خانه » استخدام در استان فارس » اطلاعیه زمانبندی مصاحبه آزمون استخدامی شرکت تعاونی بهره برداری انتقال توان جنوب

اطلاعیه زمانبندی مصاحبه آزمون استخدامی شرکت تعاونی بهره برداری انتقال توان جنوب

متن آگهی:

خبر ۲۲ شهریور ۹۹: اطلاعیه زمانبندی مصاحبه آزمون استخدامی شرکت تعاونی بهره برداری انتقال توان جنوب

به اطلاع داوطلبان محترم استخدام قراردادی شرکت تعاونی بهره برداری انتقال توان جنوب می رساند که تاریخ بررسی مستندات و انطباق شرایط داوطلبان و مصاحبه های عمومی، تخصصی و اختصاصی به شرح جدول زیر می باشد.
با توجه به شرایط شیوع بیماری کرونا و به منظور پیشگیری از تردد مکرر داوطلبان برای انجام مراحل مصاحبه و تطبیق شرایط، مقرر گردید هریک از داوطلبان محترم در تاریخ اعلام شده با در دست داشتن کلیه مدارک ضروری این آزمون شامل اصل و تصویر مدرک تحصیلی، اصل و تصویرکارت پایان خدمت سربازی یا معافیت غیر پزشکی، اصل و تصویر کارت ملی و شناسنامه، اصل و تصویر مدارک دال بر بومی بودن، در ساعاتی که به صورت تلفنی به آنها اعلام خواهد شد به آدرس شیراز- بولوار مدرس-روبروی فضل آباد- دانشگاه صنعتی شیراز مراجعه نمایند. بدیهی است که امکان ورود داوطلبان فاقد شرایط اعلام شده در آگهی استخدامی به جلسه مصاحبه وجود نخواهد داشت لذا خواهشمند است این افراد از مراجعه خودداری نمایند. ضمنا آخرین مهلت ارائه مدارک، همان تاریخ اعلام شده برای مصاحبه است و به هیچ عنوان به مدارکی که پس از تاریخ مصاحبه ارائه شود ترتیب اثر داده نخواهد شد.
موارد مصاحبه عبارتند از:
مصاحبه زبان انگلیسی- مصاحبه مهارتهای عمومی کامپیوتر- مصاحبه شخصیت شناسی و روانشناسی متناسب با شغل مورد تقاضا- مصاحبه عمومی- مصاحبه تخصصی در مورد شغل مورد تقاضا
تذکر۱-به منظور رعایت مقررات بهداشتی، داوطلبان محترم می بایست صرفا در ساعات اعلام شده و با داشتن ماسک مراجعه نمایند.
تذکر۲- کسانی که دارای علایم بیماری کرونا هستند یا آزمایش کرونای آنان مثبت شده حتما قبل از ورود به جلسه مصاحبه به عوامل برگزاری جلسه اطلاع رسانی نمایند تا تمهیدات لازم اندیشیده شود.

تذکر۳- با توجه به شماره تلفن هایی که داوطلبان در زمان ثبت نام اعلام نموده اند به داوطلبان تماس گرفته می شود و ساعت مصاحبه هر داوطلب به وی اعلام خواهد شد. بنابراین نیازی به مراجعه تلفنی یا حضوری داوطلبان برای اطلاع از ساعت مصاحبه وجود ندارد.

محل مصاحبهتاریخ مصاحبهشهر محل تقاضاردیف
شیراز- بولوار مدرس- روبروی فضل آباد- دانشگاه صنعتی شیرازدوشنبه

۱۳۹۹/۶/۲۴

اقلید

کوار

لار

۱
شیراز- بولوار مدرس- روبروی فضل آباد- دانشگاه صنعتی شیرازسه شنبه

۱۳۹۹/۶/۲۵

آباده

کوه چنار

فیروز آباد

داراب

بوشهر

۲
شیراز- بولوار مدرس- روبروی فضل آباد- دانشگاه صنعتی شیرازچهارشنبه

۱۳۹۹/۶/۲۶

کازرون

مرودشت

گله دار

۳
شیراز- بولوار مدرس- روبروی فضل آباد- دانشگاه صنعتی شیرازشنبه

۱۳۹۹/۶/۲۹

شیراز

جهرم

خفر

۴

تذکر۴: انتخاب نهایی داوطلبان پس از آزمون، تایید مدارک، انجام مصاحبه روانشناسی، عمومی و تخصصی متناسب با نیازهای شغلی مورد نظر، تایید پزشک معتمد شرکت، موفقیت در معاینات بدو استخدام متناسب با شغل اپراتوری و انجام مراحل مربوط به هسته گزینش صورت می گیرد. داوطلبان می بایست قبل از جلسه مصاحبه در تاریخهایی که به آنها اعلام می شود با همراه داشتن کلیه مدارک تحصیلی، بومی، هویتی و پایان خدمت سربازی خود به محل تعیین شده مراجعه نمایند و در صورت تأیید مدارک مجاز به شرکت در جلسه آزمون خواهند بود. به مدارکی که بعد از تاریخ های اعلام شده ارائه شود ترتیب اثر داده نخواهد شد.
تذکر۵: شرط استخدام قراردادی، دریافت گواهینامه موفقیت در دوره های بدو خدمت و گذراندن زمان کارآموزی، به مدت ۳ماه می باشد.
تذکر۶: رسیدگی به شکایات احتمالی از طریق مراجعه به همین سایت و در قسمت پیش بینی شده برای این موضوع می باشد.
تذکر۷: از داوطلبان پذیرفته شده تعهد محضری اقامت در محدوده محل کار تا پایان دوره خدمت اخذ خواهد شد.

تذکر۵: این اطلاعیه هیچگونه تعهدی در استخدام داوطلبین ایجاد نمی نماید و کارفرما و پیمانکار در قبول یا رد داوطلبین کاملا مختار است.


خبر ۲۲ مرداد ۹۸: اعلام نتایج مصاحبه استخدامی شرکت تعاونی بهره برداری انتقال توان جنوب

اعلام اسامی پذیرفته شدگان آزمون و مصاحبه آزمون استخدام قراردادی شرکت تعاونی بهره برداری انتقال توان جنوب:

به اطلاع داوطلبان محترم آزمون استخدام قراردادی شرکت تعاونی بهره برداری انتقال توان جنوب می رساند با توجه به آزمون،مصاحبه و بررسی اولیه شرایط داوطلبان،نتایج آزمون در شهرهای مختلف به شرح زیر است.

در شهرهایی که نتیجه اعلام نشده یا اینکه کمتر از ظرفیت پیش بینی شده،اسامی اعلام شده اند،بررسی وضعیت داوطلبان و انطباق شرایط ایشان با شرایط اعلا م شده آزمون همچنان ادامه دارد و پس از تکمیل این فرآیند،اسامی نفرات باقی مانده نیز اعلام خواهد شد.

تذکر:داوطلبانی که اسامی ایشان به شرح جداول زیر اعلام شده ،صبح روز شنبه مورخ۲۶مرداد۱۳۹۸ باهمراه داشتن اصل و تصویر کلیه مدارک (شناسنامه،کارت پایان خدمت،کارت ملی،مدرک تحصیلی و ۲ قطعه عکس ۴*۳)به دفتر شرکت تعاونی بهره برداری انتقال توان جنوب واقع در شیراز،خیابان مشیرغربی،ساختمان تعمیرات نیرو مراجعه نمایند.

جهت مشاهده نتایج مصاحبه اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۴ اردیبهشت ماه ۹۸ – با عنایت به اینکه امکان مشاهده کارنامه داوطلبان از روز پنجشنبه ۱۲ اردیبهشت ماه فراهم شده است،داوطلبان محترم می توانند در صورت لزوم، حداکثر تا پایان وقت اداری روز یکشنبه ۱۵ اردیبهشت ۹۸ تقاضای اعتراض خود را در قسمت پایین همین صفحه در قسمت “ثبت نام”وارد نمایند.

تذکر:

چنانچه داوطلبان محترم در صفحه مشاهده کارنامه،با خطای مبنی بر اشتباه بودن شماره شناسنامه یا کد ملی مواجه شوند به مفهوم آن است که بر اساس بررسی های اولیه،داوطلب فاقد شرط سنی اعلام شده در آگهی آزمون بوده و لذا از لیست حذف شده و کارنامه ای برای وی صادر نشده است.

چنانچه داوطلب محترم همچنان خود را واجد شرایط سنی این آزمون می داند می تواند حداکثر تا پایان وقت اداری روز یکشنبه ۱۵ اردیبهشت ۹۸ با مراجعه به قسمت پیش بینی شده در پایین همین صفحه،نسبت به ثبت اعتراض و ذکر دلیل خود اقدام نماید.

در هر صورت، مشخصات سنی،مدرک تحصیلی،وضعیت بومی بودن،وضعیت خدمت سربازی و سایر شرایط داوطلبان در زمان مصاحبه و سایر مراحل گزینش نیز مورد بررسی قرار خواهد گرفت و چنانچه در هریک از مراحل ،مشخص شود که داوطلب فاقد شرایط آزمون بوده است قطعا از لیست حذف خواهد شد.

تاریخ مصاحبه نیز متعاقبا از طریق همین سامانه اعلام خواهد شد.

جهت مشاهده کارنامه آزمون اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده افراد حذف شده آزمون اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۰ اردیبهشت ماه ۹۸ – به اطلاع داوطلبان محترم می رساند که نتایج سه برابر ظرفیت آزمون کتبی بر روی سامانه بارگذاری شده و از طریق همین صفحه قابل مشاهده است.

کارنامه داوطلبان محترم نیز در روز پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت۱۳۹۸ بر روی سامانه بارگذاری خواهد شد.

از تاریخ ۱۳ اردیبهشت ماه ۱۳۹۸ امکان برقراری ارتباط با مسوولین برگزاری آزمون  برای پاسخگویی به سوالات و رسیدگی به درخواست های احتمالی داوطلبان برقرار شده و مهلت و چگونگی برقراری این ارتباط اعلام خواهد شد.

بنابر این به مراجعات تلفنی و حضوری در این خصوص پاسخ داده نخواهد شد.

تاریخ مصاحبه نیز متعاقبا از طریق همین سامانه اعلام خواهد شد.

جهت مشاهده نتایج اینجا کلیک کنید


خبر ۳۱ فروردین ۹۸: اطلاعیه اعلام نتایج آزمون استخدام شرکت تعاونی بهره برداری انتقال توان جنوب 

به اطلاع داوطلبان محترم آزمون استخدام قراردادی نیروهای اپراتور شرکت تعاونی بهره برداری انتقال توان جنوب می رساند که نتایج آزمون کتبی تا تاریخ یکشنبه ۸ اردیبهشت ماه ۱۳۹۸ از طریق همین سامانه اعلام خواهد شد و بنابراین به مراجعات حضوری و تلفنی در این مورد پاسخ داده نخواهد شد.

ضمنا آن دسته از داوطلبانی که در زمان ثبت نام،اعلام کرده اند که دارای شرایط ایثارگری هستند می بایست حداکثر تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه ۱۳۹۸/۲/۴تصویرمدرک دال بر ایثارگری خود(گواهی معتبر از مراجع ذی ربط ) را به آدرس اینترنتی azmoonha@sutech.ac.ir ارسال نمایند.بدیهی است در زمان مصاحبه،داوطلبان می بایست اصل مدارک خود را ارائه نمایند .

با توجه به محدودیت زمانی اعلام شده برای اعلام نتایج،چنانچه تا تاریخ اعلام شده در بالا،مدارک ایثارگری داوطلبان مذکور دریافت نشود،هیچگونه امتیازی برای داوطلب منظور نخواهد شد.

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.