خانه » استخدام های ویژه » چگونه از آموزش های آنلاین درآمد زایی کنیم؟

چگونه از آموزش های آنلاین درآمد زایی کنیم؟

متن آگهی:

بزرگترین دانشگاه آنلاین

اگر تابحال به دنبال فراگیری مطلبی آموزشی در اینترنت بوده باشید، حتماً در جستجوهایتان با نام فرادرس بارها برخورد کرده اید. فرادرس یکی از وبسایت های بسیار موفق و قدیمی در زمینه تدریس آنلاین است و کاربران بسیار زیادی (بیش از ۹۰۰ هزار دانشجو) همه روزه از آموزش های ارائه شده در این آموزشگاه آنلاین (که غالباً به صورت ویدئویی هستند) استفاده می کنند.

فرادرس به «بزرگترین دانشگاه آنلاین» شهره است.  در یک دانشگاه آنلاین، دانشجو و استاد، مقید به زمان و مکان خاصی نیستند؛ تعداد دانشجو های یک درس محدود نیستند؛ امکان تکرار و مرور مباحث به تعداد نامحدود وجود دارد و از طرفی مدرس مجبور نیست تا یک مطلب درسی را بارها برای افراد مختلف تکرار کند؛ درس یکبار به صورت مفصل تدریس می شود و بارها مورد استفاده قرار می گیرد.

تدریس در فرادرس

یک نکته جذاب برای هر مدرس، تعداد بالای دانش آموزان است. فرادرس با گردآوری مطالب جذاب و کارآمد آموزشی در حیطه های گوناگون توانسته اقبال دانشجویان فراوانی را جذب کند و به پرمخاطب ترین وبسایت در زمینه آموزش تبدیل شود. از این رو تدریس در فرادرس یک امتیاز منحصر بفرد برای هر مدرسی بشمار می آید. فرادرس همواره مشتاق به استفاده از تجربیات افراد خلاق بوده است. شما نیز اگر احساس می کنید میتوانید خلاقیت خود را در زمینه پیشبرد اهداف آموزشی کشور در زمینه ی تخصصی و حرفه ای خودتان بکار بگیرید، با فرادرس ارتباط گرفته و اعلام آمادگی نمایید.

در ادامه برخی از مزایای منحصر بفرد تدریس در فرادرس و همچنین پلن های متنوع کار با فرادرس را برای شما بر خواهیم شمرد.

امکان انتخاب یکی از پلن های پرداخت به انتخاب مدرس

فرادرس دو طرح مالی مختلف برای پرداخت های مالی به مدرسین پیش روی آنها قرار داده است که مدرسین یکی از این روش ها را برای دریافت حق الزحمه تدریس انتخاب می کند.

طرح پرداخت یکجا

در این روش مدرس برای ارائه یک مطلب، مبلغی را بصورت یکجا و کامل به عنوان حق تالیف آموزش دریافت می کند. در این روش، میزان هزینه ارتباطی با استقبال یا عدم استقبال فراگیران از یک مطلب ندارد. این روش ریسک کمتری به دنبال دارد و مدرس نگران عدم استقبال از مطلب ارائه شده نیست.

طرح مشارکت درصدی

با انتخاب پلن مشارکتی، محتوای تولید شده مدرس امتیاز بندی شده (با توجه به سابقه، مدرک تحصیلی، موضوع آموزشی و …) و سپس بسته به میزان امتیاز، درصدی از میزان فروش آن مطلب به مدرس تعلق خواهد گرفت و به این صورت یک منبع دائمی و پایدار کسب درآمد برای مدرس در فرادرس ایجاد خواهد شد.

 • کسب اعتبار و رزومه ی مؤثر

مدرس فرادرس به دلیل دارا بودن تعداد بسیار زیاد مخاطبین و محبوبیت بالا بین کاربران فضای مجازی، به مرور دارای اعتبار و سطح قابل قبولی از تراز و دیده شدن در بین مدرسین و صاحب نظران رشته ی تخصصی خود خواهند شد. همچنین با توجه به اینکه دروس با نام مولف در وزارت ارشاد ثبت رسمی می شود، پس از مدتی همکاری، رزومه ی مؤثر و قابل ارائه ای برای مدرسین رقم خواهد زد که این امر فرصت های تدرس و شغلی بزرگتری را برای آینده ی حرفه ای آنها به ارمغان خواهد آورد.

 • همکاری دائمی و بلند مدت

یکی از دغدغه های مدرسین همواره امنیت شغلی و بازار کار دائمی بوده است. فرادرس با فراهم آوردن امکان یک همکاری بلند مدت و ادامه دار، می تواند تا حد زیادی از این دغدغه اساتید بکاهد.

 • فراهم نمودن تجهیزات تولید محتوای ویدئویی

ممکن است شما به عنوان یک تولید کننده ی محتوای آموزشی، با نحوه ی ضبط فیلم آشنایی نداشته باشید و یا تجهیزات کافی برای این امر در اختیار نداشته باشید. تیم فرادرس با فراهم کردن تجهیزات ضبط محتوای آموزشی (ارسال میکروفن و دوربین و امکان استفاده از استودیوهای ضبط فراردس) و ارائه ی آمورش های لازم، این نگرانی شما را مرتفع خواهد ساخت.

 • دیده شدن محتوای آموزشی در سایر شبکه های اجتماعی

فرادرس به سیستم تبلیغاتی هوشمند و پیشرفته ای مجهز است و مطالب آموزشی به صورت گسترده و وسیع در تمامی وب منتشر شده و لحظه به لحظه به تعداد مشاهده کنندگان آن افزوده می شود. به عنوان مثال سیستم تبلیغات کاپریلا که یک سیستم تبلیغات هدفمند مبتنی بر کلیلک است، در وبسایت های فراوانی به صورت بنر های تبلیغاتی حضور داشته و مخاطبین را از سراسر وب به سمت مطالب آموزشی فرادرس هدایت می کند. در این سیستم هر آموزش ۲,۰۰۰,۰۰۰ بار در سطح وب ایران برای ۳۰,۰۰۰,۰۰۰ ایرانی نمایش داده می شود که آمار بی نظیر و خیره کنند ای است.

مدرسین برتر فرادرس

مدرسین فرادرس همگی از افراد نخبه و مجرب جامعه ی آموزشی هستند. این مدرسین با عبور از فیلتر های سختگیرانه و مشخصی انتخاب می شوند بطوری که در تنها ۵ درصد از متقاضیان توانسته اند مراحل نهایی ارائه مطلب را پاس کنند. در ادامه دو تن از مدرسیم برتر فرادرس را خدمت شما معرفی خواهیم کرد.

مهندس فرشید شیرافکن

 • کارشناس ارشد مهندسی نرم افزار کامپیوتر
 • دانشجوی دکترای بیوانفورماتیک دانشگاه تهران
 • مشاور کنکور
 • تالیف بیش از ۳۰ کتاب در زمینه کنکور رشته کامپیوتر
 • بیش از ۸۰ عنوان آموزشی در فرادرس
 • مدرس بیش از ۱۵۰ هزار دانشجو در فرادرس
 • بیش از ۲۵ هزار دقیقه آموزش در فرادرس

مهندس امید زندی

 • کارشناس ارشد مهندسی برق – کنترل
 • دانشجوی دکترای مهندسی برق گرایش کنترل در دانشگاه علم و صنعت
 • دانشجوی رتبه اول در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد
 • کسب رتبه اول (مدال طلا) المپیاد علمی دانشجویی مهندسی برق کشور در سال ۹۴
 • رتبه سوم (مدال برنز) المپیاد علمی دانشجویی کشوری در سال ۱۳۹۳ در رشته برق
 • دارای بیش از ۱۷۰ عنوان آموزشی در فرادرس
 • بیش از ۴۹ هزار دقیقه آموزش در فرادرس
 • تدریس به بیش از ۸۰ هزار دانشجو در فرادرس

دوره های آموزشی آنلاین

دوره ی آموزشی آنلاین به برگزاری کلاس آموزشی به صورت آنلاین و بر بستر اینترنت گفته میشود. وقتی صحبت از دوره ی آنلاین می شود، اغلب منظور آموزش زنده و تعاملی و دوطرفه است. یعنی شرکت کنندگان در هر لحظه از کلاس بتوانند سوالاتی که برایشان پیش آمده را  یه نحوی مطرح کنند و پاسخ خود را دریافت کنند که البته محدویت هایی از قبیل عدم امکان مرور کلاس و محدودیت زمانی برا حضور در کلاس را دارا می باشند. اما در کنار این دوره ها، توع دیگری از آموزش مجازی وجود دارد که اقدام به انتشار ویدئو های آموزشی صفر تا صد می کنند. یعنی در یک موضوع خاص، سعی می شود که تمامی مطالب جزء به جزء بیان شود تا تمامی سوالات دانشجویان مورد پوشش قرار گیرد و در عوض محدودیت زمانی برای استفاده از کلاس وجود ندارد و یا امکان مرور نامحدود مطالب کلاس فراهم شده است.

در کشور ما نیز این دوره های آموزشی در دسترس هستند. مجموعه ی فرادرس با ارائه ی بیش از ۱۴۰۰۰ ساعت آموزش یکی از پیشتازان عرصه ی آموزش مجازی و دوره های ویدئویی  به شمار می آید. هدف فرادرس دسترسی همگانی به آموزش بدون محدویت مکانی و در میان همه اقشار با کمترین هزینه در هر ساعت از شبانه روز است که نتیجه ی آن ایجاد فضای برابر برای استفاده عموم مردم از امکانات آموزشی خواهد بود.

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.