خانه » اطلاعیه های مهم » نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۲۰ روز دیگر اعلام می شود

نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۲۰ روز دیگر اعلام می شود

متن آگهی:

نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۲۰ روز دیگر اعلام می شود
مدیرکل دبیرخانه هیات مرکزی گزینش وزارت آموزش و پرورش گفت:مرحله اول گزینش و اعلام نمرات علمی مصاحبه انجام و اسامی به سازمان سنجش ارسال شد و حدود ۲۰ روز دیگر نتایج نهایی این آزمون اعلام می شود.
شاپور محمدزاده در گفت وگو با خبرنگار آموزش و پرورش پانا، اظهار داشت: نتایج مصاحبه علمی داوطلبان آزمون استخدامی آموزش و پرورش به سازمان سنجش ارسال شد و حدود ۱۰ روز کاری پس از اعلام نتایج مصاحبه از سوی وزارت آموزش و پرورش، سازمان سنجش با محاسبه ۷۰ درصد از آزمون و ۳۰ درصد ، نتایج نهایی اعلام می شود.
وی افزود: در صورتی که فردی از این ۵ هزار نفر نتواند از نظر گزینش نتایج لازم و مطلوبی را کسب کند از نفرات بعدی گزینش خواهد شد.
مدیرکل دبیرخانه هیات مرکزی گزینش گفت: گزینش این افراد که از اسامی آنها از سازمان سنجش بررسی و به ما اعلام می شود حدود ۲۰ روز به طول خواهد انجامید و در نهایت اسامی آنها اعلام خواهد شد.
وی ادامه داد: حدود ۳ هزار و ۷۰۰ نفر از این پذیرفته شدگان نهایی در دانشگاه فرهنگیان و ۱۳۰۰ نفر خانواده معظم ایثارگران و شهدا در دانشگاه شهید رجایی برای طی دوره یکساله معرفی خواهند شد.
محمدزاده تصریح کرد: کسانی موفق خواهند شد که در سال تحصیلی ۹۵-۹۶ وارد کلاس شوند که در پایان شهریور ماه بتوانند گواهی نامه قبولی دوره یکساله را کسب کنند و مهارت لازم را برای معلمی داشته باشند.
وی ادامه داد: شاید دوره یکساله ای که ما برای پذیرفته شدگان آزمون استخدامی در نظر گرفته باشیم مقداری به دلیل برخی مشکلات طبق برنامه ریزی پیش نرود و طی برنامه هایی که ما داشتیم قرار بود از اول آبان ماه این دوره آغاز شود.
مدیرکل گزینش آموزش و پرورش تصریح کرد: به هر حال پس از اعلام نتایج کلاسها به سرعت برگزار خواهد شد و تلاش همه مسئولان این است که تحت هر شرایطی این پذیرفته شدگان برای سال ۹۵ در کلاسهای درس حاضر شوند.
کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *