خانه » استخدام در استان هرمزگان » استخدام در استان هرمزگان » اطلاعیه دوره مهارت آموزان آزمون استخدامی آموزش و پرورش هرمزگان سال ۹۸

اطلاعیه دوره مهارت آموزان آزمون استخدامی آموزش و پرورش هرمزگان سال ۹۸

متن آگهی:

خبر ۸ اردیبهشت ماه ۹۹ – ضمن تبریک ماه مبارک رمضان و قبولی طاعات و عبادات
-ثبت نام در دو مرحله غیرحضوری و حضوری انجام خواهد شد.
-ثبت نام غیرحضوری :  پذیرفته شدگان باید طی روزهای دوشنبه مورخ  ۱۳۹۹/۰۲/۰۸ تا روز جمعه مورخ ۱۳۹۹/۰۲/۱۱ در سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان به نشانی۱۰٫۹٫۲۹٫۹۲://http نسبت به بارگذاری مدارک و ثبت نام غیرحضوری خود اقدام نمایند.
– مدارک مورد نیاز جهت بارگزاری در سامانه گلستان عبارتند از : تصاویر کلیه صفحات شناسنامه، پشت و روی کارت ملی، مدرک تحصیلی،عکس پرسنلی زمان ثبت نام درآزمون، کارت پایان خدمت(برادران)، همچنین گواهی ICDL و روخوانی و روان خوانی قرآن(درصورت دارا بودن).
– عدم ثبت نام غیرحضوری وبارگذاری مدارک تا پایان روزجمعه مورخ ۱۳۹۹/٠٢/۱۲ به معنی انصراف از دوره تلقی میشود.
– بدیهی است مسئولیت صحت وسقم ثبت نام، درج مشخصات وبارگذاری مدارک بر عهده خودمتقاضی است و در صورت وجود مغایرت، شرکت متقاضی در دوره مهارت آموزی کان لم یکن تلقی خواهد شد.
ثبت نام حضوری :
– ثبت نام حضوری پذیرفته شدگان از روز سه شنبه۱۳۹۹/٠۳/۰۶ تا پایان شهریور ماه می باشد ،که روزانه تعدادمحدودی(۸نفر)طبق اسامی که در اطلاعیه بعدی اعلام خواهد شد انجام می شود.
-مهارت آموزان موظف هستند تا در زمان ثبت نام حضوری شخصاً، اصل و تصویر کلیه مدارک بارگذاری شده را به همراه اصل وتصویرسندتعهدنامه محضری (مجوز شماره ١۵١۶٠مورخ۱۳۹۸/٠٣/۲۷ومجوزشماره١۶٠۴٩١مورخ٠١/٠۴/١٣٩٨ سازمان اداری و استخدامی کشور) به همراه داشته باشند.
-پیشنهاد می شود جهت ورود به سامانه آموزشی دانشگاه(سامانه گلستان) از مرورگرInternet Explorer   استفاده نمایید.
نام کاربری و رمز عبور به صورت پیش فرض در زمان ثبت نام،توسط سامانه اعلام می گردد.مهارت آموزان می بایست دراولین ورود به سیستم،رمزعبورخود را تغییر دهند و تا پایان دوره مهارت آموزی، آن رانزدخود حفظ نمایند.
-شروع پودمان اول ٢٠ اردیبهشت٩٩ و پایان پودمان اول ۴تیر ٩٩ می باشد،شروع امتحانات پودمان اول ۵تیر ٩٩ الی ١٣ تیر ٩٩ می باشد .

خبر ۱۵ دی ماه ۹۸ – وزارت آموزش‌وپرورش با صدور اطلاعیه‌ای مواردی را به آگاهی پذیرفته‌شدگان آزمون  استخدام پیمانی سال ۱۳۹۸ در مرحله چند برابر ظرفیت می رساند.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش، اداره کل امور اداری و تشکیلات با توجه به اطلاعیه سازمان سنجش برای اعلام نتایج اولیه چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی وزارت آموزش‌وپرورش در هفتمین آزمون متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور( آبان ۱۳۹۸) جهت آگاهی پذیرفته‌شدگان آزمون، اطلاعیه‌ای صادر کرد. متن اطلاعیه به شرح زیر است:

قابل‌توجه پذیرفته‌شدگان اولیه چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی ۱۳۹۸

با سلام و احترام

   بـا آرزوی موفقیت برای پذیرفته‌شدگان اولیه چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی وزارت آموزش‌وپرورش در هفتمین آزمون متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور آبان ۱۳۹۸ (موضوع مجوزهای شماره۱۵۱۶۱۰  مورخ ۲۷ خرداد۱۳۹۸  و۱۶۰۴۹۱ مورخ  ۱تیر۱۳۹۸ سازمان اداری و استخدامی کشور)، موارد ذیل اعلام می­گردد؛

 • معرفی داوطلب برای انجام مصاحبه استخدامی به‌منزله قبولی فرد تلقی نمی­گردد بلکه در پذیرش نهایی با توجه به شغل  محل انتخابی و بر اساس مجموع نمرات فصلی داوطلبان معرفی‌شده با وزن هفتاد درصد (۷۰ %) آزمون کتبی و سی درصد(۳۰ %) مصاحبه استخدامی به تعداد یک برابر ظرفیت (به ترتیب نمره فضلی) و سایر شرایط مندرج در دفترچه راهنمای آزمون استخدام مذکور صورت خواهد گرفت.
 • معرفی‌شدگان در این مرحله (چند برابر ظرفیت) موظفند با مراجعه به سامانه‌های استانی اداره کل آموزش‌وپرورش محل موردتقاضا (لیست پیوست)، از زمان و مکان بررسی مدارک و مستندات، مصاحبه استخدامی و … خود مطلع گردند.
 • عدم مراجعه معرفی‌شدگان به هر دلیل جهت انجام مراحل مزبور در زمان مقرر به‌منزله انصراف بوده و داوطلب در این خصوص حق اعتراض نخواهد داشت.
 • گذراندن دوره یک‌ساله مهارت­آموزی و موفقیت در آزمون جامع دوره مزبور، مطابق ضوابط و مقررات اعلام‌شده از سوی دانشگاه مجری دوره برای پذیرفته­شدگان نهایی دارای سهمیه (ایثارگران، معلولین) و سایر داوطلبان الزامی است، محل برگزاری دوره یک‌ساله مهارت­آموزی بعد از قبولی نهایی، توسط دانشگاه­های مجری دوره مهارت­آموزی اعلام خواهد شد.
 • مطابق شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه آزمون استخدامی مربوط بخشی از هزینه­های برگزاری دوره یک‌ساله مهارت­آموزی (خدمات آموزشی و رفاهی) برعهده داوطلب خواهد بود.
 • داوطلبان معرفی‌شده برای مصاحبه استخدامی موظفند “فرم اطلاعات فردی” را از پرتال دبیرخانه هیات مرکزی گزینش به نشانی: http://www.gozinesh.medu.ir دریافت و نسبت به تکمیل دقیق آن و الصاق یک قطعه عکس اقدام و به همراه یک قطعه عکس پرسنلی، تصویر کلیه صفحات شناسنامه و کارت ملی، همزمان با تحویل سایر مدارک در زمان مصاحبه استخدامی، تحویل نماینده هسته گزینش نمایند.
 • چنانچه پذیرفته­شدگان در طول برگزاری دوره یک‌ساله مهارت­آموزی از ادامه تحصیل و اشتغال منصرف شوند؛ وزارت آموزش‌وپرورش به تشخیص خود نسبت به محاسبه و اخذ هزینه آزمون، مصاحبه استخدامی و برگزاری دوره اقدام خواهد نمود.
 • دانشگاه مجری دوره یک‌ساله مهارت­آموزی مسئولیتی در قبال اسکان و تغذیه مهارت آموزان ندارد. در صورت وجود امکانات و تقاضای مهارت آموز، ارائه خدمات با اخذ هزینه مربوط امکان‌پذیر خواهد بود.
 • رعایت کلیه شرایط و ضوابط دفترچه راهنمای آزمون استخدامی وزارت آموزش‌وپرورش در هفتمین آزمون متمرکز دستگاه­های اجرایی مندرج در سایت سازمان سنجش آموزش کشور و اطلاعیه­های بعدی آن از سوی داوطلبان الزامی می باشد.

شایان ذکر است؛ آدرس سامانه های اطلاع رسانی ستادی و استانی ادارات کل آموزش و پرورش وزارت آموزش و پرورش را از اینجا می‌توانید دریافت کنید.


خبر ۱۰ آبان ۹۷: اطلاعیه دوره مهارت آموزی پذیرفته شدگان استخدام آموزش و پرورش استان هرمزگان 

به اطلاع می رساند تاریخ ثبت نام حضوری مهارت آموزان ورودی ۹۷ در روزهای شنبه ۹۷/۸/۱۹ و یکشنبه ۹۷/۸/۲۰ می باشد.

مدارک لازم جهت ثبت نام حضوری :

– یک عدد پوشه سفید و گیره فلزی

– ارائه تصویر برابر با اصل سند تعهد نامه محضری (موضوع مجوز شماره ۱۱۴۷۲۵۷۷- ۱۱ اردیبهشت ۹۶ سازمان اداری و استخدامی کشور)

– پرینت ثبت نام غیرحضوری در سامانه دانشگاه

– اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی

– ۴ قطعه عکس ۳×۴

– کپی آخرین مدرک تحصیلی


خبر ۱ آبان ۹۷: اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش استان هرمزگان جهت انجام تعهد محضری 

پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش جهت انجام تعهد محضری از دوم آبان ماه به امور اداری آموزش وپرورش هرمزگان مراجعه نمایند.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان؛ بر اساس اطلاعیه امور اداری و تشکیلات به منظور انجام مراحل تکمیل پرونده استخدامی ، پذیرفته شدگان پنجمین آزمون استخدام پیمانی آموزش و پرورش جهت انجام تعهد محضری می توانند از تاریخ ۹۷/۰۸/۰۲ به امور اداری اداره کل آموزش وپرورش مراجعه نمایند.


خبر ۲ مهر ماه ۹۷ – تکمیل پرونده پذیرفته شدگان پنجمین آزمون استخدامی آموزش و پرورش
پذیرفته شدگان پنجمین آزمون استخدام پیمانی آموزش و پرورش به منظور انجام مراحل تکمیل پرونده استخدامی از ۷/۷/۹۷ می توانند به ادارات آموزش و پرورش محل قبولی خود در کارنامه مراجعه نمایند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان؛ براساس اطلاعیه امور اداری و تشکیلات ، پذیرفته شدگان پنجمین آزمون استخدام پیمانی آموزش و پرورش به منظور انجام مراحل تکمیل پرونده استخدامی، می توانند جهت انجام معاینات پزشکی و گواهی عدم سوء پیشینه کیفری به همراه مدارک ذیل از تاریخ ۹۷/۰۷/۰۷ الی ۹۷/۰۷/۱۵ به اداره آموزش و پرورش محل قبولی در کارنامه مراجعه فرمایید.

مدارک جهت ارائه:

۱-یک عدد پوشه

۲-تصویر کارنامه نهایی قبولی

۳-دوقطعه عکس ( در صورتی که قبلا عکس ارائه نموده اید) در غیر این صورت ۶ قطعه عکس پشت نویس شده

۴-تصویر کارت پایان خدمت یا معافیت (ویژه آقایان)

۵-تصویر و اصل مدرک تحصیلی متقاضی بر اساس شرکت در آزمون

توجه :۱- پذیرفته شدگان الزاما” فقط در محل پذیرفته شده مندرج در کارنامه قبولی حضور یافته و در صورت وجود مغایرت به کارشناسی استخدام اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان مراجعه نمایید.

۲-فرم تعهد محضری متعاقبا” به مناطق ارسال خواهد شد.

۳-مدارک و مستندات اولیه که در محل اداره کل تشکیل گردیده است به مسئولین کارگزینی مناطق تحویل خواهد گردید.


خبر ۲۲ مرداد ماه ۹۷ – مصاحبه استخدامی مستخدمین پیمانی آموزش و پرورش سال ۹۷ از۲۲ مرداد ماه برگزار می شود.

مصاحبه استخدامی مستخدمین پیمانی آموزش و پرورش سال ۱۳۹۷ از تاریخ ۹۷/۰۵/۲۲ در پردیس شهید بهشتی دانشگاه فرهنگیان هرمزگان مطابق جدول زیر برگزار می گردد. لذا شایسته است داوطلبان مطابق برنامه زمانبندی شده در محل انجام مصاحبه حضور یابند.

مدارک مورد نیاز جهت انجام مصاحبه :

 • مدارک شناسایی ( اصل شناسنامه و کارت ملی )
 •  سه قطعه عکس ۴*۳             

خبر ۹ مرداد ۹۷: اطلاعیه انجام سایر مراحل آزمون استخدامی آموزش و پرورش هرمزگان

قابل توجه پذیرفته شده گان آزمون پیمانی آموزش وپرورش در تیرماه ۹۷

خواهشمند است جهت تحویل مدارک و مستندات به آدرس ذیل طبق برنامه تعیین شده مراجعه فرمایید.

آدرس: گفتگوی تمدن ها اولین تقاطع ورودی آزادشهر نرسیده به فنی وحرفه ای تندگویان سالن مدرسه استثنایی امید .

رشته های آموزش ابتدایی(آموزگاری) شنبه و یکشنبه ۱۳ و ۹۷/۵/۱۴

رشته های دبیری کلیه رشته ها دوشنبه و سه شنبه ۱۵ و ۹۷/۵/۱۶

فنی حرفه ایی و امور تربیتی چهارشنبه ۹۷/۵/۱۷

جامانده ها کلیه رشته ها: شنبه ۹۷/۵/۲۰

در خصوص زمان و مکان مصاحبه به سایت دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید بهشتی بندرعباس مراجعه نمایید.

آدرس دانشگاه فرهنگیان: چهار راه پگاه روبروی فرودگاه بین المللی بندرعباس

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.