خانه » استخدام در استان تهران » استخدام بانک مرکزی جمهوری اسلامی(اصلاحیه)

استخدام بانک مرکزی جمهوری اسلامی(اصلاحیه)

متن آگهی:

خبر ۸ آذر ۱۴۰۱- اصلاحیه شرایط آزمون استخدامی بانک مرکزی ۱۴۰۱
پیرو انتشار دفترچه راهنمای ثبت‌نام آزمون استخدامی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران سال ۱۴۰۱ در تاریخ ۱۴۰۱/۰۸/۰۷،  و اصلاحات مندرج در اطلاعیه مورخ ۱۴۰۱/۰۸/۱۲ به اطلاع می رساند با توجه به اعلام بانک مرکزی اصلاحات ذیل برای مندرجات  صفحه (۳) دفترچه راهنمای مذکور به شرح ذیل اعلام می گردد:
ـ عبارت «به صورت مستمر و پیوسته» از بند (ب) ردیف (۹) بخش سایر نکات حذف  و به صورت ذیل اصلاح می گردد:
ب) داوطلب از حداقل ۱۰ سال گذشته تا کنون ساکن شهرستان مورد تقاضا برای استخدام باشد.
ـ عبارت «در زمان ثبت نام» مربوط به تبصره (۳) ردیف (۹) به عبارت «در زمان تولد» به شرح ذیل اصلاح می گردد:
تبصره۳: مبنای شهرستان برای تعیین بومی بودن، تقسیمات کشوری در زمان تولد می‌باشد.


خبر ۱۴ آبان ۱۴۰۱- پیرو انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران سال ۱۴۰۱ در تاریخ ۱۴۰۱/۰۸/۰۷ و با توجه به اعلام بانک مرکزی مبنی بر اصلاحات دفترچه راهنمای مذکور، ضمن اعلام اصلاحات به شرح ذیل به اطلاع متقاضیان شرکت در آزمون استخدامی مذکور می رساند زمان ثبت نام تا روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۸/۱۶ تمدید می گردد. متقاضیان، ضرورت دارد تا پایان مهلت ثبت نام و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت نام و مندرجات این اطلاعیه، به درگاه اطلاع رسانی این سازمان به مراجعه و برای ثبت نام اقدام نمایند. ضمناً باتوجه به اصلاحیه اعلام شده مقررگردید امکان ویرایش اطلاعات برای متقاضیان ایجاد گردد. بر این اساس، آن دسته از متقاضیانی که قبلا نسبت به ثبت نام اقدام نموده اند، می توانند در صورت تمایل تا تاریخ فوق، نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایند. 

دانلود فایل اصلاحیه و تمدید اگهی


خبر ۱۲ آبان ۱۴۰۱- پیرو انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران سال ۱۴۰۱ در مورخ ۱۴۰۱/۰۸/۰۷ و با توجه به اعلام بانک مرکزی مبنی بر اصلاحات دفترچه راهنمای مذکور، اصلاحات به شرح ذیل می باشد. متقاضیان، ضرورت دارد تا پایان مهلت ثبت نام و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبتنام و مندرجات این اطلاعیه، به درگاه اطلاع رسانی این سازمان به مراجعه و برای ثبت نام اقدام نمایند. ضمناً باتوجه به اصلاحیه اعلام شده مقرر گردید امکان ویرایش اطلاعات برای متقاضیان ایجاد گردد. بر این اساس، آن دسته از متقاضیانی که قبل نسبت به ثبت نام اقدام نموده اند، می توانند در صورت تمایل تا تاریخ فوق، نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایند.

دانلود فایل اصلاحیه آزمون


خبر ۷ آبان ماه ۱۴۰۱ – بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در راستای تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود در تهران و کارخانه تولید کاغذ اسناد بهادار در استان مازندران، از متقاضیان واجد شرایط به شرح مندرج در جدول آگهی استخدامی و شرایط ذیل، به منظور استخدام به صورت “قراردادی” دعوت به همکاری مینماید.

مهلت ثبت نام : ۱۳ آبان ماه ۱۴۰۱

دانلود فایل راهنمای آزمون

لینک ثبت نام 

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.