خانه » آگهی های زیر مجموعه » آگهی استخدام شهرداری استان سمنان

آگهی استخدام شهرداری استان سمنان

متن آگهی:

استانداری سمنان برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز شهرداری های استان از محل مجوز استخدامی شماره ۳۴۵۰۲ مورخ ۹۴/۸/۹ سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور موضوع مجوز شماره ۱۶۶۱۸۱ مورخ ۹۴/۷/۱۸ سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و مصوبه شماره ۳۳۳۶۱ مورخ ۹۴/۷/۲۹ شورای توسعه مدیریت و سرمایه انسانی شهرداریها و دهیاریهای کشور، تعداد ۲۲ نفر از افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندی های تخصصی، مصاحبه و گزینش به صورت پیمانی به شرح زیر استخدام می نماید

برای آمادگی آزمون استخدامی شهرداری ها اینجا کلیک نمایید

دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی آتش نشانی

ردیفرشته شغلیشهر محل خدمتتعداد مورد نیازجنسیتشرایط احراز
مردزن
۱مهندس راه و ساختماندرجزین۱*دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوقلیسانس در یکی از رشتههای تحصیلی مهندسی عمران ( گرایش مهندسی و مدیریت ساخت، گرایش سازه، گرایش سیستمهای اطلاعات جغرافیایی، عمران)- مدیریت پروژه و ساخت-
طراحی محیط
ایوانکی۱*
گرمسار۲*
آرادان۱*
۲کارشناس محیط زیستدرجزین۱*دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوقلیسانس در یکی از رشتههای تحصیلی مهندسی محیط زیست ( گرایش ارزیابی و آمایش سرزمین، مهندسی طراحی محیط زیست)- محیط زیست (گرایش برنامهریزی)- برنامه ریزی، مدیریت و آموزش محیط زیست- طراحی محیط زیست- مهندسی عمران گرایش محیط زیست- مهندسی منابع طبیعی (گرایش محیط زیست)
۳مسئول خدمات مالیدرجزین۲*دارا بودن گواهینامه فوق دیپلم در رشته تحصیلی حسابداری (کلیه گرایشها)
میامی۱*
سمنان۱*
آرادان۱*
شهمیرزاد۲*
۴حسابدارایوانکی۱*دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوقلیسانس در یکی از رشتههای تحصیلی حسابداری ( کلیه گرایشها)
۵کارشناس شهرسازیایوانکی۱*دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوقلیسانس در یکی از رشتههای تحصیلی شهرسازی- برنامهریزی شهری و منطقهای- مدیریت شهری- برنامهریزی منطقهای- طراحی شهری- مهندسی شهرسازی- جغرافیا و برنامهریزی شهری
۶کارشناس حقوقیمهدیشهر۱*دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشتههای تحصیلی حقوق ( گرایش حقوق عمومی، حقوق خصوصی، حقوق جزا و جرمشناسی، حقوق ثبت اسناد و املاک)
شهمیرزاد۱*
۷کارشناس امور باغبانیشهمیرزاد۱*دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوقلیسانس در یکی از رشتههای تحصیلی مهندسی کشاورزی ( کلیه گرایشها)- معماری منظر- مهندسی فضای سبز
۸آرشیتکتمهدیشهر۱**دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوقلیسانس در یکی از رشتههای تحصیلی مهندسی معماری- معماری منظر- تکنولوژی معماری- مرمت ابنیه سنتی- مطالعات معماری ایران- طراحی محیط
۹کارشناس امور حمل و نقلگرمسار۲*دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوقلیسانس در یکی از رشتههای تحصیلی مهندسی عمران ( گرایش مهندسی و برنامهریزی حمل و نقل)- مهندسی ترافیک- مهندسی حمل و نقل- مهندسی تکنولوژی حمل و نقل و ترافیک شهری
سمنان۱*

تذکر مهم
به مدارک ارسالی توسط دانشجویان و دارندگان مدارک تحصیلی پائین تر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در شرایط احراز مشاغل مورد اشاره و همچنین مدارک در رشته های غیرمرتبط و معادل ( به استثنای دارندگان مدارک تحصیلی معادل صادره از دانشگاهها و موسسه های آموزش عالی کشور که در آزمون جامع سازمان سنجش آموزش کشور شرکت نموده و قبول شده اند و گواهی مبنی بر ادامه تحصیل در مقطع بالاتر با ارزش علمی دارند ) ترتیب اثر نخواهد شد. داوطلبین می بایست در زمان ثبت نام در آزمون تخصصی دارای کلیه مدارک مورد نظر در آگهی استخدام باشند.

الف- شرایط عمومی
۱- داشتن حداقل سن هیجده سال تمام برای دارندگان مدرک تحصیلی دیپلم و داشتن حداکثر سی و پنج سال تمام در اولین روز ثبت نام (۹۴/۹/۲۵)
۲- داشتن تابعیت ایران
۳- دارا بودن کارت پایان خدمت یا کارت معافیت قانونی برای مردان
۴- عدم اعتیاد به مواد مخدر و دخانی
۵- نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر
۶- نداشتن ممنوعیت استخدام در دستگاههای اجرایی به موجب آراء مراجع قانونی
۷- داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که در آن شغل استخدام می شود.
۸- دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی منطبق با شرایط احراز در جدول آگهی
۹- اعتقاد به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
۱۰- التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

تذکر:
ملاک عمل برای محاسبه تاریخ گواهی فراغت از تحصیل، معافیت دائم و پایان خدمت نظام وظیفه در آخرین روز ثبت نام می باشد.

ب- شرایط اختصاصی
۱- داوطلبان نمی توانند از مستخدمین رسمی، ثابت و پیمانی سایر دستگاههای اجرایی و بازنشسته یا بازخرید خدمت باشند.
۲- پذیرفته شدگان نهایی موظفند حداکثر ظرف مدت ۱۰ روز کاری پس از اعلام رسمی دفتر امور شهری و شوراهای استانداری از طریق سایت استانداری نسبت به ارائه مدارک لازم و تکمیل پرونده و ارائه تعهد محضری برای ۷ سال مبنی بر عدم هرگونه انتقال و ماموریت به سایر شهرداری ها و سازمانهای وابسته و نیز دستگاههای اجرایی دیگر اقدام نمایند. عدم مراجعه و ارائه مدارک لازم در مهلت مقرر به منزله انصراف وی از استخدام تلقی خواهد شد.
۳- موارد زیر به شرط ارائه تائیدیه های معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد.
الف) داوطلبانی که در جبهه های نبرد حق علیه باطل ( از تاریخ ۱۳۵۹/۶/۳۱ لغایت ۱۳۶۷/۵/۲۹ ) به طور داوطلبانه خدمت نموده اند، به میزان مدت حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان داوطلب در اثر مجروحیت در جبهه های نبرد حق علیه باطل.
ب ) اعضای خانواده شهدا، آزادگان، مفقودالاثرها، جانبازان ( همسر، فرزندان، پدر، مادر، خواهر و برادر) تا میزان ۵ سال.
ج) داوطلبانی که در طول جنگ تحمیلی به اسارت دشمن بعثی و یا گروه های ضد انقلاب در آمده اند به میزان مدت اسارت و حضور در جبهه.
د ) داوطلبانی که به صورت غیررسمی و تمام وقت در وزارتخانه ها، موسسات و شرکتهای دولتی، بانکها و شرکتهای تحت پوشش آنها، شرکتهای بیمه دولتی، شهرداری ها، موسسات و شرکتهای تابعه و وابسته به آن موسسات و شرکتهای دولتی که شمول قانون بر آنها مستلزم ذکر نام است و همچنین موسسات و شرکتهای ملی و مصادره شده و موسساتی که به نحوی از بودجه و کمک دولت استفاده می کنند، نهادهای انقلاب اسلامی و شرکتهای تحت پوشش آنها از تاریخ ۱۳۵۷/۱۱/۲۲ به خدمت اشتغال داشته اند، به میزان مدت خدمت غیررسمی آنها. لازم به ذکر است سابقه خدمتی افراد در شرکتهای طرف قرارداد با شهرداری ها مشمول امتیازات این بند نمی باشد، به استثناء کارکنانی که بطور تمام وقت با پرداخت حق بیمه در شرکتهای طرف قرارداد با شهرداری که تا قبل از ابتدای سال ۱۳۹۰ در شهرداری اشتغال داشته اند.
تبصره: طول مدت خدمت نظام وظیفه داوطلبان به حداکثر سن مقرر اضافه نخواهد شد.
۴ ) داوطلب بومی: به داوطلبی گفته می شود که حداقل دارای یکی از ویژگی های زیر باشد.
• شهر محل صدور شناسنامه داوطلب یا همسر وی با شهر مورد تقاضا برای استخدام یکسان باشد.
• داوطلب حداقل چهار (۴) سال از سنوات تحصیلی ( ابتدایی، راهنمایی، دبیرستان و یا دانشگاه ) را بصورت متوالی یا متناوب در شهر محل مورد تقاضا برای استخدام طی کرده باشد.
• همسر و فرزندان کارمندان رسمی و پیمانی دولت و یا نیروهای مسلح ( اعم از شاغل و یا بازنشسته ) که شهر محل خدمت فعلی یا بازنشستگی آنان با شهر محل مورد تقاضا برای استخدام یکسان باشد.
• داوطلب یا پدر، مادر و یا همسر وی، حداقل چهار (۴) سال سابقه پرداخت حق بیمه در شهر محل مورد تقاضا برای استخدام را داشته باشد. پرداخت حق بیمه به مدت تعیین شده صرفاً توسط یکی از موراد مذکور قابل احتساب است.
تبصره ۱- مبنای استان و شهرستان برای تعیین بومی بودن، تقسیمات کشوری در زمان ثبت نام می باشد.
تبصره ۲- در صورتیکه شهرداری متقاضی استخدام، در شهرستان یا استانی قرار داشته باشد که شهر داوطلب در آن شهرستان و یا استان واقع باشد، داوطلب به ترتیب مشمول مزایای داوطلبین بومی شهرستان و استان خواهد بود.

ج- ثبت نام و مدارک مورد نیاز
۱- داوطلبان می توانند تنها در یک رشته شغلی و در شهرهای مختلف یک استان به ترتیب اولویتی که در هنگام ثبت نام اعلام می نمایند حداکثر تا سه گزینه محل جغرافیایی مورد تقاضا را انتخاب و از طریق سایت استانداری و بصورت اینترنتی ثبت نام کنند.
۲- شروع ثبت نام از ساعت ۹ صبح روز چهارشنبه تاریخ ۲۵/۹/۹۴ تا ساعت ۲۴ روز سه شنبه مورخ ۹۴/۱۰/۱ به مدت ۷ روز می باشد.
۳- داوطلبان استخدام می بایست عکس پرسنلی ۴*۳ خود را با عرض ۱۵۰ و ارتفاع ۲۰۰ پیکسل و با فرمت jpg و حداکثر ۲۰۰ کیلو بایت در رایانه اسکن نموده و آنرا در قسمت مربوط در سایت وارد نمایند.
تذکر: در صورت ارسال عکس غیرمعتبر، ثبت نام داوطلب باطل شده و حق شرکت در آزمون از وی سلب می گردد.
۴- واریز وجه به مبلغ ۴۵۰۰۰۰ ریال به حساب سازمان همیاری شهرداریهای استان از طریق کارت بانکهای عضو شتاب به عنوان حق شرکت در آزمون استخدامی داوطلبان استخدام (ایثارگران از پرداخت ۵۰% مبلغ مذکور و فرزندان شاهد از واریز وجه معاف می باشند) و اطلاعات فیش واریزی و سایر موارد را در قسمت مربوط به پرداخت وجه ثبت نامه وارد و نهایتاً پس از بررسی مجدد صحت اطلاعات درج شده و تائید مراتب توسط سایت، شماره رهگیری خود را برای پیگیری مراحل بعدی آزمون و دریافت کارت ورود به جلسه اخذ و نزد خویش نگهداری نمایند.
۵- کارت ورود به جلسه آزمون استخدام روزهای ۹۴/۱۰/۶ از طریق وب سایت استانداری سمنان به داوطلبان ارائه می شود.
۶- زمان برگزاری آزمون روز جمعه مورخ ۹۴/۱۰/۱۱ می باشد ساعت و محل برگزاری آزمون بر روی کارت ورود به جلسه آزمون داوطلبان درج خواهد شد.
۷- داوطلبان می بایست اطلاعات مورد نیاز را در قسمتهای مربوطه در سایت درج نموده و مدارک لازم به شرح ذیل را که تاریخ آن متعاقباً اعلام خواهد شد جهت تطبیق با اطلاعات درج در زمان ثبت نام به دفتر امور شهری و شوراهای استانداری ارسال نمایند. ( زمان ارسال متعاقباً اعلام می گردد).
• تکمیل فرم درخواست شغل
• تصویر آخرین مدرک تحصیلی
• تصویر صفحه اول شناسنامه ( در صورت داشتن توضیحات کلیه صفحات )
• تصویر کارت ملی ( پشت و روی کارت )
• تصویر کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا کارت معافیت غیرپزشکی
• مستندات ایثارگری، و سوابق پرداخت بیمه در شهرداری ها، سازمانهای وابسته و دهیاریها
• مستندات استفاده از سهمیه معلولین
تبصره: صدور کارت برای ورود به جلسه به منزله صحت و سقم مدارک اسکن شده نمی باشد و پس از آزمون تخصصی و اعلام نتایج اولیه کلیه مدارک و مستندات با شرایط مفاد آگهی تطبیق و اعمال خواهد شد.

د- مواد آزمون کتبی
آزمون کتبی در هر رشته شغلی به صورت چهار گزینه ای و به تعداد ۱۲۰ سوال شامل ۹۰ سوال به صورت کاربردی و تخصصی در شغل مربوط و ۳۰ سوال برای سنجش هوش، سرعت، دقت و استعداد یادگیری با احتساب نمره منفی طراحی (سقف امتیاز آزمون کتبی ۱۰۰ می باشد و به ازای هر سه پاسخ غلط یک نمره منفی در نظر گرفته می شود).

برای آمادگی آزمون استخدامی شهرداری ها اینجا کلیک نمایید

دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی آتش نشانی

 

هـ – اعلام نتایج
اسامی داوطلبان پذیرفته شده برای شرکت در مصاحبه در سایت استانداری بعد از برگزاری آزمون و تطبیق مدارک خوداظهاری در زمان ثبت نام و مفاد آگهی منتشره اعلام خواهد شد. ضمناً کلیه داوطلبان پذیرفته شده برای شرکت در مصاحبه ملزم به پرداخت هزینه که متعاقباً مبلغ و نحوه پرداخت آن اعلام خواهد شد می باشند.
ماده ۱- استانداری سه برابر مجوز بکارگیری نیروی انسانی در هر عنوان شغلی در هر شهرداری را از میان شرکت کنندگان در آزمون تخصصی به ترتیب نمرات فضلی به شرط دارا بودن حد نصاب انتخاب و برای شرکت در مصاحبه که سقف امتیاز آن برای هر یک از داوطلبان ۱۰۰ امتیاز می-باشد، پس از اعلام نتایج آزمون تخصصی معرفی می کند. در صورتی که تعداد افراد شرکت کننده در مصاحبه به هر دلیل ممکن از ۳ برابر مذکور کمتر شود به اندازه ۳ برابر مجوز بکارگیری نیروی انسانی در هر رشته شغلی در هر شهرداری از سایر داوطلبان آن رشته به ترتیب نمرات فضلی به شرط کسب حدنصاب دعوت بعمل می آید. در صورتی که تعداد افراد دارای حدنصاب در شغل و محل مورد تقاضا کمتر از ظرفیت پذیرش باشد، همه داوطلبان واجد حدنصاب برای انجام سایر مراحل مربوط معرفی خواهند شد.
تبصره ۱: اعلام نتایج آزمون تخصصی در سایت استانداری سمنان درج و داوطلبین براساس اطلاعیه مندرج ملزم به ارائه مدارک راس زمان مقرر بصورت پست سفارشی به آدرس ذکر شده در سایت ارسال نمایند. عدم ارسال به منزله انصراف تلقی می گردد.
تبصره ۲: حدنصاب موضوع این ماده ۶۰ درصد میانگین امتیاز سه نفر بالاترین امتیاز آزمون در هر رشته شغلی، قبل از اعمال ضرایب مواد ذیل دستورالعمل می باشد.
ماده ۲- امتیاز آزمون تخصصی کارکنان شاغل ( در شرکتهای طرف قرارداد شهرداری تا قبل از ابتدای سال ۱۳۹۰ و قراردادی) در شهرداری شهر متقاضی استخدام یا سربازان وظیفه که دوران خدمت سربازی خود را به صورت کامل (بدون دریافت معافیت و کسر خدمت) و منع انضباطی به صورت امریه در شهرداری گذرانده اند به ازای هر سال سابقه خدمت ۳ درصد تا سقف ۲۵ درصد و برای کارکنان شاغل (در شرکت های طرف قرارداد شهرداری تا قبل از ابتدای سال ۱۳۹۰ و قراردادی) در یکی از شهرداری های شهرستان همان شهر به ازای هر سال سابقه خدمت ۵/۲ درصد تا سقف ۲۰ درصد و برای کارکنان شاغل (در شرکتهای طرف قرارداد شهرداری تا قبل از ابتدای سال ۱۳۹۰ و قراردادی) در یکی از شهرداری های استان همان شهر به ازای هر سال سابقه خدمت ۲ درصد تا سقف ۱۸ درصد ضرب شده و مبنای محاسبه امتیاز آزمون تخصصی قرار می گیرد. اعمال امتیاز مربوطه برای کارکنان دارای قرارداد مستقیم با شهرداری مشروط به دارا بودن سابقه پرداخت بیمه در شهرداریها تا ۱۲۰ روز قبل از تاریخ برگزاری آزمون تخصصی می باشد.
ماده ۳- امتیاز آزمون تخصصی داوطلبان بومی شهر متقاضی استخدام در ۱.۱۵ و داوطلبان بومی شهرستان شهر متقاضی استخدام در ۱.۱ ضرب شده و مبنای محاسبه امتیاز آزمون تخصصی قرار می گیرد.
ماده ۴- امتیاز آزمون تخصصی دهیاران در یکی از دهیاریهای استان شهر متقاضی استخدام به ازای هر سال سابقه خدمت با تائید بخشدار ذیربط ۳ درصد تا سقف ۲۰ درصد ضرب شده و مبنای محاسبه امتیاز آزمون تخصصی قرار می گیرد.
ماده ۵- امتیاز آزمون تخصصی شهرداران که در یکی از شهرهای استان شهر متقاضی استخدام، شهردار بوده اند به ازای هر سال سابقه خدمت با تائید دفتر امور شهری و شوراهای استانداری ذیربط ۳ درصد تا سقف ۲۵ درصد ضرب شده و مبنای محاسبه امتیاز آزمون تخصصی قرار می-گیرد.
ماده ۶- امتیاز آزمون تخصصی فرزندان کارکنان فوت شده حین خدمت ناشی از کار در شهرداری و یا از کارافتاده کلی دائم حین خدمت در شهرداری در ۱.۲ ضرب شده و مبنای محاسبه امتیاز آزمون تخصصی قرار می گیرد.
ماده ۷- در صورتی که داوطلبان، مشمول بیش از یک امتیاز از مزایای پیش بینی شده در مواد مذکور شوند، صرفاً بالاترین امتیاز برای آنها مبنای محاسبه قرار خواهد گرفت.
ماده ۸- نمرات نهایی هر داوطلب براساس امتیاز آزمون تخصصی با «ضریب۲» و امتیاز مصاحبه با «ضریب۱» محاسبه و داوطلبان براساس نمرات فضلی و در سقف تعداد مجوز در هر رشته شغلی و هر شهرداری برای طی مراحل گزینش معرفی می شوند.
تبصره ۱: در صورت عدم تائید افراد معرفی شده به گزینش، از سایر داوطلبان موضوع این ماده به ترتیب نمره فضلی به گزینش معرفی خواهند شد.
تبصره ۲: در صورت مساوی بودن نمره نهایی کسب شده داوطلبان، اولویت معرفی به گزینش به ترتیب با شاغلین قراردادی و بومی شهر، شهرستان و استان می باشد.

و- تذاکرات
۱- پنج درصد (۵%) سهمیه استخدامی به ایثارگران و خانواده های آنان شامل رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه ها و همسر و فرزندان آنان، آزادگان کمتر از یکسال اسارت و همسر و فرزندان آنان، جانبازان و همسر و فرزندان آنان و خواهران و برادران شهداء اختصاص دارد. انتخاب ایثارگران در حد سهمیه تعیین شده (۵%) به ترتیب امتیاز کسب شده از بین ایثارگران واجد شرایط که حدنصاب لازم در آزمون تخصصی و موفقیت در مصاحبه را کسب نموده باشند و مراحل مربوط را با موفقیت طی نموده باشند انجام خواهد شد.
۲- معلولین عادی به شرط کسب حد نصاب امتیاز لازم و دارا بودن شرایط مندرج در آگهی به ترتیب نمره نهایی از ۳% سهمیه قانونی مربوط از مجموع سهمیه های استخدامی استان برخوردار خواهند بود.
۳- داوطلبان شاغل در شهرداری ها، مشروط به دارا بودن سابقه پرداخت بیمه در شهرداری تا ۱۲۰ روز قبل از تاریخ برگزاری آزمون تخصصی و کتبی از اولویت استخدام برخوردارند.
۴- دهیاران، شهرداران، فرزندان کارکنان فوت شده حین خدمت در شهرداری یا سازمان های وابسته، یا فرزندان کارکنان از کارافتاده کلی دائم حین خدمت در شهرداری یا سازمانهای وابسته، افراد بومی شهر، شهرستان و استان شهر متقاضی استخدام از اولویت استخدام برخوردارند.
۵- نمره نهایی داوطلب از مجموع امتیاز آزمون تخصصی با « ضریب ۲» و امتیاز مصاحبه با «ضریب۱» محاسبه می شود.
۶- داوطلبان می توانند حداکثر ظرف مدت دو هفته پس از اعلام نتایج، اعتراض خود را به دفتر امور شهری و شوراهای استانداری برای بررسی و اعلام نظر ارائه نمایند. پس از مدت مذکور به اعتراض داوطلبان ترتیب اثر داده نخواهد شد.
۷- چنانچه در هر مرحله از مراحل آزمون محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع اعلام نموده یا فاقد شرایط مندرج در آگهی باشند، از انجام مراحل بعدی محروم خواهد شد و در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلااثر می گردد و مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا ارسال مدارک به صورت ناقص و یا بر خلاف مفاد خوداظهاری در زمان ثبت نام در سایت استانداری بر عهده داوطلب خواهد بود در این صورت خسارت و هزینه تحمیل شده برابر مقررات از داوطلب اخذ خواهد شد.
۸- به مدارک ارسالی توسط دانجشویان و دارندگان مدارک تحصیلی پائین تر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در شرایط احراز مشاغل مورد اشاره و همچنین مدارک در رشته های غیرمرتبط و معادل (به استثنای دارندگان مدارک تحصیلی معادل صادره از دانشگاهها و موسسه های آموزش عالی کشور که در آزمون جامع سازمان سنجش آموزش کشور شرکت نموده و قبول شده اند و گواهی مبنی بر ادامه تحصیل در مقطع بالاتر با ارزش علمی دارند) ترتیب اثر داده نخواهد شد.
۹- انتخاب نهایی پذیرفته شدگان پس از موفقیت در کلیه مراحل آزمون تخصصی، مصاحبه و گزینش صورت خواهد گرفت.

برای ثبت نام یا اصلاح اطلاعات اینجا کلیک کنید

برای آمادگی آزمون استخدامی شهرداری ها اینجا کلیک نمایید

دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی آتش نشانی

اطلاعات تماس

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

۱ دیدگاه تاکنون.

  1. یاسر بلیدئی گفت:

    سلام ادمین محترم

    چرا همه استان ها هست جز شهرداری سیستان و بلوچستان که دومین استان بزرگ کشورمون هست؟؟؟

    لطفا پیگیر و لینکش رو قرار بدین ممنون میشیم

    [پاسخ]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.