خانه » اطلاعیه های مهم » اطلاعیه در خصوص بررسی و راستی آزمایی امتیاز کرونا مربوط به آزمون استخدام پیمانی مهر ماه ۱۴۰۲

اطلاعیه در خصوص بررسی و راستی آزمایی امتیاز کرونا مربوط به آزمون استخدام پیمانی مهر ماه ۱۴۰۲

متن آگهی:

خبر ۱۶ مهر ماه ۱۴۰۲ – به اطلاع کلیه داوطلبان محترم می رساند در صورت انتخاب آیتم مربوط به «فعالیت در خصوص مقابله مستقیم  با بیماری کرونا» در زمان ثبت نام آزمون به نکات زیر با دقت توجه فرمایید و در اسرع وقت ( از تاریخ یکشنبه ۱۴۰۲/۰۷/۱۶ لغایت پنج شنبه ۱۴۰۲/۰۷/۲۰) نسبت به دریافت فرم از لینک زیر اقدام و به واحد کارگزینی محل خدمت جهت تکمیل فرم مربوطه مراجعه نمایید. بدیهی است عواقب ناشی از عدم مراجعه شما در زمان مقرر به واحد مربوطه بر عهده شخص شما خواهد بود و محلی برای اعتراض وجود نخواهد داشت وعدم مراجعه به منزله انصراف از دریافت امتیاز می‌باشد.

۱) مشمولین امتیاز ویژه کرونا در آزمون‌های استخدامی کارکنانی هستندکه در راستای وظایف و ماموریت‌های محوله مستقیما در مقابله با ویروس کرونا و درمان بیماری کرونا در مراکز درمانی و بهداشتی زیر مجموعه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، انستیتو پاستور و فوریت‌های پزشکی خدمت نموده‌اند.

۲) ملاک عمل جهت محاسبه امتیاز کرونا بازه زمانی تعیین شده از ۹۸/۱۲/۰۱ (تاریخ شروع بیماری کرونا) لغایت ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ (تاریخ آخرین روز ثبت نام آزمون) می باشد.

۳) به استناد دستورالعمل نحوه تعیین و اعطای امتیاز کرونا صادره از سوی سازمان اداری استخدامی کشور ، استفاده از امتیاز کرونا صرفا برای یک مرحله (ازشرکتی به قراردادی یا پیمانی،از قراردادی به پیمانی) قابل احتساب می باشد این بدین معنی است که در صورتیکه فردی در آزمون های پیشین از امتیاز کرونا استفاده نموده ، پذیرفته شده و حکم حقوقی دریافت نموده است و مجددا در آزمون سال جاری شرکت نماید مشمول کسب امتیاز کرونا نخواهد بود و در نتیجه نمی بایست برای افراد مذکور فرم کرونا تکمیل گردد.

۴) داوطلبانی که در مراکز تابعه دانشگاه علوم پزشکی نیشابور در زمینه مبارزه با بیماری کرونا فعالیت نموده اند در اسرع وقت  ( از تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۱۶ لغایت ۱۴۰۲/۰۷/۲۰) می بایست جهت شروع فرآیند تکمیل فرم به کارگزینی محل خدمت مراجعه و نسبت به تکمیل فرم مربوطه اقدام نمایند و ادامه مراحل بر عهده واحد مربوطه می باشد. داوطلبانی که در بیش از یک واحد محل ،خدمت نموده اند می بایست به تمامی محل های خدمتی مراجعه و نسبت به تکمیل فرم مجزا اقدام نمایند.

۵) داوطلبانی که در سایر دانشگاه های علوم پزشکی کشور در زمینه مبارزه با بیماری کرونا فعالیت نموده اند می بایست در اسرع وقت در خصوص انجام مراحل تکمیل فرم امتیاز کرونا به محل خدمت خود مراجعه نموده و فرم تکمیل شده را بانضمام مکاتبه رسمی را حداکثر لغایت ۱۴۰۲/۰۷/۳۰ به دانشگاه علوم پزشکی نیشابور ارائه نمایند.

۶)بدیهی است عدم مراجعه داوطلب تا تاریخ مندرج در اطلاعیه دانشگاه که در سایت دانشگاه اطلاع رسانی شده است، به منزله انصراف از دریافت امتیاز می‌باشد.

 

دریافت فرم سوابق خدمتی ویژه کرونا

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.