خانه » اطلاعیه های مهم » اطلاعیه شماره ۷ شرکت نفت ستاره خلیج فارس درخصوص مراجعه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی

اطلاعیه شماره ۷ شرکت نفت ستاره خلیج فارس درخصوص مراجعه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی

متن آگهی:

خبر ۴ دی ۱۴۰۲- اطلاعیه شماره ۷ شرکت نفت ستاره خلیج فارس درخصوص مراجعه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی

به اطلاع پذیرفته شدگان آزمون استخدامی ۱۴۰۱ شرکت نفت ستاره خلیج فارس می رساند طبق زمانبندی انجام شده انجام معاینات طب کار پذیرفته شدگان از تاریخ ۰۹/۱۰/۱۴۰۲ در محل بهداری شرکت نفت ستاره خلیج فارس انجام خواهد شد. (زمان حضور نفرات جهت انجام معاینات از طریق پیامک اطلاع رسانی خواهد شد)

به منظور سهولت در تردد به پالایشگاه راس ساعت ۷:۳۰ صبح در بلوار پاسداران زیر پل (جهانبار) اتوبوس در نظر گرفته شده است.
لازم بذکر است نفرات گروه اول معاینات طب کار که از تاریخ ۰۹/۱۰/۱۴۰۲ لغایت ۱۳/۱۰/۱۴۰۲ انجام می پذیرد در صورت تایید نتایج طب کار ایشان شروع آموزش های بدواستخدام آنها از تاریخ ۱۶/۱۰/۱۴۰۲ می باشد و نفرات گروه دوم معاینات طب کارآنها از تاریخ ۱۶/۱۰/۱۴۰۲ لغایت ۱۹/۱۰/۱۴۰۲ انجام
می پذیرد در صورت تایید نتایج طب کار ایشان شروع آموزش های بدواستخدام آنها از تاریخ ۲۳/۱۰/۱۴۰۲ می باشد.
ضروری است در زمان حضور جهت معاینات طب کار موارد ذیل رعایت گردد :

نکات کلی در خصوص معاینات سلامت شغلی- بدواستخدام

با توجه به اینکه آزمایشات شامل اندازه گیری چربی خون، قند خون و آزمایشات کبدی می باشد لازم است شب قبل از آزمایش شام مختصر و سبک (غذای کم چرب) صرف نموده و در روز آزمایش بصورت ناشتا (۱۲ ساعت قبل از آزمایشات) مراجعه فرمایید. همچنین ۲۴ ساعت قبل آزمایش از خوردن قهوه، کافئین و نوشابه خودداری فرمایید.
در روز انجام معاینات در صورتی که دچار سرماخوردگی شده اید یا سابقه بیماری قلبی، فشارخون، بیماری تنفسی و همچنین سابقه جراحی را دارید حتما به پزشک و کارشناس بهداشت صنعتی اعلام نمایید.
افرادی که بیماری خاصی دارند و از دارو استفاده می کنند، داروی خود را طبق ساعت همیشگی فقط با آب مصرف کنند.
افراد سیگاری حتما ۲ ساعت قبل از اسپیرومتری (تست تنفس) از سیگار کشیدن خودداری کنند.
در صورتی که از عینک طبی استفاده می نمایید در روز معاینه عینک خود را به همراه داشته باشید.
همراه داشتن ۶ قطعه عکس ۴*۳ ، اصل کارت ملی ، گواهی سوء پیشینه و کپی کارت پایان خدمت (آقایان) الزامی است.
افراد می بایستی بخش سابقه شخصی، خانوادگی و پزشکی را بصورت دقیق تکمیل نمایند. (در زمان انجام معاینات طب کار)
کلیه افراد جهت انجام نوار قلب می بایستی نسبت به شیو کردن (کوتاه نمودن) موهای سینه خود اقدام نمایند.
چنانچه نفرات بیماری یا مشکل خاصی داشته باشند که نیاز به پیگیری فوری داشته باشد، پزشک معالج نتیجه را به صورت کتبی به فرد اعلام خواهد کرد که فرد می بایستی نسبت به پیگیری فوری و اعلام نتایج آن اقدام نماید (تا زمان اعلام نتایج فوق، پرونده طب کار شخص نهایی نخواهد شد و مسئولیت آن بر عهده شخص می باشد).


خبر ۲۵ آذر ۱۴۰۲- اطلاعیه شرکت نفت ستاره خلیج فارس درخصوص ثبت اعتراض آزمون استخدامی
به اطلاع تمامی دعوت شدگان به مصاحبه تخصصی آزمون استخدامی ۱۴۰۱ شرکت نفت ستاره خلیج فارس می رساند در صورتی که به مندرجات ثبت شده در کارنامه نهایی آزمون اعتراض دارید می بایست درخواست خود را حداکثر تا تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۸ ثبت فرمایید.
بدیهی است به درخواست هایی که بعد از مدت زمان فوق ارسال شوند ترتیب اثر داده نخواهد شد.

ثبت اعتراض


خبر ۱۰ مرداد ۱۴۰۲- اطلاعیه شماره ۵ شرکت نفت ستاره خلیج فارس در خصوص حضور شخص داوطلب به منظور احراز هویت
به آگاهی تمامی معرفی شدگان مرحله نخست آزمون استخدامی ۱۴۰۱ شرکت نفت ستاره خلیج فارس می رساند با توجه به انجام احراز هویت در مرحله بررسی مدارک و مستندات، حضور شخص داوطلب در این مرحله الزامی است.


خبر۶ مرداد ماه ۱۴۰۲ -اطلاعیه شرکت نفت ستاره خلیج فارس در خصوص زمانبندی بررسی مدارک و مستندات

به اطلاع تمامی معرفی شدگان ۳ برابر ظرفیت آزمون استخدامی ۱۴۰۱ شرکت نفت ستاره خلیج فارس می رساند طبق زمان‌بندی انجام شده، بررسی مدارک پذیرفته شدگان از تاریخ ۰۹/۰۵/۱۴۰۲ لغایت ۲۳/۰۵/۱۴۰۲ در محل دانشکده صنعتی امیرکبیر واقع در بلوار ساحلی- انتهای خیابان فجر(سمدو) انجام خواهد شد. لذا خواهشمندیم در زمان مقرر با در دست داشتن اصل و کپی مدارک زیر به محل مربوطه مراجعه فرمائید.
 لازم به ذکر است روز دقیق بررسی مدارک برای هر نفر از طریق پیامک نیز اطلاع رسانی می شود.


خبر ۲ مرداد ۱۴۰۲: اطلاعیه شماره ۱ شرکت نفت ستاره خلیج فارس در خصوص اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی شرکت‌ سال ۱۴۰۱ به منظور انجام سایر مراحل جذب و استخدام
به اطلاع داوطلبان شرکت کننده در آزمون استخدامی شرکت نفت ستاره خلیج فارس که در تاریخ ۲۸ و ۲۹/۰۲/۱۴۰۲ برگزار شد، می‌رساند که نتایج پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون مذکور (به میزان ۳ برابر ظرفیت در هر کد شغل محل) در درگاه اطلاع رسانی سازمان ‌سنجش آموزش کشور قرار گرفته است. متقاضیان پس از دریافت نتیجه آزمون، در صورتی که بر اساس نتیجه مندرج در کارنامه آزمون جزء معرفی شدگان هستند، می‌بایست به نکات زیر توجه فرمایند.

تذکرات مهم
تاریخ، ساعت و آدرس محل بررسی مدارک و مستندات و ارزیابی تکمیلی داوطلبین از سوی شرکت نفت ستاره خلیج فارس از طریق تماس تلفنی و پیامک به هریک از معرفی شدگان اطلاع داده خواهد شد.
با توجه به این که نتایج آزمون کتبی به صورت سه برابر ظرفیت اعلام گردیده است لذا کسب حد نصاب نمره لازم در آزمون کتبی شرط لازم برای معرفی افراد برای سایر مراحل بعدی استخدام است و انتخاب نهایی معرفی شدگان پس از کسب امتیاز لازم در مراحل مصاحبه فنی و تخصصی، معاینات طب صنعتی، اخذ گواهی عدم سوء پیشینه و دیگر استعلام های مورد نیاز از مراکز ذی صلاح با رعایت اولویت های مقرر صورت می پذیرد، بر این اساس معرفی افراد در این مرحله برای طی سایر مراحل استخدامی،
هیچ گونه حق استخدامی برای این افراد ایجاد نمی کند.
با توجه به این که تشخیص شرایط افراد بدو استخدام بر اساس خود اظهاری است پس چنان چه حسب استعلامات انجام شده خلاف آن ثابت شود افراد موصوف در هر مرحله از استخدام که باشند حذف و افراد حائز شرایط جایگزین خواهند شد.
مدارک مورد نیاز برای بررسی مستندات احراز شده داوطلبان استخدام :
به همراه داشتن اصل و کپی کارت ملی، شناسنامه و کارت پایان خدمت سربازی فرد متقاضی استخدام.
به همراه داشتن اصل و کپی برابر اصل مدرک تحصیلی مورد نیاز شغل.
به همراه داشتن اصل گواهی نامه های مورد نیاز مشاغل در کد شغل محل های شماره ۱۰۲۵،۱۰۲۷،۱۰۲۸،۱۰۱۳
به همراه داشتن اصل و کپی مدارک دال بر بومی بودن (با توجه به موارد عنوان شده در بند شماره ۳ بخش سوم دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی شرکت نفت ستاره خلیج فارس).
تذکر: تمامی مدارک و مستندات در برگه A4 کپی گرفته شود.

نکات مهم
مدرک تحصیلی داوطلبانی مورد پذیرش قرار می گیرد که عنوان مقطع، تاریخ فارغ التحصیلی، رشته تحصیلی و یا گرایش رشته تحصیلی آنان به طور کامل و مشخص در شرایط احراز کد مشاغل مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی این شرکت ذکر شده باشد.
داوطلبان مقطع تحصیلی دیپلم می بایست نهایتاً تا ۴ روز قبل از حضور در کمیته بررسی مستندات نسبت به ثبت نام در سامانه emt.medu.ir با وارد کردن شناسه شرکت به شماره ۱۰۱۰۳۲۴۴۴۲۵ اقدام نموده و کد رهگیری دریافت نمایند و در زمان حضور در جلسه بررسی مستندات، پرینت کد رهگیری را همراه داشته باشند.
داوطلبان دارای مدرک تحصیلی دانشگاهی می بایست قبل از حضور در جلسه کمیته بررسی مستندات با مراجعه به سایت وزارت علوم نسبت به استعلام مدرک تحصیلی خود اقدام نمایند.
عدم مراجعه پذیرفته شدگان در مرحله بررسی مدارک و مستندات و یا مصاحبه تخصصی در زمان مقرر، به منزله انصراف از آزمون استخدامی تلقی گردیده و هیچ گونه اعتراضی پذیرفته نخواهد شد.
داوطلبان می بایست تمام موارد فوق را با دقت مطالعه نموده و براساس مفاد ذکر شده عمل نمایند . بدیهی است مسئولیت عدم اجرا و اقدام صحیح موارد فوق به عهده داوطلب می باشد.


خبر ۲۸ تیر ماه ۱۴۰۲ – اعلام نتایج آزمون استخدامی شرکت نفت ستاره خلیج فارس

به اطلاع متقاضیان شرکت‌کننده در آزمون استخدامی شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس که در تاریخ ۲۸ و ۱۴۰۲/۰۲/۲۹برگزار شد، می‌رساند نتایج پذیرفته‌شدگان مرحله اول آزمون مذکور (به میزان ۳ برابر ظرفیت در هر کدشغل‌محل) در درگاه اطلاع‌رسانی سازمان ‌سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org  قرار گرفته است. متقاضیان پس از دریافت نتیجه آزمون، در صورتی که بر اساس نتیجه مندرج در کارنامه آزمون جزء معرفی‌شدگان هستند، باید به نکات زیر توجه فرمایند:
تذکرات مهم:
۱-    تاریخ، ساعت و آدرس محل بررسی مدارک و مستندات و ارزیابی تکمیلی داوطلبان از سوی شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس به هر یک از معرفی‌شدگان اطلاع داده خواهد شد.
۲-    با توجه به این که نتایج آزمون کتبی به صورت سه برابر ظرفیت اعلام شده است لذا کسب حدنصاب نمره لازم در آزمون کتبی شرط لازم برای معرفی افراد برای سایر مراحل بعدی استخدام است و انتخاب نهایی معرفی‌شدگان پس از کسب امتیاز لازم در مراحل مصاحبه فنی و تخصصی، معایناتِ طبِ صنعتیِ بهداشت و درمانِ شرکتِ نفتِ ستارۀ خلیج‌فارس ، اخذ گواهی عدم سوء‌پیشینه و دیگر استعلام‌های مورد نیاز از مراکز ذی‌صلاح با رعایت اولویت‌های مقرر صورت می‌پذیرد. بر این اساس معرفی افراد در این مرحله برای طی سایر مراحل استخدامی، هیچ‌گونه حق استخدامی را برای این افراد ایجاد نمی‌کند.
۳-    با توجه به این که تشخیص شرایط افراد در بدو استخدام بر اساس خود اظهاری است، چنانچه حسب استعلامات انجام شده خلاف آن ثابت شود افراد موصوف در هر مرحله از استخدام که باشند حذف و افراد حائز شرایط جایگزین خواهند شد.
۴-    مدارک مورد نیاز برای بررسی مستندات احراز شده داوطلبان استخدام:
–    به همراه داشتن اصل و کپیِ برابرِ اصلِ کارتِ ملی، شناسنامه و کارت پایان‌خدمت سربازیِ فردِ متقاضیِ استخدام.
–    به همراه داشتن اصل و کپیِ برابرِ اصلِ مدرکِ تحصیلیِ موردِ نیازِ شغل.
–    به همراه داشتن اصل و کپیِ برابرِ اصلِ گواهی‌نامه‌هایِ موردِ نیازِ مشاغل در کدشغل‌محل‌های شماره ۱۰۱۳، ۱۰۲۵، ۱۰۲۶، ۱۰۲۷ و ۱۰۲۸٫
۵-    به همراه داشتن اصل و کپیِ مدارک دال بر بومی بودن (با توجه به موارد عنوان شده در بند شماره ۳ بخش سوم دفترچه راهنمای ثبت‌نام آزمونِ استخدامیِ شرکتِ نفتِ ستارۀ خلیج‌فارس).
نکات مهم: 
–    مدرک تحصیلی داوطلبانی مورد پذیرش قرار می گیرد که عنوانِ مقطع، تاریخ فارغ‌التحصیلی، رشته تحصیلی و یا گرایش رشته تحصیلی آنان به طور کامل و مشخص در شرایط احراز کد مشاغل مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی این شرکت ذکر شده باشد.
–    داوطلبان مقطع تحصیلی دیپلم باید نهایتاً تا ۴ روز قبل از حضور در کمیته بررسی مستندات نسبت به ثبت نام در سامانه emt.medu.ir  با وارد کردن شناسه شرکت به شماره ۱۰۱۰۳۲۴۴۴۲۵ اقدام نموده و کد رهگیری دریافت نمایند و در زمان حضور در جلسه بررسی مستندات، پرینت کد رهگیری را همراه داشته باشند.
–    داوطلبان دارای مدرک تحصیلی دانشگاهی باید قبل از حضور در جلسه کمیته بررسی مستندات با مراجعه به سامانه https://estelam.msrt.irنسبت به استعلام مدرک تحصیلی خود اقدام نمایند.
–    عدم مراجعه پذیرفته‌شدگان در مرحله بررسی مدارک و مستندات و یا مصاحبه تخصصی در زمان مقرر، به منزله انصراف از آزمون استخدامی تلقی گردیده و هیچ گونه اعتراضی پذیرفته نخواهد شد.
داوطلبان باید تمام موارد فوق را با دقت مطالعه نموده و بر اساس مفاد ذکر شده عمل نمایند. بدیهی است مسئولیت عدم اجرا و اقدام صحیح موارد فوق به عهده داوطلب است.

مشاهده نتایج


خبر ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲- اعلام نتایج آزمون استخدامی شرکت نفت ستاره خلیج فارس در نیمه دوم تیرماه ۱۴۰۲
به گزارش ایران استخدام و به نقل از خبرگزاری ایرنا؛ مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس زمان اعلام نتایج این آزمون را نیمه دوم تیر ماه از طریق سایت سازمان آموزش کشور اعلام و اضافه کرد: نیمه اول مرداد سه برابر ظرفیت پذیرش هر شغل از بین برگزیدگان به مصاحبه حضوری دعوت می شوند و در نهایت ۵۰۶ نفر، پس از آموزش با قرارداد مستقیم در شرکت نفت ستاره خلیج فارس مشغول به کار می شوند.

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.