خانه » استخدام در استان تهران » فراخوان جذب اعضای هیات علمی وزارت بهداشت(امکان ثبت نام مجدد)

فراخوان جذب اعضای هیات علمی وزارت بهداشت(امکان ثبت نام مجدد)

متن آگهی:

خبر ۱۵ فروردین ماه ۹۷ – مهلت ثبت‌نام مجدد در فراخوان جذب هیات علمی وزارت بهداشت اعلام شد

امکان ثبت نام اینترنتی در پانزدهمین فراخوان جذب هیات علمی وزارت بهداشت از ۱۸ تا ۲۱ فروردین ۹۷ فراهم شد.

 به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، مرکز امور هیات علمی وزارت بهداشت اعلام کرد: با توجه به درخواست‌های مکرر واصله از سوی متقاضیان ثبت نام در فراخوان جذب اعضای هیات علمی و نظر به مصادف شدن ایام ثبت نام با تعطیلات پایان سال ۹۶ و عدم امکان ثبت نام برای گروهی از داوطلبین، مجددا از روز شنبه مورخ ۱۸ فروردین ۹۷ تا سه شنبه ۲۱ فروردین ۹۷ ثبت نام اینترنتی جهت شرکت در فراخوان پانزدهم جذب اعضای هیات علمی امکانپذیر خواهد بود.

خبر ۱ اسفند ماعه ۹۶ – با استعانت از درگاه خداوند متعال به اطلاع می رساند، هیات مرکزی جذب اعضای هیات علمی مرکز امور هیئت علمی معاونت آموزشی وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی پانزدهمین فراخوان جذب و استخدام عضو هیات علمی پیمانی در رشته های علوم پایه و بالینی دانشگاهها / دانشکده‌های علوم پزشکی و موسسات آموزش عالی و پژوهشی وابسته را برگزار می‌نماید ثبت نام به صورت متمرکز و اینترنتی بوده و ملاک ثبت نام در فراخوان متقاضیان گرفتن کد رهگیری می‌باشد.

مهلت ثبت نام از اول اسفند ۹۶ تا پایان ساعت ۲۴ مورخ ۲۸ اسفند ۹۶ می باشد.

شرایط عمومی

الف) اعتقاد به مبانی نظام مقدس جمهوری اسلامی و قانون اساسی

ب) تدین به یکی از ادیان رسمی مصرح در قانون اساسی

ج) داشتن تابعیت جمهوری اسلامی ایران

د) عدم محکومیت به محرومیت از استخدام دولتی و سابقه محکومیت کیفری و جزائی

ه) عدم اعتیاد به دخانیات ، مواد مخدر و روانگردان

و) انجام خدمت وظیفه عمومی ، دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا داشتن معافیت قانونی و یا پایان دوره ضرورت نظام (ویژه آقایان)

ز) تایید صلاحیت های علمی و عمومی داوطلبان در هیات های اجرایی جذب دانشگاهها و هیات مرکزی جذب وزارت متبوع طبق مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی

شرایط اختصاصی

۱ – دارا بودن دانشنامه تخصصی و فوق تخصصی (و یا گواهی دوره فلوشیپ) در رشته‌های بالینی و دانشنامه دکترای تخصصیPh.D) ) و یا مدرک کارشناسی ارشد در رشته‌های علوم پایه

۲ – حداکثر سن برای داوطلبین استخدام که مدرک کارشناسی ارشد داشته باشند ۳۵ سال و برای دارندگان دانشنامه دکتری تخصصی (Ph.D) و دانشنامه تخصصی و فوق تخصصی و یا دوره فلوشیپ ۴۵ سال است.

تبصره ۱: متقاضیانی که دارای سن بیشتر از ۳۵ سال برای کارشناسان ارشد و ۴۵ سال برای دارندگان دانشنامه تخصصی، فوق تخصصی(ویا فلوشیپ) و دکترای تخصصی (Ph.D)هستند در صورت دارا بودن سوابق آموزشی ، پژوهشی و مدیریتی با تائید هیات ممیزه مرکزی حداکثر تا ۵ سال به سقف سنی آنان افزوده خواهد شد . بنابر این دانشگاه ها می توانند مدارک این متقاضیان را بصورت مشروط بپذیرند.

تبصره۲: مستخدمینی که دارای مدرک دکترای تخصصی پی اچ دی، کارشناسی ارشد، بورد تخصصی و فوق تخصصی هستند تنها درصورت باقی‌ماندن حداقل ۱۵سال از سنوات خدمت می توانند در فراخوان جذب هیات علمی شرکت نمایند.

۳- شرکت افراد مشغول به تحصیل در فراخوان ممنوع می‌باشد و این دسته از افراد می‌توانند پس از فراغت از تحصیل و اخذ مدرک دانشگاهی بالاتر و انجام یک سال از تعهدات در فراخوان‌های آتی شرکت نمایند.

تبصره : چنانچه متقاضیان در زمان انجام مراحل جذب در آزمونPh.D  یا فوق تخصص و یا فلوشیپ پذیرفته شوند نیز مشمول این بند بوده و پرونده آنها از دستور کار جذب خارج خواهد شد.

۴ – شرکت متعهدین خدمت به دانشگاهها و دانش آموختگان مقاطع مورد تایید تحصیلی، در آزمون فراخوان دانشگاهها بلامانع است. شرکت در فراخوان (متعهدین خدمت که تعهدات را در یکی از دانشگاههای علوم پزشکی می‌گذرانند در فراخوان سایر دانشگاهها به غیر از دانشگاه محل تعهد یا خدمت با موافقت کتبی موسسه مبداء ممکن خواهد بود.

تبصره ۴-۱) متقاضیان کارشناس ارشد و پی اچ دی که بنا به نیاز دانشگاه بصورت کتبی، تعهدات خود را بصورت غیر هیئت علمی می‌گذرانند نیز می‌توانند در فراخوان دانشگاه محل تعهد شرکت نمایند.

تبصره۴-۲) شرکت در فراخوان برای مشمولین قانون نحوه تامین هیات علمی، بعد از گذشت دوره ضرورت (۲۴ ماه) میسر می‌باشد. بدیهی است جذب نهایی و پیمانی شدن افراد مذکور پس از اتمام تعهد و انجام فرایند صدور کارت پایان خدمت خواهد بود.

تبصره ۴ -۳) متعهدین خدمت درمانی پس از یکسال از  انجام تعهدات در قالب درمانی تنها در صورت تائید کمیسیون مشترک درمان و آموزش وزارت متبوع می‌توانند در فراخوان دانشگاه محل تعهد و در صورت موافقت کتبی دانشگاه مبدا در فراخوان سایر دانشگاهها شرکت نمایند.

تبصره ۴ -۴) دارندگان مدرک قبولی دانشنامه فوق تخصصی که تعهدات فوق تخصص را به صورت درمانی یا هیات علمی میگذرانند تنها می‌توانند در فراخوان دانشگاه محل تعهد خود شرکت نمایند. این متقاضیان پس از شروع تعهدات می‌توانند در فراخوان دانشگاه محل تعهد شرکت نموده و تنها در صورت باقی ماندن حداکثر ۶ ماه از تعهدات و با تایید کتبی دانشگاه مبداء در فراخوان سایر دانشگاهها نیز شرکت نمایند.

تبصره ۴-۵) دانش آموختگان دانشگاههای وزارت علوم در صورت داشتن تعهد به کشور در صورت تمایل به شرکت در فراخوان جذب هیات علمی دانشگاههای علوم پزشکی کشور نیز تابع این بند
می‌باشند.

۵- عنوان رشته متقاضی می بایست با عنوان رشته درج شده در فراخوان دقیقا مطابقت داشته باشد و پذیرش مدارک مشابه ممنوع می‌باشد

۶- بر اساس مصوبات هیات عالی جذب شورای عالی انقلاب فرهنگی، نخبگان می توانند جهت شرکت در فراخوان ۴ انتخاب داشته باشند که می بایست دو انتخاب آموزشی و دو انتخاب پژوهشی باشد. واجدین شرایط نخبگی با امتیاز ویژه در فرآیند پذیرش هیات علمی دانشگاهها دارای اولویت می‌باشند مشروط بر آنکه گواهی نخبگی را در زمان شرکت در فراخوان ارائه نمایند.

۷-  ایثارگران شامل رزمندگان با بیش از ۶ ماه حضور داوطلبانه در جبهه ، جانبازان بالای ۲۵ درصد، آزادگان بالای ۳ سال اسارت ، همسران و فرزندان جانبازان بالای ۵۰ درصد ، همسران و فرزندان شهدا و فرزندان آزادگان با بیش از ۳ سال اسارت که دارای مدرک دکترای مورد تایید وزارتین علوم و بهداشت می‌باشند از اولویت جذب برخوردارند.

۸- در هر دانشگاه / دانشکده در شرایط مساوی ، اولویت استخدام با متقاضیان بومی می‌باشد.

۹- دارندگان مدرک کارشناسی ارشدیا سطح ۳ حوزوی در گروه معارف اسلامی تنها در صورت دارا بودن حداقل ۳ سال سابقه تدریس می توانند در فراخوان دانشگاههای علوم پزشکی کشور شرکت نمایند ۱۰- متقاضیانی که از طریق آموزش از راه دور (دوره های مجازی) و یا دوره‌ های غیرحضوری تحصیلات خود را به پایان رسانیده اند نمی توانند در فراخوان جذب هیات علمی دانشگاههای علوم پزشکی کشور شرکت نمایند.

۱۱- اعضای هیات علمی رسمی و پیمانی دانشگاههای وزارت بهداشت در صورت موافقت دانشگاه مربوطه، در وزارت علوم با موافقت معاون آموزشی وزارت علوم و در دانشگاه آزاد اسلامی با موافقت معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی می توانند در فراخوان دانشگاههای علوم پزشکی کشور شرکت نمایند.

تبصره: اعضای هیات علمی پیمانی دانشگاههای وزارتین علوم و بهداشت و دانشگاه آزاد اسلامی تنها در صورت گذراندن حداقل ۵ سال از خدمت خود در صورت تمایل می توانند در فراخوان دانشگاههای علوم پزشکی کشور شرکت نمایند. بدیهی است استخدام جدید آنان نیز به صورت پیمانی خواهد بود.

۱۲- متقاضیانی که بورسیه دانشگاه خاصی هستند تنها در صورت انتقال تعهدات بورس به دانشگاه دیگر می‌توانند در فراخوان آن دانشگاه شرکت نمایند، در غیر این صورت تنها می‌توانند در فراخوان دانشگاه محل تعهد بورسیه شرکت نمایند.

۱۳- متقاضیان دارنده مدرک تحصیلی بالاتر از رشته و مقطع اعلام شده در فراخوان ، حق شرکت در فراخوان اعلام شده در مقطع پایین تر را ندارند.

  •   دانش‌آموختگان رشته‌های مامایی، بهداشت باروری و کلیه گرایش‌های پرستاری تنها به صورت بالینی جذب دانشگاههای علوم پزشکی خواهند شد.
  •   دانش آموختگان رشته های طب هوا فضا – طب ورزشی – طب کار و پزشکی اجتماعی پس از فراغت از تحصیل می‌توانند در فراخوان شرکت نمایند.
  • دانش آموختگان رشته پزشکی قانونی به شرط  ارایه عدم نیاز سازمان پزشکی قانونی می‌توانند در فراخوان شرکت نمایند.
  • چنانچه در هر یک از مراحل پذیرش یا پس از آن خلاف اطلاعات اعلام شده توسط متقاضی محرز شود، مراحل طی شده کان لم یکن تلقی شده و در صورت صدور حکم استخدامی حکم صادره لغو و بلا اثر می گردد .

شرکت در فراخوان دو دانشگاه مجاز خواهد بود، لیکن داوطلب فقط می تواند یکی از دانشگاهها را دانشگاه مادر ( تهران– ایران- شهید بهشتی – شیراز- اصفهان – تبریز- مشهد – کرمان و اهواز ) انتخاب نماید.

تبصره: درصورت انتخاب دو دانشگاه اولویت با انتخاب اول خواهد بود .

تذکرات بسیار مهم

استخدام اعضای هیات علمی دردانشگاهها:

           ۱-  منوط به موافقت سازمان اداری استخدامی کشور با اعضای مجوز جهت جذب خواهد بود

۲-     منوط به داشتن ردیف و مجوزهای استخدامی توسط دانشگاههای ذیربط خواهد بود.

۳–     استخدام اعضای هیات علمی در مرتبه استادیار و بالاتر به صورت تمام وقت جغرافیایی و در مرتبه مربی به صورت تمام وقت می باشد .

آگهی پانزدهمین فراخوان جذب اعضای هیات علمی دانشگاههای علوم پزشکی کشور 

 جدول اعلام نیاز پانزدهمین فراخوان جذب اعضای هیات علمی دانشگاههای علوم پزشکی کشور 

فرم ثبت نام


خبر ۱۷ بهمن ۹۶:  فراخوان جذب ۲ هزار هیئت علمی وزارت بهداشت به زودی اعلام می شود

معاون آموزشی وزارت بهداشت از برنامه وزارت بهداشت برای حمایت از دانشجویان برجسته حوزه پزشکی خبر داد و گفت: این برنامه به زودی اعلام می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، دکتر باقر لاریجانی در نشست خبری معاونت آموزشی وزارت بهداشت به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی افزود: بر اساس برنامه قرار بود حقوق اعضای هیئت علمی در دانشگاه ها متناسب با تورم افزایش یابد. اما با توجه به مسائلی که اخیراً در مورد حقوق اعضای هیئت علمی در بودجه مطرح شده است، وزارت بهداشت و وزارت علوم نظرات خود را به مجلس منعکس کردند.

معاون آموزشی وزارت بهداشت از افزایش ۷ تا ۱۰ برابری تعداد دانشکده های پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، تخت های بیمارستانی، اعضای هیئت علمی و دانشجویان گروه علوم پزشکی از ابتدای انقلاب تاکنون خبر داد و گفت: جایگاه ایران در تولید علم در سال اول انقلاب ۱۰۱ بوده و اکنون جایگاه ایران به رتبه ۱۷ رسیده است.

وی با اشاره به مسیر تحول و نوآوری در حوزه آموزش علوم پزشکی و بسته های تحول نوآوری که در دانشگاه ها اجرایی می شود، گفت: هر یک از دانشگاه ها ماموریت و هدف خاصی را دنبال می کنند.

معاون آموزشی وزارت بهداشت یادآور شد: اعتباربخشی بیمارستان های آموزشی به پایان رسیده و در بهمن ماه امسال اعلام خواهد شد. همچنین دانشکده ها و دانشگاه های علوم پزشکی نیز اعتباربخشی شدند.

لاریجانی افزود: در بخشنامه ای که به تازگی به دانشگاه ها ارسال شده ماموریت های واگذارشده به دانشگاه های علوم پزشکی افزایش یافته و تا پایان سال ماموریت های جدیدی به دانشگاه ها داده خواهد شد.

معاون آموزشی وزارت بهداشت با اشاره به سامان بخشی آموزش مهارتی در حوزه وزارت بهداشت گفت: برخی کارهای تخصصی و مهارتی به صورت ویژه در موسسه ای که به همین منظور راه اندازی شده است، پیگیری خواهد شد. به عنوان مثال مدارک مهارتی به افرادی که نیاز به آموزش تخصصی دارند داده می شود.

وی یادآور شد: یکی از فعالیت هایی که به صرفه جویی در امور آموزشی منجر شده است، الکترونیک کردن حوزه آزمون ها است که به همین منظور آزمون های گروه فوق تخصصی، پیش کارورزی و علوم های الکترونیک شده اند.

لاریجانی درباره محاسبه نیروی انسانی مورد نیاز در حوزه علوم پزشکی برای ۵ سال آینده گفت: این محاسبه در حال انجام است و در برخی رشته های تخصصی به تصویب رسیده است.

معاون آموزشی وزارت بهداشت گفت: برش های مناطق آمایشی در حال نهایی شدن است و به این ترتیب مناطق آمایشی ۷۰ درصد نیروی تخصصی خود را برای ۵ سال آینده در درون منطقه تربیت می کنند.

وی یادآور شد: با توجه به اینکه اکنون ۴۰ درصد تحصیلات تکمیلی در تهران صورت می گیرد، این نوع مصوبات موجب می شود تحصیلات تکمیلی به سایر دانشگاه های کشور نیز تسری پیدا کند.

لاریجانی با اشاره به عملکرد دانشگاه علوم پزشکی مجازی، از راه اندازی سامانه نوید یا MLS به منظور ارتباط همه جانبه دانشگاه های علوم پزشکی با دروس مجازی خبر داد و گفت: با اتصال دانشگاه ها به این سامانه، دانشگاه ها امکان استفاده از محتوای آموزشی که در این سامانه قرار می گیرد را در هر نقطه ای از کشور خواهند داشت. البته در قراردادهای بین المللی نیز به این موضوع پرداخته ایم که دروس مختلفی را در این سامانه قرار دهیم.

فراخوان جذب وزارت بهداشت به زودی اعلام می شود

معاون آموزشی وزارت بهداشت درباره مجوز استخدام اعضای هیئت علمی در دانشگاه های علوم پزشکی گفت: در حال حاضر متوسط کشوری نسبت استاد به دانشجو در دانشگاه های علوم پزشکی یک به ۱۰ است و با توجه به اینکه ۱۴۰۰ نفر عضو هیئت علمی جدید امسال اضافه کردیم به زودی فراخوان مجوز جذب ۲ هزار هیئت علمی را منتشر خواهیم کرد.

وی از ارائه بخشنامه ای در مورد تغییرات در برنامه آموزشی دانشگاه های علوم پزشکی خبر داد وگفت: دانشگاه ها می توانند ۲۰ درصد برنامه های آموزشی که در اختیار مناطق آمایشی است را با نیازهای بومی خود متناسب کنند.

لاریجانی افزود: حیطه کارآفرینی نیز به حیطه های قبلی المپیاد های علمی دانشجویان علوم پزشکی اضافه شد.

معاون آموزشی وزارت بهداشت با اشاره به اجازه کار محدود به متخصصین ایرانی خارج از کشور از ارائه بخشنامه جدیدی در این حوزه خبر داد و گفت: کمتر از ۱۰ هزار نفر متخصص ایرانی در نقاط مختلف دنیا کار می کنند. اکنون ما این شرایط را فراهم کرده ایم که اگر فردی اجازه کار در خارج از کشور دارد، می تواند به صورت محدود حداقل ۶ ماه با مسئولیت موسسه درمانی در داخل کشور کار درمانی و آموزشی ارائه دهد.

وی افزود: این افراد در صورت تمایل می توانند مدارک خود را برای ارزشیابی ارائه کنند و در غیر این صورت به فعالیت درمانی خود ادامه دهند. این راهکار در تمام دنیا در حال انجام است و به منظور استفاده از تکنیک های جدید درمانی و توسعه آموزش های بالینی به کار برده می شود.

لاریجانی با اشاره به اعلام دانشگاه های خارجی مورد تائید به وزارت بهداشت گفت: دیگر شیوه قدیمی بازدید از دانشگاه ها را اجرا نمی کنیم و بر اساس ۳ رتبه بندی جهانی QS، شانگهای و تایمز که ملاک های بین المللی را برای ارزیابی دانشگاه ها به کار می گیرند، ۶۴۵ دانشگاه را معتبر دانستیم.

توصیه برای افرادی که می خواهند برای ادامه تحصیل به خارج بروند

معاون آموزشی وزارت بهداشت گفت: این ارزیابی برای پذیرش از مهر سال آینده حاکم خواهد بود و توصیه ما به تمامی افرادی که برای تحصیل به خارج از کشور می روند این است که به دانشگاه هایی که مورد ارزیابی ما قرار نگرفته اند، نروند.

وی تاکید کرد: ما در حوزه آموزش علوم پزشکی در رشته های تخصصی، عمومی، فوق تخصصی و دکترا در حدی هستیم که فردی برای آموزش نیاز به خارج از کشور ندارد اما در صورتیکه فرد تمایل به تحصیل در خارج از کشور داشته باشد، توصیه اول ما تحصیل در دانشگاه های معتبر است.

لاریجانی یادآور شد: متاسفانه برخی از افراد به دانشگاه کشورهایی می روند که وضعیت آموزشی خوبی ندارد.

معاون آموزشی وزارت بهداشت درباره استفاده از منابع درسی بومی در کشور گفت: قبل از پایان امسال کتب مرجع علمی که تالیف اساتید ایرانی هستند، ارائه می شود. کمیسیونی برای این کار تشکیل شده و با توجه به مشارکت اعضای هیئت علمی در تولید علم، توانسته ایم این کتب را تالیف کنیم.

وی درباره همکاری با دانشگاه آزاد در حوزه علوم پزشکی گفت: ما با این دانشگاه همکاری وسیعی داشته ایم و نظارت های ما بر این دانشگاه همانند نظارت بر دانشگاه های دولتی است. این دانشگاه ظرفیت های خود را در حوزه علوم پزشکی با هماهنگی ما اعلام می کند و بخش هایی که نیاز به ظرفیت داشته باشد به آن اجازه لازم داده می شود. البته در برخی از واحدها نیز شرایط مناسبی نداشتند و به آنها تذکراتی داده شده که البته امیدواریم با حضور دکتر ولایتی استانداردهای حوزه پزشکی نیز در این دانشگاه توسعه یابد.

۳۰درصد تولید علم کشور بر عهده علوم پزشکی است

لاریجانی در پاسخ به پرسشی درباره ادغام آموزش پزشکی در حوزه وزارت علوم گفت: این بحث دیگر قدیمی شده است و برگرداندن مدل ادغام به گذشته هزینه های زیادی برای کشور دارد. اکنون استادان علوم پزشکی ۱۰ تا ۱۲ درصد و دانشجویان علوم پزشکی ۱۵ درصد دانشجویان کشور را تشکیل می دهند اما ۳۰ درصد تولیدات علمی کشور بر عهده گروه علوم پزشکی است.

معاون آموزشی وزارت بهداشت افزود: از لحاظ کیفیت، دانشجویان علوم پزشکی سریعتر در بازار کار جذب می شوند و فعالیت بهتری دارند.

وی تاکید کرد: سیاست های نظام سلامت از جمله سیاست های کلان ابلاغی توسط مقام معظم رهبری است، پس به نفع کشور نیست که هزینه جدید برای آن ایجاد کنیم و در توسعه علمی، کارهای زیادی برای انجام است و به جای اینکه دوستان دنبال ادغام ساختاری باشند، می توانند در این توسعه علمی متمرکز شوند.

حمایت از دانشجویان برجسته پزشکی

لاریجانی از برنامه حمایتی وزارت بهداشت از دانشجویان برجسته حوزه پزشکی خبر داد و گفت: این برنامه به زودی اعلام می شود.

معاون آموزشی وزارت بهداشت درباره اخلاق پزشکی و ارزیابی وی از این حوزه در دانشگاه های علوم پزشکی گفت: حوزه علوم پزشکی به دلیل اینکه با جان و سلامت مردم و مسئولیت افراد مرتبط است، از اهمیت زیادی برخوردار است. اما در این سالها درس اخلاق پزشکی در دانشگاه ها به طور جدی پیگیری شده است و برنامه استراتژیکی نیز برای آن وجود دارد. اما حوزه اخلاق پزشکی آنقدر مهم است که حتی یک چالش هم می تواند نامناسب باشد.

وی افزود: گروه پزشکی یکی از گروه های اجتماعی مهم در کشور هستند و ممکن است از بین میلیون ها خدمتی که ارائه می شود، برخی نیز با چالش مواجه شوند. اما برای همین منظور نیز سنجه هایی از منظر بیمار، ارائه کننده خدمت و اداره کننده خدمت طراحی شده و مورد ارزیابی قرار می گیرد.

لاریجانی درباره دانشگاه نسل سوم و توسعه آن در گروه علوم پزشکی گفت: دانشگاه نسل سوم اهمیت زیادی دارد و برای اینکه دانشگاه ها بتوانند از بودجه های محدود دولتی جدا شوند، ما از دانشگاه های علوم پزشکی در حوزه علوم نوین خواسته ایم که بر اساس دستورالعمل ها بتوان به ازای هر عضو هیئت علمی یک شرکت دانش بنیان در دانشگاه تاسیس کنند.

سرانجام طرح آموزش دانشجویان پرستاری

معاون آموزشی وزارت بهداشت درباره سرانجام طرح آموزش دانشجویان پرستاری به کمک بیمارستان های خصوصی گفت: جلساتی با حوزه پرستاری برای ساماندهی این موضوع برگزار کرده ایم و دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با همکاری جامعه پرستاری در حال پیگیری این موضوع است. بیمارستان های خصوصی برای این منظور تقاضا داشته اند اما هنوز هیچ کدام مجوز این کار را دریافت نکرده اند.

منبع: خبرگزاری مهر
کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.