خانه » استخدام در استان خراسان جنوبی » اطلاعیه کارت و زمان برگزاری آزمون استخدامی علوم پزشکی تربت حیدریه

اطلاعیه کارت و زمان برگزاری آزمون استخدامی علوم پزشکی تربت حیدریه

متن آگهی:

خبر ۳ دی ۹۸: دریافت کارت و اعلام زمان و مکان برگزاری آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه 

به اطلاع کلیه متقاضیان شرکت در آزمون پذیرش و بکارگیری نیروی شرکت خدمات حفاظتی و مراقبتی جهان نظم توس نوین (نگهبان) که اطلاعات ثبت نامی آنها در سامانه جذب نیروی انسانی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه تأیید گردیده است می رساند آزمون کتبی بشرح ذیل برگزار خواهد شد.
نکته: داوطلبین محترم می توانند جهت آگاهی از وضعیت اطلاعات ثبت نامی خود، با ورود به سایت سامانه جذب نیروی انسانی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه وارد نمودن کد رهگیری و کد ملی در منوی “پیگیری مراحل ثبت نام و بکارگیری” (صفحه اول سامانه) از وضعیت تأیید یا عدم تأیید اطلاعات ثبت نامی خود در آزمون مذکور اطلاع حاصل نمایند.
۱- زمان آزمون کتبی:
جمعه مورخ ۰۶/ ۱۰/ ۱۳۹۸ ساعت ۹ صبح
نکته۱ : متقاضیان می بایست حداقل یک ساعت قبل از برگزاری آزمون در محل حوزه حضور بهم رسانند، در غیر اینصورت از ورود به جلسه جلوگیری بعمل خواهد آمد. (درب سالن های آزمون ۳۰ دقیقه قبل از برگزاری آزمون بسته میشود)
نکته ۲: با توجه به اینکه برابر متن فراخوان آگهی جذب و بکارگیری نیروی نگهبان شرکتی، فیش پرداختی در روز آزمون بهمراه کارت ورود به جلسه آزمون از داوطلبین اخذ خواهد گردید، در صورت عدم ارائه اصل فیش پرداختی حق شرکت در آزمون و همچنین کارت ورود به جلسه توسط داوطلبین، از ورود آنها به محل آزمون جلوگیری بعمل خواهد آمد .
۲- مکان برگزاری آزمون کتبی:
شهرستان تربت حیدریه – شهرک ولیعصر (عج) – دانشگاه پیام نور
داوطلبین محترم می توانند از روز سه شنبه مورخ ۰۳/ ۱۰/ ۱۳۹۸ تا ساعت ۲۴ روز پنج شنبه مورخ ۰۵/ ۱۰/ ۱۳۹۸ با ورود به سایت سامانه جذب نیروی انسانی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه و وارد نمودن کد رهگیری و کد ملی در منوی “پیگیری مراحل ثبت نام و بکارگیری”نسبت به اخذ کارت ورود به جلسه آزمون اقدام نمایند.

جهت دریافت کارت آزمون اینجا کلیک نمایید


خبر ۱ آبان ۹۸: اطلاعیه دریافت کارت و زمان برگزاری آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه

به اطلاع کلیه متقاضیان شرکت در آزمون پذیرش و بکارگیری نیروی شرکت تعاونی خدمات بهداشتی درمانی حکیم طب تربت حیدریه (مشاغل کارشناسی) که اطلاعات ثبت نامی آنها در سامانه جذب نیروی انسانی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه تأیید گردیده است می رساند آزمون کتبی عمومی و تخصصی بشرح ذیل برگزار خواهد شد.

نکته: داوطلبین محترم می توانند جهت آگاهی از وضعیت اطلاعات ثبت نامی خود، با ورود به سایت سامانه جذب نیروی انسانی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه و وارد نمودن کد رهگیری و کد ملی در منوی “پیگیری مراحل ثبت نام و بکارگیری” (صفحه اول سامانه) از وضعیت تأیید یا عدم تأیید اطلاعات ثبت نامی خود در آزمون مذکور اطلاع حاصل نمایند .

۱- زمان آزمون کتبی عمومی و تخصصی:

جمعه مورخ ۰۳/ ۰۸/ ۱۳۹۸ ساعت ۹ صبح

نکته: متقاضیان می بایست حداقل یک ساعت قبل از برگزاری آزمون در محل حوزه حضور بهم رسانند، در غیر اینصورت از ورود به جلسه جلوگیری بعمل خواهد آمد. (درب سالن های آزمون ۳۰ دقیقه قبل از برگزاری آزمون بسته میشود)

۲- مکان برگزاری آزمون کتبی:

شهرستان تربت حیدریه – خیابان فردوسی شمالی – خیابان رازی – دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه

داوطلبین محترم می توانند از ساعت ۷ صبح روز چهارشنبه مورخ ۰۱/ ۰۸/ ۱۳۹۸ تا ساعت ۲۴ روز پنج شنبه مورخ ۰۲/ ۰۸/ ۱۳۹۸ با ورود به سایت سامانه جذب نیروی انسانی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه و وارد نمودن کد رهگیری و کد ملی در منوی “پیگیری مراحل ثبت نام و بکارگیری”نسبت به اخذ کارت ورود به جلسه آزمون اقدام نمایند .

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.