خانه » استخدام در استان فارس » اعلام لیست نهایی پذیرفته شدگان نیروهای شرکتی علوم پزشکی گراش

اعلام لیست نهایی پذیرفته شدگان نیروهای شرکتی علوم پزشکی گراش

متن آگهی:

خبر ۱۴ مرداد ۹۶: اعلام لیست نهایی پذیرفته شدگان نیروهای شرکتی علوم پزشکی گراش

به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی گراش، معاونت توسعه مدیریت و منابع این دانشکده لیست نهایی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی شرکتی در قالب نیروهای تنظیفات و تاسیسات را به شرح زیر اعلام کرد:

پذیرفته شدگان جهت انجام مراحل بعدی استخدامی، از تاریخ ۱۷  لغایت ۲۳ مرداد به دانشکده علوم پزشکی واقع در بلوار دانشجو، طبقه همکف اداری واحد کارگزینی مراجعه نمایند.

برای مشاهده لیست پذیرفته شدگان خدمات تنظیفات ستاد دانشکده اینجا کلیک کنید

برای مشاهده لیست پذیرفته شدگان خدمات تنظیفات مرکز آموزشی درمانی امیرالمومنین علی(ع) اینجا کلیک کنید

 برای مشاهده لیست پذیرفته شدگان خدمات تنظیفات معاونت بهداشتی اینجا کلیک کنید

  برای مشاهده لیست پذیرفته شدگان تاسیسات  دانشکده اینجا کلیک کنید


خبر ۲۴ تیر ۹۶: اعلام اسامی نهایی پذیرفته شدگان سهمیه آزاد آزمون استخدامی دانشکده علوم پزشکی گراش

به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی گراش، معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گراش، اسامی نهایی پذیرفته شدگان سهمیه آزاد آزمون استخدام پیمانی مورخه ۲۱ آبانماه ۱۳۹۵ ، در رشته شغلی امور مالی، امور اداری، شبکه و سخت افزار، برق، فوریت های پزشکی و کارشناس ارتباطات و عملیات این دانشکده را اعلام کرد.

پذیرفته شدگان جهت انجام  مراحل بعدی استخدامی، از تاریخ ۲۰ تیر لغایت ۲۷ تیر به اداره منابع انسانی دانشکده علوم پزشکی، واقع در بلوار امام حسین(ع) بلوار دانشجو، دانشکده علوم پزشکی، قسمت اداری، مراجعه نمایند.

جهت مشاهده اسامی پذیرفته شدگان اینجا کلیک نمایید


استخدام دانشکده علوم پزشکی گراش- ۶ تیر ۹۶

شرکت های خدماتی غیر دولتی طرف قرارداد با دانشکده علوم پزشکی و خدمات درمانی گراش در نظر دارد جهت تامین نیروی خدمات تنظیفات و تاسیسات مورد نیاز خود در بیمارستان- مرکز بهداشت- ستاد مرکزی به استناد مجوز شماره ۴۳۸/۱۰۰/د/۹۶ مورخ ۹۶/۰۳/۲۷ معاونت محترم توسعه مدیریت و منابع تعداد ۱۱ نفر از افراد واجدالشرایط را از طریق امتحان عمومی، مصاحبه و گزینش بصورت شرکتی با در نظر گرفتن شرایط مندرج بکارگیری نماید.

جهت مشاهده شرایط عمومی و اختصاصی اینجا کلیک نمایید

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.