خانه » اطلاعیه های مهم » اطلاعیه بانک ملی ایران درخصوص اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی همیار حفاظت «نگهبان»

اطلاعیه بانک ملی ایران درخصوص اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی همیار حفاظت «نگهبان»

متن آگهی:

خبر ۱۴ آذر ۱۴۰۲- اطلاعیه بانک ملی ایران درخصوص اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی همیار حفاظت «نگهبان»
نتایج نهایی آزمون استخدام همیار حفاظت «نگهبان» بانک ملی ایران برای ‌حضور در سایر مراحل فرآیند استخدام اعلام گردید. در همین راستا پیرو اطلاعیه‌های ۱۴۰۲/۰۴/۰۷و ۱۴۰۲/۰۷/۲۳، به اطلاع متقاضیان آزمون استخدامی بانک ملی ایران که در تاریخ ۱۴۰۲/۰۲/۱۵برگزار شد، می رساند کارنامه نتایج نهایی ‌آزمون در شغلِ همیار حفاظت (نگهبان) در درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفته است. از افرادی که جزو پذیرفته‌شدگان نهایی هستند، به منظور طی نمودن سایر مراحل استخدامی متعاقباً از سوی بانک به نحو مقتضی دعوت به عمل خواهد آمد. لذا متقاضیان تا زمان دعوت مجدد از سوی بانک ملی و به منظور جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه از مراجعه حضوری به واحدهای بانک و سازمان سنجش آموزش کشور خودداری نمایند.

مشاهده نتایج


خبر ۲۳ مهر ۱۴۰۲- اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی بانک ملی ایران (شغل بانکدار)
پیرو اطلاعیه ۱۴۰۲/۰۴/۰۷ به اطلاع متقاضیان آزمون استخدامی بانک ملی ایران که در تاریخ ۱۴۰۲/۰۲/۱۵برگزار شد، می رساند کارنامه نتایج نهایی ‌آزمون در شغلِ بانکدار در درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفته است. از افرادی که جزو پذیرفته‌شدگان نهایی هستند، به منظور طی نمودن سایر مراحل استخدامی متعاقباً از سوی بانک به نحو مقتضی دعوت به عمل خواهد آمد. لذا متقاضیان تا زمان دعوت مجدد از سوی بانک ملی و به منظور جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه از مراجعه حضوری به واحدهای بانک و سازمان سنجش آموزش کشور خودداری نمایند.
ضمناً به اطلاع می‌رساند نتایج نهایی شغلِ همیار حفاظت (نگهبان) متعاقباً اعلام خواهد ‌شد.

مشاهده نتایج


خبر ۲۴ تیر ۱۴۰۲- اطلاعیه تمدید مجدد مهلت ارائه مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدام بانک ملی ایران

با توجه به اینکه انجام فرآیند بررسی مدارک از روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۴/۱۹ در حال انجام می باشد، در صورتی که به هر دلیل تا الان برای ارائه مدارک خود مراجعه حضوری نداشته‌اید، حداکثر طی ساعات اداری روز شنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۴/۲۴ با مراجعه به دایره سرمایه انسانی اداره امور شعب استان محل پذیرش خود، شخصا اصل و کپی مدارک خواسته شده وفق اطلاعیه مندرج در سایت سازمان سنجش را تحویل نمایید.


خبر ۲۰ تیر ماه ۱۴۰۲ –  با توجه به انجام فرایند بررسی مدارک در دو روز گذشته، در صورتی که به هر دلیل تا الان برای ارائه مدارک خود مراجعه حضوری نداشته‌اید، حداکثر طی ساعات اداری فردا ۱۴۰۲/۰۴/۲۱ با مراجعه به دایره سرمایه انسانی اداره امور شعب استان محل پذیرش خود، شخصا اصل و کپی مدارک خواسته شده طبق اطلاعیه مندرج در سایت سازمان سنجش را تحویل نمایید.
روند بررسی مدارک معرفی شدگان آزمون استخدامی بانک ملی ایران که در تهران و سایر استان‌ها برگزار شده بود، از امروز آغاز شد و تا پایان هفته ادامه دارد.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، آزمون استخدامی بانک ملی ایران در تاریخ ۱۵ اردیبهشت ماه گذشته برگزار شد و پذیرفته‌شدگان از ۱۲ تا ۱۸ تیرماه فرصت داشتند تا در مرحله نخست فرایند استخدامی، نسبت به تکمیل مدارک و ارسال اسناد خوداظهاری و صلاحیت‌های عمومی گزینش، اقدام کنند.

بر اساس این گزارش، سایت بانک ملی ایران پیش از این به پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی اعلام کرده بود که برای تسهیل در ورود، درج اطلاعات و انجام کامل مراحل استخدامی به آدرس اینترنتی https://bmi.assess.ir/auth/login مراجعه و اطلاعات خود را ثبت کنند.

در پایان یادآور می شود پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی بانک ملی ایران می توانند برای کسب اطلاعات بیش‌تر با تلفن پشتیبانی شرکت به شماره ۹۱۰۱۵۵۵۹ -۰۲۱ تماس بگیرند.


خبر ۱۲ تیر ماه ۱۴۰۲ – فرآیند ارزیابی تکمیلی و همچنین صلاحیت های عمومی گزینش) هستند، از تاریخ  ۱۴۰۲/۴/۱۲ به مدت۷ روز ( تا تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۸)مهلت دارند تا با مراجعه به صفحه اطلاع رسانی آزمون به آدرس https://www.bmi.ir نسبت به تکمیل دقیق فرم اطلاعات فردی و بارگذاری مدارک و مستندات اعلامی در سامانه ارزیابی تکمیلی، اقدام کنند و سپس به همراه اصل مدارک و مستندات، مطابق با برنامه زمان‌بندی که‌ در سامانه ارزیابی تکمیلی اعلام خواهد شد، در مرحله بررسی مدارک و ارزیابی تکمیلی آزمون استخدامی بانک ملی ایران حضور یابند.

لازم به ذکر است باتوجه به مهلت ۷روزه، متقاضیان باید در اسرع وقت نسبت به تکمیل دقیق فرم اطلاعات فردی و بارگذاری مدارک و مستندات خود اقدام کنند.

بدیهی است عواقب ناشی از عدم تکمیل و یا ارسال ناقص فرم مذکور و مدارک و مستندات مورد نیاز در زمان مقرر، متوجه داوطلب خواهد بود.

گفتنی است عدم مراجعه متقاضی برای فرآیند بررسی مدارک و مستندات و ارزیابی تکمیلی طبق برنامه زمان‌بندی اعلام شده، به منزله انصراف داوطلب از سایر مراحل استخدام تلقی شده و انجام ارزیابی تکمیلی مجدد و یا تمدید مهلت اعلام شده از سوی بانک ملی ایران تحت هیچ شرایطی امکان پذیر نمی باشد.

در پایان خاطر نشان می سازد جهت کسب اطلاعات بیشتر  با مراجعه به سایت مذکور می توانید از اطلاعات و شرایط  اعلام شده به صورت کامل مطلع شوید.


خبر ۷ تیر ماه ۱۴۰۲ -اعلام نتایج آزمون استخدام بانک ملی

مشاهده نتایج آزمون

برای مشاهده اطلاعیه اعلام نتیجه اولیه آزمون بانک ملی ایران سال ۱۴۰۲ اینجا را کلیک کنید

برای مشاهده فرم استشهادیه ضمیمه اطلاعیه بانک ملی اینجا را کلیک کنید


خبر ۱۶ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ – به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، حسن کاظمی معاون منابع انسانی بانک با حضور در دانشگاه صنعتی امیرکبیر، از نحوه برگزاری این آزمون، بازدید کرد.

در این بازدید که سید جعفر میرزاده موسوی رییس اداره کل سرمایه انسانی و مهدی سوهانیان رییس اداره کل آموزش نیز حضور داشتند، ضمن گفت و گو با ناظران و نمایندگان سازمان سنجش آموزش کشور، بر رعایت همه ملاحظات جهت هرچه بهتر برگزار شدن این آزمون استخدامی،تاکید شد.

گفتنی است نتایج این آزمون حداکثر ظرف چهل روز کاری از طریق سامانه سازمان سنجش آموزش کشور اعلام می شود.

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

۱ دیدگاه تاکنون.

  1. لیلا اعتصامی گفت:

    سلام چه طور میتوانم به نتایج نهایی استخدامی بانک ملی اعتراض بزنم نوشته مردود شدم درمصاحبه
    می‌توان به نتایج مصاحبه اعتراض گرد توسایت مربوط به اعتراض هم رفتم ولی چنین گزینه ای نداشت

    [پاسخ]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.