خانه » اطلاعیه های مهم » اعلام نتایج آزمون جذب دانشگاه های افسری ارتش

اعلام نتایج آزمون جذب دانشگاه های افسری ارتش

متن آگهی:

خبر ۱۸ دی ۱۴۰۲- اعلام نتایج آزمون جذب دانشگاه های افسری ارتش

مشاهده نتایج


خبر ۱۶ دی ۱۴۰۲- زمان اعلام نتایج کتبی آزمون جذب دانشگاه های افسری ارتش
نتایج آزمون کتبی کنکور اختصاصی دانشگاه های افسری آجا در سال تحصیلی ۱۴۰۴-۱۴۰۳ در تاریخ ۱۸ دی ماه اعلام خواهد شد. شروع فرآیند گزینش (معاینات پزشکی، مصاحبه ها و…) از تاریخ ۲۳ دی ماه خواهد بود.


خبر ۶ دی ۱۴۰۲- اعلام نتایج نهایی آزمون جذب دانشگاه های افسری ارتش در اواخر تیرماه ۱۴۰۳
امیر دریادار پورکلهر از برگزاری آزمون ورودی دانشگاه‌های افسری ارتش جمهوری اسلامی ایران در ۲۶ حوزه امتحانی در سراسر کشور خبر داد. به گزارش روابط عمومی ارتش، امیر دریادار محمد پورکلهر، معاون نیروی انسانی ارتش از برگزاری آزمون ورودی دانشگاه‌های افسری ارتش خبر داد و گفت: آزمون اختصاصی ورودی دانشگاه‌های افسری ارتش برای سال تحصیلی ۱۴۰۴-۱۴۰۳، روز جمعه (هشتم دی ماه جاری) در تهران و ۲۵ حوزه امتحانی در مراکز استان‌ها و شهرستان‌های پرجمعیت کشور با شرکت بیش از ۲۰ هزار داوطلب در شاخه‌های تحصیلی علوم تجربی، ریاضی فیزیک ،علوم انسانی ومعارف اسلامی برگزار خواهد شد. وی خاطرنشان کرد: از داوطلبان واجد شرایط بعد از قبولی درآزمون ورودی، برای انجام فرایند گزینش (مکتبی، امنیتی،پزشکی،آمادگی جسمانی و…) دعوت خواهد شد. امیر دریادار پورکلهر تصریح کرد: کنکور اختصاصی دانشگاه‌های افسری ارتش با حضور ناظران سازمان سنجش آموزش کشور از ساعت ۸ صبح روز جمعه (هشتم دی ماه) در حوزه‌های امتحانی مشخص شده، برگزار و کارت ورود به آزمون نیز از دوشنبه ۴ دی ماه تا روز پنجشنبه ۷ دی ماه توزیع می‌شود. معاون نیروی انسانی ارتش همچنین گفت: مراحل مصاحبه و گزینش پذیرفته شدگان آزمون ورودی از ۲۳ دی ماه آغاز و تا ۱۶ اسفند ماه ادامه خواهد شد و نتایج نهایی نیز اواخر تیرماه ماه سال ۱۴۰۳ به اطلاع داوطلبان می‌رسد.


خبر ۲۱ تیر ۱۴۰۲- اعلام نتایج نهایی آزمون دانشگاه های افسری ارتش
نتایج نهایی فرآیند گزینش و استخدام داوطلبین دانشگاه های افسری ارتش ج .ا.ایران (سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲) اعلام گردید.

مشاهده نتایج

مشاهده اطلاعیه


خبر ۱۹ تیر ۱۴۰۲- اطلاعیه اعلام نتایج نهایی آزمون ورودی دانشگاه‌های افسری ارتش
نتایج نهایی کنکور اختصاصی دانشگاه های افسری ارتش جمهوری اسلامی ایران جهت سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲ تاپایان هفته جاری (حداکثر ۱۴۰۲/۰۴/۲۲) و از طریق وبگاه گزینش آجا اعلام خواهد شد.


خبر ۱۶ فروردین ۱۴۰۲- زمان اعلام نتایج نهایی آزمون دانشگاه های افسری ارتش
نتایج نهایی فرآیند گزینش و استخدام داوطلبین دانشگاه های افسری ارتش ج .ا.ایران (سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲) در تیرماه اعلام خواهد شد.


خبر ۲۷ دی ماه ۱۴۰۱ – قابل توجه قبول شدگان آزمون ورودی دانشگاه های افسری آجا در سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲
نتایج آزمون ورودی، با توجه به نمره علمی اخذ شده و علاقمندی نیروی اول و دوم (که در زمان ثبت نام به صورت اختیاری انتخاب نموده اید) اعلام می گردد. بدیهی است با توجه به اعلامیه قبلی که در حین ثبت نام اطلاع رسانی گردیده است، آن دسته از داوطلبانی که بدلیل رتبه اخذ نموده مجاز به قبولی در انتخاب اولیه خود نگردیده اند ، به منظور اعطای فرصت مجدد ، در نیروی دوم انتخابی خود بعنوان قبولی آزمون ورودی و جهت شرکت درفرآیند گزینش معرفی شده اند.
با توجه به شیوع مجدد بیماری کرونا، پذیرش داوطلبان جهت انجام فرآیند گزینش منوط به استفاده از ماسک می باشد

داوطلبان گرامی بمنظور تکمیل اطلاعات پرونده شما، نیاز است پس از آگاهی از نتیجه آزمون در صورت قبولی، اطلاعات بستگان نسبی(پدر، مادر، برادر و خواهر) بستگان سببی در صورت تاهل(همسر، فرزند، پدر و مادر همسر و برادر و خواهر همسر) بستگان ناتنی (ناپدری و نامادری، برادر و خواهر ناتنی) را قبل از مراجعه به گزینش و استخدام نیروی قبولی در سامانه ثبت اطلاعات بستگان درج نمایند.
در صورت عدم مراجعه و عدم ثبت اطلاعات، گزینش شما با اشکال مواجه خواهد شد.
بمنظور سهولت در ثبت اطلاعات بستگان، قبل از مراجعه به سامانه، اطلاعات هویتی و شناسنامه ای بستگان خود را جمع آوری و یادداشت نمائید.

نکات مهم و مدارک مورد نیاز جهت ادامه فرآیند گزینش و استخدام:

۱- اصل شناسنامه عکس‌دار و کارت ملی و روگرفت از آن‌ها (شناسنامه ۵ سری کامل از تمام صفحات و کارت ملی ۵ برگ پشت و رو).
۲- ۱۵ قطعه عکس ۴×۳ (تمام رخ) پشت نویسی شده(عکس بدون روتوش باشد).
۳- ۵ نسخه رو‌گرفت از تمام صفحات شناسنامه و کارت ملی پدر و مادر، برادر و خواهر و پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌ها.(ناپدری و نامادری در صورت داشتن).
۴- داوطلب می‌بایست مشخصات کامل شناسنامه ای بستگان نسبی و سببی شامل پدر، مادر، خواهر، برادر، پدربزرگ‌ها، مادربزرگ‌ها، ناپدری و نامادری خود را برابر فرم مربوطه ارائه نماید. (دانلود فرم)
۵- تکمیل و ارائه فرم معرفین ، ضامن ، دوستان، همسایگان و آدرس محل سکونت قبلی و فعلی (دانلود فرم)
۶-ارائه آدرس پستی و کروکی‌های محل سکونت از ۱۰ سال گذشته تاکنون.
۷- ارائه اصل گذر نامه داوطلب ( در صورت دارا بودن ).
۸- وضعیت مدرک تحصیلی:
الف) دارندگان دیپلم: ارائه اصل مدرک تحصیلی دیپلم (یا گواهی موقت)و اصل ریز نمرات سه ساله دوره متوسطه ممهور به مهر مدرسه به همراه ۳ سری روگرفت
ب) محصلین پایه دوازدهم: ارائه اصل ریز نمرات پایان دوره یازدهم ممهور به مهر مدرسه به همراه ۳ سری روگرفت
– نکات مهم:
– محصلین پایه دوازدهم باید مدرک قبولی دیپلم خود در امتحانات خرداد سال ۱۴۰۲ را تا قبل از شروع دوره رزم مقدماتی افسری با کسب حداقل معدل های اعلامی (حداقل معدل کل ۱۴و کتبی ۱۰برای رشته های ریاضی فیزیک و تجربی، حداقل معدل کل ۱۶ و کتبی ۱۴ برای رشته ادبیات و علوم انسانی) ارائه نمایند.
– دانش آموزان پایه یازدهم که علی رغم اطلاع رسانی قبلی در آزمون ورودی شرکت نمودند امکان شرکت در فرآیند گزینش را ندارند.
– دانش آموزانی که به هنگام ثبت نام معدل واقعی خود را اعلام ننموده اند، در صورت داشتن معدل های پائین ترازحد نصاب مربوطه امکان شرکت در فرآیند گزینش را نخواهند داشت.
۹- وضعیت نظام وظیفه:
الف) دارندگان کارت پایان خدمت: ارائه اصل اصل کارت پایان خدمت به همراه ۳ سری روگرفت از اصل کارت پشت و رو
ب) داوطلبان وظیفه: ارائه گواهی اشتغال به خدمت از یگان خدمتی به همراه برگ سبز اخذ شده از پلیس +۱۰فاقد مهر غیبت به همراه ۳ سری روگرفت
ج) دانشجویان درحال تحصیل: ارائه گواهی اشتغال به تحصیل از دانشگاه بعلاوه آخرین وضعیت نظام وظیفه از پلیس +۱۰ به همراه ۳ سری روگرفت
د) دانش آموزان پایه دوازدهم: ارائه گواهی اشتغال به تحصیل در پایه دوازدهم از مدرسه به همراه ۳ سری روگرفت
ه) دانش آموزان فارغ التحصیل شده: ارائه اصل برگ معافیت تحصیلی جدید از پلیس +۱۰ به همراه ۳ سری رو گرفت
نکته: دانش آموزان فارغ التحصیل سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹بایستی برگه اعزام به خدمت خود را ارائه نمایند.
و) دانشجویان انصرافی: ارائه اصل نامه انصراف از دانشگاه به همراه ۳ سری کپی و برگه معافیت دانشجویی از پلیس +۱۰ به همراه ۳ سری روگرفت
نکته: دانشجویانی که بیش از یک سال از انصراف آنها می گذرد بایستی برگه اعزام به خدمت خود را به همراه سایر مدارک ارائه نماید.
ز) دارندگان برگه اعزام به خدمت: ارائه اصل برگه اعزام به خدمت بدون مهر غیبت به همراه ۳ سری روگرفت

۱۰- لباس ورزشی و کفش ورزشی مناسب.(ضمنا تست ورزش شامل موارد زیر می باشد)

شنا روی دست در ۲ دقیقه
دراز و نشست در ۱ دقیقه و ۳۰ ثانیه
دوی ۱۶۰۰ متر
دوی ۴ در ۹ متر
انعطاف پذیری به جلو

۱۱- پوشه روغنی یک برگ.
۱۲- خودکار.
۱۳- کارکنان پایور آجا یک برگ خلاصه وضعیت خدمتی عکس‌دار با مهر و امضاء ف‌ یگان عمده به همراه معرفی ‏نامه از یگان و مجوز دایره اعزام به مدارس نیروی مربوطه بدون قید و شرط به همراه داشته باشند
۱۴- داوطلبانی که دانشجو هستند، نباید هیچ‌گونه تعهدی به سازمان‌های دیگر داشته و می‏ بایست هنگام مراجعه، گواهی اشتغال به تحصیل ارائه نمایند.
۱۵- فرزندان شهید و جانبازان از کار افتاده کلی و آزادگان از کار افتاده کلی از شرط معدل و حداکثر سن معاف می‏باشند.
۱۶- داوطلبانی که در هنگام ثبت نام گزینه (فرزند نظامی و ایثارگران ، آزادگان از کار افتاده کلی ، جانبازان از کار افتاده کلی ، و دارندگان گواهی بسیج فعال) را انتخاب کرده اند باید مدارک سهمیه خود را به همراه سایر مدارک در زمان پذیرش به نیرو و دانشگاه مربوطه ارائه دهند.
۱۷- داوطلبانی که دارای احکام قهرمانی در رشته های ورزشی هستند، اصل مدرک مربوطه را به همراه داشته باشند.
۱۸- داوطلبانی که حافظ قرآن کریم هستند، اصل احکام و مدارک مربوطه را به همراه داشته باشند.
۱۹- داوطلبانی که دارای مدارک ثبت اختراع و اکتشافات هستند اصل مدارک مربوطه را به همراه داشته باشند.
۲۰- داوطلبانی که فارغ التحصیل از مدارس تیزهوشان هستند معرفی نامه از آموزش و پرورش به همراه داشته باشند.
۲۱- داوطلبانی که دارای مدارک المپیاد یا بنیاد نخبگان هستند اصل مدارک مربوطه را به همراه داشته باشند.
۲۲- داوطلبانی که دارای مدرک تافل هستند مدارک مربوطه را به همراه داشته باشند. (به همراه ۳ سری روگرفت)
۲۳- نوع رشته تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی داوطلبان نظام قدیم باید با هم همخوانی داشته باشد.
تذکر:
الف- دارا بودن حداقل ۱۶ سال تمام و حداکثر ۲۳سال و درصورت انجام خدمت مقدس سربازی، مدت خدمت دوره سربازی به حداکثر سن اضافه می‏ گردد.(مبنای محاسبه سن داوطلبان از زمان شروع ثبت نام در مورخه ۱۴۰۱/۰۸/۰۱بوده و متولدین ۱۳۷۸/۰۸/۰۱به قبل دارای اضافه سن بوده و پذیرش آنان در صورت عدم انجام خدمت وظیفه امکان پذیر نمی باشد)
ب- از پذیرش داوطلبانی که مدارک ذکر شده را به‌همراه نداشته باشند و یا شرایط آنان مغایر با دستورالعمل و یا آگهی استخدام باشد، خودداری خواهد شد.
پ- کلیه درجه‏ داران و کارمندان آجا برابر تبصره ۲ ماده ۴۹ ق آجا(درجه داران از درجه گروهبان‌یکمی تا درجه استواریکمی کارمندان تا سن ۲۵ سال مجاز و باید پس از قبولی در آزمون ورودی در روز گزینش گواهی اشتغال به خدمت از یگان محل خدمت با مهر نیروی انسانی آن یگان و نامه رضایت خدمتی و مجوز شرکت در گزینش دانشگاه‏ های افسری آجا از دایره اعزام به مدارس معاونت نیروی انسانی مربوطه به همراه داشته باشند) می‏توانند در فرآیند گزینش شرکت نمایند.
ت- از ورود همراه داوطلبان اعم از نظامی و غیرنظامی به محل اجرای گزینش جلوگیری به عمل آمده و در صورت مشاهده همراهان در محل گزینش از پذیرش و ادامه کار داوطلب خودداری خواهد شد.
ث- هر داوطلب با مسئولیت خود جهت ادامه مراحل گزینش مراجعه و پیش بینی رفت و آمد و سایر هزینه‌های ضروری (خوراک و اسکان) خود را برای مدت حداقل ۳ روز بنماید.
داوطبانی که در ادامه فرآیند گزینش متقاضی استفاده از خوابگاه می باشند،بمنظور رعایت اصول بهداشتی لوازم شخصی اولیه (ملحفه، قاشق، چنگال ، لیوان و…) را به همراه خود داشته باشند.
ج- از پذیرش داوطلبان در غیر از ساعت و تاریخ ذکر شده ممانعت بعمل آمده و درهای ورودی راس ساعت ۷ صبح بسته خواهد شد. لذا داوطلبان طوری حرکت نمایند که حداقل یک ساعت قبل در محل مذکور حضور داشته باشند.
چ- داوطلبان گرامی لطفا از آوردن وسایل غیر ضروری و ممنوعه از جمله (لپ تاپ ، تبلت ، گوشی هوشمند، ساعت مچی هوشمند، لوازم زینتی و گرانبها،لوازم غیر ضروری و غیرمجاز و…) خودداری نمایید.
ح- شروع دوره آموزش متعاقبا اعلام خواهد شد، لذا داوطلبان باید حداکثر قبل از شروع دوره آموزش ، موفق به اخذ مدرک تحصیلی خود شده باشند و اگر داوطلبی تمام مراحل گزینش را با موفقیت طی نموده ولی موفق به اخذ مدرک تحصیلی نشده باشد، پذیرش نهایی نخواهد شد.
خ- داوطلبان نظامی و سربازان وظیفه باید با لباس شخصی جهت انجام مراحل گزینش در محل مذکور حضور داشته باشند.
د- با توجه به اعلام قبلی در خصوص عدم پذیرش داوطلبان با سابقه بیماری ها و شرایط جسمی و روانی به شرح ذیل، بمنظور جلوگیری از هزینه های اضافی و تردد غیر ضرور (در شرایط شیوع کرونا) این دسته از داوطلبان جهت شرکت در مراحل گزینش مراجعه ننمایند.
۱- تالاسمی مینور
۲- چاقی (BMI بالاتر از ۳۰)
۳- کوررنگی
۴- سابقه جراحی های وسیع
۵- مشکلات عمده ارتوپدی
۶- سابقه هرگونه معافیت پزشکی از مراجع نظامی و انتظامی
۷- هرگونه سابقه بیماری های مزمن اعصاب و روان
۸-کلیه بیماری های صعب العلاج
۹-هرگونه بیماری یا سابقه بیماری که نیاز به مصرف طولانی مدت دارو داشته باشد.
۱۰- کاهش شنوایی متوسط و شدید (بر مبنای تست شنوایی سنجی)
۱۱- هرگونه اعتیاد به مواد مخدر و روان گردان
———————-

ذ- آدرس مرکز فرآیند گزینش و استخدام نیروها:
نشانی محل مراجعه داوطلبان نیروی زمینی:
تهران- میدان حُر – خیابان امام خمینی(ره) غربی – نرسیده به چهارراه کمالی – مدیریت گزینش و استخدام نزاجا.
شماره تماس : ۶۶۹۷۳۱۴۶-۰۲۱
مسیر‌های دسترسی :
مسیر شماره ۱:ترمینال غرب – به ایستگاه مترو میدان آزادی مراجعه و در ایستگاه شادمان تغییر خط داده و در ایستگاه میدان حر پیاده شوید.
مسیر شماره ۲:ترمینال شرق – با اتوبوس‌های BRT به میدان انقلاب مراجعه و از آنجا در ضلع جنوبی با تاکسی یا خط واحد اتوبوسرانی به میدان حر مراجعه نمایید.
مسیر شماره ۳:ترمینال جنوب – به ایستگاه مترو ترمینال جنوب مراجعه و در ایستگاه امام خمینی (ره) تغییر خط داده و در ایستگاه میدان حر پیاده شوید.

نشانی محل مراجعه داوطلبان نیروی پدافند هوایی :
تهران- بزرگراه بسیج – بزرگراه هجرت – ستاد فرماندهی نیروی پدافند هوایی ا.ج.ا ایران – جنب بانک سپه – مدیریت گزینش،عضویابی و استخدام
شماره‌های تماس: ۳۵۹۲۲۱۹۸-۰۲۱ ** ۳۵۹۲۴۴۵۹-۰۲۱ ** ۳۳۲۳۶۷۸۸-۰۲۱

نشانی محل مراجعه داوطلبان نیروی هوایی :
تهران- میدان امام حسین – خیابان دماوند – بعد از اتوبان امام علی (ع) – خیابان شهید غفاری نسب – دایره گزینش و استخدام شهید خضرایی
شماره‌های تماس :۳۵۷۴۳۲۷۵_۰۲۱ – ۳۵۷۴۳۲۸۴_۰۲۱ – ۳۵۷۴۳۴۱۳_۰۲۱
مسیر‌های دسترسی :
مسیر شماره۱:ترمینال غرب – اتوبوس‌ BRT به سمت تهرانپارس –ایستگاه شهید فتحنایی – خیابان شهید غفاری نسب.
مسیر شماره ۲:ترمینال شرق – اتوبوس‌ BRT به سمت به سمت آزادی – ایستگاه شهید فتحنایی – خیابان شهید غفاری نسب .
مسیر شماره ۳:ترمینال جنوب – سوار مترو به سمت تجریش شده و در ایستگاه مترو دروازه دولت پیاده شده و سپس سوار اتوبوس BRT به سمت تهرانپارس – ایستگاه شهید فتحنایی – خیابان شهید غفاری نسب.

نشانی محل مراجعه داوطلبان نیروی دریایی:
تهران- بزرگراه امام علی (ع) شمال – بزرگراه شهید زین‌الدین شرق – اولین خروجی جنب باشگاه صدف نداجا
شماره های تماس :۷۳۹۵۵۳۵۱_۰۲۱ – ۷۷۲۲۶۰۰۳_۰۲۱
مسیر‌های دسترسی :
مسیر شماره ۱:ترمینال غرب – به ایستگاه مترو میدان آزادی مراجعه و به ایستگاه جانبازان آمده و از میدان رسالت به آدرس بالا مراجعه نمایید.
مسیر شماره۲: ترمینال جنوب – به ایستگاه مترو ترمینال جنوب مراجعه و به ایستگاه جانبازان آمده و از میدان رسالت به آدرس بالا مراجعه نمایید

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک کنید

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.