خانه » اطلاعیه های مهم » آغاز اجرای گام دوم آزمون استخدامی بانک شهر با مصاحبه از شرکت کنندگان

آغاز اجرای گام دوم آزمون استخدامی بانک شهر با مصاحبه از شرکت کنندگان

متن آگهی:

خبر ۶ تیر ۱۴۰۱ – آغاز اجرای گام دوم آزمون استخدامی بانک شهر با مصاحبه از شرکت کنندگان

مدیر امور آموزش و توسعه سرمایه های انسانی بانک شهر با اعلام ابراز رضایت داوطلبان آزمون استخدامی این بانک از نحوه برگزاری در تمامی سرفصل ها؛ از آغاز اجرای گام دوم آزمون، با مصاحبه از شرکت کنندگان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی بانک شهر، محمدعلی دهاقین با بیان اینکه حدود ۱۰ هزار داوطلب از پنج حوزه : تهران، مشهد، تبریز، اصفهان و شیراز در این آزمون حضور داشتند، تصریح کرد: بدیهی است صرفاً موفقیت در آزمون کتبی مبنای استخدام در بانک نبوده، و هم اکنون نیز شرکت کنندگانی که در مرحله اول آزمون استخدامی بانک موفق به کسب حد نصاب نمره کتبی شدند، به مصاحبه های تخصصی بررسی صلاحیت و شایستگی عمومی به عنوان بخشی از فرایند استخدام فراخوانده شده اند.
وی عنوان کرد: این مصاحبه شامل سنجش رفتاری – شغلی، روانشناختی و همچنین ارزیابی توانمندی و شایستگی افراد است و هم اکنون مصاحبه شوندگان در مرحله ارزیابی شایستگی های مورد نیاز به سر می برند.
مدیر امور آموزش و توسعه سرمایه های انسانی بانک شهر خاطرنشان کرد: خوشبختانه روند مراحل آزمون استخدامی این بانک از ابتدای برگزاری آزمون کتبی تا اعلام برگزیدگان مرحله اول ؛ به لحاظ نوع سوالات، سرعت در اعلام نتایج، شیوه ارزیابی بر اساس شایستگی و توانمندی شرکت کنندگان در مصاحبه حضوری ، با رضایت حداکثری همراه بوده است.
دهاقین با تاکید بر اینکه ضرورت شناسایی دانش، مهارت‌ها و توانایی‌های ارزیابی‌شوندگان برای موفقیت در انجام وظایف شغلی ضروری است، افزود: مصاحبه حضوری از ارزیابی شوندگان آزمون، در۴ مرحله و در طی ۴ ساعت، با ابزارهای مختلف مصاحبه، تست های روانشناسی و آزمون شخصیت توسط ارزیابان انجام می گیرد و این فرایند ارزیابی تا تاریخ ۲۲ تیر ادامه خواهد داشت.
مدیر امور آموزش و توسعه سرمایه های انسانی بانک شهر در پایان اظهار داشت: برگزیدگان در آزمون مصاحبه بررسی صلاحیت و شایستگی عمومی به مرحله سوم راه یافته و پس از کسب امتیاز مورد نظر طی مراحل اداری بر پای انعقاد قرار داد استخدامی در مجموع ۱۳۰ نفر برگزیده نهایی آزمون خواهند شد


خبر ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ – اعلام نتایج آزمون استخدام بانک شهر در سال ۱۴۰۱

خبر ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ – اطلاعیه زمان اعلام نتایج آزمون کتبی استخدامی بانک شهر

مدیر امور آموزش و توسعه سرمایه های انسانی بانک شهر گفت: نتایج آزمون کتبی استخدامی این بانک فردا (پنج شنبه ۱۹ خرداد ماه) اعلام می شود.

به گزارش روابط عمومی بانک شهر، محمدعلی دهاقین در همین رابطه گفت: شرکت کنندگان در آزمون کتبی استخدامی بانک شهر که در تاریخ ۶ خرداد ماه برگزار شد، می توانند از طریق سایت مرکز آزمون به نشانی: https://hrtc.ir از نتیجه عملکرد خود مطلع شوند.

وی با بیان اینکه حدود ۱۰ هزار داوطلب از پنج حوزه : تهران، مشهد، تبریز، اصفهان و شیراز در این آزمون حضور داشتند، تصریح کرد: با داوطلبانی که حد نصاب نمره قبولی در آزمون کتبی استخدامی را کسب کرده اند، طی هفته های آینده تماس گرفته شده و برای حضور در مراحل بعدی دعوت به عمل خواهد آمد.

مدیر امور آموزش و توسعه سرمایه های انسانی بانک شهر افزود: حدود ۵ هزار نفر متقاضی از کلانشهر تهران و مابقی شرکت کنندگان از سایر استان ها بودند که بیش از ۷۵ درصد آنان دارای مدرک کارشناسی و ۲۲ درصد دارای مدرک کارشناسی ارشد بوده اند.

دهاقین عنوان کرد: برگزیدگان در آزمون کتبی ، با انجام مصاحبه‌های تخصصی، بررسی صلاحیت و شایستگی عمومی و طی مراحل اداری و کسب امتیاز مورد نظر، با انعقاد قرارداد جذب بانک شهر خواهند شد.

مدیر امور آموزش و توسعه سرمایه های انسانی بانک شهر عنوان کرد: بدیهی است صرفاً موفقیت در آزمون کتبی مبنای استخدام در بانک نبوده و داوطلبان پس از تکمیل تمامی مراحل و برابر با ضوابط داخلی بانک، دعوت به همکاری می شوند.

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.