خانه » اطلاعیه های مهم » اطلاعیه زمان مصاحبه آزمون استخدامی خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران(ایرنا)

اطلاعیه زمان مصاحبه آزمون استخدامی خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران(ایرنا)

متن آگهی:

خبر ۲۷ خرداد ۹۸: اطلاعیه زمان مصاحبه  آزمون استخدامی روزنامه رسمی کشور

زمان برگزاری مصاحبه روز دوشنبه ۳/ ۴/ ۱۳۹۸ در ساختمان روزنامه رسمی کشور واقع در خیابان وحدت اسلامی ـ خیابان بهشت می باشد. مدارک مورد نیاز برای مصاحبه استخدامی داوطلبان ششمین امتحان مشترک فراگیر دستگاههای اجرایی کشور:

داوطلبان لازم است مدارک ذیل را در روز مصاحبه استخدامی, همراه داشته باشند:

۱٫ گواهی معتبری که معدل مدرک تحصیلی داوطلب در آن ذکر گردیده باشد؛

۲٫ مدرک زبان انگلیسی معتبر (TOLIMO, MSRT, TOFEL, IELTS

۳٫ برگزیدگان علمی دانشجویی؛ مقتضی است داوطلبانی که دارای رتبه اول در مقطع تحصیلی میان دانشجویان هم رشته و هم ورودی خود را دارا می باشند, کارنامه تحصیلی خود که رتبه داوطلب در آن ذکر شده و یا گواهی معتبر از دانشگاه در روز مصاحبه ارائه نمایند. همچنین ارائه گواهی معتبر برای برگزیدگان المپیادهای علمی دانشجویی ضروری می باشد؛

۴٫ گواهی چاپ مقاله و یا ارائه مقالات علمی ـ پژوهشی (داخلی و خارجی), علمی ـ ترویجی (داخلی و خارجی), مقالات چاپ شده در کنفرانس ها و همایش های معتبر ملی نمایه شده در (ISC و یا CIVILICA) وهمایش های بین المللی؛

۵ . کتاب تألیفی و یا ترجمه؛

۶ . ثبت اختراع؛ گواهی ثبت اختراع مورد تأیید مراجع ذیصلاح (سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و یا بنیاد ملی نخبگان)؛

۷٫ کسب مقام در جشنواره های علمی و یا هنری؛ کسب مقام د رالمپیادهای علمی, جشنواره های معتبر علمی (خوارزمی, جوان خوارزمی, رازی و فارابی) و فناوری, هنری, فرهنگی و ادبی, دینی, رسانه, کودکان و نوجوانان, زنان, دولت و نهادها, سینمایی)؛

۸ . گواهینامه بین المللی کاربری کامپیوتر (ICDL) از مراکز و مؤسسات تأیید صلاحیت شده توسط سازمان اداری و استخدامی کشور؛

۹٫ داشتن مدرک معتبر نرم افزار تخصصی مرتبط با شغل.

شماره تماس کارگزینی جهت پاسخگویی به سوالات ۵۵۶۳۷۲۱۵ میباشد.


خبر ۱۷ اردیبهشت ۹۸: اطلاعیه انجام سایر مراحل آزمون استخدامی سازمان روزنامه رسمی کشور

به اطلاع آن دسته از افراد معرفی شده در سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی که در مرحله اول آزمون استخدامی سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی ( ایرنا ) پذیرفته شده اند می رساند، جهت بررسی مدارک می توانند مطابق اطلاعیه پیوست اقدام نمایند .

اوطلبان مذکور موظفند جهت ارائه و بررسی مدارک خود از روز شنبه مورخ ۹۸/۰۲/۲۱ تا حداکثر روز چهارشنبه مورخ ۹۸/۰۳/۰۱ با به همراه داشتن مدارک ذیل به آدرس تهران – خیابان ولیعصر – مقابل دوراهی سیدجمال الدین اسدآبادی – نبش کوچه مجلسی- سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا) – طبقه اول واحد کارگزینی مراجعه نموده و پس از تحویل آنها، رسید دریافت نمایند.

۱- ۶ قطعه عکس ۳x۴ که در سال جاری گرفته شده باشد.
۲- اصل دانشنامه یا گواهی موقت تحصیلی ممهور به مهر دانشگاه و تصویر آن.
۳- اصل شناسنامه و تصویر از تمام صفحات آن.
۴- اصل کارت ملی و تصویر پشت و روی آن.
۵- اصل کارت پایان خدمت یا معافیت دائم قانونی و تصویر آن برای آقایان.
۶- اصل مدارک و معرفی نامه از سازمان بهزیستی کشور برای معلولین.
۷- اصل کارت شناسایی ایثارگری یا معرفی نامه از بنیاد شهید و امور ایثارگران برای ایثارگران ۲۵ درصد.
۸- اصل مدرک و معرفی نامه از مراجع ذیصلاح برای مشمولین سهمیه ۵درصد.
مراجع ذیصلاح تایید مدت حضور داوطلبانه در جبهه برای رزمندگان با سابقه حداقل۶ ماه حضور داوطلبانه در جبهه و همسر و فرزند آنها عبارتند از:
•معاونت نیروی انسانی هر یک از رده های نیروهای مسسلح در مورد رزمندگان متبوع خود
•معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی اعم از مستخدمین دولت و صاحبان مشاغل و صنوف آزاد و افراد فاقد شغل
•معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران

۹-ارائه مدارک و مستندات لازم از مراجع ذی‌ربط، جهت اصلاح حداکثر سن مقرر برای آن دسته از داوطلبانی که به صورت غیر رسمی و تمام وقت در وزارتخانه‌ها و موسسات و شرکت‌های دولتی، بانک‌ها و شرکت‌های تحت پوشش آن‌ها، شرکت‌های بیمه‌های دولتی، شهرداری‌ها و موسسات و شرکت‌های دولتی که شمول قانون بر آنها مستلزم ذکر نام است، موسسات و شرکت‌های ملی و مصادره شده که به نحوی از بودجه و کمک دولت استفاده می‌کنند، نهادهای انقلاب اسلامی و شرکت‌های تحت پوشش آن‌ها از تاریخ ۱۳۵۷/۱۱/۲۲ به خدمت اشتغال داشته‌اند.

۱۰-ارائه مدرک مربوط به امتیاز حافظان قرآن (طبق مصوبه جلسه ۵۷۳ شورای انقلاب فرهنگی، تبصره سه، مدرک تخصصی حفظ قرآن با امضای وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس سازمان تبلیغات اسلامی معتبر می‌باشد.)

۱۱-از پذیرفته شدگان نهایی آزمون، تعهد خدمتی بصورت محضری مبنی بر عدم درخواست جابجایی محل خدمت به مدت ۵ سال اخذ خواهد شد.

بدیهی است عدم مراجعه و تحویل مدارک فوق در موعد مقرر به منزله انصراف از ادامه روند استخدام تلقی گردیده و داوطلب حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت.

لازم به ذکر است این مرحله صرفاً جهت بررسی اطلاعات خود اظهاری داوطلبان و مدارک آن‌ها بوده و داوطلبان واجد شرایط (بر اساس دفترچه راهنمای ثبت نام ششمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور) که مدارک آنها توسط دستگاه مربوطه تایید می‌گردد، جهت شرکت در مصاحبه استخدامی، متعاقباً معرفی خواهند شد.

متن کامل اطلاعیه

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.