خانه » استخدام در استان آذربایجان شرقی » روزنامه استخدامی استان دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان

روزنامه استخدامی استان دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان

متن آگهی:

خبر ۱۴ تیر ماه ۱۴۰۲ – دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اسـتان هرمزگـان در نظـر دارد جهـت تـامین نیـروی انسـانی بهورز، افـراد واجدشـرایط را در سـال جـاری به منظور انجام خدمت در خانه بهداشت مورد نیاز خـود،از طریـق برگـزاری آزمـون کتبی،مصـاحبه و انجـام مراحـل گـزینش و همچنـین طـی نمـودن دوره آمـوزش بهـورزی استخدام نماید.
مهلت ثبت نام تا ۲۲ تیر ۱۴۰۲ می باشد.

دانلود دفترچه راهنمای آزمون

دانلود مجوز پیمانی

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.