خانه » اطلاعیه های مهم » آغاز مراحل تکمیلی آزمون استخدامی شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب از ۲۱ مرداد

آغاز مراحل تکمیلی آزمون استخدامی شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب از ۲۱ مرداد

متن آگهی:

خبر ۱۹ مرداد ماه ۱۴۰۲ – به گزارش نفت آنلاین، سرپرست مدیریت منابع انسانی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب گفت: مراحل تکمیلی آزمون استخدامی سال ۱۴۰۲ از روز شنبه ۲۱ مرداد الی ۶ شهریور سال جاری با انجام دو پنل مصاحبه فنی /تخصصی و روانشناختی آغاز و اجرا خواهد شد.

 چگونه برای مصاحبه آماده شویم؟

ابوالقاسم حبیبی پور در ادامه اظهار داشت: تعداد ۳۳۹ نفر از پذیرفته شدگان آزمون استخدامی اخیر مربوط به شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب بوده که در مصاحبه مذکور مورد ارزیابی قرار خواهند گرفت.

وی در ادامه اذعان کرد: تمهیدات لازم جهت انجام منصفانه و عادلانه این مصاحبه ها اندیشیده شده است و قطعا براساس شاخص های مورد نظر ارزیابی ها صورت خواهد گرفت و به تمامی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی مربوطه اطمینان داده میشود حقی از احدی ضایع نخواهد شد و نظارت کامل صورت خواهد گرفت.

ایشان در ادامه با اعلام اینکه مصاحبه کنندگان از افراد مورد اعتماد ، متخصص و متعهد بوده و طی فرآیند مشخص و براساس معیارهای استاندارد انتخاب شده و تاکیدات لازم برای اجرای عادلانه و صحیح مصاحبه ها به ایشان اعلام شده است گفت: سلامت اجرای پنل های مصاحبه ها و انتخاب افراد شایسته دارای اهمیت بالایی بود و در اولویت قرار دارد و بدون شک تمامی مصاحبه شوندگان در شرایط برابر و مشابه مصاحبه خواهند شد .

سرپرست مدیریت منابع انسانی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب در پایان گفت: به عزیزان مصاحبه شونده توصیه میشود با اطمینان خاطر و آمادگی کامل و حفظ آرامش در زمان و مکان تعیین شده که به اطلاع ایشان رسیده است شرکت نمایند و تمامی تمرکز خود را صرفا برای انجام مصاحبه معطوف نمایند چون هیچ مصاحبه کننده ای تا لحظه ی مصاحبه از اینکه با چه کسی مصاحبه می‌کند مطلع نیست و پکیج مصاحبه بصورت مهر و موم شده در همان لحظه تحویل ایشان داده خواهد شد.


خبر ۱۵ مرداد ماه ۱۴۰۲ – به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت نفت، سیروس امیری، مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی گاز ایران با اشاره به آغاز مصاحبه استخدامی نفرات برگزیده آزمون وزارت نفت در نیمه مردادماه امسال اظهار کرد: مصاحبه نفرات برگزیده آزمون استخدامی اردیبهشت امسال به‌منظور جذب در شرکت ملی گاز ایران از روز یکشنبه، ۱۵ مرداد آغاز و تا روز ۱۴ شهریور به مدت سی روز برگزار خواهد شد.

وی درباره فرآیند جذب جدید در شرکت ملی گاز ایران توضیح داد: حسب نیازهای سازمانی و نبود جذب نیروی انسانی در سال‌های گذشته، جذب منابع انسانی مورد نیاز در سال ۱۴۰۱ از طریق فراخوان عمومی و آزمون استخدامی در دستور کار وزارت نفت قرار گرفت که بر این اساس مدیریت توسعه منابع انسانی شرکت‌های اصلی تابع وزارت نفت نیازهای استخدامی خود را به وزارت نفت اعلام کردند و پس از طی فرآیندهای متعدد کارشناسی موارد با سازمان امور اداری و استخدامی طرح و سرانجام مورد تأیید قرار گرفت و مجوز جذب اخذ شد.

مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی گاز ایران افزود: پس از برگزاری آزمون عمومی در تاریخ ۲۶ اردیبهشت سال ۱۴۰۲ و پردازش نمرات، اعلام نتایج چند برابر ظرفیت و دعوت به مصاحبه از طریق سازمان سنجش و آموزش کشور انجام شد و مطابق آئین‌نامه جذب پس از آزمون، فرآیند ارزیابی‌های تکمیلی (مصاحبه‌های فنی و تخصصی و مصاحبه‌های روان‌شناختی) توسط همکاران اداره آموزش و تجهیز نیروی انسانی آماده اجراست.

امیری گفت: در این مدت ۲۳۵ نشست مصاحبه فنی و تخصصی با مشارکت مصاحبه‌گران حرفه‌ای از شرکت ملی گاز ایران برگزار خواهد شد که در این مرحله ۱۹۸۶ نفر که حدنصاب آزمون کتبی سازمان سنجش را کسب کرده‌اند ارزیابی می‌شوند و از بین آنها ۹۲۴ نفر در سمت‌های مورد نیاز شرکت ملی گاز ایران مشغول به کار خواهند شد.

ارتقای کیفی استاندارد مصاحبه‌های استخدامی

وی با بیان اینکه همزمان با تأمین زیرساخت‌های مورد نیاز آزمون و جذب نفرات جدید، ارتقای کیفی و توانمندسازی مصاحبه‌گران فنی و تخصصی از سال ۱۴۰۱، در دستور کار شرکت ملی گاز ایران قرار گرفته است، بیان کرد: همچنین ضمن شناسایی مستعدان دارای شرایط اولیه، فرآیند آموزش آنان آغاز شده، مصاحبه‌گران نیز به کانون ارزیابی معرفی و برای نفراتی که موفق به اخذ نمره لازم شده‌اند گواهی‌نامه صلاحیت حرفه‌ای مصاحبه‌گری از سوی معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت صادر شده است. افزون بر این، مصاحبه‌های روان‌شناختی از سوی مرکز توسعه مدیریت صنعت نفت همزمان انجام می‌شود.

فرآیند جذب واجدان شرایط فراخوان عمومی در دستور کار است

مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی گاز ایران در پایان درباره فرآیند جذب داوطلبان واجد شرایط از طریق فراخوان عمومی یادآور شد: افزون بر جذب انبوه که با آزمون سراسری و از سوی سازمان سنجش و آموزش کشور در اردیبهشت‌ماه امسال انجام شد، جذب نیروهای فارغ تحصیل گروه الف دانشگاه صنعت نفت، آزمون توانمندسازی نیروهای قرارداد مدت‌موقت، تبدیل وضعیت کارکنان ایثارگر مشمول بند «د» و بند «و» ماده ۴۴ قانون برنامه و … نیز در سال ۱۴۰۲ در دست اقدام است.


خبر ۳۱ تیر ۱۴۰۲- اعلام برنامه زمانی دعوت به مصاحبه آزمون استخدامی وزارت نفت سال ۱۴۰۱

برای مشاهده برنامه زمانی اینجا کلیک کنید


خبر ۲۸ تیر ۱۴۰۲: اطلاعیه ارزیابی تکمیلی آزمون استخدام وزارت نفت و شرکت های تابعه
پیرو اطلاعیه تاریخ ۱۴۰۲/۰۴/۲۴در خصوص اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی شرکت های تابعه وزارت نفت سال ۱۴۰۱، به اطلاع معرفی‌شدگان اولیه آزمون مذکور می‌رساند که لازم است به منظور انجام ارزیابی تکمیلی (مصاحبه فنی- تخصصی و روان‌شناختی) صرفاً در روز شنبه به تاریخ ۱۴۰۲/۰۴/۳۱به درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org  مراجعه و با ورود به قسمت سامانۀ اعلام نتیجه آزمون مذکور و مشاهدۀ مجدد کارنامۀ آزمون و در محیط کارنامه، از ساعت، تاریخ و محل مصاحبه خود مطلع شوند.
معرفی‌شدگان اولیه باید با همراه داشتن مدارک زیر (بر حسب مورد)، براساس زمان¬بندی اعلام شده نسبت به مراجعه برای انجام مراحل مصاحبه اقدام نمایند:
مدارک مورد نیاز:
۱)    اصل و تصویر خوانای تمام صفحات شناسنامه.
۲)    اصل و تصویر خوانای کارت ملی (پشت و رو).
۳)    اصل و تصویر خوانای دو طرف کارت پایان خدمت نظام وظیفه/ معافیت دائم قانونی/ گواهی معتبر حین خدمت نخبگان وظیفه.
۴)    اصل و تصویر خوانای مدرک تحصیلی معتبر مورد نیاز (با ذکر مقطع، رشته، گرایش تحصیلی، معدل و تاریخ فراغت از تحصیل).
۵)    اصل و تصویر خوانای گواهی مدارک ایثارگری معتبر (صرفاً برای داوطلبان شرکت‌کننده در سهمیه‌های ۲۵ درصد و ۵ درصد ایثارگران).
۶)    اصل و تصویر خوانای گواهی مدارک معلولیت معتبر با ذکر نوع معلولیت (صرفاً برای داوطلبان شرکت‌کننده در سهمیه ۳ درصد معلولین).
۷)    اصل و تصویر خوانای تمام صفحات شناسنامه فرزند / فرزندان (صرفاً برای داوطلبان شرکت‌کننده برای بهره‌مندی از قانون جوانی جمعیت).
۸)    اصل فرم استشهاد محل سکونت تکمیل و تأیید شده مهمور به مهر پاسگاه یا کلانتری محل (برای داوطلبانی که بر اساس ۱۰ سال سکونت به عنوان بومی شناخته شده‌اند).
۹)    اصل گواهی تحصیل در مقطع تحصیلی ابتدایی / راهنمایی و دبیرستان / دوره اول یا دوم متوسطه با تأیید اداره آموزش و پرورش استان یا شهرستان مربوطه به عنوان تمام یا قسمتی از سابقه ده ساله سکونت (به شرط ارائه استشهاد محلی مبنی بر سکونت فعلی فرد در استان یا شهرستان محل تقاضا).
۱۰)    پایان‌نامه (صرفاً برای شرکت‌کنندگان با مقطع تحصیلی کارشناسی‌ارشد).
تذکرات بسیار مهم:
•    ضرورت دارد کپی تمام مدارک در اندازه A4 تهیه شود.
•    تاریخ، ساعت و مکان تعیین شده برای انجام ارزیابی تکمیلی (مصاحبه فنی– تخصصی و روان‌شناختی) قابل تغییر/ تمدید نیست و عدم حضور در موعد مقرر به منزله انصراف قطعی تلقی خواهد شد.
•    همراه داشتن دعوت‌نامه معتبر هنگام مراجعه برای انجام مصاحبه ضروری است.
•    ارزیابی تکمیلی از دو بخش مصاحبه فنی – تخصصی و روان‌شناختی تشکیل شده و حضور داوطلب در هر دو بخش الزامی است.
•    بدیهی‌است انجام ارزیابی تکمیلی (مصاحبه فنی– تخصصی و روان‌شناختی)، منوط به تکمیل و مطابقت مشخصات، اطلاعات، مدارک و مستندات داوطلب با مفاد فرم ثبت‌نام و دفترچه راهنمای آزمون استخدامی است.
•    اصل و تصاویر تمام مدارک مورد نیاز حسب مفاد دفترچه راهنمای آزمون استخدامی داوطلبان مورد بررسی، تطبیق و کنترل دقیق قرار می‌گیرد و در صورت عدم ارائه، ارائۀ ناقص و یا مخدوش بودن هریک از مدارک و مستندات و یا غیر واجد شناخته شدن داوطلب از حیث شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه یاد شده، از حضور داوطلب به جلسه ارزیابی تکمیلی (مصاحبه فنی– تخصصی و روان‌شناختی) ممانعت به عمل خواهد آمد و در این رابطه حق هرگونه اعتراض از متقاضی سلب و ساقط می‌شود.
•    چنانچه در هر مرحله (حتی پس از شروع به کار) مشخص شود که فرد با اطلاعات خلاف واقع در آزمون / مصاحبه شرکت نموده، ضمن پیگرد قانونی موضوع، از ادامه سایر مراحل استخدامی وی حتی در صورت استخدام قطعی جلوگیری به عمل خواهد آمد.


خبر ۲۵ تیر ماه ۱۴۰۲ – به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، شرکت‌های تابع وزارت نفت قرار است به‌منظور تأمین نیروی انسانی متعهد، شایسته و توانمند در مقاطع کارشناسی و کارشناسی‌ارشد و رشته‌های تحصیلی مختلف برای خدمت در بخش‌های زیرمجموعه، از محل مجوز استخدامی به شماره ۸۰۲۹۶ مورخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۲ سازمان اداری و استخدامی کشور، از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه فنی – تخصصی و روانشناختی و پس از طی تشریفات استخدامی (گزینش، طب صنعتی و …) استخدام کنند.

شرکت کنندگان در این آزمون اکنون می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش از نتایج این آزمون اطلاع یابند.

به گفته مسئولان توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت، سه برابر ظرفیت قبول‌شدگان آزمون استخدامی برای مصاحبه دعوت می‌شوند تا وزارت نفت بتواند نیاز اصلی صنعت نفت در حوزه نیروی انسانی را تأمین و بهترین‌ها را وارد این صنعت کند.

بی‌شک با برگزاری آزمون استخدامی، شاهد جذب انبوه نیروهای زبده‌ای به شکل ضابطه‌مند و براساس دستورعمل‌های بنیادین صنعت نفت خواهیم بود.

 


خبر ۲۴ تیر ۱۴۰۲: نتایج آزمون استخدام وزارت نفت و شرکت های تابعه اعلام شد
بر همین اساس به اطلاع می رساند که متقاضیان پس از دریافت نتیجه آزمون، در صورتی‌که بر اساس نتیجه مندرج در کارنامه آزمون، جزء معرفی‌شدگان اولیه هستند، می‌بایست برای مشاهده زمان و مکان برگزاری ارزیابی تکمیلی (مصاحبه فنی – تخصصی و روان‌شناختی) در روز چهارشنبه به تاریخ ۱۴۰۲/۰۴/۲۸ به‌ درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش مراجعه و بر اساس توضیحات و زمان‌بندی‌های مندرج در اطلاعیه مذکور اقدام لازم معمول نمایند.

مشاهده نتایج


 

خبر ۱۲ تیر ماه ۱۴۰۲ – به گزارش شانا، علی ستوده اعلام کرد: پیرو پیگیری و پرسش‌های مطرح‌شده از سوی برخی شرکت‌کنندگان در آزمون استخدامی شرکت‌های تابع وزارت نفت مبنی بر اطلاع از زمان اعلام نتایج آزمون، به اطلاع همه ذی‌نفعان می‌رساند این وزارتخانه پس از دریافت مجوز استخدام نیروی انسانی از سازمان اداری و استخدامی کشور و با آگاهی از عملکرد و تجربه ارزشمند سازمان سنجش آموزش کشور در برگزاری آزمون‌های استخدامی برای برگزاری آزمون تفاهم‌نامه با این سازمان تفاهم‌نامه امضا و متعاقب آن همکاری‌ها و نشست پرشماری را درباره آزمون و نتایج آن با این سازمان برگزار کرده است.

وی ادامه داد: پس از برگزاری آزمون در روز ۲۹ اردیبهشت ماه امسال هم‌اکنون به‌منظور رعایت حداکثر صحت و بالا بردن دقت عمل در اعلام نتایج از سوی سازمان یادشده به‌منظور معرفی نفرات به مرحله ارزیابی تکمیلی (مصاحبه فنی – تخصصی و روان‌شناختی)، اهتمام لازم از سوی وزارت نفت، سازمان سنجش آموزش کشور و سازمان اداری و استخدامی در حال انجام است.

سرپرست اداره کل آموزش، برنامه‌ریزی نیروی انسانی و تحول اداری وزارت نفت ضمن قدردانی و تشکر از حسن همکاری و همراهی این سازمان‌ها اظهار کرد: نتایج این آزمون ظرف یک هفته آینده مشخص می‌شود و از طریق درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش به اطلاع ذی‌نفعان می‌رسد.

ستوده تصریح کرد: با برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده، در نیمه نخست مردادماه مصاحبه‌های استخدامی نیز در حوزه‌های مختلف از سوی شرکت‌های ملی نفت، گاز، پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی و صنایع پتروشیمی آغاز خواهد شد

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.