خانه » دسته‌بندی نشده » نتایج آخرین مرحله تکمیل ظرفیت جذب سال ۱۳۹۰ شرکت ملی نفت

نتایج آخرین مرحله تکمیل ظرفیت جذب سال ۱۳۹۰ شرکت ملی نفت

متن آگهی:

نتایج تکمیل ظرفیت شرکت ملی نفت ایران

نتایج آخرین مرحله تکمیل ظرفیت جذب سال ۱۳۹۰ شرکت ملی نفت

 • نوع اطلاعیه :اطلاعیه تکمیل ظرفیت شرکت نفت

——————————————————————————————————————————-

اطلاعیه ۱۷ مرداد ماه ۹۱ :

برای مشاهده نتایج تکمیل ظرفیت شرکت ملی نفت ایران اینجا کلیک کنید.

مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی نفت ایران، سهمیه بندی در نظر گرفته شده برای استخدام نیروی انسانی در شرکت های تابعه شرکت ملی نفت ایران را اعلام کرد.

دبیر سی امین گردهمایی مدیران، روسا و کارشناسان برنامه ریزی و نیروی انسانی شرکت ملی نفت ایران گفت: در صورت کسب مجوزهای لازم از وزیر نفت ۳ هزار و ۱۰۰ نفر در صنعت نفت استخدام می شود.

به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از روابط عمومی شرکت نفت خزر، ادیمی همچنین تاکید کرد: در سی امین گردهمایی مدیران، روسا و کارشناسان برنامه ریزی و نیروی انسانی شرکت ملی نفت ایران که هفته گذشته برگزار شده است، درباره مقاطع تحصیلی، رشته ها و تعداد مورد نیاز در هر رشته تصمیم گیری شد. وی با بیان این که جزئیات رشته ها و مقاطع تحصیلی پس از انجام تشریفات اداری و کسب مجوزهای لازم اعلام می شود، اظهار امیدواری کرد که با استخدام این نفرات، صنعت نفت شاهد حضور نیروهای جوان و تازه نفس در سیستم باشد.

ادیمی بررسی دستورالعمل ها، مقررات و فرآیندهای حوزه برنامه ریزی منابع انسانی را از دیگر اقدام های انجام شده در این گردهمایی اعلام کرد و افزود: نیروی انسانی به عنوان اصلی ترین و مهم ترین عامل توسعه صنعت باید همیشه مورد توجه باشد؛ از این رو همه برنامه ها و فرآیندهای مورد نیاز برای ارتقا، توسعه و پیشرفت آن در این گردهمایی بررسی شده است.
سی امین گردهمایی کارشناسان برنامه ریزی و نیروی انسانی شرکت ملی نفت ایران به میزبانی شرکت نفت خزر در پایگاه پشتیبانی این شرکت واقع در شهرستان بهشهر برگزار شد که تراز نیروی انسانی، مجوز استخدام نیروی های جدید و برنامه ریزی برای انتصابات، از مهم ترین موضوع های این گردهمایی بوده است.

اطلاعیه قبلی:

(مصاحبه شوندگان شهریور ماه ۱۳۹۱ دو حوزه تهران و ماهشهر) در نیمه اول آبان ماه جاری از طریق همین پایگاه به اطلاع کلیه داوطلبان ذیربط خواهد رسید.

تذکر : نتایج مصاحبه های استخدامی آخرین مرحله تکمیل ظرفیت جذب شرکت ملی نفت ایران از طریق همین پایگاه اطلاع رسانی خواهد شد، لذا از کلیه داوطلبان تقاضا می گردد از تماس تلفنی یا مراجعه حضوری در این خصوص خودداری نمایند.

اطلاعیه شرکت ملی نفت ایران :

اطلاعیه مهم در خصوص آخرین مرحله تکمیل ظرفیت جذب شرکت ملی نفت ایران
برای مردودین مصاحبه های استخدامی آبان و آذرماه سال ۱۳۹۰ که تا کنون پذیرفته نشده اند

آخرین باقیمانده ظرفیت جذب نیروی انسانی شرکت ملی نفت از محل مجوز سال ۱۳۹۰ از دو طریق ذیل تکمیل می گردد:

الف- جهت تامین قسمتی از این ظرفیت، تعداد ۴۵ نفر از داوطلبان ذخیره که در مجموع نمرات آزمون کتبی و مصاحبه استخدامی حد نصاب لازم را کسب نموده اند به عنوان پذیرفته شده نهایی به همان شرکتی که مصاحبه شده اند معرفی می گردند.

ب- جهت تامین آخرین باقیمانده، برای بیش از ۶۰۰ نفر از مردودین مصاحبه های استخدامی از تاریخ ۲۵ لغایت ۳۰ شهریور ماه سال جاری در دو حوزه تهران و ماهشهر در شرکتهایی غیر از محل اولیه مصاحبه استخدامی مجدد برگزار خواهد گردید که موارد حائز اهمیت در این خصوص به شرح ذیل می باشد:

– صرفاً از داوطلبانی که در مرحله اول مصاحبه های استخدامی (آبان و آذرماه ۹۰) شرکت نموده ولی در نهایت پذیرفته نشده اند بر اساس تعداد نیاز در هر یک از سهمیه های استخدامی و رتبه بندی آزمون کتبی دعوت بعمل خواهد آمد.
– داوطلبان مربوطه جهت اطلاع از وضعیت دعوت به مصاحبه خود و مکان و زمان برگزاری مصاحبه می توانند از تاریخ ۱۰ شهریور ماه از طریق همین پایگاه اقدام نمایند.
– نتایج این مصاحبه ها از نیمه دوم مهر ماه از طریق همین پایگاه اطلاع رسانی خواهد شد.
– این مصاحبه ها آخرین مرحله تکمیل ظرفیت جذب بوده و بدین ترتیب موضوع آزمون استخدامی سال ۹۰ شرکت ملی نفت ایران به پایان می رسد.

اداره تامین نیروی انسانی شرکت ملی نفت ایران

 

 جهت اطلاع از نتایج تکمیل ظرفیت جذب شرکت ملی نفت ایران “اینجا” را کلیک کنید

***قابل توجه داوطلبانی که به مرحله مصاحبه استخدامی راه یافته اند ***

 اطلاعیه مهم 

نتایج تکمیل ظرفیت مصاحبه شوندگان واجد شرایط  آزمون استخدامی شرکت ملی نفت، حداکثر تا تاریخ ۱۰/۳/۹۱ از طریق همین پایگاه اعلام خواهد شد.
لطفاً از هرگونه تماس تلفنی و مراجعه حضوری خودداری فرمایید.

خبر استخدام سال ۹۱

مدیر توسعه منابع انسانی شرکت نفت ایران از برنامه جذب ۳۰۰۰ نیروی انسانی مورد نیاز در سال ۹۱ خبر داد و گفت تاریخ برگزاری آزمون استخدامی به زودی اعلام میشود.

به گزارش شانا عباس خنیفر در حاشیه هفدهمین نمایشگاه بین المللی نفت،گاز و پتروشیمی و پالایش با بیان اینکه مدیریت توسعه منابع انسانی شرکت نفت به طور میانگین در برنامه پنجم سالانه ۳ هزار نفر نیرو جذب میکند تاکید کرد امسال نیز این روند ادامه می یابد و علاوه بر هزار نفر باقی مانده از تعهد آزمون استخدامی سال گذشته ازمون استخدامی جدید برای جذب نیروهای جدید هم برگزار میشود.

وی درباره آزمون پارسال اعلام کرد به دلیل کامل نشدن فرآیند جذب،هزار نفر از تعهد شرکت نفت باقی ماندند که به زودی با برگزاری نشست های مصاحبه این تعداد هم جذب میشوند.


کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

۴۱ دیدگاه تاکنون.

 1. saeid گفت:

  با نام و یاد خدا
  خدمت مدیریت شجاع و محترم عرض ادب

  موضوع:مربوط به آزمون استخدامی نفت تیر ماه ۹۰و دو تکمیل ظرفیت در سال۹۱
  به اطلاع دوستان عزیز برسانم گاووبزرگ ۱۰۰۰نفر ذخیره آزمون نفت
  متاسفانه در تکمیل ظرفیت بجای هزار نفر نیروی بگیرن کمتراز ۱۰۰نفر نیرو گرفتن بعدش باید تمام ذخیره هارا دعوت میکردند تا بتونن ۱۰۰۰نفر را بردارند متاسفانه همه را بازی دادن به امید اینکه حقتون را بگیر معترض بشید متشکر

  [پاسخ]

 2. hosein گفت:

  با سلام خدمت مدیر محترم
  خواستم بدونم تو استخدامی شرکت نفت مهندس مواد هم میخوان گرایش متالوژی؟ممنون میشم جواب بدین.

  [پاسخ]

 3. مجید گفت:

  باسلام.می خواستم ببینم تو استخدامی نفت تو حاشیه جنوب از قسمتهای شمال غربی ایران استخدام نمی کنن؟خو اگه قراره استخدام نشیم چرا دعوتمون میکنین؟اونم کجا ماهشهر!(میازار موری که دانش کش است—که جان داردوجان شیرین خوش است

  [پاسخ]

 4. فاطمه گفت:

  سلام خسته نباشد.میخواستم بدونم شرکت نفت یا پتروشیمی یا هر شرکته دیگه ای استخدامیه جدید نداره؟برای فوق دیپلم مهندسی مکانیک و فوق لیسانس شیمی؟
  ———-
  مدیر سایت : شرکت نفت که هنوز مشخص نیست، نفت لاوان و بندرعباس هم داشت که فقط جنسیت مرد پذیرش داشت.

  [پاسخ]

 5. با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مدیر محترم منابع انسانی شرکت ملی نفت جناب آقای عباس خنیفر
  اینجانب وحید اصغری ۲۵ ساله فوق دیپلم صنایع شیمیایی دارای کارت پایان خدمت تقاضای استخدام و حاضر به کار در هر نقطه ای از عسلویه می باشم لطفا مرا در این مورد راهنمایی کنید.
  شماره موبایل:۰۹۱۴۳۱۹۵۹۳۱
  با تشگر فراوان و تقدیم شایسته ترین احترامات

  [پاسخ]

 6. محمد گفت:

  اطلاعات معتبر نیست یعنی همون جایی که مصاحبه دادی قبولت کردن !
  من هم اینطوری شدم ! فقط حالا یه هفت خان رستم دیگه مونده ! چون هیچی نگفتن الان کجا باید بریم چی کار کنیم چی ببریم ! کی بریم ! فقط نتیجه دادن گفتن خودتون پیگیری کنین ! من هم هر چی زنگ زدم به کسی چیزی کف دست ما نذاشت !

  [پاسخ]

 7. علی کنکوری گفت:

  آقا جان من زنگ زدم تهران دفتر آقای دامن پاک میگه قبول نشدی
  منم اطلاعات نا معتبر بودم

  [پاسخ]

 8. طلاعات معتبر نیست گفت:

  واسه من هم زده اطلاعات معتبر نیست، زنگ زدم مرکز ازمون پرسیدم، مشخصاتمو پرسید گفت جزو قبول شدگان نهایی تو همون شرکتی که قبلاً مصاحبه دادی هستی مصاحبه مجدد نمی خواد،شما هم زنگ بزنید ببینید چی میگن، شماره مرکز آزمون۰۲۱۶۶۴۱۲۲۰۴

  [پاسخ]

 9. mohsenalibeygi گفت:

  آقا جان چرا درهنگام ورود مشخصات فردی در سایت نفت می زند نتایج نامعتبرخووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو

  [پاسخ]

 10. علی کنکوری گفت:

  سلام برای منم زده اطلاعات وارد شدخ معتبرنیست

  [پاسخ]

 11. هادی گفت:

  باسلام -من در ازمون کتبی شرکت نفت قبول شدم در مصاحبه هم تمام سوالات رو جواب دادم با این وجود هم قبول نشدم -درمرحله تکمیل ظرفیت هم هر چی شماره های رمز ورود(شماره ملی و کد رهگیزی) رو وارد میکنم مینویسه :اطلاعات وارد شده معتبر نیست کسی هست که علتش رو بدونه یا این مشکل براش پیش امده باشه.

  [پاسخ]

 12. reza گفت:

  سلام من رضا هستم لطفا راهنمایی کنید چطوری میتونم منابع آزمون نفت برای رشته فوق دیپلم مکانیک رو گیر بیارم
  ——–
  مدیر سایت : منابع آزمون نفت که سوالات عمومی در سایت هست،و سوالات اختصاصیش هم ما جایی ندیدیم اگر باشه بدون پاسخنامه هست احتمالا.

  [پاسخ]

 13. اسب نفس بریده گفت:

  امروزم ۱۵م شدو خبری نیست نمیدونم اینادارن چیکار میکنن. دوستان من ازنتیجه تکمیل ظرفیتای قبلی مطلع نشدم چجوری مطلع بشم؟؟؟

  [پاسخ]

 14. حمید گفت:

  سلام.یه حسی بهم میگه این دفعه قبول میشم.به امید قبولی همه دوستان.یا زهرا

  [پاسخ]

 15. محمد گفت:

  میدونستم امروز میگن ۱۵ شهریور اینجا را کلیک کنید.
  دیگه دارم به موضوع عادت میکنم.
  اما واقعاً بی انصافیه لطفاً دیگه ادامه ندید……

  [پاسخ]

 16. محمد گفت:

  سلام مسعود عزیز
  مرسی که درکم میکنی.منم کاملا میفهمم چه میکشید!!
  انشااله شمام قبول میشی داداش.باور کن وقتی پاسختون رو دیدم مث اینکه یه ندایی بهم گفت هردوتامون قبولیم.پس به امید شنیدن این خبر خوش.

  [پاسخ]

 17. مسعود گفت:

  سلام محمد جان ان شاا… قبول میشی.من آرزو میکنم شما قبول بشی.کاملا درکت میکنم. چون منم مثل شما بمدت ۲سال است که بیکارم.برای منم دعاکن تا قبول بشم.ان شالله و بحق ۹نبی و بحق ۵پیامبر اولاعظم و بحق ۵تن آل عبا در روز ۱۳شهریور هر دو تا مون قبول شدیم.

  [پاسخ]

 18. محمد گفت:

  ما که دیگه از بس تو آزمونهای استخدامی شرکت کردیم خسته شدیم
  با پول همین آزمونها میشد یک کار خوبی برای خودمون دست و پا کنیم!
  واقعا تا کی؟
  جوونی و انگیزمون به فنا رفت

  [پاسخ]

 19. محمد گفت:

  هیچ دوستی ندارم درد دلامو بهش بگم خدا کنه روز سیزدهم این موقع اسمموتولیست تکمیل ظرفیت ببینم و دیگه از این استرس ونگرانی در بیام.خدارو خوش نمی آد ماهارو اینقد تو انتظار بذاریدلطفاً دیگه تا سیزدهم تمومش کنید.یا الله.

  [پاسخ]

 20. محمد گفت:

  دیگه دارم نصف جون میشم امیدوارم این دفعه دیگه جز قبول شدگان نهایی بشم.ضمنا ته دلم احساس شادی بهم دست میده این یعنی قبول میشم.یا الله.

  [پاسخ]

 21. میثم گفت:

  من موفق به دیدن نتایج تکمیل ظرفیت آزمون نشده ام و نمی دانم که جز قبول شدگان نهایی هستم یا خیر با این شرایط باید به کجا مراجعه کنم؟
  البته راهی بجز اینترنت چون سایت هم جواب نمیده

  [پاسخ]

 22. hamed گفت:

  http://employ.tci.ir/default.aspx
  کارت ورود به جلسه مخابرات

  [پاسخ]

 23. علی گفت:

  اطلاعیه مهم در خصوص آخرین مرحله تکمیل ظرفیت جذب شرکت ملی نفت ایران
  برای مردودین مصاحبه های استخدامی آبان و آذرماه سال ۱۳۹۰ که تا کنون پذیرفته نشده اند

  آخرین باقیمانده ظرفیت جذب نیروی انسانی شرکت ملی نفت از محل مجوز سال ۱۳۹۰ از دو طریق ذیل تکمیل می گردد:

  الف- جهت تامین قسمتی از این ظرفیت، تعداد ۴۵ نفر از داوطلبان ذخیره که در مجموع نمرات آزمون کتبی و مصاحبه استخدامی حد نصاب لازم را کسب نموده اند به عنوان پذیرفته شده نهایی به همان شرکتی که مصاحبه شده اند معرفی می گردند.

  ب- جهت تامین آخرین باقیمانده، برای بیش از ۶۰۰ نفر از مردودین مصاحبه های استخدامی از تاریخ ۲۵ لغایت ۳۰ شهریور ماه سال جاری در دو حوزه تهران و ماهشهر در شرکتهایی غیر از محل اولیه مصاحبه استخدامی مجدد برگزار خواهد گردید که موارد حائز اهمیت در این خصوص به شرح ذیل می باشد:

  – صرفاً از داوطلبانی که در مرحله اول مصاحبه های استخدامی (آبان و آذرماه ۹۰) شرکت نموده ولی در نهایت پذیرفته نشده اند بر اساس تعداد نیاز در هر یک از سهمیه های استخدامی و رتبه بندی آزمون کتبی دعوت بعمل خواهد آمد.
  – داوطلبان مربوطه جهت اطلاع از وضعیت دعوت به مصاحبه خود و مکان و زمان برگزاری مصاحبه می توانند از تاریخ ۱۰ شهریور ماه از طریق همین پایگاه اقدام نمایند.
  – نتایج این مصاحبه ها از نیمه دوم مهر ماه از طریق همین پایگاه اطلاع رسانی خواهد شد.
  – این مصاحبه ها آخرین مرحله تکمیل ظرفیت جذب بوده و بدین ترتیب موضوع آزمون استخدامی سال ۹۰ شرکت ملی نفت ایران به پایان می رسد.

  [پاسخ]

 24. عل کنکوراستخدامی گفت:

  میگن از ۹۶۰نفر ۱۳۰تا رو از اونایی که به مرحله مصاحبه راه یافتن میگیرن ۸۳۰نفر دیگه رو اشناها خودشون که ازمون ندادن میبرن سرکار؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

 25. علی گفت:

  با سلام پس این نتیجه تکمیل ظرفیت چی شد.

  [پاسخ]

 26. حسین گفت:

  سلام. کشتی تکمیل ظرفیت با ۱۰۰۰نفر سرنشین تا دو روز دیگه به بندر میرسه و کسی از غرق شدها هیچ خبری ندارد . اما ناخدا ی کشتی با صورت کاملا بشاش هر روز یک خبر جدید در مورد غرق شدها میده و عین خیالش هم نیست یک روز میگه هزار نفر ۱۰۰۰ نفر یک روز میگه
  پاسخ

  [پاسخ]

 27. امیر حسین گفت:

  قای خنیفر طی مصاحبه ای که انجام دادند اعلام کردند که ۹۶۰ نفر از ذخایر آزمون سال گذشته باقیمونده که ظرف دو هفته آینده جذب خواهند شدولی ا ماه بعد اسامی ۱۳۰ نفر(اگر ۱۳۰ نفر واقعیت داشته باشه) اعلام شد و ۸۷۰ نفر دیگه باقی مانده است تمنا داریم داریم بررسی کنید کی و به چه صورت جذب انجام خواهد شد….
  آقا شما هم زنگ بزنید پیگیری کنید ۰۲۱۶۱۶۲۶۳۰۴
  ۰۲۱۶۱۶۲۶۳۲۷
  آقای دامن پاک اون بالایی هستش
  مرکز آزمون این زیری هستش
  ۰۲۱۶۶۹۶۹۵۶۲
  پیگیری های ما در باب تکمیل ظرفیت درحال محقق شدنه خواهشا شما هم پیگیر باشید اینها باید تا آخر تیرماه نتایج تکمیل ظرفیت را اعلام کنند خووووووووووووووو

  [پاسخ]

 28. سهیل گفت:

  با سلام خدمت همه دوستای گلم من برای اعتراض به نتیجه آزمون رفتم به اداره منابع انسانی نفت .. یه چند نفری هم از بچه های جنوبی رو دیدم که مثل خودم سرگردون بودن . خلاصه رفتم پیش کارشناسهای آزمون که یه آقا و یه خانمی بودند و تمام پرونده های مصاحبه شدگان در آن اتاق انبار شده بود. به من گفتن حداقل نمره قبولی در آزمون ۴۰ بوده که شما کمتر از آن را آورده ای و سپس نمره آزمون و مصاحبه ام رو بهم گفتن ولی من هر چی این نمرات رو با هم جمع میکنم و برای میانگین تقسیم بر ۲ یا حتی ۳ میکنم نمره ام از ۴۰ بیشتر میشه . من بین کسانیکه برای اعتراض آمده بودند دیدم که تقریبا نمره مصاحبه اکثرشان بین ۷۵ تا ۸۸ بود حالا سوال اینجاست که اینها چه جور میانگین گرفتن که نمره ۴۰ رو واسه قبولی اعلام کردن؟ در ضمن گفتن تنها اعتراض کسانیکه نمره آنها بیشتر از ۴۰ باشد را بررسی میکنیم و همچنین گفتن در مرحله تکمیل ظرفیت هم همین حداقل نمره که ۴۰ هست رو برای پرکردن جای خالی افرادیکه انصراف دادند در نظر میگیریم پس شما کلا از آزمون حذف شده ای . در ضمن این رو هم بگم که تأییده مدرک تحصیلی افراد رو هم داشتن اونجا چک میکردن و درضمن بگم که نه تنها کارنامه هم بچه ها رو داشتن بلکه تعداد قبول شده ها رو به تفکیک هر رشته و .. رو هم داشتن . راستی یه نامه هم از آقای .. دیدم که . توش با نام بردن از کلیه سهمیه هاییکه باید اعمال میکردن اعم از بومی و ایثارگران و … اعلام کرده بود که این سهمیه ها در مرحله امتحان کتبی کاملا اعمال شده . پس نتیجه اخلاقی که میگیریم اینه که مصاحبه تخصصی تنها در جهت حذف و بستن دهان افرادی بوده که پاررررتی نداشتن تا اینجوری نمره میانگین این افراد را پایین تر از ۴۰ اعلام کنن و بگویند شما حذف شده ای و دیگر جای اعتراض هم نداری چون نمره مصاحبه مثل آزمون کتبی که برگه ای در کار باشد و خود داوطلب پاسخ بدهد نیست و کاملا سلیقه ای و با رعایت پارررتی بازی مباشد وگر نه که صلاحیت علمی افراد یکبار در مرحله آزمون کتبی سنجیده شده بوده و نیاز به سنجش مجدد در مصاحبه نبوده.

  [پاسخ]

 29. محسن علی بیگی گفت:

  دکتر سلحشور میخواد با پانانیوز مصاحبه کنه,همه از پانا نیوز بخوان که در مورد تکمیل ظرفیت و هزار نفر ازش بپرسن!
  اینم آدرسش اعتراض کنید خوووووووووووووووووووووووو
  http://www.pananews.ir/news/10010/%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1-%DA%A9%D8%B1%DB%8C%D9%85-%D8%B3%D9%84%D8%AD%D8%B4%D9%88%D8%B1-%D8%A8%D9%87-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%BE%D8%A7%D9%86%D8%A7-%D9%86%DB%8C%D9%88%D8%B2-%D9%BE%D8%A7%D8%B3%D8%AE-%D9%85%DB%8C%E2%80%8C%D8%AF%D9%87%D8%AF—-۲۰:۴۷/

  [پاسخ]

 30. محسن علی بیگی گفت:

  این جور که شما پیش میرید احتمالا تا روز اعلام اسامی به این نتیجه میرسید که جذب نیرو زیاد بوده و باید عده ای رو اخراج کنید . اقای خنیفر چرا آمارتون اینقدر بالا و پایین میشه ؟ ۱۰۰۰ نفر تا ۱۳۰ نفر یعنی ۸۷۰ تا اختلاف. این بی برنامه گی و و نا هماهنگی فقط تو واحد منابع انسانیه یا بقیه واحد ها هم اینطوریند؟ به هر حال ممنون از این که ما تحصیل کرده های جامعه رو سر کار میذارید، همه که نباید با آزمون سر کار برن، با حرف هم میشه سر کار رفت.

  [پاسخ]

 31. قاسم گفت:

  لطفا تکمیل ظرفیت ازمون شرکت نفت را اطلاع رسانی کنید چون من هم شرکت کردم ازمون خوب دادم اما قبول نشدم خیلی امید دارم در تکمیل ظرفیت اسمم باشد زمان انرا دقیقا اعلام کنید

  [پاسخ]

 32. جاسم گفت:

  با سلام چرا تکمیل ظرفیت ۱۰۰۰ نفری مشخص نمی شود مگر نه اینکه آقای خنیفر در نمایشگاه نفت اعلام کرده بودند بزودی از ۱۰۰۰ نفر مصاحبه به عمل می آید

  [پاسخ]

 33. خنیفر گفت:

  واقعا چرا در سالی که سال حمایت از کار نامگذاری شده مسئولین محترم شرکت ملی نفت اینقدر صحبت های غیر منطقی میزنن خیلی عجیبه اگر نیرو نیاز نداشتید چرا اینقدر مجوز گرفتید ما تکمیل ظرفیتی ها باید تاوان چه گناهی رو بدیم برای حق مسلممون باید التماس کنیم(والله تا آخر ایستادیم)توی این تکمیل ظرفیت یک نفر هم ذخیره از مناطق نفتخیز جنوب نگرفتن این همه دروغ برای چه.از پانا نیوز خواهشمندم که از طریق مصاحبه اختصاصی با آقای سلشور این قضیه رو پیگیری مجدانه بکنن.چون ما از صحبت های متناقض دیگه خسته شدیم تا به حال هزار بار حرفشون رو عوض کردن.

  [پاسخ]

 34. بدبخت گفت:

  دکتر سلحشور میخواد با پانانیوز مصاحبه کنه,همه از پانا نیوز بخوان که در مورد تکمیل ظرفیت و هزار نفر ازش بپرسن!
  اینم آدرسش اعتراض کنید خوووووووووووووووووووووووو
  http://www.pananews.ir/news/10010/%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1-%DA%A9%D8%B1%DB%8C%D9%85-%D8%B3%D9%84%D8%AD%D8%B4%D9%88%D8%B1-%D8%A8%D9%87-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%BE%D8%A7%D9%86%D8%A7-%D9%86%DB%8C%D9%88%D8%B2-%D9%BE%D8%A7%D8%B3%D8%AE-%D9%85%DB%8C%E2%80%8C%D8%AF%D9%87%D8%AF—-20:47/

  [پاسخ]

 35. بدبخت گفت:

  سلام. کشتی تکمیل ظرفیت با ۱۰۰۰نفر سرنشین تا دو روز دیگه به بندر میرسه و کسی از غرق شدها هیچ خبری ندارد . اما ناخدا ی کشتی با صورت کاملا بشاش هر روز یک خبر جدید در مورد غرق شدها میده و عین خیالش هم نیست یک روز میگه هزار نفر ۱۰۰۰ نفر یک روز میگه

  [پاسخ]

 36. mohsenalibeygi گفت:

  سلام بر همه منتظران تکمیل ظرفیت وب لاگی برای پیگیری حقوقمان ایجاد کرده ام لطفا حضور بعمل برسانید جهت اعتراص جمعی از پیگیری وضعیتمان
  به امید موفقیت پیروان تکمیل ظرفیت خوووووووووووووووووووووووووووووووووووو
  http://azmoonnaft2.blogfa.com

  [پاسخ]

 37. mohsenalibeygi گفت:

  بار دیگر امروز ما سر ساعت ۱۰:۱۸ صبح ۱۳۹۱/۰۳/۱۶ تماسهای با افراد زیر برقرار کردیم و سوال زیر را از همه آنا پرسیدیم و جواب هایی هم شنیدیم .
  سوال:سهمیه استان بوشهر که قرار بود به بچه های استان بوشهر داده شود تا مصوبه ۵۰ درصدی اعمال شود کی اعلام می شود ؟
  ۱-دفتر دکتر سلحشور: دفتر دار ایشون اضهار کرد که خبری ندارم .
  ۲-دفتر دکتر غفاری : بعضی از بچه ها تا حالا قبول شده اند ولی مابقی تا آخر تیر ماه اعلام می شود.
  ۳-اداره آزمون شرکت نفت :(دامن پاک) ایشون گفت که مجوز لازم گرفته شده است و در حال بررسی است فکر کنم تا اواخر تیر ماه از طریق سایت آزمون اعلام بشه .
  ۴-دفتر استاندار بوشهر:ایشون گفت که تا حالا منتظر نامه بازرسی بوده اند و قرار است در همین هفته به تهران برای بیگیری سفر کنند .
  ۵-دفتر آقای عوض پور:هنوز اعلام نشده در حال پیگیری بودند.

  دوستان نمی دانیم کی راست و کی دروغ می دهد . با آرزوی موفقیت …
  تا پای جان که شده ما می ایستیم و حق خود را می گیریم

  [پاسخ]

 38. بدبخت گفت:

  سلام بر همه منتظران تکمیل ظرفیت وب لاگی برای پیگیری حقوقمان ایجاد کرده ام لطفا حضور بعمل برسانید جهت اعتراص جمعی از پیگیری وضعیتمان
  به امید موفقیت پیروان تکمیل ظرفیت خوووووووووووووووووووووووووووووووووووو
  http://azmoonnaft2.blogfa.com

  [پاسخ]

 39. hadis گفت:

  سلام
  زمان استخدام رو به من خبر بدید.

  [پاسخ]

 40. علی کنکوری گفت:

  سلام. کشتی تکمیل ظرفیت با ۱۰۰۰نفر سرنشین تا دو روز دیگه به بندر میرسه و کسی از غرق شدها هیچ خبری ندارد . اما ناخدا ی کشتی با صورت کاملا بشاش هر روز یک خبر جدید در مورد غرق شدها میده و عین خیالش هم نیست یک روز میگه هزار نفر ۱۰۰۰ نفر یک روز میگه

  [پاسخ]

 41. علی کنکوری گفت:

  با سلام اینجانب علی کنکوری معروف به بدبخت بعد از گذشت قریب به ۴ سال شرکت در آزمونهای استخدامی نتوانستم در این آزمون قبول شوم متاسفانه مسولان شرکت نفت (جناب آقای دکترخنیفر) گفتند که از ذخایر آزمون نفت نیرو خواهیم گرفت ولاکن ایشان اعلام کردند ۱۳۰ نفر بیشتر نیرو نمیگیریم آقای خنیفر شما می دانید امید بیهوده و وعده های سر خرمن جه تاثیری بروی خیل بیکاران متظر دارد .

  [پاسخ]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.