خانه » استخدام در استان تهران » آگهی استخدام ششمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاههای اجرایی (اطلاعیه)

آگهی استخدام ششمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاههای اجرایی (اطلاعیه)

متن آگهی:

خبر ۱۵ بهمن ۹۷: اطلاعیه جهاد دانشگاهی در خصوص داوطلبان ایثارگر ۲۵ درصد ششمین آزمون فراگیر 

به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که در مهلت قانونی در سامانه ششمین امتحان فراگیر ثبت نام نموده و کد رهگیری دریافت نموده اند و تغییرات سهمیه ایثارگری ۲۵ درصد آنها توسط سامانه بنیاد شهید تایید نشده بود، میرساند، چنانچه موفق شده اند تغییرات مورد نظر را در سامانه بنیاد شهید به ثبت برسانند، لازم است در زمان اعلام شده نسبت به ویرایش و ثبت تغییرات نهایی به سایت جهاد دانشگاهی مراجعه نمایند.

زمان ویرایش: صرفا روز پنجشنبه ۱۸ بهمن ماه ۹۷ از ساعت ۸ صبح الی ۲۰

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک کنید


خبر ۹ بهمن ماه ۹۷ – داوطلبانی که پرداخت خود را جهت ثبت نام انجام داده اند و توکن گرفته اند، می توانند تا ساعت ۸ بامداد روز چهارشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۷ فرآیند ثبت نام خود را در سایت تکمیل نمایند.


خبر ۹ بهمن ۹۷: عدم تمدید مهلت ثبت نام ششمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاههای اجرایی

مدیر مرکز آزمون جهاد دانشگاهی از رفع مشکلی که در درگاه پرداخت هزینه شرکت در آزمون فراگیر استخدامی دستگاه های اجرایی پیش‌آمده بود، خبر داد.

مهندس آشنا در گفت‌وگو با ایسنا، با تاکید بر اینکه مهلت ثبت‌نام در این آزمون قابل تمدید نخواهد بود، گفت: زمان ثبت‌نام شرکت در ششمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور ساعت ۲۴ امشب به پایان می‌رسد.

مدیر مرکز آزمون جهاد دانشگاهی در عین حال متذکر شد: در سامانه طراحی شده برای ثبت‌نام این آزمون، به دلیل تعداد بالای نفراتی که در حال جست‌وجو در راهنمای مشاغل هستند بار زیادی روی دیتابیس وجود دارد به همین دلیل برای جلوگیری از بروز مشکل در ثبت‌نام داوطلبان، قسمت مربوط به راهنمای مشاغل غیرفعال شده است.

وی تعداد افرادی که تاکنون برای شرکت در این آزمون ثبت‌نام کرده‌اند را بیش از ۱۹۰ هزارنفر عنوان کرد و افزود: ۲۰ دستگاه اجرایی استخدام نیروهای خود را از طریق برگزاری آزمون فوق انجام می‌دهند و آزمون روز ۱۷ اسفند سال ۹۷ برگزار می‌شود.


خبر 3 بهمن ۹۷: اصلاحات و اضافات ششمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور
پیرو اطلاعیه شماره ۱ و همچنین انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام ششمین امتحان مشترک فراگیر دستگاههای اجرایی کشور در سال ۹۷ بدینوسیله به اطلاع کلیه داوطلبان شرکت در آزمون مذکور می رساند، با توجه به اعلام سازمان اداری استخدامی کشور اصلاحات و اضافات جدید در سامانه ثبت نام صورت گرفته است.
کلیه داوطلبان می توانند در مهلت باقی مانده ثبت نام، پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت نام و همچنین مندرجات این اصلاحیه و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز، به سامانه ثبت نام مراجعه و نسبت به ثبت نام اقدام نمایند و یا اگر قبلا ثبت نام کرده اند ضمن مراجعه به پروفایل خود در صورت تمایل نسبت به ویرایش آن اقدام کنند.
لازم به ذکر است که مهلت تعیین شده برای ثبت نام و یا ویرایش اطلاعات تا تاریخ ۱۳۹۷/۱۱/۹ می باشد و تمدید نخواهد شد.

جهت مشاهده اصلاحات دفترچه اینجا کلیک نمایید


 
خبر ۲۹ دی ماه ۹۷ – انتشار دفترچه راهنمای ششمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاههای اجرایی
 

برنامه زمان‌بندی امتحان : 

۱٫ ثبت‌نام : از تاریخ یکشنبه ۳۰ دی‌ماه ۱۳۹۷ تا پایان روز سه شنبه ۹ بهمن‌ماه ۱۳۹۷(این زمان به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد)

۲٫ ویرایش اطلاعات : از تاریخ یکشنبه ۳۰ دی‌ماه ۱۳۹۷ تا پایان روز سه شنبه ۹ بهمن‌ماه ۱۳۹۷

۳٫ دریافت کارت ورود به جلسه : از تاریخ دوشنبه ۱۳ اسفندماه ۱۳۹۷

۴٫ برگزاری آزمون : روز جمعه ۱۷ اسفندماه ۱۳۹۷

جهت ثبت نام اینجا کلیک کنید

اصل سوالات عمومی استخدامی دستگاه های اجرایی

اصل دفترچه سوالات عمومی پنجمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی سال ۹۷

سوالات استخدامی دستگاه های اجرایی سال ۹۴


خبر ۲۶ دی ماه ۹۷ – در خصوص ششمین امتحان مشترک فراگیر دستگاههای اجرایی کشوردر سال ۱۳۹۷
 
بدین‌وسیله به اطلاع کلیه متقاضیان ثبت نام و شرکت در ششمین امتحان مشترک فراگیر دستگاههای اجرایی کشور در سال ۱۳۹۷ می‌رساند : در اجرای ماده (۴۴) قانون مدیریت خدمات کشوری و دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای استخدام افراد در دستگاههای اجرایی و بنا بر ابلاغ سازمان اداری و استخدامی کشور، ثبت نام ششمین امتحان مشترک فراگیر دستگاههای اجرایی کشور برای جذب در ۲۰ دستگاه اجرایی(سازمان امور اراضی کشور، بانک ملی ایران، بنیادشهید و امور ایثارگران، دیوان عدالت اداری، روزنامه رسمی کشور، سازمان امور مالیاتی کشور، سازمان بهزیستی کشور، سازمان تعزیرات حکومتی، سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور، سازمان حفاظت محیط زیست، سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران(ایرنا)، سازمان شیلات ایران، سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها، شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور(مادر تخصصی)، مرکز اورژانس تهران، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، وزارت صنعت، معدن و تجارت، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزارت ورزش و جوانان) از روز یکشنبه مورخ ۳۰ دی‌ماه ۱۳۹۷ از طریق سایت اینترنتی مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به نشانی www.hrtc.ir  آغاز خواهد شد و در روز سه شنبه مورخ ۹ بهمن‌ماه ۱۳۹۷ خاتمه می یابد.
متقاضیان گرامی شرکت در آزمون توجه داشته باشند که این تاریخ تمدید نخواهد شد و ثبت نام پس از اتمام مهلت یاد شده غیر فعال خواهد شد.
داوطلبان متقاضی استخدام می توانند جهت آگاهی از اطلاعات و جزئیات مربوط به شرایط احراز (رشته‌ها، مقاطع تحصیلی و سایر شرایط) و شغل محل‌های استخدام در هر یک از دستگاههای یاد شده، به دفترچه راهنمای آزمون که از تاریخ ۳۰ دی‌ماه ۱۳۹۷ (همزمان با شروع ثبت نام) در سایت اینترنتی www.hrtc.ir قرار داده خواهد شد مراجعه نمایند.
ششمین امتحان استخدامی مشترک فراگیر دستگاههای اجرایی در تاریخ ۱۷ اسفندماه ۱۳۹۷ برگزار می‌شود. توضیحات لازم درخصوص تاریخ و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه و سایر موارد در دفترچه راهنمای ثبت‌نام، اعلام خواهد شد.
لازم به ذکر است که کلیه فرآیندهای مربوط به ثبت نام داوطلبان شرکت در آزمون، انحصارا از طریق سایت اینترنتی www.hrtc.ir انجام می شود و به مراجعات حضوری پاسخ داده نخواهد شد.
 

خبر ۲۵ دی ۹۷:  اعلام زمان برگزاری ششمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

رئیس امور آمار، برنامه ریزی و تامین نیروی انسانی سازمان اداری و استخدامی کشور گفت: ششمین آزمون فراگیر دستگاههای اجرایی در اسفند ماه امسال برگزار می شود.بر اساس آگهی‌هایی که تاکنون نهایی شده است حضور حدود ۲۰دستگاه اجرایی و جذب حدود۴۳۰۰نفر قطعی شده است و چند دستگاه دیگر نیز تا چند روز آینده ظرفیت خود را اعلام می کنند و ظرفیت جذب در این آزمون حدود ۵ هزار نفر خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی سازمان اداری و استخدامی کشور دکتر علی اله قنبری، رئیس امور آمار، برنامه ریزی و تامین نیروی انسانی سازمان اداری و استخدامی کشور تصریح کرد: از اوایل هفته بعد ثبت نام برای آزمون شروع می شود. متقاضیان شرکت در آزمون باید براساس ماده ۴۲ قانون مدیریت خدمات کشوی شرایط عمومی، مانند سلامت جسمی و روانی، ایرانی بودن، مدرک تحصیلی دانشگاهی،گواهی پایان یا معافیت از خدمت برای آقایان و سایر شرایطی که در دفترچه آزمون آورده می­شود و همچنین شرایط اختصاصی که برخی از شغل‌محل ها دارند را دارا باشند تا بتوانند در آزمون شرکت کنند.

وی در رابطه با سهمیه ها در آزمون افزود: برخی از شغل‌محل‌ها نیازی به مدرک تحصیلی دانشگاهی ندارند و متقاضیان می توانند با مدرک تحصیلی دیپلم در آزمون شرکت نمایند که این بخش مختص فرزندان شاهد می‌باشد. در رابطه با سهمیه در آزمون هم اینگونه است که طبق قانون۲۵درصد سهمیه برای خانواده‌های شهدا و ایثارگران در نظر گرفته شده است، ۵درصد از سهمیه برای بخش دیگری از ایثارگران و همچنین ۳درصد از سهمیه نیز برای معلولین در نظر گرفته شده است.

رئیس امور آمار، برنامه ریزی و تامین نیروی انسانی سازمان اداری و استخدامی کشور تصریح کرد: با توجه به نظرات دیوان عدالت اداری و هیئت عمومی دیوان به دلیل رعایت عدالت استخدامی،بصورت عام در این ازمون گزینه بومی بودن برای شرکت در ازمون حذف شده است تا متقاضیان در فضای رقابتی آزاد بتوانند در آزمون شرکت کنند و هر کس که شرایطش را دارد بتوانند پس از قبولی در آزمون کتبی و بعد از سپری کردن مصاحبه و سایر مراحل استخدامی به استخدام دستگاه‌های اجرایی در آیند.

دکتر قنبری در پایان تصریح کرد: داوطلبین دقت نمایند که در زمان ثبت نام در آزمون اطلاعاتی که خواسته شده است را به دقت وارد نمایید و مدارک خواسته شده را به درستی بارگذاری کنند، چون مبنای صدور کارت ورود به جلسه آزمون و سایر مراحل استخدامی تا مرحله نهایی برای جذب متقاضیان این اطلاعات می باشد به همین دلیل سعی کنند اطلاعات را دقیق وارد نمایند تا با شکل مواجه نشوند.


خبر ۲۸ آذر ۹۷: ثبت نام ششمین آزمون استخدام فراگیر دستگاههای اجرایی به زودی

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایرنا، «جمشید انصاری» روز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران، افزود: آزمون استخدامی در موعد خود سالی ۲ بار، یکی در نیمه نخست امسال و دیگری در ۶ ماه دوم سال برگزار می شود.
معاون رئیس جمهوری همچنین درباره روند کناره گیری بازنشستگان از پست های خود گفت: تاکنون حدود ۲۰۰ نفر از مشمولان قانون منع به کارگیری بازنشستگان، از سمت های خود استعفا داده اند.
به گزارش ایرنا، بر اساس اصلاحیه قانون منع بکارگیری بازنشسته‌ها، همه وزارتخانه‌ها، موسسات دولتی، موسسات و نهادهای عمومی غیردولتی، شرکت‌های دولتی و دستگاه‌هایی که به شکلی از بودجه دولتی استفاده می‌کنند حق بکارگیری بازنشسته‌ها را ندارند مگر در قالب شرایط تعیین شده در قانون.
طبق قانون نیز به کارگیری بازنشسته‌ها در سمت‌هایی شامل روسای سه قوه، معاون اول رئیس‌جمهوری، نایب رئیسان مجلس و اعضای شورای نگهبان، وزیران، نمایندگان مجلس و معاونان رئیس جمهوری و همچنین به کارگیری بازنشستگان نیروهای مسلح با تدابیر فرماندهی معظم کل قوا تنها در دستگاه‌های متبوع خود مجاز است. همچنین دارندگان اجازات خواسته مقام معظم رهبری، جانبازان بالای ۵۰ درصد، آزادگان بالای سه سال اسارت و فرزندان شهدا از این قانون مستثنی هستند.
۱۵ آذرماه آخرین مهلت حضور بازنشستگان در سمت های خود بود.

اصل سوالات عمومی استخدامی دستگاه های اجرایی

اصل دفترچه سوالات عمومی پنجمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی سال ۹۷

سوالات استخدامی دستگاه های اجرایی سال ۹۴


خبر ۱۹ آذر ۹۷: اطلاعیه جهاد دانشگاهی درخصوص برگزاری ششمین آزمون استخدامی فراگیر 

جهاددانشگاهی اطلاعیه ی شماره یک این نهاد را در خصوص برگزاری ششمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی صادر کرد.
اطلاعیه شماره یک جهاددانشگاهی درخصوص برگزاری ششمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی
به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی، متن اطلاعیه این نهاد بدین شرح است:

متقاضیان محترم شرکت در ششمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی به موارد زیر توجه نمایند:

۱- جهاددانشگاهی به عنوان مجری و برگزارکننده آزمون از طریق این اطلاعیه اعلام می‌کند برخلاف برخی اخبار منتشره در فضای مجازی، فرآیند ثبت نام از متقاضیان شرکت در ششمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرائی هنوز شروع نشده است .

۲- مرجع اطلاع رسانی در مورد زمان و نحوه ثبت نام و نیز مراحل مختلف اجرائی آزمون، جهاددانشگاهی است و راه های ارتباطی در نظر گرفته شده به شرح زیر می باشد:

• سایت جهاددانشگاهی به نشانی www.acecr.ac.ir

• سایت ثبت نام در آزمون www.hrtc.ir

۳- بدیهی است جزئیات آزمون در زمان مقتضی از طریق رسانه های جمعی رسمی نیز به اطلاع متقاضیان خواهد رسید.

۴- از متقاضیان محترم درخواست می شود اخبار آزمون را صرفاً از روش های فوق دنبال نموده و از تماس یا مراجعه حضوری به واحدهای سازمانی جهاددانشگاهی خودداری کنند.


خبر ۷ آذر ۹۷: جزئیات تکمیلی از برگزاری ششمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاههای اجرایی

سردار حسن زاده مدیرکل اشتغال و کارافرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران ضمن اعلام این خبر، در مورد راه های اشتغال ایثارگران گفت: دو راه برای اشتغال ایثارگران وجود دارد یکی خود اشتغالی و کارآفرینی و دیگری استخدام در دستگاه های دولتی و خصوصی است. در بحث اختصاص سهمیه ۲۵ درصد از استخدام دستگاه های دولتی به ایثارگران، بر اساس ماده ۲۱ قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران، قبلا در بنیاد شهید و امور ایثارگران، لیستی تهیه می شد به این صورت که بنیاد استان ها لیست ایثارگران فاقد شغل را براساس نیازهای شغلی دستگاه مربوطه در استان، در اختیار ما می گذاشت که پس از بررسی و جمع بندی، با معرفی بنیاد جذب دستگاه می شدند.

وی با بیان مشکلات استخدام لیستی، افزود: در این نوع استخدام ایثارگران، امکان بروز بی عدالتی در نتیجه رعایت نکردن اولویت و اعمال سلیقه شخصی وجود داشت که به همین دلیل در دوران مدیرکل سابق اشتغال و کارآفرینی بنیاد، استخدام در دستگاه ها از طریق شرکت در آزمون استخدامی امکان پذیر شد و ایثارگران ملزم به شرکت در ازمون برای استخدام شدند تا مشکلات قبلی رفع شود.

حسن زاده با اشاره به تغییر مجری ازمون استخدامی اظهار داشت: در چند سال اخیر سازمان سنجش مجری برگزاری ازمون های استخدامی فراگیر بوده اما در آزمون فراگیر پیش رو، این وظیفه از سوی سازمان امور اداری و استخدامی کشور به جهاد دانشگاهی واگذار شده است.

به گفته وی، جهاد دانشگاهی، سامانه به روز و کاملی را برای ثبت نام و نیز درج اطلاعات مربوط به آزمون فراگیر اختصاص داده است در همین راستا بنیاد نیز امکان تبادل اطلاعات لازم با آن سامانه را فرآهم آورده است تا ایثارگران با سرعت و سهولت بیشتری کارهای مربوط به ثبت نام برای شرکت در آزمون را انجام دهند.

به بیان مدیرکل اشتغال وکارآفرینی بنیاد، قبلا که مجری آزمون سازمان سنجش بود اداره اشتغال و کارافرینی بنیاد، فهرست ایثارگرانی را که به صورت خوداظهاری در سامانه سجایا اطلاعات مربوط به ایثارگری خود را ثبت می کردند دریافت و سپس صحت سنجی و راستی آزمایی می کرد، در مرحله بعد عزیزانی که با کد ملی شناسایی نمی شدند از لیست حذف می شدند و کسانی که صحت گفته هاشان تایید شده بود چنانچه مشمول ماده ۲۱ قانون جامع خدمات رسانی می شدند (یعنی شامل فرزند شهید، جانباز، آزاده، فرزند جانباز ۲۵% و بالاتر و فرزند آزاده یکسال اسارت و بالاتر، همسر شهید، همسر جانباز ۲۵% و بالاتر، همسر آزاده یکسال اسارت و بالاتر، خواهر و برادر شهید ) می توانستند از سهمیه مربوطه بهره مند شوند. در حال حاضر با وجود تغییر مجری آزمون، ما نیز اقدام به تغییراتی در راستای توسعه و بروزرسانی سامانه سجایا کردیم.

به بیان حسن زاده، در آزمون پیش رو حدود ۱۵ دستگاه قرار است از طریق آزمون، نیروی انسانی مورد نیاز خود را جذب و حدود ۳۲۰۰ نفر را استخدام کنند که ۲۵ درصد یعنی ۸۰۰ پست، مختص خانواده شاهد و ایثارگر خواهد بود. ضمناٌ ۵% نیز سهمیه مربوط به سایر ایثارگران است و تعدادی از ایثارگران نیز از محل تبصره دو ماده ۲۱ قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران اضافه می شوند.

وی افزود: با همکاری حراست و اداره کل فناوری اطلاعات بنیاد، بانک اطلاعاتی بنیاد شهید و امور ایثارگران در سامانه سجایا با سامانه طراحی شده توسط جهاد دانشگاهی مرتبط می شود. در این صورت خود سامانه، اطلاعات ایثارگر را به صورت هوشمند و آنلاین، راستی آزمایی می کند یعنی توسط سیستم مشخص می شود که ایا اولا فرد ثبت نام کننده ایثارگر هست یا نه و ثانیا مشمول سهمیه استخدامی ایثارگران می شود یا خیر.

حسن زاده ضمن توضیح بیشتر در این زمینه عنوان کرد: به عبارت بهتر برای اعمال سهمیه آزمون استخدامی برای ایثارگر متقاضی، تحقق چند شرط لازم است: اولین شرط این است که ایثارگر عزیز با کد ملی در سامانه بنیاد شناسایی شود در دومین شرط باید جزء مشمولان قانون استخدامی باشد و سوم این که وضعیت شغلی فرد بیکار باشد، نبود هر کدام از این شروط به معنای عدم تایید سهمیه ایثارگری برای آزمون استخدامی است.

وی تاکید کرد: با توجه به مباحث عنوان شده، خانواده های شاهد و ایثارگر برای این که هنگام ثبت نام برای شرکت در ازمون استخدامی دچار مشکل نشوند حتما با مراجعه به سامانه سجایا اقدام به تصحیح و به روزرسانی اطلاعات خود کنند.

حسن زاده افزود: در حال برگزاری جلساتی با سازمان جهاد دانشگاهی و سازمان امور اداری و استخدامی کشور هستیم تا موارد و امتیازات مربوط به ایثارگران در سامانه جهاد دانشگاهی لحاظ شود.

بعد از انجام این اقدامات زمان ثبت نام ششمین آزمون فراگیر دستگاه های دولتی اعلام می شود که احتمالا هفته آینده خواهد بود.


خبر ۶ آذر ۹۷: جزئیات جدید از برگزاری آزمون استخدامی فراگیر ششم دستگاه های اجرایی

بزودی ثبت نام کتبی آزمون استخدامی توسط جهاد دانشگاهی به عنوان مجری جدید برگزاری آزمون آغاز می شود.

به گزارش واحد ایثار زنجان، پیرو بخشنامه شماره ۳۱۴۹۳/۳/۵۳۰۱۱ مورخ ۱/۸/۱۳۹۷ و اطلاع رسانی های قبلی بزودی ثبت نام ششمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرائی توسط ” جهاد دانشگاهی ” بعنوان مجری جدید برگزاری آزمون ها احتمالا از تاریخ ۱۳/۹/۱۳۹۷ الی ۲۳/۹/۱۳۹۷ انجام می شود.
به اطلاع می رساند در کلیه فرآیند پیگیری آزمون این مرحله ملاک تایید ایثارگری و بیکاری، برای بهره مندی از سهمیه استخدامی حداقل ۲۵ درصد موضوع ماده ۲۱ قانون جامع خدمات رسانی، صرفا” از طریق سیستم جامع اطلاعات یکپارچه ایثارگران ( سجایا ) خواهد بود.
کلیه ایثارگران بیکار واجد شرایط و متقاضی بهره مندی از سهمیه های استخدامی فوق الذکر جهت بهره مندی از سهمیه استخدامی رعایت موارد ذیل الزامی است:
متقاضیان توجه داشته باشند که در آزمون این مرحله (ششمین آزمون) ملاک تایید مراتب ایثارگری و بیکاری برای بهره مندی از سهمیه استخدامی فوق الذکر، صرفا” از طریق اطلاعات مندرج در سیستم جامع اطلاعات یکپارچه ایثارگران ( سجایا ) انجام خواهد شد و لیستی برای تایید به استانها ارسال نخواهد شد.
شرط لازم برای بهره مندی ایثارگران بیکار واجد شرایط از سهمیه استخدامی مزبور الزاما دارا بودن وضعیت شغلی ” بیکار ” در سیستم سجایا خواهد بود.
شایان ذکر است دانشجویانی که در مقطع دکترا تحصیل می نمایند چنانچه دارای مدرک تحصیلی فوق لیسانس باشند، در صورت احراز شرایط شغل مورد درخواست خود، مجاز به شرکت در آزمون بوده، مشروط بر اینکه در سیستم سجایا وضعیت آموزشی آنان لزوما دانشجوی مقطع دکترا ثبت شده باشد.
لازم به ذکر است کلیه دانشجویان مقطع دکترا که دارای مدرک فوق لیسانس می باشند موظفند ضمن مراجعه به اداره آموزش مربوطه وضعیت تحصیلی خود را ثبت و به روز رسانی نمایند.
گفتنی است فارغ التحصیلان دانشگاه علمی کاربردی متقاضی اشتغال در صورت ثبت وضعیت بیکاری آنان در سیستم سجایا مجاز به ثبت نام در آزمون استخدامی جاری می باشند.
در خصوص ثبت وضعیت تحصیلی دانشجویان مقطع دکترا و فارغ التحصیلان دانشگاه علمی کاربردی، بنیاد استان موظف است از طریق حوزه آموزش پیگیری لازم را انجام دهد.
مسئولیت هرگونه تاخیر و تعلل در ثبت وضعیت تحصیلی دانشجویان ایثارگر غیرشاغل بعنوان دانشجوی مقطع دکترا بعهده دانشجوی ذینفع خواهد بود و این گروه از دانشجویان غیرشاغل در مقطع دکترا بایستی اولا شاغل نباشند. ثانیا دارای مدرک تحصیلی فوق لیسانس مطابق شرایط احراز شغل مورد نظر باشند و ثالثا در سیستم سجایا الزاما وضعیت دانشجوی مقطع دکترا برای آنان ثبت شده باشد.
به استناد بخشنامه شماره ۴۹۴۶۲/۳/۵۳۰ به تاریخ ۳۰/۷/۱۳۹۷ معاون تعاون و امور اجتماعی تغییر وضعیت شغلی شاغل و یا حتی غیرشاغل به سایر وضعیت ها به منظور ثبت درخواست بیکاری بدون مصوبه کمیسیون موارد خاص اشتغال ممنوع می باشد.
به اطلاع متقاضیان می رساند در زمان ثبت نام برای آزمون استخدامی مسئولیت هرگونه اشتباه (عمدا و یا سهوا) و درج اطلاعات و مشخصات نادرست بعهده شخص ایثارگر خواهد بود.
گفتنی است سازمان بهزیستی کشور (تهران)، سازمان تعزیرات حکومتی، سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری کشور، روزنامه رسمی (تهران)، سازمان امور اراضی کشور، دیوان عدالت اداری (تهران)، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، سازمان حفاظت محیط زیست، وزارت ورزش و جوانان، سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، سازمان هدفمندی یارانه ها، بنیاد شهید و امور ایثارگران، بانک ملی ایران از جمله دستگاه هایی است که در ششمین آزمون استخدامی شرکت خواهند داشت.
لازم به توضیح است صرفا” هرگونه اطلاع رسانی برای موارد فوق از طریق سایت ایثار، سامانه مربوط به سازمان امور اداری و استخدامی و سامانه مربوط به جهاد دانشگاهی انجام و معتبر خواهد بود.

اصل سوالات عمومی استخدامی دستگاه های اجرایی

اصل دفترچه سوالات عمومی پنجمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی سال ۹۷

سوالات استخدامی دستگاه های اجرایی سال ۹۴

منبع: خبرگزاری ایثار
کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

۲۸ دیدگاه تاکنون.

 1. سعیده گفت:

  ازمون با خوکاره یا مداد؟

  [پاسخ]

 2. علی برقی گفت:

  سلام دوستان آیا کسی رشته مهندسی برق برای بانک ملی تهران ثبت نام کرده؟

  [پاسخ]

 3. بهارا گفت:

  سلام
  من یه سوالی پرسیدم لطفا جواب بدین با رشته ی خودم بون قید گرایش شرکت کردم مشکلی پیش میاد یا اینکه تخلف محسوب میشه لطفا اطلاع دارین بهم بگین ممنون.

  [پاسخ]

 4. زهرا اله دادی گفت:

  سلام
  ببخشید رشته من مهندسی برق-الکترونیک هست ولی برا این رشته شغلی تو لیست نبود.من با رشته ی مهندسی برق شرکت گردم بدون قید گرایش الکترونیک .آیا تخلف محسوب میشه واینکه امتهان بدم قبول میکن یا مردود میدوننش ؟…لطفا اگر میدونید بهم بگید.

  [پاسخ]

 5. m.n.p گفت:

  همش جواب سر بالا میدن من هم هزینه رو پرداخت کردم از ساعت ۲ بعد از ظهر سه شنبه بیدار موندم تا ۸ صبح چهارشنبه ولی نتونستم ثبت نام کنم. یعنی پولم الکی از دست رفت.

  [پاسخ]

 6. مرجان گفت:

  سلام من هزینه توکن پرداخت کردم سایت بسته شد الان چی میشه چکار باید انجام بدم؟؟؟؟

  [پاسخ]

  admin پاسخ در تاريخ ژانویه 30th, 2019 9:00 ق.ظ:

  سلام چرا گذاشتین آخرین لحظه !

  [پاسخ]

 7. م ت گفت:

  بله، شما در واقع با تمام افرادی رقابت می‌کنید که اون شغل در اون شهر رو انتخاب کردن.

  [پاسخ]

 8. م ت گفت:

  سلام دوستان، اگه ممکنه بگین به نظرتون بین این دو تا شغل-محل، کدومو انتخاب کنم بهتره؟ (:wacko:)
  من کارشناسی و کارشناسی ارشد مهندسی صنایع دارم.

  گزینه ۱) بازرس کار ( وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی)- ۱ نفر- شهر خودم- کارشناسی صنایع
  مواد آزمون: قانون کار- آیین‌نامه‌ها و دستورالعمل‌های ایمنی و بهداشت کار- عوامل زیان‌آور در محیط کار- مهندسی ایمنی

  گزینه ۲)بانکدار کد۶ ( بانک ملی)- ۱ نفر- تهران- کارشناسی ارشد صنایع
  مواد آزمون: اصول حسابداری- آمار و احتمالات مهندسی- تجزیه و تحلیل سیستم‌ها- تحقیق در عملیات- مدیریت و کنترل پروژه

  دوتا نکته هم بگم:
  *این آزمون سهمیه بومی نداره، واسه منم فرقی نداره تهران باشه یا شهر خودم. صرفاً واسه مقایسه‌ی بهتر اونارو گفتم.
  *مواد آزمون بانکدار، دورس اصلی رشته‌ی خودم هستن، اما از اونجایی که چیز زیادی یادم نیست -_- ، بنابراین از این نظر برتری نداره به اون گروه. فقط واسه این نوشتم که ببینم به نظرتون کدومارو راحت‎تر میشه تو این مدت خوند.

  **با سپاس**

  [پاسخ]

  admin پاسخ در تاريخ ژانویه 28th, 2019 5:56 ب.ظ:

  با سلام ، بازم شهر خودتون راحتر تر قبول میشید.

  [پاسخ]

 9. مریم گفت:

  سلام من رشته علوم اجتماعی خدمات اجتماعی هستم و در دانشگاه مددکاری میخوندیم اما توی مدرکم این نوشته که علوم اجتماعی خدمات اجتماعی میتونم کارشناس. بهزیستی شرکت کنم

  [پاسخ]

 10. مریم گفت:

  سلام من رشته علوم اجتماعی خدمات اجتماعیم مبخواستم ببینم تو کارشناس بهزیستی میتونم شرکت کنم ما بعنوان مددکار بودیم تو دانشگاه مددکاری میخوندیم اما توی مدرکم این زده میشه جواب بدی لطفا

  [پاسخ]

 11. پیمان گفت:

  سلام و خسته نباشید
  من مدرک کارشناسی فناوری اطلاعات دارم.ینی نمیتونم تو آزمون شرکت کنم؟فناوری اطلاعات داره برا زنجان ولی مثلا نوشته گرایش نرم افزار.نمیتونم؟

  [پاسخ]

  admin پاسخ در تاريخ ژانویه 25th, 2019 11:42 ب.ظ:

  با سلام ، خیر نمیتونید

  [پاسخ]

 12. سسسس گفت:

  سلام سایت ثبتنام برای من باز نمیشه چه کاری میتونم بکنم خواهش میکنم کمکم کنید

  [پاسخ]

 13. مریم گفت:

  سلام دوستان
  من آزموم دستگاه اهای اجرایی رشته بانکدار کد یک با رشته کارشناسی مدیرت بازرگانی میخوام شرکت کنم
  ولی قسمت انتخاب رشته بانکدار کد یک و نمیاره
  کسی به این مشکل برخورده؟
  خواهش میکنم کمکم کنید

  [پاسخ]

 14. مرضیه گفت:

  سلام برا مامور تشخیص مالیات چه کتابهایی از چه نویسنده هایی بخونیم.ادمین عزیز میشه لینک تحربیات ازمون قبلی سازمان مالیاتی را بزارید.خواهش میکنم

  [پاسخ]

 15. بهار گفت:

  سلام
  ببخشید یه سوال . متقاضیان هر رشته محل با همدیگه سنجیده میشن ؟ مثلا من اگه رشته خودم رو در شهر ۱ بزنم با متقاضیان همون شهر سنجیده میشم و اگه در شهر ۲ بزنم با متقاضیان شهر۲؟
  یعنی ممکنه یک نفر با یک نمره در شهر ۱ قبول نشه ولی اگه شهر ۲ رو میزد قبول میشد؟
  ممنون میشم زود پاسخ بدین چون واقعا گیج شدم برای ثبت نام

  [پاسخ]

  admin پاسخ در تاريخ ژانویه 21st, 2019 12:57 ب.ظ:

  با سلام ، متوجه منظورتون نشدم خیلی گنگ سوال کردید.

  [پاسخ]

 16. ساناز گفت:

  چقدم مسخره بود…رشته مارو فقط دوتا اداره میخواست تو استانمون هر کدومش یکی..یعنی فقط دوتا…اونم سهمیه ۲۵ درصد😐😐

  [پاسخ]

 17. fateme گفت:

  سلام من دیپلم ریاضی دارم ودانشجوی ترم ۴ مهندسی پزشکی هستم میتونم تو این آزمون شرکت کنم؟

  [پاسخ]

  admin پاسخ در تاريخ ژانویه 19th, 2019 8:45 ب.ظ:

  با سلام ، چک کنید دفترچه راهنمارو رشته های شغلی ذکر شده.

  [پاسخ]

 18. Sahar گفت:

  سلام ..
  من ترم اخرم امتحاناتمم تموم شده ولی نمراتم نیومده یکشنبه میتونم توی ازمون ثبت نام کنم !؟؟

  [پاسخ]

 19. داوود گفت:

  برای رشته های کشاورزی هم داره یا نه ؟

  [پاسخ]

 20. علوم سیاسی گفت:

  امیدواریم در این آزمون برای رشته علوم سیاسی ظرفیتی در نظرگرفته شده باشد و گرنه این آزمون آخرین آزمون آقای انصاری خواهد بود .

  [پاسخ]

 21. زهره گفت:

  وقت بخیر .چرا هیچ سایتی برای ثبت نام معرفی نمیکنند ؟

  [پاسخ]

 22. سياوش گفت:

  سلام و خسته نباشید ، سایت ثبت نام رو اگه میشه بی زحمت لطف کنین ذکر بشه ممنون.

  [پاسخ]

  admin پاسخ در تاريخ دسامبر 1st, 2018 12:29 ق.ظ:

  سلام ، اگه آگهی استخدامی بیاد بله حتما فعلا اطلاعیه هست

  [پاسخ]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.