خانه » استخدام در استان آذربایجان شرقی » آگهی استخدام سازمان ثبت اسناد و املاک کشور (تمدید)

آگهی استخدام سازمان ثبت اسناد و املاک کشور (تمدید)

متن آگهی:

بدین‌وسیله به اطلاع آن دسته از متقاضیان ثبت‌نام در آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور سال ۱۳۹۳ که در زمان مقرر( ۲۲/۰۵/۹۳ لغایت ۲۸/۰۵/۹۳ ) موفق به ثبت نام نگردیده، و یا نسبت به ثبت نام خود اقدام نموده‌ ولی تاکنون موفق به مشاهده و ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود نشده‌اند، می‌رساند به منظور فراهم آوردن تسهیلات لازم برای این دسته از داوطلبان ثبت‌نام و ویرایش اطلاعات حداکثر تا روز شنبه مورخ ۰۱/۰۶/۹۳ تمدید می‌گردد. این تاریخ به هیچ عنوان قابل تمدید نمی باشد.

بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی ثبت نام و شرکت در آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و  املاک کشوردر سال ۱۳۹۳ می‌رساند،که ثبت نام در این آزمون منحصراً به صورت اینترنتی از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی:  www.sanjesh.org از روز چهارشنبه مورخ ۲۲/۵/۹۳ آغاز و لغایت روز سه شنبه مورخ ۲۸/۵/۹۳ پایان می‌پذیرد.

 دریافت فایل جداول مربوط به عناوین شغلی مورد نیاز فرمت PDF

 دانلود سوالات استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور

لذا کلیه متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی آزمون، و با در نظر داشتن مواردی از قبیل عناوین شغلی، محل جغرافیایی خدمت، رشته‌ها و مدارک تحصیلی و جنس مورد پذیرش (مطابق جدول ذیل این اطلاعیه) و با فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز ثبت‌نام، نسبت به ثبت‌نام در آزمون فوق اقدام نمایند.
شرایط عمومی استخدام:
تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی.
داشتن تابعیت ایران .
التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی (ویژه آقایان).
عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر.
نداشتن سابقه محکومیت جزائی موثر.
داوطلبان نبایــد از جمله افــرادی باشند که به موجب آراء مراجع قضــائی و ذیصلاح، از خدمات دولتی منع شده باشند.
داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانائی برای انجام کاری که استخدام می شوند.
داوطلبان استخدام نباید از مستخدمین رسمی، ثابت و پیمانی دستگاه های دولتی و یا بازخرید خدمت باشند.
شرایط اختصاصی استخدام:  
-داشتن حداقل ۲۰ سال سن و حداکثر ۳۲ سال تمام (برای مقطع تحصیلی کارشناسی) و حداکثر ۳۵ سال تمام (برای دارندگان مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد و بالاتر) و ملاک سن تا آخرین روز مهلت ثبت نام (۲۸/۵/۹۳) می­باشد.
تبصره : موارد ذیل به شرط ارائه تاییدیه­های معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد:
الف ) داوطلبانی که در جبهه­ های نبرد حق علیه باطل (از تاریخ ۳۱/۶/۱۳۵۹ لغایت ۲۹/۵/۱۳۶۷) به طور داوطلبانه خدمت نموده­ اند، به میزان مدت حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان در اثر مجروحیت در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل.
ب) خواهر و برادر شهید، همسر و فرزند جانباز (۲۵ درصد به پایین)، همسر و فرزند آزاده کمتر از یکسال اسارت تا میزان ۵ سال.
ج) جانبازان و آزادگان، همسر و فرزندان شهداء، همسر و فرزندان جانبازان (۲۵ درصد و بالاتر)، همسر و فرزندان آزادگانی که حداقل یکسال سابقه اسارت دارند و خود رزمنده ( با حداقل ۶ ماه حضور داوطلبانه در جبهه) از شرط حداکثر سن معاف می­باشند.
د) داوطلبانی که به صورت غیر رسمی و تمام وقت در دستگاه­ های مشمول ماده (۵) قانون مدیریت خدمات کشوری به خدمت اشتغال داشته­اند به میزان مدت خدمت غیر رسمی آنها.
تذکر مهم:
۱-داوطلبان متقاضی استخدام می بایست تا آخرین روز مهلت ثبت نام (۲۸/۵/۹۳) در مقطع تحصیلی اعلام شده فارغ التحصیل شده باشند.
۲-داوطلبان متقاضی استخدام می‌بایست تا آخرین روز مهلت ثبت نام (۲۸/۵/۹۳) دارای کارت پایان خدمت یا معافیت دائم باشند.
ج- مراحل ثبت نام :
– مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی:  www.sanjesh.org
– تکمیل فرم تقاضانامه الکترونیکی در سایت مذکور.
– ارسال عکس : داوطلب می بایست یک قطعه عکس با مشخصات ذیل اسکن و در قسمت مربوط بارگذاری نماید.
عکس ۴×۳ که در سال جاری گرفته شده باشد.(عکس تمام رخ)
عکس اسکن شده باید با فرمت jpg باشد.
اندازه عکس اسکن شده باید حداکثر ۴۰۰×۳۰۰ پیکسل و حداقل ۳۰۰×۲۰۰ پیکسل باشد.
تصویر داوطلب باید واضح ، مشخص و فاقد اثر مهر ، منگنه و هرگونه لکه باشد.
حجم فایل ذخیره شده عکس نباید از ۷۰ کیلو بایت بیشتر باشد.
حاشیه های زاید عکس اسکن شده باید حذف شده باشد.
حتی الامکان عکس ها سیاه و سفید و در صورت رنگی بودن دارای زمینه سفید باشد.
د – پرداخت وجه ثبت نام:
متقاضیان واجد شرایط، به منظور ثبت نام در آزمون استخدامی می بایست از روز چهارشنبه مورخ ۲۲/۵/۹۳ تا پایان روز سه شنبه ۲۸/۵/۹۳ پس از مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی:  www.sanjesh.orgنسبت به واریز مبلغ ۵۳۰٫۰۰۰ (پانصد و سی هزار ریال) به عنوان هزینه ثبت نام در آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از درگاه اینترنتی و با کارت های بانکی متصل به شبکه شتاب اقدام نمایند.
توضیح ۱: مدت زمان فوق به هیچ عنوان تمدید نمی‌شود و متقاضیان باید در مدت زمان تعیین شده نسبت به ثبت‌نام اقدام و از موکول نمودن ثبت نام به روزهای پایانی خودداری نمایند.
توضیح ۲: ثبت نام زمانی تکمیل می‌گردد که مراحل با موفقیت انجام شده و شماره پیگیری از طریق سیستم به متقاضی اعلام شود. (متقاضیان شرکت در آزمون باید پس از پایان ثبت‌نام، کد پیگیری خود را یادداشت و تا پایان مراحل استخدام نزد خود نگهداری نمایند.)
توضیح ۳: ثبت‌نام متقاضیان صرفاً از طریق سایت سازمان سنجش و بصورت اینترنتی بوده و نیازی به ارسال مدارک نمی‌باشد. به تقاضاهای حضوری و یا مدارک ارسالی از طریق پست ترتیب اثر داده نخواهد شد و تعهدی را نیز برای سازمان ایجاد نخواهد کرد.
توضیح ۴: قبل از پرداخت وجه ثبت نام لازم است داوطلبان از احراز شرایط (عمومی، اختصاصی و…) خود با مفاد آگهی استخدام اطمینان حاصل نمایند. همچنین به ثبت‌نام‌های ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد و هیچگونه مسئولیتی متوجه سازمان ثبت اسناد و املاک کشور نخواهد بود و وجوه پرداختی به هیچ عنوان مسترد نمی شود.
ه‍- زمان برگزاری آزمون و نحوه دریافت کارت شرکت در آزمون:
کارت شرکت در آزمون از روز چهارشنبه مورخ ۲۶/۶/۹۳ لغایت روز پنجشنبه مورخ ۲۷/۶/۹۳ برای مشاهده و پرینت، بر روی سایت سازمان سنجش به نشانی: www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت. آزمون در روز جمعه مورخ ۲۸/۶/۹۳ در تعدادی از مراکز استان­ها، با توجه به تعداد متقاضیان شرکت کننده در آزمون برگزار خواهد شد که اطلاعات لازم یک هفته قبل از آزمون (در تاریخ ۲۰/۰۶/۹۳) از طریق سایت اطلاع­رسانی خواهد شد. ساعت شروع و محل برگزاری آزمون بر روی کارت شرکت در آزمون درج و هنگام پرینت کارت به آگاهی داوطلبان خواهد رسید.لازم به ذکر است صدور کارت شرکت در آزمون به منزله تایید اطلاعات ارسالی نمی‌باشد و مدارک داوطلبان بعد از آزمون بررسی خواهد شد و چنانچه در هر مرحله از مراحل امتحان و جذب محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و حتی در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلا اثر می­گردد .
مواد آزمون:
الف ) آزمون توانمندی­های عمومی شامل: ۱- زبان و ادبیات فارسی  ۲- زبان انگلیسی عمومی ۳- ریاضی و آمار مقدماتی ۴- فناوری اطلاعات (مهارتهای ۳، ۴، ۶ و ۷ I.C.D.L) 5- معارف اسلامی ۶- اطلاعات سیاسی، اجتماعی و مبانی قانونی می­باشد.
تبصره :  اقلیت های دینی از پاسخگوئی به سوالات معارف اسلامی معاف می باشند و امتیاز آن در سایر موارد آزمون توزیع می­شود.
ب) آزمون تخصصی شامل سوالات مرتبط با رشته شغلی مورد درخواست داوطلب (طبق جدول ذیل این اطلاعیه) می‌باشد. مواد آزمون تخصصی در تاریخ ۲۸/۵/۹۳ از طریق سایت سازمان سنجش اعلام خواهد شد.
تذکرات:
۱- در مناطق محروم (مناطق مندرج در تقسیمات کشوری) اولویت جذب و بکارگیری با افراد بومی می­باشد. داوطلبان بومی در صورت کسب حد نصاب لازم آزمون در اولویت جذب و انتخاب قرار دارند و در صورتی که برای رشته محل جغرافیایی، تعداد داوطلب حائز حد نصاب به میزان تعداد افراد مورد نیاز نرسد از سایر داوطلبان همان رشته محل جغرافیایی، به میزان تکمیل افراد مورد نیاز دعوت به مصاحبه می­شوند.
۲-داوطلب بومی شامل افرادی می­شود که حداقل دارای یکی از ویژگی­های زیر باشند:
الف) محل تولد داوطلب با محل جغرافیائی مورد تقاضا برای استخدام یکی باشد.
ب) حداقل پنج سال از سنوات تحصیلی داوطلب (ابتدایی، راهنمایی یا دبیرستان) به صورت پیوسته در محل جغرافیائی مورد تقاضا طی شده باشد.
ج) همسر و فرزندان پرسنل نیروهای مسلح که محل جغرافیائی مورد تقاضای آنها با محل تولد همسر یا پدر(شاغلین نیروهای مسلح) در محل جغرافیائی مورد تقاضا یکی باشد و یا محل سکونت آنان(در خصوص بازنشستگان نیروهای مسلح) در محل جغرافیائی مورد تقاضای شغل باشد.
د) فرزندان و همسران کارکنان رسمی، پیمانی و نیروهای قراردادی که در اجرای مصوبات”کارگروه انتقال دولت از تهران” به محل جغرافیائی مورد تقاضا برای استخدام منتقل شده اند.
و) آن دسته از افرادی که حداقل سه سال سابقه کار تمام وقت در دستگاه های اجرایی محل جغرافیائی مورد تقاضا برای استخدام، با پرداخت حق بیمه داشته باشند.
توضیح: اولویت انتخاب داوطلبان با بومی شهرستان می باشد و در صورتی که داوطلب بومی شهرستان حد نصاب لازم برای قبولی را کسب نکرده باشد؛ از داوطلبان بومی سایر شهرستان های استان در صورت شرکت در آزمون مربوط به آن محل انتخاب می­شوند.
توجه : ملاک مورد عمل آخرین تقسیمات جغرافیایی وزارت کشور می­باشد و داوطلبان بایستی مدارک مثبته فوق الذکر دال بر بومی بودن را به همراه سایر مدارک مورد نیاز به محض درخواست سازمان مربوطه (سازمان ثبت اسناد و املاک کشور) به آنان ارائه کند.
۳-از کل مجوز استخدامی اخذ شده، بیست و پنج درصد (۲۵%) آن از میان جانبازان، آزادگان فاقد شغل و فرزندان و همسران شهداء و فرزندان و همسران جانبازان بیست و پنج درصد (۲۵%) و بالاتر و فرزندان و همسران آزادگان بالای یک سال اسارت و خواهر و برادر شهید تخصیص می­یابد.
توضیح: در صورت باقیمانده سهمیه ۲۵ درصد سهمیه ایثارگران (طبق لیست معرفی شده از بنیاد شهید و امور ایثارگران)، خواهران و برادران شهید که در آزمون شرکت نموده اند و حد نصاب لازم را کسب نمایند، می توانند از سهمیه فوق استفاده نمایند.
۴- از کل مجوز استخدامی اخذ شده توسط سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، پنج درصد (۵%) سهمیه استخدامی به رزمندگان (با حداقل ۶ماه حضور داوطلبانه در جبهه ها) و همسر و فرزندان آنان و فرزندان جانبازان زیر بیست و پنج درصد (۲۵%) و فرزندان آزادگان کمتر از یک سال اسارت تخصیص می یابد.
توجه ۱: مشمولین این بند بر اساس آگهی استخدامی در آزمون شرکت نموده و در بین خود به رقابت خواهند پرداخت. انتخاب ایثارگران در حد سهمیه تعیین شده به ترتیب نمره کسب شده از بین ایثارگران واجد شرایط که در زمان مقرر ثبت نام نموده­اند انجام خواهد شد.
توجه ۲: از بین مشمولین پنج درصد سهمیه استخدامی، رزمندگان (با حداقل ۶ ماه حضور داوطلبانه در جبهه ها)درآگهی ثبت نام نموده ولیکن از شرط آزمون،جنسیت،معدل و سن معاف بوده و اولویت اول اختصاص این سهمیه می­باشند و سایر مشمولین سهمیه مذکور در اولویت دوم قرار دارند.
 ۵-استخدام مازاد بر ۳۰ درصد سهمیه ایثارگران از طریق رقابت با سایر داوطلبان واجد شرایط صورت خواهد گرفت لذا افرادی که به هر دلیلی نتوانند از سهمیه های مربوط به ایثارگران برخوردار شوند می بایستی همانند سایر داوطلبان به رقابت بپردازند.
۶- معلولین عادی بشرط کسب حد نصاب نمره لازم(۶۰درصد نمره عمومی) و دارابودن شرایط مندرج در آگهی به ترتیب نمره مکتسبه از ۳ درصد سهمیه قانونی مربوطه برخوردار خواهند بود.
۷-انتخاب داوطلبان استخدام برای انجام مصاحبه تخصصی حداکثر به میزان ۳ برابر ظرفیت مورد نیاز از میان افرادی که حد نصاب نمره آزمون عمومی (۶۰ درصد کل نمره آزمون)  را کسب کرده اند، به ترتیب بالاترین نمرات آزمون تخصصی انجام خواهد شد.
۸-کسب حد نصاب نمره لازم در آزمون توانمندی­های عمومی صرفاً به منزله تایید صلاحیت عمومی و تصحیح اوراق امتحان بوده و هیچگونه حق استخدامی ایجاد نمی­کند و انتخاب داوطلبان براساس نمرات آزمون تخصصی، مصاحبه و با رعایت اولویت­های مقرر صورت می­پذیرد.
۹-به ثبت نام دانشجویان و دارندگان مدارک تحصیلی پائین‌تر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در شرایط احراز مشاغل مذکور در آگهی و همچنین مدارک معادل (به استثنای دارندگان مدارک تحصیلی معادل صادره از دانشگاهها و موسسات آموزش عالی کشور که در آزمون جامع سازمان سنجش آموزش کشور شرکت نموده و قبول شده اند و گواهی مبنی بر امکان ادامه تحصیل در مقطع بالاتر با ارزش علمی دارند) ترتیب اثر داده نخواهد شد.
۱۰-مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی در صورت پذیرفته شدن در آزمون ( حداکثر ۲ ماه پس از اعلام نتیجه) بایستی به تایید سازمان مرکزی  دانشگاه  مذکور برسد.
۱۱-مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی برعهده داوطلب خواهد بود و درهر مرحله از مراحل امتحان،مسابقه و جذب محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج درآگهی است،از انجام مراحل بعدی محروم گردیده ودرصورت صدورحکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلا اثر می گردد.
۱۲-اسامی پذیرفته شدگان پس از تایید مراجع ذیصلاح از طریق سامانه کارمند ایران به آدرس www.karmandiran.ir حداکثر ۲ ماه بعد از برگزاری آزمون استخدامی به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.
۱۳-انتخاب نهایی پذیرفته شدگان آزمون پس از طی مراحل گزینش و اخذ شماره مستخدم از معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور میسر می باشد.

 دریافت فایل جداول مربوط به عناوین شغلی مورد نیاز فرمت PDF

دریافت فایل جدول مربوط به عناوین شغلی مورد نیاز فرمت word

لینک ثبت نام

اطلاعات تماس

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

۱۳۸ دیدگاه تاکنون.

 1. جابری گفت:

  همه حرفا راجع به ۵۳۰۰۰ تومن قشنگن؛ اما قشنگتر اینکه اونایی که رشتشون علوم اجتماعی بود بعد از قبول شدن اجازه مصاحبه ندادن بهشون و حالا هم فقط ۲ گرایش از ۱۱ گرایش قرار مصاحبه بشن…. باید کجا پیگیر این نامردی باشیم!!

  [پاسخ]

 2. محسن گفت:

  درود..۵۳ تومنو عشقه

  [پاسخ]

 3. رضا گفت:

  ۱- ۵۳۰۰۰ تومان حق ثبت نام که غیرقانونیه.
  ۲- شرط معدل بعد از ثبت نام اضافه میکنند تا اونهایی که معدلشون پایین هست حداقل ۵۳۰۰۰ تومان پرداخت کرده باشند.
  ۳- مفاد آزمون طبق اطلاعیه همون ۶ درس بوده ولی زمان امتحان سوالات تخصصی اضافه شده که اونهایی که رشته شون مرتبط نیست نتونند جواب بدند که چی ۵۳۰۰۰ تومان بره توی کیسه شون
  ۴- اولویت استخدام قراردادی های سازمان ثبت و اسناد و بچه های…. هست که نوبت به بقیه نمرسه.
  واقعا متاسفم برای مسوولین این مملکتی که این همه شهید و جانباز داده داره اینجوری رفتار میکنند.

  [پاسخ]

 4. ع.ت گفت:

  از اینکه پشت سر هم توی مملکتک داره به شعورم توهین میشه عصبنیم، چطور میشه که من ۵۳ تومان اونم با علم به اینکه میدونم ناحقه بابت ثبت نام واریز میکنم بعد آزمونم تو شهر خودم برگزار نمیکنین؟ یعنی من باید از رشت پاشم برم ساری امتحان بدم؟ چرا مارو عرسک خیمه شب بازی فرض کردین هرجور که دلتون میخواد دارین مارو بازی میدین، من واقعاً واسه خودم متاسفم

  [پاسخ]

 5. مرتضی گفت:

  سلام خسته نباشید
  آمار شرکت کنندگان مشخص نشده است؟

  [پاسخ]

 6. محمد گفت:

  محل ازمون هاتون خیلی باحاله. ینی من باید از گیلان برم ساری واسه یه ازمون الکی.خب همشونو تهران برگذار میکردین بهتر بود

  [پاسخ]

 7. امیر گفت:

  ۸۰۰ نفر نیرو لازم دارید و حتما بالای ۱۰۰۰ نفر ثبت نام میکنن.حالا میگیم ۱۵۰۰ نفر هم که ثبت نام کنن.۷۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومن به جیبه کی میره؟حاااااااااااااااااااااااااان

  [پاسخ]

 8. سمیه گفت:

  من فوق دیپلم رشته حقوق ثبت وگرایش هستم لطفا درباره نحوه ای آزمونی روبگویید

  [پاسخ]

 9. یه ناامید گفت:

  جمع کنید بابا این بساطو .کلا ۸۰۰ نفر میخان که ۷۵۰ نفرشون از همین الان مشغول شدن.. آخه آقای روحانی منو امثال من با کلی امید ب شما رای دادیم اگه قرار باشه حقوق نور چشمیاشونو از ما بدبخت بیچاره ها بگیرن که نشد..بخدا این بیکاری جوونا فقط مملکتو به فساد میکشونه …ایشالا هرکی پارتی بازی میکنه درد لا علاج بگیره

  [پاسخ]

 10. فرشید گفت:

  سر کار هستیم زیاد نگران نباشید

  [پاسخ]

 11. الهه گفت:

  فقط اینکه واسه خودمون متاسفم

  [پاسخ]

 12. elham گفت:

  کارشناس ارشد حقوق هستم مایلم در امور حقوقی – قضایی و آموزش و اداری مشغول به کار شوم ( استان فارس- هرمزگان – کیش )

  [پاسخ]

 13. منتظر گفت:

  سلام
  خدایا اگر آنها مکر کردند،تو نیز با آنها مکر کن

  [پاسخ]

 14. حمید گفت:

  ای بی انصافا…. این همه پول چیکارمیکنید.

  [پاسخ]

 15. لاله گفت:

  سالی یه میلیون فقط من هزینه ثبت نام میدم آخرش هم از خودتون قبول میکنین وکالت ۸۵۰۰۰ قضاوت ۶۰۰۰۰ مشاوران ۵۵۰۰۰ ارشد ۳۰۰۰۰ دادگستری ۵۰۰۰۰ حالا هم اسناد ۵۳۰۰۰میخواین شوهرم طلاقم بده خلاص…….

  [پاسخ]

 16. هستی گفت:

  lمن برای بانک سپه امتحان داده ام ولی همه ش دروغ بود واقعا تا کیییییییییییییییییییی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

 17. معترض گفت:

  فرزند عادل ترین مردمان روی زمین فرمود:

  ” اگر دین ندارید آزاده باشید. “

  [پاسخ]

 18. نام شما گفت:

  خلایق هرچه لیاقتمونه

  [پاسخ]

 19. نام شما گفت:

  حداقل یه مقدار بیشتر میگرفتید تا کمکی برای مملکت عزیزمون میشد مابیکارا مهم نیستیم اونا خوش باشن اخه واقعا خیلی کمه

  [پاسخ]

 20. نام شما گفت:

  اگه ۵۳۰۰۰ داشتیم که دیگه نیاز به کار نداشتیم والاا
  یهنی واقعا یک آزمون استخدامی اینقدر هزینه داره همه کاراشم خودمون انجام میدیدم نه کاغذی نه مسئول پشت میزی………….

  [پاسخ]

 21. خداشفاتون بده گفت:

  سلام حالا ۵۳ هزارتومان هیچی ینفر گرفتنتونم هیچی ما فکر میکنیم عادلانه میخواید ینفر استخدام کنید بخدا حضرت محمد خانم فاطمه زهرارو بهش عزت دادن که تبعیض قائل نشیم اخه حداقل خدا نیامرزیدهها میذاشتین خانمها هم شرکت کنن ما میگیم این پولم نوشه جونتون
  خدایش ملت و مسخره خودتون کردید چندساله منتظریم اسناد استخدامی بگیره بعد ۱نفر میخوان از اون جالبتر تو استان ما اصلا خانم نمیخوان
  دلم میخواد سرمو محکم بکوبم بدیوار
  شما که جیباتون پرشدنی نیست اوندنیا واقعا میتونید جوابگوی نسل ما باشید؟ منو امساله من با کلی استعداد بدون داشتن پارتی و سرمایه چشممنون به صفحه مانیتورمون باشه که شما از خدا بیخبرها یه استخدامی بذارید لعنت بهمتون لعنت این جوری که دارید مانور میدید با حقه ماها دارید مانور میدید خدا ازتون نگذره

  [پاسخ]

 22. tan'naz گفت:

  سلام،من کاری به این اگهی ندارم
  ولی کلا موافقم با نظرات دیگران،لااااااااایک
  درکل…
  مدیر سایت دمت گرم وخسته نباشی
  خبرات همش به روز است
  خاستم یه خدا قوت گفته باشم

  [پاسخ]

 23. 53 تا خاوری گفت:

  بودجه کشور رو با این ازمونها میخان سرو سامان بدن

  کلید حسن خان هم فقط لایه استخوان رفت

  [پاسخ]

 24. سحر گفت:

  ۵۳۰۰۰ تومن
  جنگه مگه
  مملکت ما هم فقط بلده از بدبخت بیچاره ها پول به جیب بزنه
  واقعا آدم کفرش درمیاد…
  این همه درس بخون ، هزینه کن مدرک بگیر
  آخرشم بشین ور دل مامان بابات…

  [پاسخ]

 25. ؟؟؟؟؟؟؟؟ گفت:

  ان الله هو الرزاق ذوالقوه المتین
  (خداوند روزی دهنده و صاحب قوت و قدرت است)

  ما اصلا به این استخدامی های شما نیازی نداریم……………

  [پاسخ]

 26. خدابیامرز! گفت:

  خجالت هم خوب چیزیه !!!!!!!! ۵۳۰۰۰ تومان!!!!!!!!! ظاهرا میخوان حقوق کارمندایی رو که میخوان استخدام کنند از داوطلبا بگیرند!!!!

  [پاسخ]

 27. زهره گفت:

  سلام دوستان
  خیلی حال کردم از پیاماتون و اینکه اینقد هشیارید
  باور کنید تو این کشور نباید به امیدکسی نشست.
  همین پول آزمونا رو بدید حرفه و هنر یادبگیرید و واسه خودتون و آقای خودتون کار کنید نه یکی بشه آقابالاسرتون.خدا روزی رسان است منتظر نمونید و زودتر خودتون شروع کنید.
  دوستدار بیکاران پاک ایرانزمین

  [پاسخ]

 28. انا گفت:

  این پولا خوردن نداره اولش بگین این کارا مال عزیزای خودمون چرا ماروعلاف میکنید چرا جوانومعتاد والا منی که ۵۰۰۰۰ندارم برا فرم پرکردن یه ازمون از غصه معتاد که نه مرگم مبگیره این عدالت اجتماعی

  [پاسخ]

 29. محدثه گفت:

  واقعا که شورشو در آوردن این همه پول دادیم چی شد
  اگه همه تصمیم بگیرن شرکت نکنند دیگه اینقدر پول نمیگیرن

  [پاسخ]

 30. ملیحه گفت:

  سلام واقعا متاسفم که دارم توی این مملکت مسخره زندگی می کنم کار فقط واسه پارتی دارها هست نه برای ما افراد عادی

  [پاسخ]

 31. معترض گفت:

  انقد که مردم ایران سزشونو انداختن پایین هرکاری اینا گفتن انجام دادن، دولتم قشنگ سوار گردن مردم شده مدام شعار میده ۲۰:۳۰ هم از خودشونه!!!!!!!!! خدا به داد جوونا برسه

  [پاسخ]

 32. اصغر گفت:

  بیده بیده من کار کار بیده.کار بیده من کار کار بیده.کار کار کار

  [پاسخ]

 33. امین گفت:

  سلام سارا
  من میخوام aminamini9849@gmail.com

  [پاسخ]

 34. به خانم سارا گفت:

  سلام خانم سارا؛
  لطفاً به من ایمیل بزنید(جهت فروش سریال ثبت نام)
  با تشکر
  m.haghir405@yahoo.com

  [پاسخ]

 35. سارا گفت:

  فروش سریال ثبت نام با نصف قیمت.
  بی توجه به جنسیت اقدام به خریداری سریال ثبت نام کرده ام اینک ان را با نصف قیمت به کسی که بخواهد ارسال خواهم کرد

  [پاسخ]

 36. علی گفت:

  جوونا به خدا دروغه.خدالعنت کنه کسانی که حق جوونای ما رو میدزدند.عدالت علی کجاست.اخه یه جوون که پنج هزارتومن توو جیبش نداره همه پولو عمرشو داده به این دانشگاهها.صورتش باسیلی سرخه.این پول خوردن داره.اسلام میگه دسته دزد قطع بشه.نه اینکه سه هزارمیلیارد بخورید واسمش رو نیارید..بترسید از روز جزا.بترس از ناله یه جوون بیکار .دوستان بخدا دروغه

  [پاسخ]

 37. امیر گفت:

  ۵۳۰۰۰۰تومن فقط نمک روی زخم ما جوونای بدبخت وبیکاره که دستمون به غیر از خدا به هیچ کسی دراز نیست دوستان لیسانس من تمام ءزمون ها شرکت کردم ودر انتها دراتاق مصاحبه پارتی بوده من سه سال با مدرک لیسانس کامپیوتر تمام راهها را رفتم..حتی پارتی هم داشتم.ولی انقدر بیکار زیاده که فامیلا در اولویت هستن تا دزدی ادارات مخفی بمونه..از گوشت سگ حرام تر باشه این پول برای شما.به زودی در باتلاقی که درست کردید غرق میشید با آه جوانانی که امیدشون ناامید شده

  [پاسخ]

 38. آبجيييييييييي گفت:

  از یارانه یک ماه هم بیشتر!!!!!!!
  ازشون نمیگذرم.واگذارشون میکنم به خدا که چه بساطی برای ما جوونای بدبخت ایجاد کردند!!

  [پاسخ]

 39. نام شما گفت:

  salam.kasi k adabiyate englisi khoonde mitoone bara motarjemi engilisi sherkat kone??????

  [پاسخ]

 40. یک بیکار گفت:

  دوستان با جز و ناله کردن اینجا چیزی عوض نمیشه.بهتر صبر پیشه کنید:))))))))))))

  [پاسخ]

 41. آتنا گفت:

  آخه ۵۳۰۰۰ تومن انصافه؟؟؟؟؟؟
  تازه من فارغ التحصیل شهریور میشم چرا زدن تا آخر مرداد؟؟؟؟؟؟؟
  یعنی نمیشه شرکت کنم ؟
  لطفا به این مورد رسیدگی کنید

  [پاسخ]

 42. زهرا گفت:

  خیلی بی انصافیه…به کی باید اعتراض کرد؟ ۵۳۰۰۰ تومان..اونم این همه آدم شرکت میکنن.اگه ۲۸ استان در نظر بگیریمو از هر استان ۲۰۰۰ نفر شرکت کنن…میشه حدود ۳میلیارد تومان…زرنگیه ها..آدم هی استخدامی بده بیرون

  [پاسخ]

 43. دست شما درد نکنه گفت:

  فکر کنم هزینه یارانه ها رو از جوانا پس می گیرن

  [پاسخ]

 44. سحر گفت:

  پس خانم ها چی تامین اجتماعی هم نمی خواست اینجا هم نمیخواد؟؟؟

  [پاسخ]

 45. سپنتا گفت:

  فکر کنم یک رقابت بین خودشون هر گروهی بیشتر گرفت اون تامین اجتماعی که من واقعا بخاطر هزینه شرکت نکردم اینم ازاین فنی و حرفه ای که هیچ تیر ماه پارسال ۱۰ تومان پول واریز کردم هنوز امتحانش برگزار نشده

  [پاسخ]

 46. مجید گفت:

  بلاخره باید از ی جایی بدزدند خزانه را ما پر میکنیم دوستان زحمت اختلاس میلیاردی را انجام میدن

  [پاسخ]

 47. سمیرا گفت:

  عزیزان گول این آزمونای استخدامی رو نخورین. این سازمانا هر وقت دچار کمبود بودجه میشن دست به همچین کاری میزنن. نهایت یه نفر استخدام کنن اونم که پارتی و سهمیه توش حرف اول رو میزنه. بیخود جیب این جماعتو پر نکنین لطفا.

  [پاسخ]

 48. علیرضا گفت:

  خسته شدم دیگه ایقدر پول دادم
  خداااااااااااااااااااااااا

  [پاسخ]

 49. امید گفت:

  با سلام.
  آیا شخصی که ۴ مقطع تحصیلی را در شهرستان مورد تقاضا طی نموده و مدت ۴ سال ساکن شهرستان مورد تقاضا بوده(با سند رسمی) ، بومی محسوب می شود یا خیر؟

  [پاسخ]

 50. yass گفت:

  سلام خوبید واقعا متاسفم برای کشور خودم که میخاد جیبشو با پولای ما بدبختا پرکنه از خدا بترسید کارشناسی قضایی دارم هر جا میخاد استخدامی داشته باشه ۵۰ یا ۶۰ تومن میگیره مگه ما سر گنج نشستیم آخه واقعا که ما که دور هر چی استخدامی رو خط کشیدم و صد رحمت به دفتر خصوصیا خدا ازتون نگذره

  [پاسخ]

 51. امید گفت:

  تورو خدا کسی ثبت نام نکنه
  ۸۰۰ نفری که اینا میخان همشون از الان پشت میز نشستن دارن کار میکنن
  اینا پول کم آوردن میخان ما جوانهای بدبخت رو بچاپن

  [پاسخ]

 52. ای مرز پر گوهر گفت:

  فکر کنم این آزمونا رو میزارن برای تست قیمت ببین ملت تا چه حد کشش دارن برای ثبت نام تا جایی که جا داره بالا ببرن.
  امیدوارم فقط کش ملت زیاد کش نیاد………….

  [پاسخ]

 53. 530000 ریال گفت:

  اول اینکه ،آزمونهای استخدامی هم دارن دچار اختلاف طبقاتی میشن فقط پولدارا می تونن شرکت کنن فقیرا جلوی در آزمون بشین از بیرون پنجره اونایی رو که امتحان میدنو نگاه کن..
  دوم اینکه مگه چقدر هزینه انجام برگزاری یه آزمون میشه که برای تامینش این همه میگیرن.بابا سالهای قبل هزینه ثبت نام همین سازمان ۵۳۰۰۰ ریال بود نه ۵۳۰۰۰۰ ریال.

  [پاسخ]

 54. الهه گفت:

  توی کشورم ایران برای اینکه تعداد بیکارای بی نهایت با مدرک رو کم کنند همش دارن دوبله باج میگیرن
  ای خدا این چه وضعیه تا کجا میخوان حق مردم ایران رو بخورن دیگه لودگی بسه مردم مسخره شما و سایتهاتون نیستن

  [پاسخ]

 55. مهسا گفت:

  عزیزان نگران نباشید
  فقط برین دنبال کار آزاد
  مجبورید اینقدر هزینه کنید بعدشم معلوم نیست چی بشه

  [پاسخ]

 56. سمیرا گفت:

  باهمه این تفاسیر همه شرکت می کنند فقط میان اینجا بقیه را ناامید کنند من ک مدرکی با معدل عالی گرفتم حالا فقط گزاشتمش دم کوزه ابشو میخورم وحسرت سالای خوب عمرم ک تو دانشگاه حروم شد
  این همه هزینه واقعا برای چی ؟!؟
  کاش همه ب حکم اعتراض شرکت نمی کردند

  [پاسخ]

 57. پینوکیو گفت:

  با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان جویای کار بنده کارمندی هستم حدود ۱۵ سال سابقه کار دارم زمان ما واقعا آزمون های استخدامی انصافا نیروهای که واقعا نمره می آوردند قبول میکردند دولت احمدی جان بلای سر کشور و ادارات آوردند که حرف اول پارتی و پول میزنه و واقعا فساد تو ادارات عرف شده یعنی اگر دیدی زد و بند نیست باید تعجب کنید بالفرض محال هم استخدام بشید بعد ۱۵ سال مثل بنده دو دستی میزنی تو سرت که ای وای من کسی که جزو باندی نباشه همیشه باید حقوق بدون مزایا بگیره که حتی خوراک خودت با زن و بچت به زور در میاری هر کس باند مافیای داره بره سراغ اداره در غیر این صورت بعد سی سال خدمت دوباره باید بری سراغ کار بگردی و .. اگر تحصیلات مناسب دارید و اراده فولادی بزنید برید یک کشور دیگه واقعا میگم دوستم همزمان با من رفتن استرالیا الان من اینقدر مفلوکم که حتی نمیتوانم برای یکبار مسافرت خارج برم اون بهترین زندکی رو داره پول هم نداشت فقط فوق عمران داشت خدا ببیشتر بهش بده چون شهامت داشت حقشه من ترسو بودم همین فلاکت حقمه !

  [پاسخ]

 58. مجتبی گفت:

  به خدا خیلی خوبه دولت هر روز میتونه استخدامی بزنه بیشتر از ۵۰۰٫۰۰۰نفر شرکت می کنند ضربدره ۵۳۰٫۰۰۰برابراست
  ۵۳۰٫۰۰۰*۵۰۰٫۰۰۰=۲۶۵۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰
  بزاره تو بانگ با یک هزارمش حقوق این ۸۰۰ نفر میده بقیه را هم خرج خودشان میکنند دولت مردمی زحمت کش.

  [پاسخ]

 59. joker گفت:

  بابا چرا حرف…!!!!!میزنید!!!!!برید زن بگیرد بچه درست کنید!!!!!!!کار چی !!!!!!!غذا هم نبود خدا بزرگه سنگ!!!!!!!!!که هست ۱۰ ،۱۲ تا بچه بیارید بشید زیر آسمون خدا!!!!!!!(سقف خونه هم نمیخواید!!!!!!)بشینید با هم سنگ بخورید!!!!!البته ۱۰،۱۲ تا بچه اگه سنگ هم بخورن تامین نیمشن!!!!!!!خدا بزرگه!!!!!!پول چرک دسته!!!!!!پول واسه ی چیتونه!!!!!!اینقدر به مال دنیا دل نبندید!!!!همه مون یه روزی از دنیا میریم!!!!!!بچسپید به زندگی کم نق بزنید دیگه خدا رو شکر هوا هست که استشمام کنید!!!!دیگه چی میخواید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  [پاسخ]

 60. نام شما گفت:

  باز اینا پول کم آوردن و آزمون زدن
  مردمم که هیچ همشون میرن ثبت نام میکنن
  از ماست که بر ماست….

  [پاسخ]

 61. ناشناس گفت:

  ملت از وضع بد اقتصادی لخت شدن اما اینا میخوان گوشت ملت رو هم بکنن و تنها استخونشون باقی بمونه………..
  آخه ۵۳۰۰۰ هزار تومان رو کدام خدا واسه این وضع اقتصادی مملکت قبول میکنه که این… قبول کرده اند….

  [پاسخ]

 62. شبی گفت:

  خیلی مسخره این
  انگار گفتیم استخدامم کن که ۵۳۰۰۰۰ میخوان
  گرفتن ملتو

  [پاسخ]

 63. علی بدبخت گفت:

  نظر همه دوستان دیدم واقعا راست مگن ، موندم چی بگم ؟؟؟؟؟؟ دلمون به چی خوش کنیم به این آزمونها که فقط پول هدر دادنه

  [پاسخ]

 64. علی گفت:

  سلام من کارشناسی فناوری اطلاعات گرایش طراحی صفحات وب دارم آیا می تونم در آزمون شرکت کنم.
  لطفا راهنمایی کنید با تشکر

  [پاسخ]

 65. غلام گفت:

  واقعا مسخره تر از این آگهی ندیدم نه شرط معدل داره تازه پیروپاتالها هم میتونن شرکت کنن یه حساب بزن ببین چقد میشه هرنفر۵۳تومن

  [پاسخ]

 66. نیما گفت:

  این هزینه رو نامردا از ما میگیرن تا حقوق ماه اول اونایی که با پارتی بازی و سهمیه استخدام میشن رو بدن
  واقعا که
  کجای اسلام سهمیه بندی شده که ما هرجا میریم سهمیه مانع راهمون میشه؟ هیچ جای اسلام حرفی از سهمیه نیست بلکه با این چیزها هم مخالفت شده

  [پاسخ]

 67. lale گفت:

  سلام دوستان لطفن این سازمان سازمان خوبیه حقوقو دارامد پرسنلش خوبه ایا؟

  [پاسخ]

 68. فرزانه گفت:

  سلام دوستان بیکارم. خوب یه کم هم بستگی داشته باشید دیگه. هیچ کدوممون تو این آزمون ثبت نام نکنه تا آقایان حالشون جا بیا. فقط همه نشستیم و به تاریکی لعنت میفرستیم…….. با این کارا چیزی درست نمیشه. یه اراده ای یه حرکتی یه وحدتی…. ّبه امید ظهور امام زمان تا جلوی همه این بی عدالتی ها رو بگیره…

  [پاسخ]

 69. 1234 گفت:

  یعنی رسما مغازه باز کردند

  [پاسخ]

 70. lمهتاب گفت:

  خدا بیامرزه پدرتونو کدم کار ؟کدم کشک؟
  جمیعا” سرکاریم با یه مدرک
  بریم دنباله دلالی و شغلای آزاد
  این استخدامیا بقران سرکارین پول ندین

  [پاسخ]

 71. نام شما گفت:

  این دولت که دم از امید میزنه با این کاراش تمام جوانها را نا امید کرده

  [پاسخ]

 72. رئیس اسناد و املاک گفت:

  با سلام خدمت دوستان
  هدف ما از برگزاری این آزمون صرفاً جهت پرداخت وام به کارکنان سازمان می باشد .
  راستی قرصام رو ساعت چند باید میخوردم.
  آها …. ببخشید هدف ما از برگزاری این آزمون کمک به حل مشکل بیکاری در کشور بوده است .

  [پاسخ]

 73. پول گفت:

  دولت ها پول کم آوردن میخوان از پول مردم واسه کسری بودجه استفاده کنن تا پول این کارمندانی که بازنشست شده اند نداده اند استفاده کنم استخدامی در کار نیست.
  الکی این همه پول رد تو جیب دولت نریزید، کشور ما این همه منابع از هر لحاظ داره باید بیان از مردم گدایی کنن……………

  [پاسخ]

 74. hercol گفت:

  سلام من کارشناسی فناوری اطلاعات دارم میتونم شرکت کنم تو آزمون آخه تو جدول مشاغل نوشته مهندسی فناوری اطلاعات گرایش (شبکه و …)
  لطفا راهنمایی کنید باتشکر

  [پاسخ]

 75. پروا گفت:

  سلام دوستان عزیز خودتونو ناراحت نکنین برین دنبال کار آزاد.

  [پاسخ]

 76. علی گفت:

  دریافت هزینه آزمون با این مبالغ صرفا برای افزایش بودجه ویاکسری بودجه سازمانهاست و استخدامی درکارنیست سرکاریم

  [پاسخ]

 77. MSH گفت:

  با سلام
  گفتن از نیرو جوان و جویای کار استفاده کنید
  اینا هم بهترین استفاده ای که می تونند بکنند سر کیسه کردن این بد بختاس که تو این مملکت زندگی می کنند
  بعد دنبال راهین که جمعیت اضافه شه… شما بجا اینکه روش های پیشگیری از برداری رو ممنوع و غیر قانونی کنید فکری به حال بیکاران مملکت کنید که بتونن ازدواج کنن

  [پاسخ]

 78. رضا گفت:

  سلام. آقای مدیر لطفا جواب بده برام خیلی مهمه. تو متن آگهی نوشته در مناطق محروم اولویت با بومیه. یعنی اگه من ک ساکن یکی از شهرستانهای ایلامم برا بندر عباس ک جز مناطق محروم نیست شرکت کنم دیگه اونجا اولویت برا بومی نیست? یعنی بومی ها ی بندر عباس صرف بومی بودنشون امتیاز بیشتری نسبت ب من ک بومی اونجا نیستم ندارن?منتظر جوابتونم ک ثبت نام کنم

  [پاسخ]

 79. شبنم مقدم گفت:

  واقعا خودتون رو اینقدر اذیت نکنین،از هر شهر فقط یکنفر اونم ۵۳۰۰۰تومان.برین خودتونو مسخره کنین

  [پاسخ]

 80. نام شما گفت:

  کاشکی منم جز مردم غزه بودم میمردم اینارو نمیدیدم ۵۳۰۰۰۰ تومان

  [پاسخ]

 81. امیر گفت:

  واقعا اگر این همه پولی که واسه هر آزمون استخدامی از ملت گرفته میشه، همون عده ای که پول ندارن که اگر میداشتن سراغ آزمون با درصد قبولی پایین نمی اومدن، میشد از تجمیع این پولها یه کسب و کار ارزشمند واسه عده ی کثیری از جوانان راه انداخت. ای کاش…

  [پاسخ]

 82. راستگو گفت:

  آقا عجب کاسبی راه انداختن واسه خودشون . ۵ هزار تومن پول ۴ برگ کاغذ و یه ساندیس میشه . شیرین ۴۰-۴۵ تومن برای خودشون سود داره . یک شبه چه پولهایی جمع میکنن عزیزان خدمت گذار!!!

  [پاسخ]

 83. نرجس گفت:

  هرروز یه ارگانی استخدامی داره اما نمیدونم چرابااین همه کل …بیکارن ماکه میدونیم این امتحانات…فقط واسه …اینه.
  ۵۰۰۰۰ تومن؟ واسه هر امتحان
  دست مریزاد دارید حساب کنید۸۰۰ نفر ۵۰۰۰۰ چقد میشه؟

  [پاسخ]

 84. سجاد گفت:

  من یه مشکل دارم
  بالا نوشته معافیت دایم که پزشکی هم جز معافیت ها حساب میشه
  الان که ثبت نام کردم نوشته معافیت به جز پزشکی
  حالا موندم کدوم درسته اگه متن بالا درسته برم امتحان بدم وگرنه یه مشتری پیدا کنم اطلاعاتم رو ویرایش کنم ۵۳ تومانم رو بگیرم
  خوش به حالتون لااقل شرایط امتحان رو دارید من معافیت پزشکی دارم اصلا نمی تونم امتحان بدم

  [پاسخ]

 85. سایه گفت:

  ببینید چقدر ما جوونا بدبخت شدیم که باید اینجا دردو دل کنیم هیچ جا و هیچ کس به فکر مانیست بخدا از روزی که فارغ التحصیل شدم هر روز دارم افسرده تر میشم تا کی بیکاری و بی پولی ادامه داره بهترین روزای جوانی مون رو داریم از دست میدیم همه دغدغه زندگیمون شده پیداکردن یه کار. واقعا ما جوانای ایرونی خیلی کم توقع هستیم.واقعا چطوری این طرح افزایش جمعیت رو دادن مردم دارن از گرسنگی و تورم و بیکاری و… میمیرن بچه جدید بیاد که چی بشه بیاد در اینده مثل ما درد و رنج بکشه.
  من دیگه این آزمونا رو شرکت نمیکنم اینقدر از این ۵۰تومنا دادم و نتیجه نگرفتم خسته شدم…

  [پاسخ]

 86. هادی گفت:

  سلام
  این همه پول را برای سرمایه گذاری کدام پروژه می خواهید؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

 87. elaei گفت:

  عجب وضعی شده به خدا، شرط معدلم نذاشتن که میزان شرکت کننده و در نتیجه میزان پرداختی ۵۳۰۰۰ تومن بیشتر بشه !!!

  [پاسخ]

 88. سارا گفت:

  اخه ۵۳۰۰۰ت واسه چی؟ حداقل میگفتین هرکی توی ازمون قبول بشه این مبلغ رو بده. هر وقت بودجه کم بیاد یه پولی از مردم میگیرین و اسمشو میزارین استخدامی.

  [پاسخ]

 89. احسان گفت:

  تو کل کشور دوسه نفر از هر رشته می خوان. فکر نکنم ۵۳۰۰۰ تومان مبلغ درستی برا یه امتحان فرمالیته باشه.

  [پاسخ]

 90. nahan گفت:

  من تیر ماه امتحانام تموم شد .ینی الان اون شرطی که گفته تا پایان ۲۸مرداد باید فارغ التحصیل شده باشیم شامل منم میشه؟ یا اینکه مدرکو باید داشته باشیم؟ میشه جوابمو بدین ممنون میشم.

  [پاسخ]

 91. محمود گفت:

  متاسفم که …
  یه روز تو شیر روغن میریزن
  یه روز وایتکس میریزن
  یه روز هم جیب جماعت بیکار و بی پول را به بهانه استخدام می زنن
  این پول ها خوردن نداره
  کی بشه که آه مردم دامنتونو بگیره….

  [پاسخ]

 92. الهام گفت:

  بر و بچ خودتونو ناراحت نکنید قرار نیست با این حرفا به کسی بربخوره با خونسردی تمام بگید چقد ارزون بابا یکم بیشتر بگیرین اخه انقدر حلال خوری و از حق زنو بچتون گذشتون از شما بعیده تو رو خدا گرونترش کنید گناه دارید شغل و کسب و کارتون همینه فقط….

  [پاسخ]

 93. نا امید گفت:

  بخدا خسته ام. کاش امام زمان ظهور می کرد. چقدر بی انصافی ؟؟ چقدر پارتی بازی؟؟ خدایا به ماها کمک کن ما پارتی نداریم. ما فقط روز و شب مون داره میگذره با نا امیدی. من نمیدونم این طرح افزایش جمعیت کشور چه طرح مسخره ای شده آخه ما جوونا که داریم روز به روز کسل و مفلوک میشیم به چه امیدی به این طرح های مسخره باید توجه کنیم. ۵۳۰۰۰ تومن پول از دید من فقط بیچاره تر کردن مردم هست. متاسفم برای خودم و برای همه

  [پاسخ]

 94. لعیا گفت:

  خیلی میبخشید ولی همین شما ها که میگید واای چه خبره. همه ثبت نام می کنید و روز امتحان جای سوزن انداختن نیست.

  [پاسخ]

 95. شاکی گفت:

  نمیدونم جوونا رو چی شده با سواد شدن بجای اینکه به خودشون بیان و گول این حرفا رو نخورن همش پول تو حلقوم اینا میریزن!!!
  ما اگه داشتیم واسه هرآزمون بیخودی اینقد پول بدیم کار میخواستیم چیکار!!!تازه به درد سرشم نمی ارزه فقط علافیه!دقت کردین آگهیاشون چقد مبهم و گنگه!میخوام بدونم این پول تو جیب کی میره این حق منه

  [پاسخ]

 96. مجتبی گفت:

  خواهشا جمعش کنید با این هزینه ثبت نام اونم چی واسه یه نفر که خودش سرکار هست…متاسفم متاسفم

  [پاسخ]

 97. ds گفت:

  بازم شهید جانباز هست بیاد دیگه جا هستاااااااااااا
  مسخره ها

  [پاسخ]

 98. mostafa گفت:

  کلا ۸۰۰ نفر تو کشور برمیدارن . خوب خوش بینانش اینه که ۴۰۰ نفرشون آشنا هستن و ۴۰۰ نفرشونو از بین ما بی پارتی ها بر میدارن.
  خوب هممون هم که حداقل لیسانس داریم.
  فکر نمیکنم کمتر از ۳۰۰۰۰ ثبت نام کننده باشه.چون طرف پول هم داده همه این ۳۰۰۰۰ نفر درس ها رو خوب خوندن و نمیشه کسی و نادیده گرفت

  حالا ۳۰۰۰۰ تقسیم به ۴۰۰ میشه یک به ۷۵ قبولی تو این آزمون.
  اینا همش مشکلات بچه های دهه ۶۰ هست که اعلام کردن زایمان زیاد بشه بعد دهه ۷۰و۸۰ گفتن کافیه حالا دوباره نوزاد کم شده میگن بچه بیارید.
  نکته جالب اینه قبل ما کار بود بعد ما دهه ۶۰ی ها که اومدیم چون زیادیم کار نیست.یه ۱۰-۲۰ سال دیگه که دهه ۷۰-۸۰ میاد کار فت و فراوونه . مثل کنکوری که ما میدادیم و کنکوری که الان اصلا فرمالیته شده

  لعنت به ………………….

  [پاسخ]

 99. جواد گفت:

  این همه پول برای یه آزمون استخدامی واقعا بی انصافیه .ازهمه بدتر اینکه تعدادمحدودی میخوان وهمون تعداد روهم از بین آشنایان خودشون انتخاب میکنند.همه اش فرمایشیه .دارن از بیکاری جوونهای ایرنی سوءاستفاده میکنن.آخه کسی که بیکار وجویای کار هست این پول روازکجا بیاره .من که روم نمیشه تو سن ۲۹ سالگی از بابام پول بگیرم .یه ذره انصاف داشته باشین ومردم رو درک کنین .

  [پاسخ]

 100. لیلا گفت:

  ۵۳ هزار تومان؟؟؟؟ خدای من اینا ملت رو چی فرض کردن ، به قرآن این پولا خوردن نداره … اگه حساب کنیم حداقل ۳۰۰۰۰ نفر ثبت نام کنن میشه ۱۵۹۰۰۰۰۰۰ از این پول حداکثر برا ۳۰۰۰۰ نفر ۱۵۰۰ خرج کنن میشه ۴۵۰۰۰۰۰۰ حالا اگه از کل پول اینو کم کنیم باقیمانده میشه ۱۱۴۰۰۰۰۰۰ در واقع این پول میره تو حساب آقایون… بیچاره ما بیکارا هم بیکاریم هم باید پول تو جیبی آقایون رو بدیم…

  [پاسخ]

 101. نام شما گفت:

  سه سال پیش یک اداره اى اگهى زده بود مبلغش ۵۰۰۰تومان بود تو بانک پرداختش کردم اومدم بیرون پسر یکى از همسایه هامون با پارتى رفته بود سرکار همونجا به من گفت اگه پارتى دارى ازمون بده وگرنه فایده اى نداره منم رسید بانکو جلوش پاره کردم ریختم تو جوب.اینا همش فرمالیته است

  [پاسخ]

 102. نام شما گفت:

  این همه پول میگیرن آخرشم پارتی بازیه هااااااااااااا

  [پاسخ]

 103. یاسر گفت:

  تازه جالب اینجاست کسانی که سال گذشته گزینش شدن هنوز دعوت به کار نشدن ، واقعا خیلی پر رویند که دوباره اومدن آزمون برگذار کردن……..

  [پاسخ]

 104. محسن گفت:

  سلام
  به همه دوستان .کدوم استخدامی.من تا الان ۱۰ تاآزمون استخدامی دادم .همشونم قبول شدم .نوبت مصاحبه که میشه ردم میکنن.پس
  عدالت علی کجا رفته

  [پاسخ]

 105. امین گفت:

  سلام دوستان یادداشت های پایانی فایل ورد ضمیمه مبلغ واریزی رو۱۳۶۰۰۰ ریال اعلام کرده!!!!!!!!!!!!!!!!
  شما چی فکر میکنین؟؟

  [پاسخ]

 106. محمد گفت:

  خداوکیلی این مملکت دیگه جای موندن نیست …

  [پاسخ]

 107. س گفت:

  سلام میدونید چیه جیب کله گنده هاشون خالی شده بیچاره هارباید از یه جایی کسب در امد کنند دیگه گرگ شکمشون پاره کنه فقط شکم گنده کردند خاک تو سرشون بی شرفا

  [پاسخ]

 108. محیا گفت:

  جدیدا استخدامی هاخانم نمیخاد ماکه این همه درس خوندیم چیکارکنیم؟؟؟؟؟کسی هست جواب بده؟

  [پاسخ]

 109. goli گفت:

  بازم بودجه یه سازمان تموم شده میخان با برگزاری یه ازمون فرمالیته حقوق کارمنداشونو بدن.تازشم اون یه نفریم که میخان الان داره کار میکنه چرا این همه هزینه بدیم وقتی میدونیم که هیچ شانسی برا قبولی نداریم

  [پاسخ]

 110. باران گفت:

  چه درآمد خوبی هرکی ۵۰ تومن بده کمتون نباشه

  [پاسخ]

 111. ایکس گفت:

  چرا موقع ثبت نام به من پیغام میده شما شرایط سنی رو ندارین؟!!! من متولد ۶۳ و لیسانس هستم. مگه تا ۳۲ سال مجاز نیست؟ من ۳۰ سالمه! ۵۳۰۰۰ تومنم پرید؟!!

  [پاسخ]

 112. نام شما گفت:

  واقعا حرامه آخه این پولا چیه میگیرن چیکار میکنن با این پولای ثبت نام

  [پاسخ]

 113. نیلوفر گفت:

  من خودم از جمله کسانی هستم که اصلا در این آزمونهایی که پول میگیرند شرکت نمی کنم اگر سایرین هم شرکت نکنن کم کم بساط این کارها برچیده میشه.
  کشتیرانی با اینکه چندین بار ما رو برای آزمون کتبی و مصاحبه تخصصی دعوت کرد هیچ هزینه ای هم نگرفت بعلاوه اینکه همیشه پذیرایی هم تو برنامه اش بود سر آزمون اول کیک و ساندیس ، سر مصاحبه های تخصصی هم معمولا با چای پذیرایی میشدیم در ضمن استخدام هم داشت و من پارتی بازی هم توش ندیدم.
  مسئولین هم حتما باید رسیدگی کنند اون از مصاحبه های دکتری که هر دانشگاهی هر مبلغی که میخواد از ۵۰ تومان تا ۱۲۰ تومان میگیره این هم از آزمونهای استخدامی!
  من هم موافق هستم که با شبکه های خبری مثلا شبکه ۲ اخبار ۲۰:۳۰ تماس بگیریم باید از یه جایی شروع کرد تا بشه جلوی این کارها رو گرفت.
  موفق باشید.

  [پاسخ]

 114. محسن گفت:

  آره من یکی از اقوامم تو آزمون پارسال آبفا شرکت کرد رتبه دو شد رفت مصاحبه. مصاحبشو با پارتی اوکی کرد.

  [پاسخ]

 115. ناشناس گفت:

  یه کیک ساندیس یا با ۴ صفحه سوال مگه هزینه اش چقدر میشه ! چه جور حساب کردن که به این مبلغ رسیدن کیلومتری هم حساب می کردی این قدر نمیشد.

  [پاسخ]

 116. ال لاف گفت:

  وای خدا . چه خبره. من حساب کردم این همه که پول ازمون دادم اگه میزاشتم بانک یه وام خوب بهم می دادن. انصافتونو ………….

  [پاسخ]

 117. نام شما گفت:

  واقعا باید چکار کنیم ؟ خودکشی هم کنیم راحت تریم چقد از بابا هامون پول آزمون بگیریم یه قرون درامد نداشته باشیم خدایا کمکمون کن

  [پاسخ]

 118. farid گفت:

  حالا پولش به جهنم این همه پول خرج کردیم اینم روش مسئله اینه که ازمون فرمالیته است تا حالا کسی از دوست و فامیل و اشناهاتون توی ازمون استخدامی قبول شدن؟البته اونایی رو که سهمیه دارن بذارید کنار….. اونایی رو هم که با پارتی بدون هیچ ازمونی رفتن سر کار بذارید کنار….. حالا بگید؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

 119. سمیه گفت:

  ارشد علوم اجتماعی هستم دختر هستم ۲۵ ساله شهر زاهدان ایا زن نمیخواد لطفا پاسخ بدید ممنوم

  [پاسخ]

 120. امیر گفت:

  ۵۳۰۰۰تومان!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بابا چه خبره مگه آخر زمان شده؟ کنکور دکتریش انقدر نیست احتمالا رو دست دکتری آزاد می خواین بزنیدا

  [پاسخ]

 121. ma گفت:

  شرط معدل کجاست؟سازمانی نیست روی این مبالغ ثبت نام نظارت کنه؟یا خودشونو به خواب زدن.

  [پاسخ]

 122. اسی گفت:

  خدا تو کجایی که دارن با ما اینطور رفتار میکنن اره میدونم توام با اینایی
  این ۵۳۰۰۰ سرطانی واسه بچه ها تون بشه

  [پاسخ]

 123. جابر گفت:

  دوستان عزیز اینا دارن از بیکاری جوانان ایرانی سوء استفاده میکنند . دولت روحانی روی خودشو نشون داد . بیان توی بازار چند نفری سرمایه بزارین تولیدی و تعاونی بزنید . اینا یه مشت کلاه بردار هستن که هیچ ارگانی به اینا نمی تونه رسیدگی کنند . خواهشا کسی توی شکم این مفت خورهای عوضی پول ندین من خیلی پول دادم اما هیچ نتیجه ای نگرفتم . بیان بچه ها با ۲۰:۳۰ تماس بگیریم و بهشون بگیم دارن با احساسات جوونا و جیبشون بازی میکنند

  [پاسخ]

 124. اویس نجفی سبزواری گفت:

  تا تو این مملکت باند بازی و پارتی بازی ریشه کن نشه ، این استخدامی ها همش دروغه و استخدام هم نمیشیم – فقط ۵۳ تومان از جیب بابای بدبختمون کم میشه *

  [پاسخ]

 125. lمهدی گفت:

  خیلی از متقاضیان توان ÷رداخت وجه استخدامی را ندارند لطفا تجدید نظر شود

  [پاسخ]

 126. mmt گفت:

  چه مملکت در پیتی داریم ما. هیچ کس نیست رسیدگی کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟۵۳هزار داشتم میرفتم سفر.من حاضرم پول بدم به شرطی که بگن میخوان این همه پولو چیکار کنن؟

  [پاسخ]

 127. زهرا گفت:

  نگید استخدامی بگید گاو صندوقشون پول کم داره ما این پولا را بدیم یه عده ای بدزدن بخورن ابم روش
  بانک مللت۳۰۰۰۰۰بانک سپه۳۰۰۰۰۰تامین اجتماعی۵۰۰۰۰۰۰الانم ۵۳۰۰۰۰چه خبره ؟همشونم که ۱ نفر میخوان

  [پاسخ]

 128. یه بیکار گفت:

  یکم رحم و مروت داشته باشی باشین.
  دوستان بیکار مثل خودم بیاین باهم مثل اون دوست کارآفرین شرکت بزنیم آزمون برگزار کنیم مثل اینکه پول خوبی توش هست اینا ۵۳۰۰۰ تومان میگیرن ما ۲۰۰۰۰ تومان میگیریم مشتری هم بیشتر میشه. والاااااا

  [پاسخ]

 129. مریم تهرانی گفت:

  دوستان این سازمان اصلن چه جور سازمانیه حیطه کاریش چطوره مزایا و حقوق چقدره ؟ ارتقای شغلیش چطوره ؟ من هیچ اشنایی با این سازمان ندارم همون دختر اسناد رسمی هست که تفکیک میشه

  [پاسخ]

 130. mostafa گفت:

  ۵۳۰۰۰ * تهداد شرکت کننده ؟؟؟؟

  فکر کنم دو سه میلیارد بشه .

  [پاسخ]

 131. نام شما گفت:

  خدا لعنتتون کنه
  مگه میخواین چکار کنین یه امتحان دیگه
  ۵۳۰۰۰ چه خبره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟////
  ادارات دولتی با هم مسابقه گذاشن هر کی بیشتر بهتر
  والا خجالتم خوب چیزیه
  یه مبلغی بذارین لاقل با پول یارانمون جور در بیاد

  [پاسخ]

 132. نام شما گفت:

  آخه ۵۳۰۰۰۰ تومان
  انصافتونو بابا
  آخه اوراق امتحانی و کرایه جا که اینقدر نمیشه ی کیک و ساندیس هم که میخوایین بدین برای ۲۰۰۰ نفر عمرا همچین مبالغی بخواد
  چرا آخه ما جوانای بیکار چه گناهی کردیم؟

  [پاسخ]

 133. بیکار گفت:

  منم با نظر بقیه موافقم . اگه قرار باشه ما بابت هر استخدامی که اعلام بشه این همه هزینه کنیم که ….. واقعا انصافشون کجا رفته ؟

  [پاسخ]

 134. کارآفرین گفت:

  ۵۳٫۰۰۰ تومان!!
  تصمیم گرفتم یک شرکت بزنم فقط آزمون استخدامی برگزار کنم.والــــــا …… اصلا چه کاریه خودم استخدام شم؟؟

  [پاسخ]

 135. sina گفت:

  اصلا چرا باید هزینه آزمون استغدامی رو مردم باید بدن خودشون چرا نمیدن مگه کم دارن؟!!!!

  [پاسخ]

 136. سلام گفت:

  این شروط معدل کجاست

  [پاسخ]

 137. نام شما گفت:

  اگه داشتم واسه هر استخدامى این همه پول بدم دیگه چه نیازى به کار داشتم.واقعا از جوان بیکار این پولارو گرفتن حلال.ثبت نام کنکورارشد اینقد پولش نشد.

  [پاسخ]

 138. نام شما گفت:

  میخوام فوش بدم اما خوب منتشر نمیشه
  ۵۳۰۰۰ تومن ………………
  هرچی دوست دارید جای نقطه چین بگید

  [پاسخ]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *