خانه » اطلاعیه های مهم » پیگیری تسریع برگزاری آزمون استخدامی فرزندان شهدا و جانبازان هفتاد درصد

پیگیری تسریع برگزاری آزمون استخدامی فرزندان شهدا و جانبازان هفتاد درصد

متن آگهی:

خبر ۲۳ آبان ماه ۱۴۰۲ – محمداسماعیل هاشم‌لو معاون اداره کل اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران درخصوص جزییات دفترچه آزمون استخدامی فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان هفتاد درصد و بالاتر به خبرنگار اجتماعی حیات  گفت: پس از اعلام نتایج اولین آزمون استخدامی موضوع بند ^ج^ ماده ۸۷ قانون برنامه ششم توسعه در سال ۱۴۰۰ و طی این دو سال گذشته ما برای برگزاری دومین آزمون استخدامی مربوط به این بند قانونی، با سازمان اداری و استخدامی کشور و سازمان برنامه و بودجه کشور هماهنگی‌های لازم را انجام دادیم و با بسیاری از دستگاه‌ها به تعامل پرداختیم و در نهایت پس از رایزنی‌های صورت گرفته مجوز استخدامی برای ۲۱ دستگاه و حدود ۲۷ هزار رشته شغل محل صادر شده و صدور مجوز استخدامی برای حدود ۱۰ هزار شغل دیگر در حال پیگیری است.

وی افزود: از این ۱۰ هزار شغل، تعدادی از آن مربوط به توافقات قبلی بوده و تعدادی از  آن نیز در فاصله زمانی تاخیر ایجاد شده در انتشار آگهی  است.

معاون اداره کل اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران ادامه داد: این تاخیر ایجاد شده به‌عنوان فرصتی برای افزایش بهره مندی از رشته شغل محل‌های سایر دستگاه شده است و قطعاً با افزایش شغل محل‌ها، اکثر ایثارگران مشمول می‌توانند از این بند قانونی بهره‌مند شوند، البته در تلاش هستیم که مجموع شغل محل‌ها را از حدود ۲۷ هزار به ۳۷ هزار شغل برسانیم.

وی در ادامه یادآور شد: آزمون استخدامی پیش رو  طبق بند “ج”ماده ۸۷ قانون برنامه ششم توسعه، به‌طور اختصاصی برای فرزندان شهدا و جانبازان هفتاد درصد برگزار می‌شود.

هاشم‌لو همچنین تصریح کرد: طبق این قانون باید تمامی فرزندان شهدا و جانبازان هفتاد درصد تا پایان مهلت برنامه ششم به استخدام دستگاه‌ها در بیایند.

وی در خصوص زمان انتشار دفترچه آزمون استخدامی اظهار کرد: دفترچه آزمون استخدامی قرار بود طی ۱۰ روز گذشته منتشر شود اما به علت پیگیری‌ها و تلاش‌های ما مبنی بر افزایش ظرفیت شغل محل‌ها زمان صدور دفترچه به تعویق افتاد.

معاون اداره کل اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران در ادامه تاکید کرد: علاوه بر اینکه این آزمون در تمامی مقاطع تحصیلی برای فرزندان شهدا و جانبازان هفتاد درصد برگزار می‌شود، این امکان برای شرکت افراد دارای دیپلم افتخار نیز فراهم شده است و اگر فرزند شهید یا فرزند جانباز هفتاد درصد و بالاتر موفق به اخذ دیپلم نشده باشد، می‌تواند با مراجعه به اداره آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران محل سکونت خود نسبت به اخذ مدرک دیپلم افتخار اقدام و در این آزمون شرکت کند.

وی با بیان اینکه فرزندان شهدا و جانبازان هفتاد درصد معاف از شرط سنی آزمون استخدامی هستند، خاطرنشان کرد: ما برای تسهیل در پذیرش تمامی شرکت کنندگان، انتخاب ۵ شغل محل را با توافق سازمان اداری و استخدامی برای داوطلبین این آزمون مهیا کردیم تا داوطلبان بتوانند شانس بالاتری برای قبولی در این آزمون داشته باشند.

هاشم‌لو با اشاره به اینکه مجری برگزاری آزمون، مرکز آزمون جهاد دانشگاهی است، گفت: طبق روال طبیعی معمولا آزمون استخدامی ۴۰ روز پس از آغاز زمان ثبت نام برگزار می شود که زمان دقیق آن در دفترچه اعلام خواهد شد.


خبر ۱۲ آبان ۱۴۰۲- زمان برگزاری آزمون استخدامی فرزندان شهدا و جانبازان بالای ۷۰ درصد مشخص شد.
رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور گفت: ظرفیت ۳۲ هزار نفری بر اساس درخواست دستگاه های اجرایی برای استخدام فرزندان شهدا و جانبازان ۷۰ درصد ایجاد شده است.

از آنجا که برخی دستگاه ها ظرفیت خود را مشخص نکرده بودند، به درخواست بنیاد شهید و امور ایثارگران انتشار دفترچه آزمون برای ۱۰ روز به تاخیر افتاد تا اصلاحات مدنظر بنیاد شهید انجام شود.

آزمون استخدامی ۴۰ روز بعد از انتشار دفترچه برگزار می شود.


خبر ۲۱ شهریور ماه ۱۴۰۲ – آغاز ثبت‌نام آزمون استخدامی فرزندان شهدا و جانبازان ۷۰ درصد در هفته آتی

فرزندان شهدا و جانبازان ۷۰ درصد که متقاضی شرکت در آزمون استخدامی هستند با مراجعه به تارنمای مرکز آزمون‌ جهاد دانشگاهی می‌توانند، ثبت‌نام کنند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، بر اساس پیگیری و هماهنگی‌های به عمل آمده توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران با سازمان اداری و استخدامی کشور و سازمان برنامه و بودجه کشور ، ثبت نام دومین آزمون استخدامی خاص فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان ۷۰ درصد و بالاتر برای کلیه مقاطع تحصیلی و با رشته‌های تحصیلی متنوع هفته آتی آغاز می‌شود.

کلیه فرزندان معظم شهدا و فرزندان جانبازان ۷۰ درصد و بالاتر که متقاضی شرکت در این آزمون هستند با مراجعه به تارنمای مرکز آزمون‌های جهاد دانشگاهی می‌توانند در این آزمون شرکت کنند.

به زودی دفترچه این آزمون در تارنمای مرکز آزمون‌های جهاد دانشگاهی منتشر خواهد شد و متقاضیان می‌توانند جهت ثبت نام و انتخاب شغل محل با اولویت انتخابی خود براساس شرایط مندرج دفترچه آزمون اقدام کنند.


خبر ۱۶ شهریور ۱۴۰۲- خبر برگزاری آزمون استخدامی فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان ۷۰ درصد
بر اساس هماهنگی به عمل آمده با سازمان اداری و استخدامی و  بنیاد شهید و امور ایثارگران، ثبت نام دومین آزمون استخدامی خاص فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان هفتاد درصد و بالاتر هفته آتی از طریق مرکز آزمون جهاد دانشگاهی شروع می‌شود.


خبر ۳۱ مرداد ۱۴۰۲- اطلاعیه اعلام نتایج نهایی تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی فرزندان شهداء و جانبازان هفتاد درصد و بالاتر در سال ۱۴۰۰
پیرو اطلاعیه ۱۴۰۱/۰۲/۲۸و ۱۴۰۱/۰۸/۱۸به اطلاع متقاضیان شرکت‌کننده در آزمون استخدامی خاصِ فرزندانِ شهداء و جانبازانِ هفتاد درصد و بالاتر (موضوع بندج ماده ۸۷ قانون برنامه ششم توسعه) که در روز شنبه به تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۱۲برگزار شد، می رساند که بررسی مدارک متقاضیان آزمون در مرحله تکمیل ظرفیت توسط وزارت کشور انجام شده است و بر این اساس نتایج تکمیل ظرفیت آزمون مذکور برای دستگاه فوق در درگاه اطلاع‌رسانی سازمان ‌سنجش آموزش کشور قرار گرفته است.
پذیرفته‌شدگان در هر یک از رشته‌های شغلی وزارت کشور، لازم است برای اقدامات بعدی از روز یکشنبه به تاریخ ۱۴۰۲/۰۶/۰۵آدرس درگاه اطلاع رسانی وزارت کشور مراجعه و براساس توضیحات و زمان‌بندی‌های مندرج در اطلاعیه دستگاه، اقدام نمایند.

مشاهده نتایج


خبر ۱ بهمن ۱۴۰۱- اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی فرزندان شهدا و جانبازان ۷۰ درصد و بالاتر
پیرو اطلاعیه منتشر شده در تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۲۰ به اطلاع متقاضیان شرکت کننده در آزمون استخدامی خاص فرزندان شهداء و جانبازان هفتاد درصد و بالاتر (موضوع بندج ماده ۸۷ قانون برنامه ششم توسعه) که در روز شنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ برگزار شد، می رساند که نتایج نهایی آزمون سازمان حفاظت محیط زیست امروز شنبه مورخ ۱۴۰۱/۱۱/۰۱در درگاه اطلاع رسانی سازمان ‌سنجش آموزش کشور قرار گرفت. پذیرفته شدگان در هر یک از رشته های شغلی، لازم است برای اقدامات بعدی از روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ به آدرس درگاه اطلاع رسانی دستگاه مذکور مراجعه و براساس توضیحات و زمان بندی‌های مندرج در اطلاعیه دستگاه، اقدام نمایند.

جهت مشاهده نتایج کلیک نمایید


خبر ۱۸ آبان ۱۴۰۱- اطلاعیه سازمان اداری و استخدامی کشور درخصوص اعلام نتایج تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی فرزندان شهداء و جانبازان هفتاد درصد و بالاتر در سال ۱۴۰۰ (موضوع بندج ماده ۸۷ قانون برنامه ششم توسعه)

پیرو اطلاعیه منتشر شده در تاریخ ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ به اطلاع متقاضیان شرکت کننده در آزمون استخدامی خاص فرزندان شهداء و جانبازان هفتاد درصد و بالاتر (موضوع بندج ماده ۸۷ قانون برنامه ششم توسعه) که در روز شنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ برگزار شد، می رساند که بررسی مدارک متقاضیان آزمون در مرحله تکمیل ظرفیت توسط دستگاه ها شامل: وزارت آموزش و پرورش، سازمان هواشناسی کشور، سازمان دامپزشکی کشور، وزارت جهاد کشاورزی، وزارت صنعت، معدن و تجارت، سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری کشور، سازمان بهزیستی کشور و شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران انجام شده است و براین اساس نتایج تکمیل ظرفیت آزمون مذکور برای دستگاه های فوق الذکر امروز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۸/۱۸در درگاه اطلاع رسانی سازمان ‌سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org قرار می گیرد. پذیرفته شدگان در هر یک از رشته های شغلی برای هریک از دستگاه‌های اجرایی آزمون مذکور، لازم است برای اقدامات بعدی از روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ به آدرس درگاه اطلاع رسانی دستگاه موردنظر خود مراجعه و براساس توضیحات و زمان بندی‌های مندرج در اطلاعیه دستگاه، اقدام نمایند.

برای مشاهده نتایج نهایی اینجا کلیک کنید


خبر ۳۱ خرداد ماه ۱۴۰۱ – مدیرکل دفتر نوسازی، تحول اداری و فنآوری اطلاعات سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از اعلام نتایج تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی فرزندان شهداء و جانبازان هفتاددرصد وبالاتر موضوع تکلیف بند(ج) ماده (۸۷) قانون برنامه ششم توسعه خبرداد.

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور،‌ عباس کرکه آبادی با بیان خبر فوق گفت: با توجه به اعلام تکمیل ظرفیت نتایج آزمون استخدامی فرزندان شهداء و فرزندان جانبازان هفتاد درصد و بالاتر از سوی سازمان سنجش آموزش کشور و هماهنگی سازمان اداری و استخدامی کشور، پذیرفته شدگان آزمون مذکور در شهرداری ها می بایست به منظور طی مراحل استخدام شامل بررسی صلاحیت های عمومی گزینش، گواهی عدم سوءپیشینه، آزمایشات و معاینات پزشکی، تشکیل پرونده استخدامی و آمادگی جهت شرکت در دوره های عملی مشاغل عملیاتی آتش نشانی؛ با توجه به شغل محل انتخابی در آزمون، برای تحویل مدارک و مستندات مربوط، از روز شنبه ۱۴۰۱.۴.۴ لغایت روز پنج شنبه ۱۴۰۱.۴.۹ در وقت اداری به نشانی های اعلام شده مراجعه نمایند.

وی متذکر شد: عدم مراجعه داوطلب در مهلت مقرر اعلام شده، به منزله انصراف از سایر مراحل استخدامی تلقی می‌گردد.

کرکه آبادی افزود: درصورت تایید مدارک و مستندات مربوط، معاینات پزشکی و آزمایشات پاراکلینیکی و تشکیل پرونده استخدامی افراد واجد شرایط معرفی شده به شهرداری استان محل خدمت، همزمان با بررسی صلاحیت های عمومی صورت می پذیرد.

وی اضافه کرد: زمان برگزاری آزمون عملی برای مشاغل عملیاتی آتش نشانی پس از بررسی مدارک اولیه و صحت آن، متعاقبا از طریق پایگاه اطلاع رسانی استانداری ها اطلاع رسانی خواهد شد.

مدارک لازم جهت تایید اطلاعات خود اظهاری در مرحله بررسی مدارک و مستندات آزمون استخدامی فرزندان شهید و جانباز ۷۰ درصد و بالاتر، به شرح ذیل است:

۱)سه قطعه عکس ۴×۳تمام رخ پشت نویسی شده که در سال جاری گرفته شده باشد.
۲) اصل کارت ملی و تصویر پشت و روی آن؛
۳) اصل شناسنامه و تصویر از تمامی صفحات آن؛
۴) اصل مدرک تحصیلی (گواهینامه موقت یا دانشنامه) در مقطع تحصیلی پذیرفته شده در آزمون ممهور به مهر دانشگاه و تصویر آن؛
۵) اصل کارت پایان خدمت یا کارت معافیت دائم قانونی و تصویر آن (برای آقایان)؛
۶) اصل کارت شناسایی ایثارگری یا معرفی نامه از بنیاد شهید و امور ایثارگران استان
۸) ارائه مدرک برای استفاده از اولویت بومی شهرستانی. (مطابقت اطلاعات شهرستان محل تولد مندرج در شناسنامه داوطلب با شهرستان مورد تقاضا، ارائه استشهاد محلی و سایر اطلاعات مندرج درپیوست دفترچه آزمون)

نشانی های محل مراجعه پذیریفته شدگان در استان ها به شرح زیر است:

شهرداری تهران: بزرگراه نواب- جنب ایستگاه مترو رودکی- نبش کوچه گل های دوم- ساختمان شهید نواب صفوی- اداره کل سرمایه انسانی – طبقه ۹

استانداری آذربایجان شرقی: تبریز- خیابان جمهوری اسلامی- میدان شهدا- معاونت هماهنگی امور عمرانی – دفتر امور شهری و شوراها

استانداری اصفهان: اصفهان – میدان امام حسین(ع)- خیابان باغ گلدسته- معاونت هماهنگی امور عمرانی- دفتر امور شهری و شوراها

استانداری البرز: کرج- جهانشهر- بلوار ماهان- پلاک ۴۷۰ – معاونت هماهنگی امور عمرانی – دفتر امور شهری و شوراها

استانداری ایلام: ایلام – بلوار شهید صدوقی- معاونت هماهنگی امور عمرانی- دفتر امور شهری و شوراها

استانداری خراسان رضوی: مشهد- خیابان بهار- معاونت هماهنگی امورعمرانی-دفتر امور شهری و شوراها

استانداری خوزستان: اهواز- امانیه – خیابان فلسطین – معاونت هماهنگی امور عمرانی- دفتر امور شهری و و شوراها

استانداری زنجان: زنجان – میدان قائم – بلوار شهید چمران- معاونت هماهنگی امور عمرانی- دفتر امور شهری و شوراها

استانداری سمنان: سمنان – میدان معلم- جنب بوستان دولت- معاونت هماهنگی امور عمرانی- دفتر امور شهری و شوراها

استانداری سیستان و بلوچستان: زاهدان- خیابان آزادی- روبروی هتل استقلال- معاونت هماهنگی امور عمرانی- دفتر امور شهری و شوراها

استانداری فارس: شیراز – میدان امام حسین(ع) – معاونت هماهنگی امور عمرانی- دفتر امور شهری و شوراها

استانداری قزوین: قزوین – میدان سرداران- معاونت هماهنگی امور عمرانی- دفتر امورشهری و شوراها

استانداری قم: قم – انتهای خیابان خاک فرج – جنب نمایشگاه بین المللی – معاونت هماهنگی امور عمرانی – دفتر امور و شوراها

استانداری کردستان: سنندج- بلوار شبلی – جنب اداره کل بهزیستی – معاونت هماهنگی امور عمرانی- دفتر امور شهری و شوراها

استانداری کرمان: کرمان – میدان عاشورا- بلوار جانباز- معاونت هماهنگی امور عمرانی- دفتر امور شهری و شوراها

استانداری کرمانشاه: کرمانشاه – بلوار شهید کشوری – جنب ترمینال شهید کاویانی- معاونت هماهنگی امور عمرانی- دفتر امور شهری و شوراها

استانداری گیلان: رشت – خیابان معلم- معاونت هماهنگی امور عمرانی- دفتر امور شهری و شوراها

استانداری لرستان: خرم آباد – خیابان آیت الله طالقانی- میدان استانداری- معاونت هماهنگی امور عمرانی- دفتر امور شهری و شوراها

استانداری مازندران: ساری- خیابان انقلاب – معاونت هماهنگی امور عمرانی- دفتر امور شهری و شوراها

استانداری مرکزی: اراک- کوی رضوی( شهرک گردو) – معاونت هماهنگی امور عمرانی – دفتر امور شهری و شوراها

استانداری همدان: همدان – بلوار بعثت – معاونت هماهنگی امور عمرانی – دفتر امور شهری و شوراها

منبع: روابط عمومی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور


خبر ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱- اطلاعیه سازمان اداری و استخدامی کشور درخصوص اعلام نتایج تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی فرزندان شهداء و جانبازان هفتاد درصد و بالاتر در سال ۱۴۰۰

پیرو اطلاعیه منتشر شده در تاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۲۲ به اطلاع متقاضیان شرکت کننده در آزمون استخدامی خاص فرزندان شهداء و جانبازان هفتاد درصد و بالاتر (موضوع بندج ماده ۸۷ قانون برنامه ششم توسعه) که در روز شنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ برگزار شد، می رساند که نتایج تکمیل ظرفیت آزمون مذکور امروز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ در درگاه اطلاع رسانی سازمان ‌سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org قرار می گیرد. پذیرفته شدگان در هر یک از رشته های شغلی برای هریک از دستگاه‌های اجرایی آزمون مذکور، لازم است برای اقدامات بعدی از روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۲ به آدرس درگاه اطلاع رسانی دستگاه موردنظر خود مراجعه و براساس توضیحات و زمان بندی‌های مندرج در اطلاعیه دستگاه، اقدام نمایند.

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۵ بهمن ۱۴۰۰- اطلاعیه اعلام نتایج نهایی آزمون استخدام فرزندان شهداء و جانبازان هفتاد درصد و بالاتر در سال ۱۴۰۰ 
پیرو اطلاعیه های منتشر شده در تاریخ های ۱۴۰۰/۰۵/۲۴، ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ و ۱۴۰۰/۱۱/۲۰ به اطلاع متقاضیان شرکت کننده در آزمون استخدامی خاص فرزندان شهداء و جانبازان هفتاد درصد و بالاتر (موضوع بندج ماده ۸۷ قانون برنامه ششم توسعه) که در روز شنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ برگزار گردید، می رساند که نتایج آزمون مذکور برای دستگاه های اجرایی شامل: ۱-سازمان فضایی ایران ۲-شرکت سهامی هواپیمایی خدمات ویژه۳-وزارت کشور۴-وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی۵-سازمان زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور۶-سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور ۷-سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران امروز دوشنبه مورخ ۱۴۰۰/۱۱/۲۵ در درگاه اطلاع رسانی سازمان ‌سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org قرار می گیرد. متقاضیان هر یک از رشته های شغلی در هریک از دستگاه‌های اجرایی آزمون مذکور پس از دریافت نتیجه آزمون، لازم است برای اقدامات بعدی از روز شنبه مورخ ۱۴۰۰/۱۱/۳۰ به آدرس درگاه اطلاع رسانی دستگاه موردنظر خود مراجعه و براساس توضیحات و زمان بندی‌های مندرج در اطلاعیه دستگاه، اقدام نمایند.
ضمناً به اطلاع می رساند نتایج نهایی آزمون سایر دستگاه های اجرایی کشور در آزمون مذکور متعاقباً اعلام خواهد شد.


خبر ۲۱ بهمن ۱۴۰۰- اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی فرزندان شهداء و جانبازان هفتاد درصد و بالاتر در سال ۱۴۰۰ 

جهت مشاهده نتایج نهایی کلیک نمایید


خبر ۲۰ بهمن ۴۰۰- اطلاعیه اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی فرزندان شهداء و جانبازان هفتاد درصد و بالاتر در سال ۱۴۰۰ 
پیرو اطلاعیه های منتشر شده در تاریخ های ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ و ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ به اطلاع متقاضیان شرکت کننده در آزمون استخدامی خاص فرزندان شهداء و جانبازان هفتاد درصد و بالاتر (موضوع بندج ماده ۸۷ قانون برنامه ششم توسعه) که در روز شنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ برگزار گردید، می رساند که نتایج آزمون مذکور برای دستگاه های اجرایی شامل: ۱-سازمان هواشناسی کشور ۲-وزارت راه و شهرسازی ۳-سازمان فناوری اطلاعات ایران ۴-سازمان دامپزشکی کشور ۵-وزارت آموزش و پرورش ۶-شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران ۷-وزارت صنعت، معدن و تجارت ۸-وزارت نیرو ۹-شرکت مادر تخصصی تولید برق نیروی حرارتی ۱۰-سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری کشور ۱۱-سازمان شیلات ایران ۱۲-سازمان ثبت اسناد و املاک کشور ۱۳-سازمان بهزیستی کشور ۱۴-سازمان پزشکی قانونی کشور ۱۵-سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور ۱۶-شرکت سهامی خدمات هوایی پست و مخابرات- پیام ۱۷-قوه قضائیه ۱۸-سازمان امور مالیاتی کشور ۱۹-وزارت امور اقتصادی و دارائی ۲۰-وزارت جهاد کشاورزی ۲۱-سازمان ثبت احوال کشور ۲۲-وزارت امور خارجه ۲۳-سازمان انتقال خون ایران ۲۴-مرکز آمار ایران ۲۵-گمرک جمهوری اسلامی ایران ۲۶-شرکت سهامی راه آهن جمهوری اسلامی ایران ۲۷-وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ۲۸-حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی ۲۹-وزارت ورزش و جوانان ۳۰-بانک ملی ایران ۳۱-سازمان مرکزی تعاون روستائی ایران ۳۲-وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ۳۳-سازمان تبلیغات اسلامی ۳۴- شرکت مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران ۳۵-وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ۳۶-بنیاد شهید و امور ایثارگران امروز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۰/۱۱/۲۰ در درگاه اطلاع رسانی سازمان ‌سنجش آموزش کشور قرار می گیرد. متقاضیان هر یک از رشته های شغلی در هریک از دستگاه‌های اجرایی آزمون مذکور پس از دریافت نتیجه آزمون، لازم است برای اقدامات بعدی از روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۰/۱۱/۲۵ به آدرس درگاه اطلاع رسانی دستگاه موردنظر خود مراجعه و براساس توضیحات و زمان بندی‌های مندرج در اطلاعیه دستگاه، اقدام نمایند.
ضمناً به اطلاع می رساند نتایج نهایی آزمون سایر دستگاه های اجرایی کشور در آزمون مذکور متعاقباً اعلام خواهد شد.


خبر ۴ شهریور ۱۴۰۰- اطلاعیه سازمان اداری و استخدامی کشور درخصوص اعلام نتایج آزمون استخدامی فرزندان شهداء و جانبازان هفتاد درصد و بالاتر در سال ۱۴۰۰

پیرو اطلاعیه های منتشر شده در تاریخ های ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ و ۰۲/۰۶/۱۴۰۰، به اطلاع متقاضیان شرکت کننده در آزمون استخدامی خاص فرزندان شهداء و جانبازان هفتاد درصد و بالاتر (موضوع بندج ماده ۸۷ قانون برنامه ششم توسعه) که در روز شنبه مورخ ۱۲/۰۴/۱۴۰۰ برگزار و نتایج آن، از روز دوشنبه مورخ ۰۱/۰۶/۱۴۰۰ در درگاه اطلاع رسانی سازمان ‌سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org قرار گرفت می رساند. متقاضیان هر یک از رشته های شغلی برای دستگاه‌ اجرایی سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور در آزمون مذکور پس از دریافت نتیجه آزمون، لازم است برای اقدامات بعدی از روز شنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ به آدرس درگاه اطلاع رسانی سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور مراجعه و براساس توضیحات و زمان بندی‌های مندرج در اطلاعیه سازمان مذکور، اقدام نمایند.


خبر ۱ شهریور ۱۴۰۰- اعلام نتایج آزمون استخدامی فرزندان شهداء و فرزندان جانبازان در سال ۱۴۰۰

متقاضیان هر یک از رشته های شغلی در هریک از دستگاه‌های اجرایی آزمون مذکور پس از دریافت نتیجه آزمون، لازم است برای اقدامات بعدی از روز شنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ به آدرس درگاه اطلاع رسانی دستگاه موردنظر خود مراجعه و براساس توضیحات و زمان بندی‌های مندرج در اطلاعیه دستگاه، اقدام نمایند.

جهت مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۴ مرداد ۱۴۰۰- اطلاعیه زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی فرزندان شهداء و فرزندان جانبازان در سال ۱۴۰۰ 

به اطلاع متقاضیان شرکت کننده در آزمون استخدامی خاص فرزندان شهدا و جانبازان هفتاد درصد و بالاتر (موضوع بندج ماده ۸۷ قانون برنامه ششم توسعه) که در روز یکشنبه مورخ ۱۲/۰۲/۱۴۰۰ برگزار گردید، می رساند که نتایج آزمون مذکور، تا سوم شهریور ماه سال جاری در درگاه اطلاع رسانی سازمان ‌سنجش آموزش کشور قرار می گیرد.

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.