدید نمی­گردد و متقاضیان باید در مدت زمان اعلام شده نسبت به ثبت نام اقدام نموده و از موکول نمودن ثبت نام به روزهای پایانی خودداری نمایند.

متقاضیان شرکت در آزمون می­بایست پس از ثبت نام کد پیگیری خود را یادداشت نموده و تا پایان مراحل استخدام نزد خود نگهداری نمایند. به ثبت نام با مدارک ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد و هیچ گونه مسئولیتی متوجه شرکت نخواهد بود.

داوطلبان باید  پس از ثبت نام به سایت مذکور مراجعه کرده با ورود کد رهگیری از وضعیت ثبت نام نهایی خود مطلع شوند و جهت چاپ صفحه تاییدیه نهایی ثبت نام خود اقدام نمایند.

توضیح ۲: لازم است داوطلبان گرامی در تکمیل اطلاعات دقت نمایند. مسئولیت درستی اطلاعات وارد شده به عهده داوطلب بوده و مدارک و مستندات مورد نیاز در این اطلاعیه ملاک عمل قرار خواهد گرفت. صدور کارت شرکت در آزمون به منزله تأیید اطلاعات ارسالی نمی باشد و مدارک داوطلبان بعد از آزمون بررسی خواهد شد و چنانچه در هر زمان محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است از انجام مراحل بعدی محروم و مطابق مقررات با وی رفتار خواهد شد و در صورت شروع به کار از ادامه اشتغال وی جلوگیری به عمل خواهد آمد و قرارداد وی فسخ خواهد شد.

توضیح ۳: هر فرد تنها حق ثبت نام و شرکت در آزمون یک کد آزمونی را دارد.

توضیح ۴: با توجه به اینکه کلیه اطلاع رسانی های آزمون از طریق سامانه ثبت نام انجام خواهد شد لذا داوطلبان می بایست در طول فرآیند جذب، جهت آگاهی از اطلاعیه ها و نتایج مراحل مختلف و تغییرات احتمالی، بصورت مستمر به سامانه فوق مراجعه نمایند و عدم اطلاع داوطلب از نتایج مراحل، جزئیات یا تغییرات احتمالی آزمون، موجب هیچ گونه حقی برای وی نمی گردد. ضمناً ممکن است در صورت نیاز از طریق پیامک به متقاضیان اطلاع رسانی صورت پذیرد لذا لازم است در اعلام اطلاعات و شماره تلفن تماس دقت کافی مبذول گردد.

زمان برگزاری آزمون و نحوه دریافت کارت شرکت در آزمون:

 •  آزمون در شهر سیرجان برگزار خواهد گردید.
 • دریافت کارت ورود به جلسه و زمان برگزاری آزمون از طریق سایت karazmoon.com، اعلام می گردد.

مواد آزمون: آزمون به صورت چهار گزینه ای و با احتساب نمره منفی برای پاسخ­های نادرست برگزار می­گردد.

آزمون کلیه مقاطع تحصیلی شامل ۴۰ سؤال عمومی و ۵۰ سؤال تخصصی می­باشد. سؤالات عمومی شامل اطلاعات عمومی (معارف اسلامی، زبان و ادبیات فارسی)، زبان انگلیسی ، دانش رایانه­ای ، هوش و استعداد تحصیلی می­باشد و سؤالات تخصصی شامل دروس تخصصی رشته تحصیلی مورد نظر مطابق ستون مواد آزمون تخصصی جداول ۱ و ۲ و ۳ خواهد بود.

اعلام نتایج آزمون:

نتایج مرحله اول آزمون و محل و زمان برگزاری مصاحبه در پایگاه اینترنتی www.karazmoon.com متعاقبأ اعلام خواهد شد.

تذکر: درصورت بروز هرگونه مشکل در ثبت نام اینترنتی، داوطلب موظف است مراتب را از طریق شماره تلفن های ۶۶۵۶۰۴۶۵ -۶۶۵۳۰۰۴۳- ۰۲۱  اعلام نماید.

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.