خانه » استخدام در استان مازندران » نتایج قطعی آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی مازندران نیمه دوم آذر

نتایج قطعی آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی مازندران نیمه دوم آذر

متن آگهی:

آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی استان قزوین

مدیر توسعه سازمان و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: نتایج قطعی آزمون استخدامی این دانشگاه که در مورخ ۲۶/۰۳/۹۱  برگزار شد، نیمه دوم آذرماه با ۵/۱ ( یک و نیم) برابر ظرفیت، اعلام خواهد شد.


 

  • نوع خبر : نتایج آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی مازندران

——————————————————————————————————————————-

متن خبر

مدیر توسعه سازمان و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: نتایج قطعی آزمون استخدامی این دانشگاه که در مورخ ۲۶/۰۳/۹۱  برگزار شد، نیمه دوم آذرماه با ۵/۱ ( یک و نیم) برابر ظرفیت، اعلام خواهد شد.
تقی باهو طرودی ضمن بیان خبر بالا، با اشاره به اینکه اسامی پذیرفته شدگان این مرحله  ۵/۱ ( یک و نیم) برابر ظرفیت اعلام می شود، افزود:  افرادی که نسبت به نتایج منتشر شده اعتراض دارند ، ظرف ۱۰ روز می توانند اعتراض خود را به صورت کتبی ارائه نمایند. ( مدت زمان و نحوه  ارائه اعتراض همزمان با اعلام نتیجه قطعی از طریق سایت اعلام خواهد شد)
وی ادامه داد: بعد از طرح اعتراض توسط داوطلبان، کمیته ۴ نفره رسیدگی به شکایات متشکل از اداره بازرسی و رسیدگی به شکایات، نیروی انسانی، گزینش و حراست (حفاظت آزمون) به مدت یک ماه مدارک و مستندات را به صورت دقیق بررسی و به صورت مکتوب جواب را اعلام می کنند.
مدیر توسعه سازمان و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران  هدف از تشکیل این کمیته را ممانعت از موازی کاری عنوان و تصریح کرد: تقریبا حدود ۳۰ درصد از داوطلبانی که پس از اعلام نتایج اولیه مشمول ارائه مدارک شده اند  به دلیل عدم تطبیق مدارک ارائه شده با اطلاعات فرم ثبت نام  (در هنگام ثبت نام اینترنتی)  از ادامه مراحل آزمون بازماندند و افراد دیگری به ترتیب نمره عمومی از لیست شرکت کنندگان جایگرین این افراد شده اند.
مدیر توسعه سازمان و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران با اشاره به اینکه آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی مازندران در خردادماه امسال برگزار شد، گفت: این آزمون ویژه بیمارستانهای جدیدالتاسیس بوده است.
وی با بیان اینکه  ۹ هزار و ۷۱ سهمیه استخدام در کشور مربوط به وزارت بهداشت بوده ،افزود: در مازندران ۳۵۳ مجوز استخدامی برای بیمارستانهای امام حسین(ع) نکا- شهدای محمودآباد- ثامن الائمه گلوگاه- قائم کلاردشت و بیمارستان جدیدالاحداث سوختگی زارع  صادر شده بود.
باهو با تاکید بر اینکه همه این بیمارستانها راه اندازی شدند، اظهار داشت: برخی از ردیفهای استخدامی در بیمارستانها اشغال شده بودند، بنابراین ناچار شدیم بخشی از این مجوزها را به سمت بیمارستانهایی که ردیف بلاتصدی دارند، سوق دهیم.
مدیر توسعه سازمان و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران ادامه داد: بیمارستانهای عزیزی جویبار- امام خمینی(ره) بهشهر- رازی قائمشهر- امام خمینی(ره) ساری- بوعلی سینای ساری- شهدای زیرآب- آیت الله طالقانی چالوس- امام سجاد (ع) رامسر- امام علی(ع) آمل- شهید بهشتی نوشهر- امام نور- شهید رجایی تنکابن- ۱۷ شهریور آمل- شهدای بهشهر و  امام رضا(ع) آمل  و اورژانس ۱۱۵ ، این بیمارستانها از جمله مراکزی بودند که سهمیه های استخدامی در آن تقسیم شد.
باهو با اشاره به اینکه بر اساس قانون مصوب مجلس، ۲۵ درصد از سهمیه استخدامی  به جانبازان-آزادگان- فرزندان جانباز ۲۵ درصد و بالاترو فرزندآزاده بالای یکسال اسارت و یا فرزند شهید  اختصاص می یابد، تصریح کرد: این تعداد افراد بدون آزمون مشمول استخدام می شود.
وی با بیان اینکه در فراخوان اولیه بنیاد شهید و امور ایثارگران اسامی۲۲ نفر واجد شرایط مذکور را اعلام کرد، افزود: در نهایت برای ۳۳۱ نفر آگهی استخدام صادر شد.
مدیر توسعه سازمان و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران با اشاره به اینکه ۵ درصد از سهمیه استخدام به خانواده های شهدا (پدر-مادر- همسر – برادر و خواهر) -فرزندان رزمندگان ، فرزندان و همسران جانباز زیر ۲۵ درصد تعلق می گیرد، تصریح کرد: ۳درصد  نیز مربوط به معلولان تحت پوشش بهزیستی بوده است که این افراد باید در آزمون شرکت کنند.
باهو با اشاره به اینکه در این دوره از آزمون  امتیاز ویژه ای برای افراد شاغل قرارداد معین لحاظ شده است.
وی  با بیان اینکه از ۳۳۱ مجوز استخدامی، ۸ ۱  مجوز فاقد داوطلب بوده است ( در تعدای از رشته – شهرها داوطلب نداشت) و متعاقبا در خصوص مانده سهمیه تصمیم گیری خواهد شد.  تصریح کرد: این آزمون در دو بخش عمومی و تخصصی برگزار شد.
باهو ضمن اشاره به اینکه در مازندران از ۳۳۱ سهمیه  آگهی شده، ۲۵ تا ۳۰ درصد ظرفیت مورد نیاز حد نصاب نمره را کسب نکردند درحالی که در کل کشور این موضوع بسیار بالاتر بوده است بنحوی که از سوی اداره کل منابع انسانی وزارت متبوع تا سقف ۷۰% نیز اعلام شده بود لذا بر اساس مجوز شماره ۲۴۶۸/۲۰۹/د مورخ ۲۳/۰۷/۱۳۹۱ اداره کل منابع انسانی و پشتیبانی وزارت نسبت به کاهش حد نصاب تا تامین ۵/۱ برابر ظرفیت نیروی مورد نیاز  اقدام شد، خاطرنشان ساخت: به همین دلیل تا مهرماه نتایج آزمون در سراسر کشور بلاتکلیف مانده بود.
مدیر توسعه سازمان و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران کاهش حد نصاب نمره و رده بندی نمره از بالا به پایین را راهکار اعلام نتایج آزمون عنوان وتصریح کرد: به این ترتیب سهمیه استان تکمیل و ظرفیت ۵/۱ برابر اعلام شد.

*سیستم برگزاری آزمون از ضریب ایمنی بالایی برخوردار است
وی سیستم تصحیح آزمون را یکی از منحصرترین سیستم های کشور دانست و گفت: سیستم تصحیح اوراق توسط رایانه و نرم افزار می باشد و نمایندگانی ازIT -حراست- گزینش و مدیریت توسعه در زمان تصحیح اوراق نظارت وحضور دارند.
باهو با تاکید بر اینکه در سیستم نرم افزاری تصحیح اوراق آزمون خطا دیده نمی شود، افزود: افراد در بخش تکثیر پرسشنامه ۴۸ ساعت قبل و بعد از برگزاری آزمون در قرنطینه قرار می گیرند.
وی با اشاره به اینکه سولات با سیستم حفاظتی بالا نگهداری می شود، اظهار داشت: در ۱۰ سال اخیر گزارشی مبنی بر گم شدن و یا جابجایی برگه های آزمون مشاهده نشده است. مدیر توسعه سازمان و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران ادامه داد: به دلیل ضریب ایمنی بالا در برگزاری آزمون استخدامی، دانشگاه به عنوان یکی از دستگاههای کمک کننده برگزاری آزمون استخدامی استانداری انتخاب شد.

* دانشگاهها مجاز به جذب نیرو از طریق برگزاری آزمون هستند
وی با بیان اینکه بر اساس آیین نامه اداری و استخدامی، دانشگاهها فقط مجاز به جذب نیرو از طریق برگزاری آزمون هستند، اظهار داشت: تنها ۵ درصد از مجوزهای استخدامی با تشخیص دانشگاه و با رعایت شرایط از جمله داشتن مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد به بالاتر و احراز شغلی و صلاحیت عمومی بدون آزمون صورت می گیرد.
باهو خاطرنشان ساخت: دانشگاه های علوم پزشکی نیز در صورت نیاز به داشتن نیروهای تخصصی  وفوق تخصص و توانایی فرد در زمینه های ویژه اقدام به جذب نیرو بر اساس مواد قانونی مندرج در آیین نامه اداری و استخدامی  می نماید.

*برگزاری یک آزمون دیگر ، تاپایان امسال در دانشگاه علوم پزشکی مازندران
مدیر توسعه سازمان و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران از برگزاری قریب الوقوع آزمون دیگری تا پایان امسال در وزارت بهداشت خبر داد و گفت: مجوز جذب نیروی انسانی در وزات بهداشت برای  ۳۰ تا ۳۲ هزار نفر صادر شده که تا پایان سال جاری ابلاغ  و برگزار می شود.
وی در بخش دیگری از سخنانش، امنیت شغلی را یکی از دغدغه های دولت دهم دانست و گفت: اساسی ترین اصول مدیریت منابع انسانی نیز امنیت شغلی کارکنان است.
باهو با اشاره به اینکه امنیت شغلی انگیزه و رضایتمندی پرسنل را به همراه خواهد داشت تصریح کرد: پیش بینی می شود در سال آینده تبدیل وضعیت رونق یابد.
گفتنی است در این دوره از آمون ۳هزار و ۶۸ نفر شرکت کردند که ۲۵۳۸ نفر زن و ۵۳۰ نفر مرد بودند.

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.