جذب اعضاي هيأت‌ علمي حوزه علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی

دانشگاه آزاد اسلامی
شهر های مورد نیاز : سراسر کشور
تعداد مورد نیاز : مشخص نشده
تاریخ انقضاء : 7 تیر ماه 93
متن آگهی

 

فراخوان جذب اعضاي هيأت‌علمي حوزه علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی

با استعانت از خداوند متعال در راستاي تحقق اهداف نقشه‌ي جامع علمي كشور، برنامه‌ي راهبردي دانشگاه آزاد اسلامي و نقشه‌ي توسعه‌ي علوم پزشكي دانشگاه، معاونت علوم پزشکی به منظور تأمین هیأت‌علمی آموزشی و پژوهشي از بین دارندگان مدارک دکتری تخصصی (Ph.D)، بورد تخصصی و فوق‌تخصصی با اولويت جذب نخبگان و استعدادهاي درخشان در رشته‌های گروه علوم پایه‌ي پزشکی، دندان‌پزشكي، داروسازي و بالینی با رعایت مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی و پس از تأیید صلاحیت علمی و عمومی متقاضیان به صورت عضو هیأت‌علمی پیمانی، استاد وابسته و استادان و دانشیاران برجسته‌ي علوم پزشکی جهت واحدهای دانشگاهی در سراسر كشور دعوت به همكاري می‌نماید. متقاضیان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با نحوه‌ي پذیرش به پایگاه اینترنتی اين حوزه به آدرس www.med.iau.ir مراجعه و از تاریخ 1393/03/07 به مدت يك ماه نسبت به ثبت‌نام و ارسال الكترونيكي مدارك، از طريق سايت مذكور اقدام نمایند.

 

نوع اول: جذب هئیت علمی تمام وقت علوم پزشکی

نوع دوم: جذب استادان و دانشیاران برجسته علوم پزشکی

نوع سوم: جذب استادان وابسته علوم پزشکی

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت : med.iau.ir
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها