خانه » استخدام در استان گیلان » اعلام نتایج آزمون استخدامی استانداری گیلان

اعلام نتایج آزمون استخدامی استانداری گیلان

متن آگهی:

خبر ۱۷ آبان ۹۹: اعلام نتایج آزمون استخدامی استانداری گیلان

شایان ذکر است آن دسته از داوطلبانی که در بخش وضعیت داوطلب مندرج در کارنامه آنان، عبارت «شما برای طی مرحله بررسی مدارک معرفی می‌شوید» را ملاحظه می‌کنند، می‌توانند با توجه به زمان و مکان درج شده در کارنامه برای تکمیل مدارک مراجعه نمایند.

دانلود اطلاعیه | بازیابی کدرهگیری

جهت مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک نمایید


خبر ۵ آبان ۹۹: اطلاعیه زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی استانداری گیلان

نتایج اولیه آزمون‌های استخدامی کشوری شرکت کار و تامین اجتماعی «متعلق به سازمان تامین اجتماعی»، نیروگاه‌های شیروان و شهید کاوه قاین و دهیاری‌های تابعه استان گیلان تا ۲۰ آبان ماه توسط مرکز آزمون جهاددانشگاهی اعلام می‌شود.
به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی، آزمون استخدامی کشوری شرکت کار و تامین اجتماعی «متعلق به سازمان تامین اجتماعی»، نیروگاه‌های شیروان و شهید کاوه قاین و دهیاری‌های تابعه استان گیلان روز جمعه ۲ آبان ماه توسط مرکز آزمون جهاددانشگاهی برگزار شد.
این آزمون‌ها به‌صورت سراسری در ۳۱ مرکز استان و ۱۷ شهرستان در ۸۳ حوزه امتحانی برگزار شد که از مجموع ۲۷ هزار و ۶۵۰ نفر داوطلب آزمون حدود ۸۸ درصد کارت ورود به جلسه را دریافت کردند .
گفتنی است، به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا این آزمون‌ها با حضور ناظران دانشگاه‌های علوم پزشکی و رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی همچون، اهداء ماسک به‌تمامی داوطلبان ، عدم اخذ اثرانگشت از داوطلبان ، نبود باجه امانات در حوزه‌های امتحانی ، تفکیک داوطلبان دارای علائم ویروس کووید ۱۹ از سایر شرکت‌کنندگان و… برگزار شد.
طبق اعلام مرکز آزمون جهاددانشگاهی نتایج اولیه آزمون‌ها تا ۲۰آبان ماه اعلام می‌شود و داوطلبان می‌توانند جهت آگاهی از نتایج به سایت این مرکز مراجعه و با ورود به پروفایل کاربری از نتیجه مطلع شوند.


خبر ۱۴ آبان ۹۲- اعلام زمان مصاحبه و مدارک مورد نیاز

کلیه پذیرفته شدگان در آزمون استخدامی ۹۲/۴/۱۴ ( که دستگاه اجرایی انتخابی استانداری بوده است ) در رشته های شغلی کشوری مدنی ، حسابدار ، راه و ساختمان روز چهارشنبه ۹۲/۸/۱۵راس ساعت ۸ صبح و کلیه پذیرفته شدگان در رشته های شغلی مسئول دفتر ، مامور حراست ، تحلیل گر سیستم در روز پنجشنبه مورخ ۹۲/۸/۱۶ راس ساعت ۸ صبح جهت انجام مصاحبه تخصصی به همراه مدارک و مستندات زیر به استانداری مراجعه نمایند.اصل شناسنامه و کارت ملی
اصل مدرک تحصیلی و پایان خدمت
مستندات مربوط به بومی بودن برابر مفاد انتشار آگهی
اصل مدارک مربوط به ایثارگری
اصل مدارک مربوط به معلولیت
اصل و تصویر آموزش های طی شده مربوط به رشته شغلی ، کتاب ، تالیف ، ترجمه ، پایان نامه تخصصی ، مقالات چاپ شد

متن اطلاعیه ۱۲ مرداد ماه ۹۲

داوطلبان گرامی لازم به یاد آوری است بر اساس مفاد انتشار آگهی :

۱- مدارک پذیرفته شدگان در چارچوب ضوابط و مقررات و شرایط مندرج در آگهی منتشره مورد بررسی قرار خواهد گرفت و شرکت در آزمون به منزله تایید مدارک نمی باشد. لذا مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا ارسال مدارک به صورت ناقص بر عهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل مربوط به امتحان، مسابقه و جذب محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع ارائه داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی بوده است، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلا اثر می گردد.

۲- انتخاب داوطلبان استخدام برای انجام مصاحبه تخصصی، حداکثر به میزان ۳ برابر ظرفیت مورد نیاز از میان افرادی که حد نصاب نمره آزمون عمومی را کسب کرده اند به ترتیب بالاترین نمرات آزمون تخصصی می باشد.

۳- لیست پذیرفته شدگان ۳ برابر ظرفیت بر اساس حروف الفبا مرتب شده و ملاک تقدم داوطلبان نمی باشد.

۴- در رشته شغلی شهرهایی که فاقد نام پذیرفته شده می باشد، هیچ یک از داوطلبان موفق به کسب حد نصاب لازم در آزمون نشده اند.

۵- کارکنان غیر رسمی و همچنین نیروهای شرکتی به ازای هر سال سابقه خدمت مربوط و مشابه از (۲) درصد و حداکثر (۲۰) درصد کل امتیاز در هر یک از مراحل آزمون استخدامی به صورت جداگانه برخوردار شده اند.

۶- ایثارگران و معلولین از سهمیه قانونی بر اساس مفاد انتشار آگهی برخوردار شده اند.

۷- زمان برگزاری مصاحبه تخصصی از طریق دستگاه اجرایی ذیربط به اطلاع پذیرفته شدگان واجد شرایط خواهد رسید.

دریافت لیست قبول شدگان سه برابر ظرفیت

دریافت نمرات آزمون

معاون توسعه ی مدیریت و منابع انسانی استانداری گیلان گفت : نتایج آزمون کتبی استخدامی استانداری و دستگاههای اجرایی از بامداد روز یکشنبه در پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان به نشانی http://www.gilan.ir قابل دسترسی است و داوطلبان می توانندبرای اطلاع از نتایج این آزمون و شرایط مراحل پس از قبولی به این پایگاه مراجعه کنند .صفرعلی کریمی با بیان اینکه پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدامی پس از بررسی مدارک و انجام مراحل مصاحبه و گزینش مشخص می شوند گفت : نتایج اعلام شده ۳ برابر ظرفیت هرپست سازمانی است و از پذیرفته شدگان این مرحله به ترتیب بالاترین نمرات آزمون برای انجام مصاحبه های تخصصی و گزینش از طریق دستگاههای اجرایی دعوت بعمل می آید .

گفتنی است : آزمون استخدامی استانداری و دستگاههای اجرایی با حضور ۱۵ هزار و ۸۰۰ داوطلب در۸۳ رشته شغلی چهاردهم تیرماه برگزار شد .

متن اطلاعیه ۳۱ تیر ماه ۹۲

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار گیلان در جریان بازدید استاندار از روند برگزاری آزمون استخدامی استانداری و دستگاه های اجرایی از اعلام نتایج اولیه این آزمون در نیمه مرداد امسال خبر داد.

به گزارش روابط عمومی استانداری گیلان به ایرنا، ˈصفر علی کریمی پاشاکیˈ در ادامه این بازدید که با حضور ˈکیهان هاشم نیاˈ استاندار گیلان در حوزه امتحانی دبیرستان برادران شهید نهی قناد انجام شد، اظهار کرد: آزمون استخدامی استانداری و دستگاه های اجرایی صبح امروز (جمعه) با حضور ۱۵ هزار و ۸۰۰ داوطلب در ۸۳ رشته شغلی برای استخدام در ۱۳ دستگاه اجرایی برگزار شد.

وی افزود : شرکت کنندگان در این آزمون در مدت ۱۵۰ دقیقه به ۱۰۰ سوال عمومی و ۶۰ سوال اختصاصی بصورت ۴ گزینه ای پاسخ دادند.

به گفته کریمی پاشاکی، آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی در ۶۶ حوزه امتحانی در رشت برگزار شد.

اطلاعات تماس

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

۲۲ دیدگاه تاکنون.

 1. داداش گفت:

  پاسخ به الهام:
  شما اگه یخورده و هر از گاهی کانال شهر خودت شبکه باران رو نگاه میکردی متوجه میشدی..
  مثل خود من …
  از سال ۹۱ که قرار بود آزمون برگذار بشه و تا سال ۹۲ به تعویق افتاد، شبکه باران اخبار رو پوشش می داد..
  حداقل اخبار آخر شب ساعت ۱۱ که بصورت گیلکی هست رو دنبال کنید واسه اطلاعیه های بعدی..
  من خودم جزو قبول شده ها هستم و تازه بعد از ۲ سال از آزمون اومدن تحقیقات محلی..
  تازه مصاحبه گزینش رو هم پیش رو داریم..
  یخورده واسه ما دعا کنید..

  [پاسخ]

 2. الهام گفت:

  شاید واسه نظر گذاشتن در مورد این تاپیک دیگه دیر باشه ولی من الان اینجارو خوندم نظرمو میگم. چرا انقدر اطلاع رسانی ضعیف بود؟! من در مورد استخدام استانداری شنیده بودم و حتی اینکه به تعویق افتاده ولی هر روز هر چی اینترنت رو شخم میزدم به هیچ آگهی و متنی تو این زمینه برخورد نمی کردم. همه این اطلاعات داره بعد از اینکه کار از کار گذشته در اختیار هم قرار میگیره!

  [پاسخ]

 3. محسن گفت:

  ۳ ماه از مصاحبه گذشته
  خبری هم که نیست
  ما هم که بی پارتی نشستیم خونه ببینیم کی خبر میارن==> (متاسفانه شما قبول نشدی)
  بریم کاسه گدایی بگیریم دستمون

  [پاسخ]

 4. محمدرضا گفت:

  نظر بنده به عنوان کارشناس اینست که واقعا برای استخدام اطلاع رسانی فرمالیته انجام میدن در این دنیای ارتباطات شماره موبایل همه دست مخابراته چطور برای تبلیغات برای همه پیام میدن نمیتونن استخدام واداره مربوطه وروزنامه اش را به ملت پیام بدن من واقعا شرمنده ام

  [پاسخ]

 5. ریحانه گفت:

  حرفهای شما رو خوندم حرف خودم فراموشم شد

  [پاسخ]

 6. اسماعیل گفت:

  بچه ها توکل به خدا پارتی ما همون. خداست فقط خدا

  [پاسخ]

 7. فرشاد گفت:

  بعضی مسئول ها که امیدوارم تو این امتحان و مصاحبه ها نقشی نداشته باشن، به خاطر اینکه یه “نه” ساده نمی تونن بگن، خیلی راحت حق و ناحق می کنن و مسیر زندگی آدما رو تغییر می دن.
  کاش بدونن مسئولیت این کار شون خیلی سنگین تر از “نه” گفتن به نورچشمی هاست.

  [پاسخ]

 8. فرشاد گفت:

  من امتحان دادم و روی برگه م قبول شدم. تا اینجا که تصحیح اوراق با ماشین بود… امیدوارم از اینجا به بعد که پای آدما و سفارش ها می تونه وسط بیاد، حق و ناحقی صورت نگیره.

  [پاسخ]

 9. محمد گفت:

  چه قد متاسف در متاسف داریم اینجا

  [پاسخ]

 10. عباس عدل گفت:

  تا وقتی پارتی بازی ورشوه باشه وضع از این بهتر نمیشه هرکس پارتی وآشنا داشت در این مملکت شغل هم دارد این را من میگویم که سی سال واندی دراین مملکت کار دولتی انجام داده ام من رئیس کارگزینی بودم ولی فرزندانم با تحصیلات دانشگاهی بی کار هستند ۰واقعا برای خودم متاسف هستم ۰

  [پاسخ]

 11. نسا گفت:

  من سال ۸۹ که این آزمون برگزار شد نفر دوم شدم. چند بار برای مصاحبه رفتم و آخرش هم خانمی رو که از قبل اونجا به صورت قراردادی کار میکرد گرفتند. جالبه که این خانم وسط آزمون بلندشده و رفته بود… اصلا ناراحت نباشید که نتونستید شرکت کنید. وقت و پولتون حروم نشد

  [پاسخ]

 12. فرشيد گفت:

  ببینید ما چقدر بیکاریم که مسئولان ارشد استان ما رو سر کار گذاشتن کامنتای ما رو می خونن حال می کنن که چقدر در راه برنامی ریزی خودشون موفقند. لطفا اینا رو کم تحویل بگیرین.

  [پاسخ]

 13. مجید تخم مرغ گفت:

  فرزانه خانوم من برای شما – لیدا خانوم- ایدا خانوم – مهسا خانوم – روجا خانوم (بخاطر اینکه حامد حمل و نقل از اسمش خوشش میاد) و بقیه یی خواهرهای گرامی متاسفم

  [پاسخ]

 14. حامد حمل و نقل گفت:

  هر کی بیکاره و واقعا دنبال کار میگرده کامنت بزاره خودم میبرمش سر کار دادا نگران نباشین. دنیا دو روزه

  [پاسخ]

 15. فرشاد گفت:

  منم واسه همتون متاسفم که بیکارید

  [پاسخ]

 16. mahsa گفت:

  shoma chetor natayejo didi n ? man har chi mizanam baz nemikone linko

  [پاسخ]

 17. فرانه گفت:

  لیدا خانوم من هم واسه شما متاسفم.این دزدای به حج رفته برن سرمایه بریزن تو جیب عربای وحشی خوبه؟!!ولی جوونای ما بیکار باشن ها؟؟!!برن حج خانه خدا..؟خانه خدا همینجاست دختر…مث کبک سرتونو کردین تو برف هیچی رو نمی بینید…

  [پاسخ]

 18. ص گفت:

  واقعا همه جونا بیکارن مگر اینکه یه جایی بتونی با پارتی بازی و دوست و اشنا یه کاری پیدا کنی .معلوم نیست ما باید چیکار کنیم کی پارتی ما میشه؟!
  ای خداااااااااااااااااااااااااا

  [پاسخ]

 19. مهدی گفت:

  ۷ ماه بیکاری که چیزی نیست آرمان جان بقیشو نمیگم…..

  [پاسخ]

 20. lida گفت:

  آرمان واقعاواست متآسفم.مگه هرکی میره حج بادزدی میره؟؟؟؟؟؟؟؟
  اصلا بیکار بودن شما چه ربطی به حج رفتن دیگران داره. این همه آدم سالهاست که بیکارن شما هم یکی مثل اونا. تحصیل کرده ی این کشور که شما باشی وای به حال بقیه….
  در ضمن یادت باشه که هر شخصی با هر دین و مذهبی احترامش واجب.

  [پاسخ]

 21. ميثم گفت:

  من بخاطر اینکه ۲روز کارت پایان خدمتم دیررسید نتونستم ثبت نام کنم.غافل از اینکه امتحان۷ماه تاخیر افتاد.واقعا این چه برنامه ریزی هست؟
  چرا مسئولان گیلان ما اینطورن؟چقدر بیکاری

  [پاسخ]

 22. arman گفت:

  واقعا برا خودم متاسفام,برای همه جوان های کشور متاسفام,واقعا ما داریم در کشور اسلامی زندگی میکنیم,کی باید جلو این دزدیا رو بگیره,اسلام و مسلمونی این نیست که فقط بریم سفر حج و شکم عربای وهابی رو پر کنیم,بخدا تو این هفت ماهی که بیکارم دارم دیوونه میشم انصاف داشته باشین

  [پاسخ]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.