خانه » دسته‌بندی نشده » دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی شهرداری های کشور

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی شهرداری های کشور

متن آگهی:

اطلاعیه شهرداری در مورد تاخیر در ثبت نام چند استان

اطلاعیه ستاد مرکزی آزمون استخدامی شهرداریها درخصوص زمان ونحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مرحله سوم و آزمون مجدد

 • نوع خبر : دریافت کارت ورود به جلسه
 • تاریخ برگزاری آزمون : ۲۸ مهر ماه ۹۱

——————————————————————————————————————————

اطلاعیه ستاد مرکزی آزمون استخدامی شهرداریها درخصوص زمان ونحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مرحله سوم و آزمون مجدد

ستاد مرکزی آزمون استخدامی شهرداری های کشور با صدور اطلاعیه ای زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی مرحله سوم شهرداری های کشور در هشت استان و آزمون مجدد مرحله دوم برخی رشته های شغلی را اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور،متن این اطلاعیه به این شرح است:

“آزمون استخدامی شهرداری های استانهای آذربایجان غربی، سمنان، قم، کردستان، کرمان، گلستان، مرکزی، البرز (آتش نشانی و خدمات ایمنی کرج) روز جمعه ۲۸/۷/۹۱ در دو نوبت صبح (ساعت ۸:۰۰) و عصر (ساعت ۱۴:۳۰) برگزار خواهد گردید.

بر اساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور ، اطلاعیه های مربوط به محل و نشانی باجه رفع نقص احتمالی کارت ورود به جلسه داوطلبان، مواد امتحانی آزمون، برگ راهنمای شرکت در آزمون داوطلبان و همچنین سامانه دریافت و چاپ کارت ورود به جلسه داوطلبان که در ذیل آن آدرس حوزه های برگزاری آزمون درج شده است، از ساعت ۱۶ روز دوشنبه ۲۴/۷/۹۱ در سایت اینترنتی سازمان سنجش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت و قابل دسترسی و پرینت می‌باشد.

لذا کلیه داوطلبان آزمون استخدامی در استانهای فوق الذکر و همچنین داوطلبینی که می بایست در آزمون مجدد برخی رشته های شغلی در شش استان قزوین، خوزستان، فارس، سیستان و بلوچستان، زنجان و همدان شرکت نمایند می تواند از زمان ذکر شده به سایت سازمان سنجش مراجعه و کارت ورود به جلسه خود را دریافت نمایند و در صورت وجود نقص احتمالی به باجه های رفع نقصی که آدرس آنها  در همان سایت اطلاع رسانی می گردد، مراجعه نمایند.

لازم به ذکر است صرفاً کارت ورود به جلسه داوطلبان آزمون مجدد فاقد عکس بوده و داوطلبان می‌بایست در روز آزمون یک قطعه عکس ۴*۳  جهت الصاق بر روی کارت ورود به جلسه و همچنین کارت ملی خود را به همراه داشته باشند ونیازی به مراجعه به باجه های رفع نقص ندارند.

ضمناً نشانی باجه های رفع نقص احتمالی از طریق سایت سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور نیز به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.”

برای آگاهی از اطلاعیه سازمان سنجش به لینک زیر مراجعه نمائید.
http://www.sanjesh.org/FullStory.aspx?gid=11&id=613

اطلاعیه‌ درباره‌ تاریخ‌، نحوه‌ پرینت ‌ کارت‌ و محل رفع نقص کارت شرکت در آزمون استخدامی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور در‌ سال ۱۳۹۱

ضمن‌ آرزوی‌ موفقیت‌ برای‌ خواهران‌ و برادران‌ داوطلبی‌ که‌ درآزمون‌ استخدامی سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشوردر‌ سال ۱۳۹۱ثبت‌ نام‌ نموده‌ اند، بدین‌ وسیله‌ به‌اطلاع‌ می‌رساند آزمون در صبح و عصر روز جمعه ۲۸/۷/۹۱ در۱۷ شهرستان (به شرح جدول شماره ۱) برگزار خواهد شد.کارتهای شرکت در آزمون برای کلیه داوطلبان از روز سه شنبه ۲۵/۷/۱۳۹۰ براساس‌ مندرجات‌ بند « الف‌» این‌ اطلاعیه‌ بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی:www.sanjesh.org قرار می‌گیرد و داوطلبان پس از پرینت کارت شرکت در آزمون، در صورت وجودنقص احتمالی می‌بایستی “مطابق بند «ب» این اطلاعیه”   به حوزه های رفع نقص کارت مندرج در جدول شماره ۲ مراجعه نمایند.

 

الف‌ – نحوه‌ و زمان پرینت کارت شرکت در آزمون

کارتهای‌ شرکت در‌ آزمون‌ کلیه داوطلبان از روز سه شنبه ۲۵/۷/۱۳۹۱ برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت. لذا کلیه‌ داوطلبان‌ متقاضی شرکت‌ ‌ در آزمون‌، برای پرینت کارت شرکت در آزمون باید در تاریخ تعیین شده به شرح فوق به سایت سازمان سنجش به نشانی:   www.sanjesh.orgمراجعه و با وارد نمودن اطلاعات درخواستی یک نسخه پرینت از کارت شرکت در آزمون تهیه نمایند. بنابراین داوطلبان برای پرینت کارت شرکت در آزمون باید منحصراً به روش فوق اقدام و براساس نیمروز برگزاری ، تاریخ و آدرس تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون ، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه نمایند. بدیهی است برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و هم چنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار و ارائه آن الزامی است.

 

ب – آدرس و محل‌ رفع نقص کارت شرکت در آزمون

آدرس و محل رفع نقص کارت شرکت در ‌آزمون‌کلیه‌داوطلبان‌ به‌ شرح‌ جدول‌شماره‌ ۲ می باشد.

 

ج-داوطلبان چنانچه در خصوص مندرجات کارت شرکت در آزمون مغایرتی مشاهده نمودند، لازم است به شرح زیر  اقدام نمایند.(مختص داوطلبان استانهای آذربایجان غربی-سمنان-کردستان-مرکزی-البرز-گلستان-کرمان و قم )

۱-با توجه به اطلاعات مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون ، چنانچه داوطلبان مغایرتی در اطلاعات مندرج در بندهای ۱ ،۲، ۴،۵ ،۶ ،۱۲،۱۳،۱۴و۱۵(شامل نام خانوادگی و نام ، سال تولد، شماره شناسنامه‌، کد ملی ، تاریخ فارغ التحصیلی ،سهمیه ایثارگری،سهمیه معلولین ومحل جغرافیایی مورد تقاضا جهت استخدام )کارت شرکت در آزمون مشاهده نمودند ،لازم است برای اصلاح مورد یا موارد مذکور از طریق لینک مربوط حداکثر تا تاریخ ۲۸/۷/۹۱ منحصراً به سایت اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی:   www.sanjesh.org  مراجعه و با ورود به قسمت ویرایش اطلاعات ،نسبت به اصلاح موارد اقدام نمایند.
شایان ذکر است چنانچه موارد اصلاح شده مغایر با ضوابط آزمون باشدمورد یا موارد اصلاحی لحاظ نخواهد شدو در صورتیکه نسبت به بندهای ۳، ۹ و ۱۰ (جنس ، مقطع تحصیلی و رشته شغلی مورد تقاضا) تفاوتی مشاهده نمودند ضروری است در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه ۲۶و ۲۷/۷/۹۱ از ساعت ۸ الی ۱۲ و ۱۴ الی ۱۷ به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه ی رفع نقص براساس جدول شماره ۲ مراجعه نمایند.

۲-چنانچه کارت شرکت در آزمون داوطلب فاقد عکس می باشد ویا چنانچه عکس روی کارت دارای اشکالاتی از جمله ، واضح نبودن عکس واشتباه عکس می باشد و یا چنانچه موفق به پرینت کارت  شرکت در آزمون نشده اید ضروری است در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه ۲۶و۲۷/۷/۹۱ از ساعت ۸ الی ۱۲ و ۱۴ الی ۱۷ با بهمراه داشتن ۲ قطعه عکس ۴ ´ ۳ و کارت ملی یا شناسنامه عکسدار شخصاً به باجه رفع نقص‌حوزه مربوطه (براساس جدول شماره ۲ ) مراجعه نمایندوموضوع را دنبال نموده تا مشکل برطرف گردد.
تبصره:داوطلبان استانهای خوزستان-زنجان-سیستان و بلوچستان-فارس-قزوین و همدان لازم است درخصوص رفع اشکال کارت شرکت در آزمون باتوجه به توضیحات مندرج در ذیل کارت شرکت در ازمون براساس جدول شماره ۲ اطلاعیه شخصاَ به باجه رفع نقص مراجعه نمایند.

 

د- تذکرهـای مـهم
۱- همزمان با قرار گرفتن کارت شرکت در آزمون بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی:   www.sanjesh.org  بمنظور آگاهی بیشتر داوطلبان از ضوابط آزمون ، برگ راهنمای شرکت در آزمون نیز بر روی سایت قرار داده می شودتا هر داوطلب با مطالعه دقیق آن برای حضور در جلسه آزمون و پاسخگویی به سوالات اقدام نمایند.در صورت ضرورت داوطلبان می توانند از آن پرینت تهیه نمایند.
۲- در زمان حضور در جلسه آزمون، همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون‌، اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار الزامی است.
۳- هر داوطلب برای حضور در جلسه آزمون باید علاوه بر پرینت کارت شرکت در آزمون، اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار، چند مداد سیاه نرم پررنگ ،مدادتراش ، مداد پاکن و یک سنجاق و یا سوزن به همراه داشته باشد.
۴- درهای ورودی ِحوزه های امتحانی صبح راس‌ ساعت‌ ۳۰/۷ (هفت وسی صبح) و در نوبت عصر ساعت ۰۰/۱۴ (دو بعدازظهر)بسته خواهد شد و لذا به داوطلبان توصیه می‌شود قبل از بسته شدن درهای ورود به جلسه آزمون در جلسه آزمون حاضر باشند. شروع فرآیند برگزاری آزمون در نوبت صبح راس‌ ساعت‌ ۰۰/۸ (هشت صبح) و در نوبت بعدازظهرراس ساعت ۳۰/۱۴ (دو و نیم بعدازظهر)آغاز می‌گردد. لذا از ورود داوطلبان پس از بسته شدن درِ سالنهای امتحانی به حوزه امتحانی ممانعت بعمل خواهد آمد.
۵-داوطلبان باید از آوردن وسایل اضافی از جمله کیف دستی، ساک دستی، پیجر، تلفن همراه، بی سیم، جزوه، کتاب، هرگونه نت و یادداشت و نظایر آن و همچنین وسایل شخصی به جلسه آزمون اکیداً خودداری نمایند.

 

*جهت مشاهده جدول شماره یک – شهرستان محل برگزاری آزمون ‌ استخدامی سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشوردر‌ سال ۱۳۹۱ اینجا و اینجا کلیک کنید.

 

*جهت مشاهده جدول شماره دو –نشانی محل رفع نقص کارت داوطلبان آزمون ‌ استخدامی سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشوردر‌ سال ۱۳۹۱ اینجا کلیک کنید.

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

۸ دیدگاه تاکنون.

 1. نام شما گفت:

  سلام لطفا اگهی های استخدام را برام ارسال کنید تشکر

  [پاسخ]

 2. مهسا گفت:

  من نمیتونم کارتمو بگیرم مشخصاتو وارد میکنم میگه داوطلب یافت نشد چیکار کنم باید حضوری کارت بگیرم؟؟؟؟

  [پاسخ]

 3. مريم گفت:

  شماره پرونده دارم ولی شماره داوطلبی ندارم هرچی هم مشخصاتمو وارد میکنم میگه داوطلب یافت نشد چیکار کنم؟؟

  [پاسخ]

 4. محمد گفت:

  با سلام وخسته نباشید
  کارت ورود به جلسه ازمون شهرداری ۹۲ کی داده خواهد شد ؟
  نواقص اطلاعاتی که دارم رو یکبار ویرایش کرده و بعد از ثبت بازم مشکلاتی رو داشت که برای بار دوم میخواستم ویرایش کنم نشد
  وسیستم این اجازرو به من نداد
  باید چیکارکنم

  [پاسخ]

 5. masoud گفت:

  شماره داوطلبی رو به چه روشی پیدا کنیم لطفا راهنمایی کنید

  [پاسخ]

 6. مسعود گفت:

  شماره داوطلبی آزمون استخدامی شهرداری را فراموش کرده ام لطفا کمکم کنید

  [پاسخ]

 7. mahshid گفت:

  khodaya komak kon ghabool beshim:(

  [پاسخ]

 8. arash گفت:

  مرسی بابت اطلاع رسانی بموقتون

  [پاسخ]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.