خانه » اطلاعیه های مهم » آگهی آزمون وکالت دادگستری (ثبت‌ نام)

آگهی آزمون وکالت دادگستری (ثبت‌ نام)

متن آگهی:

 خبر ۲۲ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ – به منظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از داوطلبانی که تا این تاریخ ۲۲ اردیبهشت ماه برای ثبت‌نام اقدام ننموده‌اند، ترتیبی اتخاذ گردیده است که بتوانند تا روز چهارشنبه مورخ ۲۷ اردیبهشت ماه نسبت به ثبت‌نام و یا ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایند. 

داوطلبان ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت‌نام و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز، به درگاه اطلاع رسانی این سازمان مراجعه و نسبت به ثبت‌نام در آزمون مذکور اقدام نمایند.

ضمناً متقاضیانی که قبلاً ثبت نام خود را تکمیل و کدرهگیری دریافت کرده‌اند در صورت تمایل می‌توانند تا تاریخ فوق نسبت به مشاهده و ویرایش اطلاعات ثبت‌نامی خود اقدام نمایند.

ثبت نام


خبر ۱۴ اردیبهشت مله ۱۴۰۲ – به گزارش بازارکار از اختبار، طبق گفته های پیشین مسئولین نهاد وکالت آگهی آزمون وکالت ۱۴۰۲ امروز ۱۳ اردیبهشت ماهه در وب سایت سازمان سنجش و آموزش کشور و وب سایت اتحادیه سراسری کانون های وکلای دادگستری ایران (اسکودا) منتشر شد.

تذکر مهم

قبل از انتخاب کانون محل کارآموزی و اشتغال حتما به آگهی اختصاصی کانون ها درسایت اختصاصی آنها مراجعه کنید و از شرایط احتمالی پیش بینی شده درهرکانون آگاه شوید. زیرا با توجه به مستقل بودن کانونها و ویژگیهای اقلیمی و اجتماعی آنهاشرایط اختصاصی اعلامی هر کانون برای داوطلبان ورود به آن لازم الاتباع است.

فایل تصویری چهره داوطلب که با پسوند JPG و اندازه ۲۰۰ پیکسل عرض و ۲۵۰ پیکسل ارتفاع تهیه شده باشد.
فایل تصویری مدرک کارشناسی داوطلب که با پسوند JPG و اندازه  ۷۰۰  پیکسل ارتفاع  و حجم کمتر از ۴۰۰ کیلو بایت تهیه شده باشد.
فایل تصویری مدرک نظام وظیفه منحصرا برای آقایان که با پسوند JPG و اندازه  ۷۰۰  پیکسل ارتفاع  و حجم کمتر از ۴۰۰ کیلو بایت تهیه شده باشد.

طبق آگهی آزمون وکالت ۱۴۰۲ ثبت نام در این آزمون به مدت ۱۰ روز (تا ۲۲ اردیبهشت) مهلت دارد و هزینه ثبت نام مبلغ چهار میلیون ریال (معادل چهارصد هزار تومان) تعیین شده است.

حذف شرط حداقل ۲۴ سال سن برای ثبت نام در آزمون وکالت ۱۴۰۲

به گزارش بازارکار از اختبار ، بنا بر آنچه توافق کانون های وکلای دادگستری با قوه قضائیه اعلام شده است، اجرای تبصره ذیل آیین نامه لایحه استقلال کانون وکلا مصوب تیر ۱۴۰۰ رئیس قوه قضاییه، در آزمون وکالت ۱۴۰۲ معلق شده است.

تبصره ماده ۳۸ آیین نامه لایحه استقلال کانون وکلا مصوب تیر ۱۴۰۰ رئیس قوه قضاییه:

داوطلب کارآموزی در موقع ثبت‌نام در آزمون باید بیست و چهار سال کامل شمسی داشته باشد.

در دوره گذشته آزمون وکالت که با عنوان «آزمون وکالت ۱۴۰۱ (نوبت پذیرش سال ۱۴۰۰)» برگزار شد، داوطلبان در موقع ثبت نام باید حداقل ۲۴ سال تمام سن می داشتند.

بر این اساس، افراد طبق ماده ۱۰ لایحه قانونی استقلال کانون وکلا کافی است در زمان دریافت پروانه وکالت پایه یک ۲۵ سال تمام سن داشته باشند.

حداکثر سن افراد برای دریافت پروانه وکالت طبق تبصره ذیل ماده ۱۵ قانون تشکیل صندوق حمایت وکلا و کارگشایان دادگستری، همچنان ۴۰ سال در استان تهران و ۵۰ سال در سایر نقاط کشور است.

در بند ۳-۳ آگهی آزمون وکالت ۱۴۰۲ در بخش شرایط سنی این آزمون عنوان شده است:

پروانه کارآموزی وکالت دادگستری در حوزه قضائی استان تهران فقط به کسانی داده میشود که هنگام ثبت نام سن آنها از چهل سال تمام بیشتر نباشد و برای سایر حوزه های قضائی پروانه کارآموزی به کسانی داده می شود که هنگام ثبت نام سن آنها از پنجاه سال تمام بیشتر نباشد.

علاوه بر این نیز در بند ۳-۲ این آگه عنوان شده است:

براساس ماده ۱۰ لایحه استقلال کانون وکلای دادگستری مصوب سال ۱۳۳۳، به اشخاص زیر اجازه وکالت داده نمی شود:

الف- …
ب-…
پ – محجورین و همچنین کسانی که سن آنها کمتر از ۲۵ سال باشد.
ت-…

بر خلاف رویه دوره گذشته که شرط سنی حداقل ۲۴ سال برای شرکت در آزمون الزامی بوده است، در سال جاری این شرط حذف شده است.


خبر ۱۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ – پایگاه خبری اختبار- تاریخ دقیق ثبت‌نام آزمون وکالت سال ۱۴۰۲ کانون‌های وکلای دادگستری اعلام شد.

بر اساس نامه‌ای که رئیس اتحادیه سراسری کانون‌های وکلای دادگستری خطاب به روسای کانون‌های وکلا نوشته است، ثبت‌نام آزمون وکالت سال ۱۴۰۲ از چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت شروع می‌شود و به مدت ۱۰ روز ادامه دارد.

مهلت ثبت‌نام داوطلبان در روز ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۲ به پایان خواهد رسید.

تاریخ برگزاری آزمون نیز چنانچه پیش‌تر اعلام شده بود، روز جمعه ۱۳ مردادماه ۱۴۰۲ است.


خبر ۹ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ – رئیس اتحادیه سراسری کانون‌های وکلای دادگستری ایران (اسکودا) زمان انتشار آگهی آزمون وکالت ۱۴۰۲ را اعلام کرد.

به گزارش اختبار، جعفر کوشا در نشست خبری خود با خبرنگاران رسانه‌ها که امروز، شنبه، برگزار شد ضمن تاکید بر برگزاری آزمون وکالت ۱۴۰۲ در ۱۳ مردادماه گفت: آگهی این آزمون هفته آینده منتشر خواهد شد.
هزینه ثبت‌نام در آزمون وکالت ۱۴۰۲

طبق مصوبه مورخ ۲۴ فروردین ۱۴۰۲ شورای اجرایی اسکودا، هزینه نام نویسی در آزمون پذیرش کارآموز وکالت دادگستری سال ۱۴۰۲ چهارصد هزار تومان تعیین شده است.
امکان شرکت مجدد کارآموزان در آزمون وکالت ۱۴۰۲

شرکت مجدد کارآموزان در آزمون وکالت ۱۴۰۲ بلامانع می باشد، ولیکن احتساب دوره کارآموزی صرفاً مخصوص کارآموزانی است که در آزمون مشمول قانون تسهیل صدور برخی مجوزهای کسب وکار پذیرفته شده اند.

این موضوع نیز از مصوبات جلسه مورخ ۲۴ فروردین ۱۴۰۲ شورای اجرایی اسکودا است.


خبر ۷ اردیبهشت ۱۴۰۲- شروع مرحله دوم معرفی پذیرفته شدگان آزمون وکالت ۱۴۰۱
به اطلاع پذیرفته شدگان آزمون وکالت سال ۱۴۰۱ می رساند، برای آن دسته از پذیرفته شده گانی که پیامک مراجعه به هیات مدیره استانی ارسال شده است علاوه بر مراجعه به استان محل قبولی جهت تشکیل پرونده با مراجعه به پشتیبانی سامانه جذب نسبت به رویت حوزه قضایی خود اقدام نمایند. همچنین برای پذیرفته شدگان استان های ذیل که پیامک ارسال نشده پرونده ایشان در نوبت بررسی است و در اسرع وقت اطلاع رسانی خواهد شد.


خبر ۳۱ فروردین ماه ۱۴۰۲ – فرایند انتخاب شهر محل اشتغال برای پذیرفته‌شدگان آزمون وکالت ۱۴۰۱ (مربوط به نوبت پذیرش سال ۱۴۰۰) کانون وکلای دادگستری مرکز (استان‌های تهران و سیستان‌وبلوچستان) آغاز شد.
متن راهنمای انتخاب شهر (از طریق اینترنت) مربوط به پذیرفته شدگان آزمون سال ١۴٠٠ که در وب‌سایت کانون وکلای دادگستری مرکز منتشر شده، به شرح زیر است:
لطفاً توجه فرمایید با بررسی دقیق ظرفیت پذیرش شهرها و لحاظ رتبه اکتسابی، شهرهای مورد نظر به ترتیب اولویت پیشنهاد نمائید.
پیشنهاد شهرها به ترتیب اولویت هیچ گونه محدودیتی ندارد لذا دقت شود که تعداد اولویت های بیشتری به ترتیب پیشنهاد بدهید چون اگر اولویت های کمتری پیشنهاد بدهید ممکن است شهر انتخابی به شما نرسد.
نکته پس از تائید فرم انتخاب شهر، امکان ویرایش آن وجود ندارد لطفاً در پیشنهاد شهرها به ترتیب اولویت و تعداد پیشنهادی آن دقت شود.
بدیهی است در صورت عدم اقدام، در مهلت مقرر به منزله انصراف تلقی شده و اعتراض بعدی مسموع نخواهد بود.

توضیحات ضروری

١- داوطلبان محترم با بررسی دقیق و لحاظ رتبه آزمون و ظرفیت پذیرش شهرها، محلهای مورد نظر را به ترتیب اولویت، پیشنهاد نمایند.

٢- درصفحه ی مربوط به اولویت های پیشنهادی، انتخاب حداقل یک شهر الزامی است و برای انتخاب همه ی شهرهای حوزه ی کانون مرکز (به ترتیب اولویت انتخاب داوطلب) محدودیتی وجود ندارد.

٣- مهلت تکمیل فرم انتخاب شهر: تا پایان وقت اداری روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۲/٠٢/۰۴ می باشد.

۴- انتخاب شهر محل اشتغال (محل کارآموزی نیز محل اشتغال خواهد بود) از بین شهرهای پیشنهادی توسط داوطلب، با لحاظ رتبه داوطلب، اولویت پیشنهادی و ظرفیت پذیرش شهرها، از سوی کانون وکلای دادگستری مرکز تعیین خواهد شد.

تبصره: انتقال وکلاء و کارآموزانی که پدر یا مادر یا فرزند آنان وکیل دادگستری عضو کانون مرکز باشد، به محل اشتغال یکدیگر همزمان با انتخاب شهر امکان پذیر است. لذا ضرورت دارد این دسته از قبول شده ها ضمن اعلام مراتب در روند تکمیل فرم انتخاب شهر پس از انتخاب به ترتیب اولویت در مرحله آخر شماره پروانه وکالت اقربای درجه یک خود را درج نمایند.

کپی پروانه را جهت درج در پرونده و اعمال محل اشتغال به تبع وکیل دادگستری به کانون ارسال نمائید با ذکر دقیق رتبه و مشخصات.

همچنین تغییر محل کارآموزی یا اشتغال یکی از زوجین در نکاح دائم که هر دوی آنان وکیل یا کارآموز یا یکی از آنان وکیل و دیگری کارآموز باشد، حسب تقاضای هر دو به محل اشتغال دائم یکی از آنان بعد از صدور پروانه کارآموزی مجاز است این دسته از قبول شده ها بعد از صدور پروانه کارآموزی درخواست خود را مطرح وپیگری نمایند و انتخاب ومعرفی شهردر این مرحله براساس رتبه اکتسابی انجام می شود.

۵- پس از تعیین محل اشتغال به ترتیب بالا، تغییر محل امکان پذیر نیست. بررسی تقاضای انتقال محل کارآموزی طبق آئین نامه نقل و انتقال وکلا و کارآموزان با لحاظ اصلاحیه مهر ١٣٩۴ و پس از صدور پروانه کارآموزی خواهد بود.

۶-   داوطلبانی که برای اشتغال در شهرهای استان تهران پذیرش می شوند، در صورتی که بیش از چهل سال سن داشته باشند، بهنگام صدور پروانه کارآموزی، یکی از شهرهای تابعه کانون مرکز خارج از استان تهران را برای کارآموزی انتخاب و معرفی خواهند کرد. بدیهی است محل اشتغال به وکالت که بر اساس رتبه، تعیین شده ( پس از طی دوره کارآموزی حتی اگر تهران یا یکی دیگر از شهرهای تابعه استان تهران باشد ) محفوظ خواهد بود.

٧-   در صورتی که داوطلب، واجد شرایط قانونی نباشد، پیشنهاد شهرهای مورد نظر و انتخاب آن، برای داوطلب حقی ایجاد نمی کندودرهرمرحله از بررسی که فقدان یکی از شرایط قانونی احراز شود تصمیم لازم اتخاذ خواهد شد.

٨- داوطلبانی که با استفاده از سهمیه ایثارگری پذیرش علمی شده اند،چنانچه واجد شرایط استفاده از سهمیه ایثارگری نباشد،انتخاب شهر وسایر اقدامات بعمل آمده،حقی برای آنها ایجاد نمی کند.

٩-   نتیجه نهایی انتخاب شهر محل اشتغال، متعاقبا در سایت کانون منتشر می شود لذا از مراجعه و تماس تلفنی خودداری نموده و مراتب را از طریق سایت پیگیری نمایند.

لینک انتخاب شهر


خبر ۲۶ فروردین ماه ۱۴۰۲ – به گزارش ایسنا به نقل از اتحادیه سراسری کانون‌های وکلای دادگستری ایران (اسکودا)، بر اساس مصوبه شورای اجرایی فروردین ماه سال ۱۴۰۲ این اتحادیه، سوالات آزمون ورودی کارآموزی وکالت سال ۱۴۰۲ از میان منابع حقوق مدنی، آیین دادرسی مدنی، حقوق تجارت، حقوق جزا، آیین دادرسی کیفری، حقوق اساسی، متون فقه و اصول فقه خواهد بود.

بر این اساس جزئیات مربوط به پرسش‌های احتمالی این آزمون که با تصمیم نشست دی ماه سال گذشته شورای اجرایی اسکودا زمان برگزاری قطعی آن روز ۱۳ مرداد سال ۱۴۰۲ تعیین شده است، به شرح ذیل است:

حقوق مدنی – قانون مدنی – قوانین روابط موجر و مستاجر سال‌های ۱۳۵۶ و ۱۳۷۶ – قانون حمایت خانواده مصوب سال ۱۳۹۱ و قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت مصوب سال ۱۴۰۰ – قانون مسئولیت مدنی – قانون امور حسبی – قانون پیش فروش ساختمان – قانون بیمه اجباری خسارات وارده به شخص ثالث در اثر حوادث ناشی از وسائل نقلیه – قانون حمایت حقوق مولفان و مصنفان و هنرمندان – آیین دادرسی مدنی – قانون تشکیل دادگاه‌های عمومی و انقلاب – قانون آیین دادرسی دادگاه‌های عمومی و انقلاب در امور مدنی – قانون اجرای احکام مدنی – قانون نحوه اجرای محکومیت‌های مالی – قانون شوراهای حل اختلاف – قانون تشکیلات و آیین دادرسی دیوان عدالت اداری – لایحه قانونی استقلال کانون وکلای دادگستری مصوب ۱۳۳۳ و قانون کیفیت اخذ پروانه وکالت ۱۳۷۶ – حقوق تجارت – قانون تجارت شامل قانون اصلاح قسمتی از قانون تجارت ۱۳۴۷ و اصلاحات بعدی آنها – قانون اداره تصفیه امور ورشکستگی – قانون راجع به ثبت شرکت‌ها – قانون صدور چک با اصلاحات بعدی – احکام مرتبط از قانون اجرای سیاست‌های کلی اصل ۴۴ قانون اساسی – قانون تجارت الکترونیکی – قانون بازار اوراق بهادار جمهوری اسلامی ایران – قانون استفاده از خدمات تخصصی و حرفه‌ای حسابداران ذیصلاح به عنوان حسابدار رسمی – قانون حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی کشور و حمایت از کالای ایرانی – حقوق جزا – قانون مجازات اسلامی مصوب ۱۳۷۵-۱۳۹۲ (شامل قانون جرایم رایانه‌ای) با اصلاحات و الحاقات بعدی از جمله قانون کاهش مجازات حبس تعزیری – قانون تشدید مجازات مرتکبین ارتشاء، اختلاس و کلاهبرداری – قانون مجازات راجع به انتقال مال غیر – قانون مجازات اشخاصی که برای بردن مال غیر تبانی می‌نمایند – قانون صدور چک با اصلاحات بعدی – قانون مبارزه با پولشویی – قانون جرایم سیاسی – قانون تشدید مجازات اسیدپاشی و حمایت از بزه‌دیدگان ناشی از آن مصوب ۱۳۹۸ – احکام جزایی قانون ثبت اسناد و املاک مصوب ۱۳۶۰ و قانون اصلاح قسمتی از قانون تجارت مصوب ۱۳۴۷ و قانون حمایت خانواده مصوب ۱۳۹۱ – آیین دادرسی کیفری – قانون آیین دادرسی کیفری – قانون تشکیل دادگاه‌های عمومی و انقلاب – قانون احترام به آزادی‌های مشروع و حفظ حقوق شهروندی – حقوق اساسی – قانون اساسی – متون فقه – تحریر الوسیله امام خمینی (ره) ابواب وکالت و شهادت – اصول فقه – اصول علمیه – تعارض ادله – امارات – الفاظ – اوامر –  نواهی – عام و خاص – مفهوم و منطوق – مطلق و مفید – مجمل و مبین.


خبر ۳۱ شهریور ۱۴۰۱- نتایج آزمون فوق العاده وکالت مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه سال ۱۴۰۰ اعلام گردید.

جهت مشاهده نتایج آزمون کلیک نمایید


خبر ۲۹ مرداد ماه ۱۴۰۱ – پایگاه خبری اختبار- رئیس مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه گفت: با هماهنگی‌های صورت گرفته با دانشگاه آزاد اسلامی نتایج آزمون فوق العاده مرکز در روز دوشنبه اعلام خواهد شد.

به گزارش اختبار به نقل از میزان، حسن عبدلیان‌پور در خصوص آزمون فوق العاده وکالت و دلیل تاخیر ایجاد شده در اعلام نتایج گفت: مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه جهت برگزاری آزمون فوق العاده کارآموزی وکالت در سال ۱۴۰۱ ، بدواً با مراجعه به سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به تدارک مقدمات برگزاری آزمون فوق العاده اقدام نمود که با وصول پاسخ منفی آن سازمان مبنی بر عدم امکان برگزاری آزمون در موعد مقرر به جهت تقارن زمان برگزاری آن با سایر آزمونها، اقدام به انعقاد قرارداد با دانشگاه آزاد اسلامی کرد.

رئیس مرکز وکلای قوه قضاییه اضافه کرد: النهایه به لطف خداوند متعال و زحمات کلیه دست اندرکاران، آزمون مذکور در ۲۳ اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۱ در ۵۰ حوزه اصلی و ۲۲۴ حوزه فرعی با کیفیت مطلوب برگزار شد. در رابطه با تأخیر در اعلام نتایج، صرف نظر از تحلیل‌ها و استدلال‌های گوناگون موافق و مخالف در خصوص تسری قانون تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار مصوب ۲۴/۱۲/۱۴۰۰ به آزمون فوق العاده برگزار شده توسط مرکز، بر اساس ماده ۵ قانون مذکور، کانون وکلا و مرکز وکلا هر ساله مکلف به برگزاری آزمون وکالت از طریق سازمان سنجش آموزش کشور گردیده و با حذف ظرفیت عددی، نصاب پذیرش در سهمیه آزاد، کسب حداقل هفتاد درصد(۷۰%) امتیاز میانگین نمرات یک درصد(۱%) حائزان بالاترین امتیاز و برای مشموالن بند(چ) ماده ۸۸ قانون برنامه ششم توسعه نصاب مذکور حداقل شصت درصد(۶۰%) تعیین گردید.

وی همچنین اظهار داشت: متأسفانه برخی افراد با اظهار نظرهای نسنجیده موجب شبهه‌افکنی در تفسیر قانون مذکور نسبت به معیار پذیرش مبنی بر «نمره» یا «تراز» گردیدند و همین امر موجب تضارب نظرات کارشناسی در برداشت و تفسیر قانون مذکور و ایجاد ابهام برای مجری برگزاری آزمون در اعلام نتایج گردید که نتیجه آن تاخیر در اعلام نتایج آزمون فوق العاده بود.

عبدلیانپور گفت: در نهایت با عنایت به بررسی های صورت گرفته و کارشناسی انجام شده و بررسی و تبادل نظر و مداقه در مواد ۴ و ۵ قانون تسهیلصدور مجوزهای کسب و کار، با عنایت به نص صریح قانون که نصاب پذیرش در آزمون‌های وکالت و کارشناسی رسمی را کسب «حداقل هفتاد درصد (۷۰%) امتیاز میانگین نمرات یک درصد (۱ %) حائزان بالاترین امتیاز» در سهمیه آزاد و برای مشمولان بند (چ) ماده ۸۸ قانون برنامه ششم توسعه نصاب مذکور را «حداقل شصت درصد (۶۰%) تعیین نموده و باتوجه به اصل تفسیر ظاهری و قید واژه نمرات در قانون مذکور، بکارگیری نمره خام برداشت شد.

وی همچنین در خصوص تکلیف بکارگیری نمره تراز یا نمره خام مشخص شده گفت: براساس استعلام بعمل آمده و پاسخ دریافتی از سازمان سنجش، در محاسبه نمرات تراز و نرمالسازی، تعیین مقادیر پارامترهای میانگین و انحراف معیار بصورت قراردادی است و انتخاب مقادیر توسط سازمان سنجش براساس تجربه برگزاری آزمون‌های گذشته بوده و تغییر در این پارامترها در تعداد پذیرفته‌شدگان مؤثر است. بنابراین محاسبات براساس نمره تراز، فاقد شفافیت در نحوه پذیرش است و لذا به جهت اینکه این موضوع می تواند مفاسد متعددی در پی داشته باشد و حق و حقوق داوطلبان ضایع گردد، مناسب ترین و سالم ترین معیار، بکارگیری نمره خام است.

عبدلیانپور در پایان ضمن تبریک به پذیرفته شدگان آزمون فوق العاده وکالت و آرزوی موفقیت برای مردودین اظهار داشت: به سهم خود از بابت تاخیر ایجاد شده در اعلام نتایج از کلیه داوطلبان پوزش می طلبم. با هماهنگی های صورت گرفته با دانشگاه آزاد اسلامی نتایج آزمون فوق العاده مرکز ان شاء الله در روز دوشنبه مورخ ۳۱/۵/۱۴۰۱ در سایت azmoon.org منتشر و اعلام خواهد شد.


خبر ۱۱ مرداد ۱۴۰۱- رئیس اتحادیه سراسری کانون‌های وکلای دادگستری زمان تقریبی انتشار دفترچه و کلید آزمون وکالت ۱۴۰۰ را اعلام کرد.
در این نشست جعفر کوشا، رئیس اسکودا، با اشاره به برگزاری آزمون معوق ۱۴۰۰ در ۳۰ تیر ۱۴۰۱ گفت: آزمون به خوبی برگزار شد و ما هیچ اشکالی نداشتیم و امنیت سوالات و آزمون خوب بود. ۲۶ اردیبهشت اگهی را دادیم و ۲۷ قانون تسهیل لازم الاجرا شد و ناچارا آگهی تکمیلی را دادیم و اعلام شد که پذیرش داوطلبان براساس قانون تسهیل است.
کوشا در پاسخ به سوال خبرنگار اختبار درباره زمان انتشار دفترچه سوالات و کلید آزمون وکالت نیز گفت: کلید سوالات تا هفته آینده منتشر می شود و مهلتی نیز تعیین می‌شود تا چنانچه داوطلبان به سوالات یا کلید اولیه اعتراضی دارند، در فرصت مقرر اعتراضات خود را ثبت کنند.

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.