خانه » استخدام در استان کهگیلویه و بویر احمد » اطلاعیه بررسی مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج

اطلاعیه بررسی مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج

متن آگهی:

خبر ۱۰ دی ماه ۹۹ – اطلاعیه بررسی مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج

با عنایت به صدور کارنامه آزمون قراردادی کارمعین (ویژه دانشگاه علوم پزشکی) توسط مرکز سنجش آموزش پزشکی معاونت آموزشی وزارت بهداشت، درمانه و آموزش پزشکی به اطلاع می رساند :

داوطلبان گرامی می توانند ابهامات احتمالی خود را در خصوص کارنامه صادره از طریق سایت مرکز پزشکی به نشانی www.sanjeshp.ir پیگیری نموده و از مراجعه حضوری و تماس تلفنی به دانشگاه خودداری نمایند.

ضمنا جدول برنامه زمانی و مکان تحویل مدارک متعاقبا از طریق سایت دانشگاه (yums.ac.ir) اعلام خواهد شد.

بدینوسیله به اطلاع کلیه  پذیرفته شدگان مرحله اول( یک و نیم برابر  ظرفیت پذیرش) آزمون جذب نیروی های قراردادی دانشگاهای علوم پزشکی ، که در تاریخ ۹۹/۷/۲۴  توسط مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور برگزار شد ،  می رساند. ضروری است در روزهای تعیین شده در جدول زیر ، جهت تحویل مدارک و تشکیل پرونده  به ستاد دانشگاه واحد امور استخدام مراجعه فرمایند.

ضمنا با توجه به اینکه مدارک داوطلبین باید در سایت سنجش آموزش پزشکی  بارگزاری و مورد تایید قرار گیرد. لذا تاکید می گردد که کلیه پذیرفته شدگان محترم حتما در زمان اعلام شده رجوع فرمایند.  عدم مراجعه در تاریخ های ذکر شده به منزله انصراف تلقی می گردد.

رشته شغلیتاریخروزساعتآدرس
پرستار

کارشناس بهداشت خانواده

کارشناس مبارزه با بیماریها

۱۳/۱۰/۱۳۹۹شنبه۹صبح تا ۲ بعد ظهریاسوج- بلوار مطهری- ستاد دانشگاه- واحد امور استخدام
ماما- کارشناس تغذیه-کارشناس امور حقوقی-کارشناس بهداشت محیط-کارشناس پر تو شناسی۱۴/۱۰/۱۳۹۹یک شنبه۹صبح تا ۲ بعد ظهریاسوج- بلوار مطهری- ستاد دانشگاه- واحد امور استخدام

  داو طلبان لازم است مدارک ذیل را جهت ارائه در روز تشکیل پرونده آماده و به همرا داشته باشند.

۱-اصل و تصویر  تمامی صفحات  شناسنامه در کاغذ a4

۲-اصل و تصویر  کارت ملی در کاغذ a4

۳-اصل و تصویر آخرین مدرک تحصیلی در کاغذ a4

۴-اصل و تصویر  وضعیت طرح  نیروی انسانی  جهت رشته های مشمول طرح ( پایان طرح ، معافیت ، گواهی اشتغال به طرح ویا گواهی انصراف از طرح حسب مورد برابر مفاد آگهی ) در کاغذ a4

۵-اصل و تصویر کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی و یا معافیت دائم (ویژه آقایان) در کاغذ a4

در صورت داشتن سابقه رزمندگی ، جانبازی، ایثارگری ، خانواده معظم شهدا، معلولیت و آزادگان و عضویت در بسیج (ارائه گواهی الزامی است)

۶-یک عدد پوشه سبز رنگ با گیره

۷-ارائه اصل  تمام مدارک جهت مطابقت الزامی است


خبر ۲۳ مهر ۹۹: اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج

افراد یاد شده می بایست تصویر مدارک مورد نیاز را جهت بررسی صحت و راستی آزمایی، از طریق پست الکترونیکی azmon.avasalamat@gmail.com  حداکثر تا پایان روز یکشنبه مورخ ۲۷ مهر ماه ۹۹  ارسال نمایند.

 مدارک مورد نیاز:

مدرک تحصیلی (مطابق با شرایط احراز رشته شغلی مورد تقاضا «جدول شماره ۱» متن آگهی فراخوان)

*  کارت ملی پشت و رو

* تمام صفحات شناسنامه

* کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی یا معافیت دائم از خدمت (ویژه برادران)

* مدارک دال بر سهمیه ایثارگران لازم به ذکر است که کارت ایثارگری قابل قبول نبوده و صرفا نامه از ارگان مربوطه و بنیاد شهید ( برای خانواده معظم شهدا و جانبازان)  مورد تایید می باشد.

*گواهی پایان / تمدید یا معافیت طرح اجباری مشمولین قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان.

* در صورت استفاده از شرایط معافیت از سن یا اضافه شدن به حداکثر سن مطابق با متن آگهی، نامه مدارک مربوطه ( اعم از سوابق بیمه  و سایر گزینه ها) را ارسال کنید.

 روش ارسال مدارک:

 ۱- مدارک مورد نظر را با نام فایل ذخیره کنید (مثال نام فایل: اسکن کارت ملی- اسکن مدرک تحصیلی و…)

۲- فایل ها را داخل پوشه ای با نام کد ملی داوطلب قرار داده.

۳- فایل را به صورت فشرده (zip یا RAR) کرده و در ایمیل پیوست کنید. در صورت دریافت ایمیل، موسسه ایمیلی حاوی تایید برای شما ارسال خواهد شد.

بدیهی است عدم ارسال مدارک دقیقا با روش توضیح داده شده  به منزله ی انصراف تلقی شده و هیچ گونه اعتراضی پذیرفته نخواهد شد.


خبر ۱۴ اسفند ماه ۹۸-  افرادی که به نتیجه اعلام شده در اطلاعیه شماره ۱۲ ( ۹۸/۱۲/۱۳)  اعتراض دارند می توانند از طریق تکمیل فرم  زیر تا تاریخ ۲۰ اسفند ۹۸ اعتراض خود را ثبت نمایند.

  فرم اعتراض                                                   


خبر ۱۳ اسفند ما ۹۸-اسامی پذیرفته شدگان نهایی رشته ی شغلی فوریت پزشکی جهت مراجعه به هسته گزینش دانشگاه  به شرح ذیل اعلام می گردد.         

                                   اسامی نهایی پذیرفته شدگان رشته شغل فوریت پزشکی جهت مراجعه به گزینش 

افراد پذیرفته شده  باید با در دست داشتن اصل و تصویر مدارک در روز چهارشنبه  ۱۴ اسفند ۹۸ راس ساعت ۹  صبح به نشانی:  یاسوج بلوار مطهری، ساختمان ستاد دانشگاه علوم پزشکی- مدیریت هسته گزینش مراجعه نمایند.

مدارک مورد نیاز:

*  اصل، تصویر تمام صفحات شناسنامه

* اصل، تصویر کارت ملی ( پشت و رو)

*  اصل، تصویر مدارک ایثارگری و نامه مربوطه

* مدرک تحصیلی  به همراه پایان طرح اجباری ( کسانی که حین تمدید طرح هستند از محل خدمت گواهی لازم را ارائه نمایند)

* اصل، تصویر کارت پایان خدمت

*۳ قطعه عکس پرسنلی سه در چهار

بدیهی است عدم مراجعه  به منزله ی انصراف تلقی شده و هیچ گونه اعتراضی پذیرفته نخواهد شد.


خبر ۱۶ بهمن ماه ۹۸ – نتایج بررسی وراستی آزمایی مدارک  ارسال شده پذیرفته شدگان مرحله اول در رشته ی شغلی فوریتهای پزشکی جهت انجام مصاحبه تخصصی  به شرح ذیل می باشد.

                                    پذیرفته شدگان رشته شغلی  فوریت پزشکی جهت حضور در مصاحبه تخصصی  

افراد پذیرفته شده می بایست برای مصاحبه تخصصی  روزهای یکشنبه و دوشنبه راس ساعت ۸:۰۰ صبح مورخه ۲۰ و ۲۱ بهمن ماه  ۱۳۹۸ مطابق با جدول اعلامی به آدرس: یاسوج- روبه روی بیمارستان امام سجاد(ع)- سالن ورزشی دانشکده پزشکی مراجعه نمایند

مدارک مورد نیاز:

اصل شناسنامه و کارت ملی

*توجه:به همراه داشتن کفش و لباس ورزشی جهت آزمون آمادگی جسمانی  الزامی می باشد.

بدیهی است عدم حضور داوطلب  به منزله ی انصراف تلقی شده و هیچ گونه اعتراضی پذیرفته نخواهد شد.


خبر ۱۳ بهمن ماه ۹۸ – افراد پذیرفته شده در آزمون استخدام پیمانی مورخ ۹۸/۰۸/۳۰ رشته شغلی مددکاری بهداشتی و درمانی جهت مصاحبه در روز سه شنبه مورخ ۹۸/۱۱/۱۵ به آدرس : شیراز-خیابان کریم خان زند-نرسیده به میدان نمازی-ساختمان مرکزی دانشگاه علوم پزشکی شیراز- طبقه پنجم معاونت درمان مراجعه نمایند.

اطلاعیه جهت مصاحبه رشته شغلی مددکار بهداشتی و درمانی

افراد پذیرفته شده در آزمون استخدام پیمانی مورخ ۹۸/۰۸/۳۰ رشته شغلی مددکاری بهداشتی و درمانی جهت مصاحبه در روز سه شنبه مورخ ۹۸/۱۱/۱۵ به آدرس : شیراز-خیابان کریم خان زند-نرسیده به میدان نمازی-ساختمان مرکزی دانشگاه علوم پزشکی شیراز- طبقه پنجم معاونت درمان مراجعه نمایند.

لازم به ذکر است داوطلبان محترم هنگام مراجعه جهت مصاحبه مدارک شناسایی و کلیه مستندات مربوطه و سوابق دوره های آموزشی، مشارکت در فعالیتهای پژوهشی، تالیف و یا ترجمه کتاب(نظیر ارایه گواهی دوره های آموزشی مرتبط در حیطه مددکاری اجتماعی، پرینت صفحه اول مقالات چاپ شده در مجلات علمی-پژوهشی و کنفرانس های ملی و بین المللی، پرینت شناسنامه طرح های پژوهشی، پرینت جلد و شناسنامه کتاب چاپ شده و …) را به همراه داشته باشند.


خبر ۵ بهمن ماه ۹۸ – با توجه به عدم تکمیل ظرفیت پذیرفته شدگان آزمون، اسامی جدید جهت بررسی مدارک به شرح زیر اعلام می گردد:

                   اسامی پذیرفته شدگان  تکمیل ظرفیت جهت بررسی و راستی آزمایی مدارک  

افراد یاد شده می بایست تصویر مدارک مورد نیاز را جهت بررسی صحت و راستی آزمایی، از طریق پست الکترونیکیfarakhan.avasalamat@gmail.com  حداکثر تا روز سه شنبه مورخ  ۸  بهمن ماه ۹۸  ارسال نمایند.

مدارک مورد نیاز:

* مدرک تحصیلی (مطابق با شرایط احراز رشته شغلی مورد تقاضا «جدول شماره ۱» متن آگهی فراخوان)

*  کارت ملی

* تمام صفحات شناسنامه

*  گواهینامه رانندگی پایه دوم ( مختص فوریت پزشکی)

* کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی یا معافیت دائم از خدمت (ویژه برادران)

* مدارک دال بر سهمیه ایثارگران لازم به ذکر است که کارت ایثارگری قابل قبول نبوده و صرفا نامه از ارگان مربوطه و بنیاد شهید ( برای خانواده معظم شهدا و جانبازان)  مورد تایید می باشد. (مطابق با بند ۵) متن آگهی فراخوان

*گواهی پایان / تمدید یا معافیت طرح اجباری مشمولین قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان (مختص رشته شغلی پرستاری و فوریت پزشکی)

در صورت استفاده از شرایط معافیت از سن یا اضافه شدن به حداکثر سن مطابق با ماده ۴ متن آگهی نامه مدارک مربوطه ( اعم از سوابق بیمه  و سایر گزینه ها) را ارسال کنید.

نکات قابل توجه:

* به اطلاع می رساند مطابق با بند ۱۶ متن آگهی فراخوان اسامی اعلام شده در رشته های دارای مصاحبه ۳ برابر ظرفیت مورد نیاز می باشد و بعد از بررسی مدارک ۳ برابر جهت مصاحبه (رشته فوریت پزشکی) دعوت خواهند شد.

و در سایر رشته ها نیز یک برابر ظرفیت برای بررسی مدارک اعلام شده است .

* در صورتی که پس از بررسی مدارک تعداد نفرات به حد نصاب لازم نرسد، از سایر شرکت کنندگان به ترتیب نمره برتر انتخاب و  جهت ارسال مدارک اطلاع رسانی خواهد شد.

روش ارسال مدارک:

۱- مدارک مورد نظر را با نام فایل ذخیره کنید ( مثال نام فایل: اسکن کارت ملی- اسکن مدرک تحصیلی و…)

۲- فایل ها را داخل پوشه ای با نام کد ملی داوطلب قرار داده

۳- فایل را به صورت فشرده ( zip dh rar) کرده و در ایمیل پیوست می کنید در صورت دریافت ایمیل از طرف موسسه ایمیلی حاوی تایید برای شما ارسال خواهد شد.

بدیهی است عدم ارسال مدارک دقیقا با روش توضیح داده شده  به منزله ی انصراف تلقی شده و هیچ گونه اعتراضی پذیرفته نخواهد شد.


خبر ۲ بهمن ماه ۹۸ – اسامی پذیرفته شدگان رشته شغلهای پرستاری و متصدی خدمات عمومی جهت تشکیل پرونده گزینشی به شرح ذیل اعلام می گردد.

افراد پذیرفته شده  باید با در دست داشتن اصل و تصویر مدارک ( از شماره ۱ تا ۲۵ اسامی لیست) روز یکشنبه ۶ بهمن ۹۸   و ( از شماره ۲۵ تا آخر لیست )   دوشنبه۷ بهمن ۹۸ راس ساعت ۸  صبح به نشانی:  یاسوج- بلوار شهید مطهری- ستاد دانشگاه علوم پزشکی- مدیریت هسته گزینش مراجعه نمایند.

* لازم به ذکر است افراد فوق پس از استعلام مدارک تحصیلی و ایثارگری و تایید نهایی هسته گزینش به عنوان قبول شده نهایی شروع به کار خواهند کرد..

مدارک مورد نیاز:

*  اصل و تصویر تمام صفحات شناسنامه

*سه قطعه عکس پرسنلی    (۳*۴)

* اصل و تصویر کارت ملی ( پشت و رو)

*  اصل و تصویر مدارک ایثارگری و نامه مربوطه

* مدرک تحصیلی  به همراه پایان طرح اجباری ( کسانی که حین تمدید طرح هستند از محل خدمت گواهی لازم را ارائه نمایند) مخصوص رشته پرستاری

* اصل و تصویر کارت پایان خدمت

مهم: تمامی کپی ها در برگه A4 گرفته شود

* نکته مهم: در رشته شغل متصدی خدمات عمومی تعداد ۴ نفر و در رشته پرستاری نیز تعداد ۴ نفر از لیست اولیه یا مدارک تایید نشده است و یا انصراف داده اند که مجددا لیست بررسی مدارک اعلام خواهد شد.

بدیهی است عدم مراجعه  به منزله ی انصراف تلقی شده و هیچ گونه اعتراضی پذیرفته نخواهد شد.


خبر ۱۸ دی ماه ۹۸ – داوطلبینی که به نتیجه اعلام شده اعتراض دارند می توانند از طریق ارسال فرم زیر اعتراض خود را اعلام نمایند.

خبر ۱۷ دی ماه ۹۸-اسامی قبول شدگان اولیه آزمون جهت بررسی و راستی آزمایی مدارک به شرح ذیل اعلام می گردد.

افراد یاد شده می بایست تصویر مدارک مورد نیاز را جهت بررسی صحت و راستی آزمایی، از طریق پست الکترونیکیfarakhan.avasalamat@gmail.com  حداکثر تا روز جمعه ۲۷ دیماه ۹۸  ارسال نمایند.

 مدارک مورد نیاز:

* مدرک تحصیلی (مطابق با شرایط احراز رشته شغلی مورد تقاضا «جدول شماره ۱» متن آگهی فراخوان)

*  کارت ملی

* تمام صفحات شناسنامه

*  گواهینامه رانندگی پایه دوم ( مختص فوریت پزشکی)

* کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی یا معافیت دائم از خدمت (ویژه برادران)

* مدارک دال بر سهمیه ایثارگران لازم به ذکر است که کارت ایثارگری قابل قبول نبوده و صرفا نامه از ارگان مربوطه و بنیاد شهید ( برای خانواده معظم شهدا و جانبازان)  مورد تایید می باشد. (مطابق با بند ۵) متن آگهی فراخوان

*گواهی پایان / تمدید یا معافیت طرح اجباری مشمولین قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان (مختص رشته شغلی پرستاری و فوریت پزشکی)

* در صورت استفاده از شرایط معافیت از سن یا اضافه شدن به حداکثر سن مطابق با ماده ۴  متن آگهی نامه مدارک مربوطه ( اعم از سوابق بیمه  و سایر گزینه ها) را ارسال کنید.

 نکات قابل توجه:

* به اطلاع می رساند مطابق با بند ۱۶ متن آگهی فراخوان اسامی اعلام شده در رشته های دارای مصاحبه ۳ برابر ظرفیت مورد نیاز می باشد و بعد از بررسی مدارک ۳ برابر جهت مصاحبه (رشته فوریت پزشکی) دعوت خواهند شد.

و در سایر رشته ها نیز یک برابر ظرفیت برای بررسی مدارک اعلام شده است .

 * در صورتی که پس از بررسی مدارک تعداد نفرات به حد نصاب لازم نرسد، از سایر شرکت کنندگان به ترتیب نمره برتر انتخاب و  جهت ارسال مدارک اطلاع رسانی خواهد شد.

روش ارسال مدارک:

 ۱- مدارک مورد نظر را با نام فایل ذخیره کنید ( مثال نام فایل: اسکن کارت ملی- اسکن مدرک تحصیلی و…)

۲- فایل ها را داخل پوشه ای با نام کد ملی داوطلب قرار داده

۳- فایل را به صورت فشرده (zip یا RAR) کرده و در ایمیل پیوست می کنید در صورت دریافت ایمیل از طرف موسسه ایمیلی حاوی تایید برای شما ارسال خواهد شد.

بدیهی است عدم ارسال مدارک دقیقا با روش توضیح داده شده  به منزله ی انصراف تلقی شده و هیچ گونه اعتراضی پذیرفته نخواهد شد.


خبر ۲۵ مهر ۹۶: اعلام زمان تشکیل پرونده پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج

قابل توجه افراد پذیرفته شده نهایی در آزمون استخدامی مورخ ۲۱/۰۸/۱۳۹۵ شغل های غیر ۷ خوشه
بدینوسیله از افراد پذیرفته شده نهایی در آزمون استخدامی مورخ ۲۱/۰۸/۱۳۹۵ این دانشگاه در خوشه ها ی (اتاق عمل –هوشبری –آزمایشگاه- پرتوشناسی –مدارک پزشکی – امور اداری- مبارزه با بیماری ها –بهداشت محیط- کارشناس شبکه و تحلیل گر سیستم – تجهیزات پزشکی  و پزشک عمومی  دعوت می گردد جهت تشکیل پرونده گزینش  به آدرس یاسوج- بلوار شهید مطهری – ستاد مرکزی دانشگاه علوم پزشکی  شخصا  با ارئه اصل و تصویر مدارک مراجعه نمایند.
زمان مراجعه :روز شنبه ۲۹ مهر ماه و یکشنبه ۳۰ مهرماه از ساعت ۹ صبح الی ۱۴
عدم مراجعه در تاریخ های ذکر شده به منزله انصراف تلقی می گردد.
مدارک مورد نیاز: (تصویر کلیه مدارک ذکر شده در کاغذ A4 ارائه گردد):
۱- اصل و تصویر تمام صفحات شناسنامه (۱ سری)
۲- اصل و تصویر کارت ملی پشت و رو (۱ سری)
۳- اصل و تصویر کارت پایان خدمت یا معافیت دائم – ویژه برادران (۱ سری)
۴- اصل و تصویر آخرین مدرک تحصیلی (۱ سری)
۵- اصل گواهی پایان طرح مشمولین خدمت پزشکان یا معافیت طرح یا اشتغال به طرح و تصویر آن (۱ سری)
۶- اصل و تصویر مدارک دال بر ایثارگری،
۷- عکس ۴*۳ رنگی زمینه سفید پشت نویسی شده (۴ قطعه)
۸- کارنامه نهایی از سایت سازمان سنجش

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.